Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • warka21
    Junior
    • 07-2013
    • 17

    Ach, szanty Ile fajnych wypadów na żagle od razu mi się przypomina

    Comment

    • VanPurRz
      Senior
      • 09-2008
      • 4229

      Fort BS - Demo 86 - nieźle destrukcyjny klimat i nastrój
      "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

      Comment

      • iron
        Senior
        • 08-2002
        • 6703

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
        Fort BS - Demo 86 - nieźle destrukcyjny klimat i nastrój
        I zrobiło się zimnofalowo - co na ostatnie upały wydaje się nawet odpowiednie
        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
        Rock, Honor, Ojczyzna

        Comment

        • bayern71
          Senior
          • 06-2006
          • 1004

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika warka21 Wyświetlenie odpowiedzi
          Ach, szanty Ile fajnych wypadów na żagle od razu mi się przypomina
          A dla mnie szanty są najsłabszą stroną Mazur. A już jak słyszę tą o przechyłach to mnie szlag trafia. Byłem w tym roku na prawdziwym morzu i nikt nie śpiewał. Czyli można

          Comment

          • warka21
            Junior
            • 07-2013
            • 17

            Jasne, że można Nie twierdzę, że szanty to muzyka najwyższych lotów, ale mimo wszystko moim zdaniem mają swój specyficzny wakacyjny klimat, który dobrze mi się kojarzy i tyle.

            Comment

            • robox
              = kapslarz =
              • 11-2002
              • 8188

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
              I zrobiło się zimnofalowo - co na ostatnie upały wydaje się nawet odpowiednie
              Dorzuciłbym jeszcze Siekierę, z płyty "Nowa Aleksandria", zawsze kojarzyła mi się z tym klimatem .

              Comment

              • VanPurRz
                Senior
                • 09-2008
                • 4229

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bayern71 Wyświetlenie odpowiedzi
                A dla mnie szanty są najsłabszą stroną Mazur. A już jak słyszę tą o przechyłach to mnie szlag trafia. Byłem w tym roku na prawdziwym morzu i nikt nie śpiewał. Czyli można
                Są szanty i jest piosenka żeglarska, do tego jakość (jak każdej muzyki) każdego zespołu jest różna. Bzdurą jest gadanie, że to słabe i już. A zabawa na Mazurach przy jakichkolwiek szantach jest super
                ps. Posłuchaj sobie Starych Dzwonów, Mechaników Szanty itp. Zresztą klasycznych szant zagranicznych czy muzyki bretońskiej , też jakby nie było powiązanej.
                "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                Comment

                • Basik
                  Senior
                  • 06-2006
                  • 1308

                  Wczoraj, przed godziną 20:00 zagrał w Hali Ludowej zespół Kruk... Jednak około godziny 21:00, gdy na scenie pojawiło się Deep Purple -Kruk przemienił się w malutkiego kolibra.
                  Perfect Strangers na żywo- bezcenne! Była moc i co tu więcej pisać...

                  Comment

                  • iron
                    Senior
                    • 08-2002
                    • 6703

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Basik Wyświetlenie odpowiedzi
                    Wczoraj, przed godziną 20:00 zagrał w Hali Ludowej zespół Kruk... Jednak około godziny 21:00, gdy na scenie pojawiło się Deep Purple -Kruk przemienił się w malutkiego kolibra.
                    Perfect Strangers na żywo- bezcenne! Była moc i co tu więcej pisać...
                    Być może moc była, ale bez Lorda i Blackmore'a to dla mnie już nie Deep Purple...
                    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                    Rock, Honor, Ojczyzna

                    Comment

                    • JAckson
                      Senior
                      • 05-2004
                      • 6122

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                      Być może moc była, ale bez Lorda i Blackmore'a to dla mnie już nie Deep Purple...
                      widziałem ich kilka lat temu. Steve Morse mimo wszystko daje radę. No i ożywił ich trochę jednak.
                      MM961
                      4:-)

                      Comment

                      • Basik
                        Senior
                        • 06-2006
                        • 1308

                        Faktycznie, Steve szalał Nie byłam na koncercie kilka lat temu. Był mój ojciec. Po wczorajszym koncercie stwierdził, że na tym wcześniejszym było ekstra, ale właściwie odegrali kawałki z płyt. Natomiast tym razem, podeszli luźniej do tematu i było mnóstwo wariacji.

