Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • beerserk
    Kapral Kuflowy Chlupacz
    • 2012.05
    • 47

    W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.


    i uzasadnienie wyboru:
    W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

    Poza wpadką z zaliczeniem Nogne do piw belgijskich jestem pod wrażeniem

    Comment

    • iron
      Pułkownik Chmielowy Ekspert
      • 2002.08
      • 6717

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy
      Litza pierdyknął tym razem jeszcze mocniej i na drugiej płycie Luxtorpeda torpeduje ze zdwojoną (a nawet momentami z potrojoną) siłą.
      Bardzo smaczne. Polecam.
      Zgadzam się.
      Po pierwszym przesłuchaniu mi średnio podeszła, ale już przy drugim zmieniem zdanie - bardzo spójna, porządna płyta - bardziej przemyślana i równiejsza niż pierwsza.
      Zwie się to Luxtorpeda "Robaki".
      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
      Rock, Honor, Ojczyzna

      Comment

      • kiszot
        Pułkownik Chmielowy Ekspert
        🍼🍼
        • 2001.08
        • 8106

        A co powiecie na chiński pop?
        W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

        W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.
        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
        So von Natur, Natur in alter Weise,
        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

        Comment

        • żąleną
          D(r)u(c)h nieuchwytny
          • 2002.01
          • 13239

          Ja to samo co na europejski i amerykański, ale to nie jest do druku.

          Comment

          • crocco
            Kapitan Lagerowej Marynarki
            • 2010.12
            • 590

            Hehe,coś do strawienia z pewną ilością szumu w głowie
            W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

            Comment

            • kiszot
              Pułkownik Chmielowy Ekspert
              🍼🍼
              • 2001.08
              • 8106

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika crocco
              Hehe,coś do strawienia z pewną ilością szumu w głowie
              http://www.youtube.com/watch?v=Qv9wk...layer_embedded
              Nie no,wymiata.
              Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
              1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

              Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
              Mein Schlesierland, mein Heimatland,
              So von Natur, Natur in alter Weise,
              Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
              Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

              Comment

              • iron
                Pułkownik Chmielowy Ekspert
                • 2002.08
                • 6717

                No to zapowiada się wielki powrót po paru mniej udanych płytach.
                Zgredy trzymają się mocno.
                O kogo chodzi - nowa płyta The Cult "Choice of weapon"
                Co prawda słuchałem dopiero raz, ale już robi wrażenie. Bardzo równa płyta z klimatem i fajnym singlem - "Lucifer" http://www.youtube.com/watch?v=dxGGzL1B-SQ
                Mam wrażeńie, że tym razem dobrze wybrali broń
                Last edited by iron; 2012-05-24, 22:32.
                bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                Rock, Honor, Ojczyzna

                Comment

                • tomolek
                  Major Piwnych Rewolucji
                  • 2006.05
                  • 1752

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron
                  No to zapowiada się wielki powrót po paru mniej udanych płytach.
                  Zgredy trzymają się mocno.
                  O kogo chodzi - nowa płyta The Cult "Choice of weapon"
                  Co prawda słuchałem dopiero raz, ale już robi wrażenie. Bardzo równa płyta z klimatem i fajnym singlem - "Lucifer" http://www.youtube.com/watch?v=dxGGzL1B-SQ
                  Mam wrażeńie, że tym razem dobrze wybrali broń
                  dobre może niesłusznie zakończyłem znajomość z tymi panami na "Ceremony", trzeba będzie się zainteresować nową płytą...
                  Chociaż co by nie nagrali, "Love" u mnie nie przebiją
                  www.ohbeautifulbeer.com

                  www.mateuszdrozdowski.pl

                  „Kwaśny Edi herbu Koreb

                  Comment

                  • darekd
                    PremiumUżytkownik
                    🍺🍺🍺
                    • 2003.02
                    • 12375

                    Beňa & Ptaszek

                    To są obecnie moi faworyci do dołączenia do legendy sław dnia czeskiego podczas WFDP.

                    Czasami można ich spotkać na moście Karola w Pradze. Gitarzysta Beňa to Słowak, może dlatego gra na gitarze rezofonicznej, skonstruowanej w XIX w. przez słowackiego emigranta w USA Johnego Dopyerę. Kolega Ptaszek śpiewa i i gra na harmonijce.

                    W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.


