Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam16
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    • 2001.02
    • 9865

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika danio_145
    Może nie każdy go lubił ale chyba każdy go znał. Zmarł Michael Jackson.
    Dziś słucham jego trzech płyt. Dawno ich nie "odkurzałem".
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    • woli
      Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
      • 2003.10
      • 121

      Teraz to dopiero ruszy sprzedarz płyt Michaela Jacksona.....a pro po muzy polecam Miasto Muzyki radio Depeche Mode....zespół ,który od lat 80-tych tkwi w mym sercu

      Comment

      • biereczapplistes
        Porucznik Browarny Tester
        • 2007.05
        • 325

        Michael robił klawą muzę


        Ja jednak namiętnie drę głośniki płytką "East meets east" stworzona przez Nigela Kennedy'ego i The Kroke band. Nie mogę i nie chcę się od niej uwolnić.
        Set jest bezsprzecznie godny polecenia.
        Last edited by biereczapplistes; 2009-06-28, 17:29.
        Pijast Piwodziej :D

        Comment

        • Basik
          Major Piwnych Rewolucji
          • 2006.06
          • 1308

          A ja od liceum uwielbiam Faith No More i w końcu mogłam być na ich koncercie. Coś niesamowitego. Baliśmy się z Piotrym, że się zawiedziemy i że na żywo nie da się Pattona słuchać, różnie bywa. Byliśmy w szoku, bo każdy kawałek był doprowadzony do perfekcji.

          Jestem również pod wrażeniem samego Opener'a. Gigantyczne przedsięwzięcie a przy tym świetna organizacja. Szkoda tylko, że nie mogliśmy pstrykać zdjęć.

          Comment

          • huanghua
            Major Piwnych Rewolucji
            • 2005.10
            • 1910

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Basik
            A ja od liceum uwielbiam Faith No More i w końcu mogłam być na ich koncercie. Coś niesamowitego. Baliśmy się z Piotrym, że się zawiedziemy i że na żywo nie da się Pattona słuchać, różnie bywa. Byliśmy w szoku, bo każdy kawałek był doprowadzony do perfekcji.

            Jestem również pod wrażeniem samego Opener'a. Gigantyczne przedsięwzięcie a przy tym świetna organizacja. Szkoda tylko, że nie mogliśmy pstrykać zdjęć.
            I ja również byłem na koncercie FNM.
            Podzielam Basik w 100% Twój zachwyt nad możliwościami Mike'a i zespołu.
            W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

            Comment

            • Basik
              Major Piwnych Rewolucji
              • 2006.06
              • 1308

              W takim razie szkoda Huanghua, żeśmy się jakoś nie dogadali. Na dworcu w Gdyni udało nam się tylko przypadkiem spotkać Banaszka ( jaki ten świat mały), który pędził gdzieś w świat z rodzinką

              Comment

              • abernacka
                Generał Wszelkich Fermentacji
                🥛🥛🥛🥛
                • 2003.12
                • 10861

                Pierwsza moja porażka płytowa w tym roku. Wczoraj otrzymałem krążek podobno mega grupy Osaka Popstar, która tworzą członkowie znanych i lubianych powszechnie kapel MISFITS, THE RAMONES, BLAK FLAG i THE VOIDOIDS. Niestety oczekiwałem po takim składzie klasycznego hardcora niestety okazało się, że chłopaki wolą aktualnie grać słoneczny kalifornijski punk.
                Piwna turystyka według abernackiego

                Comment

                • JAckson
                  Pułkownik Chmielowy Ekspert
                  🍼🍼
                  • 2004.05
                  • 6122

                  Zapomniałem wspomnieć o nowej płycie Dream Theater. Black Clouds & Silver Linings jak dla mnie nie jest super dokonaniem zespołu, ale nie jest zła. Może następna płyta będzie kolejnym krokiem milowy w rozwoju zespołu. Teraz szykuję się zobaczyć DT na koncercie w Bydgoszczy.
                  MM961
                  4:-)

