Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • beny
    Senior
    • 03-2001
    • 984

    za popupmusic.pl

    NoMeansNo

    17.09.12 Zgorzelec, MDK (+ Dr Fleischman, Amanita Muscaria), 35/45pln
    18.09.12 Warszawa, Powiększenie (+ The Stubs), 55/65pln
    19.09.12 Gdańsk, Parlament (+Kiev Office), 40/50pln
    20.09.12 Olsztyn, Andergrant (+DNA has changed in mechanical network), 40/50pln
    21.09.12 Białystok, Fama, 35/45pln
    22.09.12 Katowice, Kinoteatr Rialto (+ The Abstinents), 45/55pln
    23.09.12 Wrocław, Puzzle (+ IdiotHead), 45/55pln

    Przedsprzedaż biletów w klubach oraz na koncerty w Warszawie, Gdańsku, Katowicach i Wrocławiu przez ticketportal.pl.
    Z piwnym pozdrowieniem
    Radosław Kwiecień

    http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

    Comment

    • slavoy
      Senior
      • 10-2001
      • 5052

      Pani magiczne palce i Master of puppets. To wykonanie wymiata - może dlatego, że na "żywym" fortepianie. Na jej kanale dużo więcej, głównie na Rolandzie w domu.
      Original piano arrangement written by me. For sheet music, MIDI files and piano covers, please contact me with the contact form on my site https://www.vkgoes...
      Dick Laurent is dead.

      Comment

      • Livres
        Senior
        • 04-2012
        • 324

        Mimo tego, że odegrane na keyboardzie, wolę "Tornado of Souls" (solo - mistrzostwo świata):

        Original piano arrangement written by me. For sheet music, MIDI files and piano covers, please contact me with the contact form on my site https://www.vkgoes...
        Last edited by Livres; 18-08-2012, 20:59.

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          A tu program muzyczny z japońskiej telewizji. Szef: Marty Friedman (Megadeth). Gość: Kerry King (Slayer). Obaj łoją na gitarach, Friedman zapirza po japońsku, Japończycy wołają "hell, yeah", przewija się jakiś ninja. A teraz pomyślcie o "Jaka to melodia". Ja chcę do Japonii.

          Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

          Comment

          • kiszot
            Senior
            • 08-2001
            • 8081

            Kapela Bytomia.Jak na razie jeden klip ale można znaleźć sporo ich numerów a sieci.
            http://www.youtube.com/watch?v=LutY9BiXOaQ http://w6.wrzuta.pl/audio/7P2XWES82b..._6_lat_starszy

            Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
            1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

            Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
            Mein Schlesierland, mein Heimatland,
            So von Natur, Natur in alter Weise,
            Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
            Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

            Comment

            • kiszot
              Senior
              • 08-2001
              • 8081

              Jumanji - jeszcze jedna kapela z Bytomia
              Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
              1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

              Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
              Mein Schlesierland, mein Heimatland,
              So von Natur, Natur in alter Weise,
              Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
              Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

              Comment

              • ucho
                Senior
                • 05-2010
                • 500

                Każdy lubi, to co lubi. U mnie pierwsze miejsce ma Tsunami Bomb - prosta muzyka z USA dla młodzieży.
                Last edited by ucho; 13-09-2012, 23:16.

                Comment

                • slavoy
                  Senior
                  • 10-2001
                  • 5052

                  Od powrotu ze Zlotu, po kilka godzin dziennie, a wczoraj to już cały bity dzień, kolebie mi się po łbie "Dyabeu" Deriglasa. Dziś znowu.... To fajny numer, ale, kurna, bez przesady .
                  A może naprawdę na tek piekielnej imprezie nawiedził mnie dyabeu?
                  Dick Laurent is dead.

                  Comment

                  • żąleną
                    Sojowe Oddziały Bojowe
                    • 01-2002
                    • 13239

                    Klikam link, pierwsza scena - o kurna, Slavoy!

                    Comment

                    • iron
                      Senior
                      • 08-2002
                      • 6703

                      Ja ostatnio słucham dwóch płyt:
                      Farben Lehre "Achtung 2012"
                      Świetna dojrzała płyta, z mnóstwem gości, wstawkami akordeonu, skrzypiec (Jelonek), fujarki
                      Dwa regałowe kawałki, a reszta jak zwykle, choć ze wspomnianymi dodatkami.
                      Teksty Wojdy oczywiście idealistyczne, trochę trącą infantylizmem, ale nie grafomanią.
                      Wyróżniłbym oba regały (Anioły i demony, Pasja), Watahę, tytułowy, Zapamiętaj, Aurę (coś w stylu Nierealnych ognisk) choć to bez znaczenia, bo płyta jest bardzo równa.
                      Próbki:
                      FARBEN LEHRE - "Achtung 2012" / wersja płytowa Premiera 11.09.2012 / Lou & Rocked Boys Koncert premierowy 09.09.2012 - Płock, Plaża nad WisłąTen kraj jest ch...