                    W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

                    Comment

                    • MarcinKa
                      Major Piwnych Rewolucji
                      🍼🍼
                      • 2005.02
                      • 2734

                      Znalazłem ostatnio bluesa, który mnie powalił. Kawałek Williego Dixona, jednego z królów gatunku. No i ten wokal, z którym konkurować może chyba tylko John Lee Hooker.
                      Willie Dixon - Blues You Can't Lose
                      Last edited by MarcinKa; 2012-06-03, 13:18.
                      To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                      Comment

                      • chris1985
                        Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                        • 2011.07
                        • 227

                        W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.



                        Tommy Seebach Apache Genialna piosenka na lato Polecam... moze ktos pamieta ??
                        Last edited by chris1985; 2012-06-19, 14:37.
                        Tylko moje piwo mnie rozumie...

                        Comment

                        • iron
                          Pułkownik Chmielowy Ekspert
                          • 2002.08
                          • 6717

                          Ja po raz kolejny odsłuchuję najnowszy Rush "Clockwork angels"
                          No cóż - nieprzekonanych do Kanadyjczyków ten album nie przekona, ale dla fana to bardzo dobra pozycja.
                          Świetne brzmienie, jak to u nich zwykle. A muzycznie to coś między "Presto" a "Snakes & arrows"
                          A zresztą co będę piasał - poniżej dwie próbki z tego albumu:
                          The official lyric video for "Headlong Flight" - the first single from the new album Clockwork Angels - available everywhere June 12th.Pre-order here: http:/...

                          W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.
                          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                          Rock, Honor, Ojczyzna

                          Comment

                          • JAckson
                            Pułkownik Chmielowy Ekspert
                            🍼🍼
                            • 2004.05
                            • 6122

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron
                            Ja po raz kolejny odsłuchuję najnowszy Rush "Clockwork angels"
                            No cóż - nieprzekonanych do Kanadyjczyków ten album nie przekona, ale dla fana to bardzo dobra pozycja.
                            Świetne brzmienie, jak to u nich zwykle. A muzycznie to coś między "Presto" a "Snakes & arrows"
                            A zresztą co będę piasał - poniżej dwie próbki z tego albumu:
                            The official lyric video for "Headlong Flight" - the first single from the new album Clockwork Angels - available everywhere June 12th.Pre-order here: http:/...

                            http://www.youtube.com/watch?v=T7vBzTL9-8Q
                            Się muszę wybrać do sklepu
                            MM961
                            4:-)

                            Comment

                            • slavoy
                              Pułkownik Chmielowy Ekspert
                              🥛🥛🥛
                              • 2001.10
                              • 5055

                              Zapuściłem ironowe linki. Byłem pełen obaw, bo nigdy Rush mi się jakoś dobrze nie kojarzył.
                              Początek to porządne kopnięcie, aż mi się gęba uśmiechnęła. Niestety przyszedł czas na wokal... z muzy wyłazi fajny pazur, ale śpiewanko to już niestety przy tym ciepłe masło To jest to, co mnie nie zachęca do słuchania także Iron Maiden. Te wokale nadają się bardziej do brzmień progresywnych - w takiej np. Arenie to się spisuje znakomicie i cieszy uszy.
                              Dla mnie gdy z warstwy muzycznej wystają zęby (lub nawet rogi i kopyta ), wokal musi za tym podążać, śpiewak musi trochę gardła zedrzeć i koniec.

                              Trochę męskiej muzyki
                              W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

                              W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

                              i
                              W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

                              W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

                              W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.


                              PS
                              Amon Amarth grają w sierpniu w Warszawie. Wybiera się ktoś?
                              Dick Laurent is dead.

                              Comment

                              • iron
                                Pułkownik Chmielowy Ekspert
                                • 2002.08
                                • 6717

                                Dlatego napisałem, że nieprzekonanych nie przekona ta płyta
                                A Geddy Lee już taki wokal ma (barwa) i tyle. Zresztą oni juz od jakiegoś czasu podążaja w kierunku prog rocka (metalu) i to i tak jest niezły kierunek w porównaniu do "elektroniki" z poczatku lat 80tych

                                A gdzie ten Amon Amarth gra i za ile?
                                Last edited by iron; 2012-06-20, 12:29.
                                bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                                Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                                Rock, Honor, Ojczyzna

                                Comment

                                Przetwarzanie...