                  Comment

                  • Twilight_Alehouse
                    D(r)u(c)h nieuchwytny
                    • 2004.06
                    • 6310

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
                    Zapomniałem wspomnieć o nowej płycie Dream Theater. Black Clouds & Silver Linings jak dla mnie nie jest super dokonaniem zespołu, ale nie jest zła. Może następna płyta będzie kolejnym krokiem milowy w rozwoju zespołu. Teraz szykuję się zobaczyć DT na koncercie w Bydgoszczy.
                    Ja już się nie spodziewam kroków milowych w twórczości DT. Są sprawnymi rzemieślnikami i kolejne płyty mają stały, wysoki poziom, ale chyba nie będą już w stanie stworzyć czegoś tak wyjątkowego jak Images & Words albo Scenes From a Memory.
                    Nowa płyta jest sympatyczna, ale nie na tyle, żeby chciało mi się jechać do Bydgoszczy.

                    Co innego nowa płyta Riverside - Anno Domini High Definition. Jednocześnie inna niż poprzednie, a przy tym jak najbardziej w stylu zespołu. Ot, sztuka

                    Comment

                    • zgroza
                      Major Piwnych Rewolucji
                      🍼
                      • 2008.03
                      • 3605

                      Bydgoszcz warta grzechu, wbrew pozorom.
                      No, patrzenie na agonię pobrowarnianych budynków nie, ale poza tym...
                      Lotna ekspozytura browaru

                      Też Was kocham.

                      Comment

                      • VanPurRz
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 2008.09
                        • 4229

                        Za chwilę idę na muzykę przy piwku Drophick Murphys
                        "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                        Comment

                        • Twilight_Alehouse
                          D(r)u(c)h nieuchwytny
                          • 2004.06
                          • 6310

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgroza
                          Bydgoszcz warta grzechu, wbrew pozorom.
                          No, patrzenie na agonię pobrowarnianych budynków nie, ale poza tym...
                          Pobrowarnianych budynków nie znam, ale do samej Bydgoszczy nic nie mam. Ba, byłem kiedyś nawet na bardzo fajnym koncercie w Filharmonii.
                          Znam jednak pewną Bydgoszczankę, która na wasze miasto mówi "Brzydgoszcz"...

                          Comment

                          • zgroza
                            Major Piwnych Rewolucji
                            🍼
                            • 2008.03
                            • 3605

                            To jest powszechna przypadłość, taki lokalny kompleks mniejszości.
                            A z bydgoskich kapel wypada polecić Dubska.
                            Lotna ekspozytura browaru

                            Też Was kocham.

                            Comment

                            • silvian
                              Kapitan Lagerowej Marynarki
                              • 2008.08
                              • 727

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy
                              Już dawno miałem napisać, że Stratovarius wymiata. Klasycy tzw. "power metalu", oczywizda z Finlandii . Cóś jak Nightwish, ale 6 razy lepsze. .
                              No może i wymiata ale według mnie do Nightwisha, za czasów Tarji to jeszcze trochę mu brakuje. Z resztą, mimo że wiedzę muzyczną mam dość mocno ograniczoną, nie zaliczałbym Nightwisha do grupy power metalu, bardziej chyba pod gotyk podchodzi.
                              "Niech zatrwożą się niewierni, przyjaciele, na sztorc kosa..."

                              Comment

                              • Wujcio_Shaggy
                                Major Piwnych Rewolucji
                                • 2004.01
                                • 4628

                                No, w tym klasyfikowaniu stylistycznym to może nie jestem zbyt mocny, toteż pozwoliłem sobie użyć cudzysłowu. Jak dla mnie, to Nightwish nijak pod gotycki metal nie podchodzi - powiedziałbym, że idzie trochę bardziej w stronę symfoniczno-operową, gdy Stratovarius bardziej w "pałerową"...
                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                                Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                                @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                                Comment

                                Przetwarzanie...