Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    O, w mordę...

    Kiedy Lombardo wywalili? I za co?

    Comment

    • JAckson
      Senior
      • 05-2004
      • 6122

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
      O, w mordę...

      Kiedy Lombardo wywalili? I za co?
      ponoć chodzilo o kasę
      MM961
      4:-)

      Comment

      • yaro74
        PremiumUżytkownik
        • 09-2012
        • 2089

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
        O, w mordę...

        Kiedy Lombardo wywalili? I za co?
        W lutym przed koncertami w Australii. Tak jak napisał JAckson, Lombardo chciał dostawać więcej pieniędzy.

        Comment

        • iron
          Senior
          • 08-2002
          • 6708

          A dokładniej przejrzał rozliczenie trasy i zadał pytanie, czemu za trasę dostaje marne grosze w porównaniu do dochodów menagerów, no i go wywalili.
          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
          Rock, Honor, Ojczyzna

          Comment

          • żąleną
            Sojowe Oddziały Bojowe
            • 01-2002
            • 13239

            Głupole. No cóż, kiedyś Lombardo podobno powiedział, że prywatnie to by się z takimi gośćmi nie zadawał. Patrząc na Kinga...

            Comment

            • JAckson
              Senior
              • 05-2004
              • 6122

              Ciekawe, czy zawieszą działalność. Tegoroczne koncerty raczej zagrożone
              MM961
              4:-)

              Comment

              • slavoy
                Senior
                • 10-2001
                • 5054

                Niekoniecznie. Nie podejrzewał bym tych panów o ustanawianie jakiejś "żałoby", a do grania koncertów Jeff od dawna miał zastępstwo w postaci gitarzysty Exodusa chyba.
                Szkoda chłopa.
                Dick Laurent is dead.

                Comment

                • iron
                  Senior
                  • 08-2002
                  • 6708

                  Niestety, będą grali dalej, ale dla mnie, bez Hannemana i Lombardo to już nie będzie Slayer...

                  Owszem zastępstwo do koncertowania mieli i pewnie mają, ale pewnie będzie gorzej z zastępstwem do komponowania.
                  A Hanneman był twórcą wielu z moich ulubionych utworów Sleyera choćby South of heaven, Spill the blood, Seasons in the abyss, czy Dead skin mask.

                  Dla mnie Zabójca przestał ustnieć
                  Last edited by iron; 05-05-2013, 12:47.
                  bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                  Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                  Rock, Honor, Ojczyzna

                  Comment

                  • slavoy
                    Senior
                    • 10-2001
                    • 5054

                    Taki przegląd Hannemanowych kompozycji po sztuce z każdej płyty:
                    Dick Laurent is dead.

                    Comment

                    • robox
                      = kapslarz =
                      • 11-2002
                      • 8188

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
                      Wszystko przez ugryzienie pająka. Mial facet pecha. Szkoda Slayera
                      Dzisiaj oficjalnie podali, że przyczyną śmierci była marskość wątroby.

                      Comment

                      • iron
                        Senior
                        • 08-2002
                        • 6708

                        Tak sobie od wczoraj słucham najnowszej płyty Kultu – Prosto…
                        i zaryzykuję twierdzenie, że jest to dzieło na miarę „Ostatecznego krachu systemu korporacji”.
                        Może śmiała to teza, ale płyta „wchodzi” niemalże w całości i aż chce się ją odtworzyć jeszcze raz.
                        Jakbym chciał wyróżnić poszczególne utwory to:
                        - typowe Kultowe utwory w średnim tempie, ale z odpowiednią energią – „Układ zamknięty”, „Dlaczego tak tu jest”, „Życie jest piękne”
                        - niezły czadzior zarówno tekstowo jak i muzycznie – tytułowy „Prosto” zagrany w całości przez Goehsa na dwie stopy
                        - ocierający się o coś w stylu ska „Nie chcę grać w reprezentacji”
                        - mający coś z klimatu jazzującego kabaretu „Największa armia świata wzywa cię”.
                        Ale cała płyta jest spójna (na 16 utworów nie jestem do końca przekonany do dwóch) i co nie mniej ważne, te utwory dobrze wypadają „na żywca” o czym przekonaliśmy się naocznie 11 maja na dziedzińcu UW.
                        Poniżej małe próbki „żywców” co prawda z Częstochowy z 8 maja – lepsza jakość rejestracji:
                        W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

                        W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

                        I na koniec mała wskazówka teledyskowa do tezy o nawiązaniu do „ostatecznego krachu”- kontynuacja „Gdy nie ma dzieci”
                        W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.
                        Last edited by iron; 14-05-2013, 23:44.
                        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                        Rock, Honor, Ojczyzna

                        Comment

                        • iron
                          Senior
                          • 08-2002
                          • 6708

                          Mała pomyłka - mea culpa - drugi link z próbek koncertowych miał być taki:
                          W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.
                          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                          Rock, Honor, Ojczyzna

                          Comment

                          • iron
                            Senior
                            • 08-2002
                            • 6708

                            A tu mała relacja z Juwenaliów warszawskich:
                            W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.
                            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                            Rock, Honor, Ojczyzna

                            Comment

                            • Fala
                              Senior
                              • 07-2004
                              • 671

                              1 czerwca KULT zagra w Puławach, a 9 czerwca 30 km dalej, w Nałęczowie
                              Napis: "ściągnięto 99%" cieszy tylko przez pierwsze pół godziny.
                              Admin ma zawsze rację

                              PIWOSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ

                              Comment

                              • iron
                                Senior
                                • 08-2002
                                • 6708

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Fala Wyświetlenie odpowiedzi
                                1 czerwca KULT zagra w Puławach, a 9 czerwca 30 km dalej, w Nałęczowie
                                To życzę miłych wrażeń- myślę, że warto się udać
                                bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                                Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                                Rock, Honor, Ojczyzna

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X