                        Comment

                        • crocco
                          Senior
                          • 12-2010
                          • 590

                          Perfect Strangers najlepiej wypadł zaraz po wydaniu płyty na koncercie w Ostrawie.To była MOC.
                          Taka moc,że świeżo kupioną płytę zarekwirowali mi czescy celnicy.
                          Last edited by crocco; 01-08-2013, 18:55.

                          Comment

                          • dipeone
                            Senior
                            • 05-2010
                            • 741

                            Pomijając małoletnie machające włosami dziewczęta to wersja nieco inna niż albumowa.
                            Polecam:
                            2marca żyrardówpunky reggea liferealizacja: DRJSTUDIO

                            Comment

                            • iron
                              Senior
                              • 08-2002
                              • 6703

                              Tak sobie podglądałem (i jutro też zamierzam) w internecie tegoroczny Woodstock.
                              Wczoraj tylko Big Cyc - całkiem udany koncert.
                              Dziś - Chasis - niezły koncert, ale frontman mocno pretensjonalny i taki wodzirej na siłę...
                              The Toobes - goście z Białorusi - o kurde, to jeszcze tak można - klasyczne trio ze śpiewającym perkusistą, a klimaty jak z Hendrixa - na "żywo" przez internet bardzo smaczne, choć nic w tym odkrywczego.
                              Mech - nie ukrywam, że ich lubię, a koncert w mojej ocenie całkiem udany.
                              Farben Lehre i goście - program o historii punk rocka - koncert niezły, choć czasem były niedociągnięcia, ale w końcu to punk miał być
                              Na koniec Anthrax - thrash jak w latach 80tych zeszłego wieku - sam nie wiem, czy to zarzut, czy wręcz zaleta. Jedynie wygląd panów na scenie zdradzał prawdziwą datę koncertu Choć trzeba przyznać, że Benante napiera...ł aż miło było posłuchać, mimo, że na koniec koncertu chyba stopił się w jedność z koszulką którą miał na sobie
                              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                              Rock, Honor, Ojczyzna

                              Comment

                              • iron
                                Senior
                                • 08-2002
                                • 6703

                                Internetowyc remanentów Woodstockowych ciąg dalszy, choć być może nie ostatni...

                                Najpierw Ametria - niby wszystko się zgadza, ale to jednak nie moja bajka - jakoś odbieram ten zespół tak po ludzku - brak mi tu szczerości...

                                Clock Machine - oglądałem tylko kawałek koncertu - obowiązki rodzinne - niby nie najgorzej, ale na główną scenę chyba jeszcze za wcześnie...

                                Skowyt - całkiem nieźle, choć miejscami zaangażowania nieco więcej niż warsztatu u wokalisty, ale nie było źle.

                                Hunter- "metal projekt"- covery całkiem udane (miejscami rządził Jelonek) całkiem przyjemne dla ucha, Darray napierda...ł aż miło....
                                I tylko tak dla Basika - nie zawsze "Perfect strangers" ma moc - tym razem "koncertowo" położyła ten kawałek Anja Ortodox...

                                Leningrad - całkiem przyjemne ska po rosyjsku z niecenzuralnymi tekstami, strojami z dyskoteki lat 80tych zeszłego wieku, dużym jajem (koszulka gepardzia perkusisty i napis na taktowniku "Slayer") - tylko ciut przydługo.

                                Kaiser Chiefs - nie dość, że (przynajmniej w internecie) spóźnienie 40minutowe, to muzyka nietęga, gwiazdorskie podejście, żenujące wymuszanie zainteresowania ("We are Kaiser Chiefs Woodstock, scream") - nie moja bajka i patrząc na "świeży" tłum pod sceną, to na tym koncercie są ci co właśnie na niego przyjechali, a nie ci co byli w tym miejscu już jakiś czas...

                                W planach za chwilę Moskwa, ale nie wiem ile wytrzymam, bo w końcu jestem w temacie "muzyka przy piwku" a tego piwka trochę było...

                                "Fajfus, bez odbioru" do jutra
                                bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                                Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                                Rock, Honor, Ojczyzna

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