                      FARBEN LEHRE - " Anioły i Demony" feat. Gutek - wersja singlowa Płyta ACHTUNG 2012Premiera 11.09.2012 / Lou & Rocked Boys Koncert premierowy 09.09.2012 - Pło...

                      Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

                      Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.


                      Druga płyta - Steve Harris (basista Iron Maiden) "British lion"
                      I tu jest inaczej - to dziwna i trochę nierówna płyta, ale co ważne różniąca się stylistycznie (poza jednym wyjątkiem) od twórczości Iron Maiden
                      Wybija się transowo-obsesyjny "Karma killer", niezłe są "Judas", "This is my God" czy "These are the hands"
                      Reszta do ponownego przesłuchania, może zyskają z kolejnym odsłuchem...
                      Próbki:
                      Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

                      Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

                      I've been going round in circlesHistory reveals its echoesDo you show a little kindnessI can see only blindnessI've been searching for our salvationI can tas...

                      Last edited by iron; 26-09-2012, 19:26.
                      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                      Rock, Honor, Ojczyzna

                      Comment

                      • iron
                        Senior
                        • 08-2002
                        • 6703

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                        (...)Druga płyta - Steve Harris (basista Iron Maiden) "British lion"
                        I tu jest inaczej - to dziwna i trochę nierówna płyta, ale co ważne różniąca się stylistycznie (poza jednym wyjątkiem) od twórczości Iron MaidenWybija się transowo-obsesyjny "Karma killer", niezłe są "Judas", "This is my God" czy "These are the hands"
                        Reszta do ponownego przesłuchania, może zyskają z kolejnym odsłuchem...
                        Próbki:
                        Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

                        Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

                        I've been going round in circlesHistory reveals its echoesDo you show a little kindnessI can see only blindnessI've been searching for our salvationI can tas...

                        http://www.youtube.com/watch?v=3ivGRtCAl2s
                        Po kolejnym przesłuchaniu już nie jestem taki pewien co do różnicy stylistycznej z Iron Maiden...
                        Może inaczej - brzmi to tak, jakby Iron Maiden nagrywali swoje numery na poczatku lat 70-tych zeszłego wieku
                        Ale płyta trochę wciąga
                        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                        Rock, Honor, Ojczyzna

                        Comment

                        • iron
                          Senior
                          • 08-2002
                          • 6703

                          No a dziś wpadła mi w ucho najnowsza płyta ZZtop - "La futura"
                          No i ... nie jest źle.
                          Powrót do żywego grania, bez przesadnej obecności elektroniki, solidne przestery, całkiem przyzwoita płyta.
                          A oto parę próbek:
                          Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

                          Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

                          Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

                          Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.
                          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                          Rock, Honor, Ojczyzna

                          Comment

                          • iron
                            Senior
                            • 08-2002
                            • 6703

                            Co jest kuźwa, nie słuchacie już muzyki? Tylko ja w tym wątku cały na biało

                            Mam chyba słabość do Steva Harrisa bo płyta podoba mi się coraz bardziej - wyrzuciłbym już tylko ze dwa utwory

                            Dziś zmierzyłem się z młodzieńczą fascynacją pudel metalem z połowy lat 80tych zeszłego wieku i został mi jeden faworyt - pomijam Bon Jovi, bo to zawsze był zgrabny pop metal

                            W przedbiegach odpadły zespoły takie jak Ratt, Dokken czy Cinderella.
                            Na placu boju został i sie obronił jedną fajną koncertową płytą zespół W.A.S.P.
                            Ta płyta to oczywiście "Live in raw" z 1987 roku.
                            Niezłe kompozycje, pasja, niezła jak na ówczesne czasy realizacja dźwięku i cudowne brzmienie perkusji z "suchym" werblem...
                            Lubiłem ta płytę wtedy i ciągle ja lubię, a po 25 latach to już coś
                            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                            Rock, Honor, Ojczyzna

                            Comment

                            • Livres
                              Senior
                              • 04-2012
                              • 324

                              Bo W.A.S.P. to taki raczej mocno przyszywany "pudel".

                              U mnie dziś cały dzień kręci się "Rage for Order" Queensryche. Wieki nie słuchałem, a teraz nie chce wyjść z odtwarzacza.

                              A na solowego Harrisa po kilku próbkach nie mam ochoty.

                              Comment

                              • żąleną
                                Sojowe Oddziały Bojowe
                                • 01-2002
                                • 13239

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                                No a dziś wpadła mi w ucho najnowsza płyta ZZtop - "La futura"
                                No i ... nie jest źle.
                                Powrót do żywego grania, bez przesadnej obecności elektroniki, solidne przestery, całkiem przyzwoita płyta.
                                A oto parę próbek:
                                Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

                                Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

                                Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

                                http://www.youtube.com/watch?v=9aaTS3QrZ9Y
                                Faktycznie fajnie brzmieniowo i aranżacyjnie, bo te najbardziej znane ZZ Topy z wiadomych czasów to strasznie męczące były. A tu szczegóły perkusji słychać, jakaś harmonijka, no, no... W domu bym sobie pewnie nie włączył, ale w samochodzie jak najbardziej. Tylko nie mam samochodu.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