Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    No co ty, nie lubisz piosenek, które już raz, przepraszam, sto razy słyszałeś?

    Comment

    • tomolek
      Hophead
      • 05-2006
      • 1752

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
      No co ty, nie lubisz piosenek, które już raz, przepraszam, sto razy słyszałeś?
      To trochę za ekstremalny gatunek dla mnie, no i każdy kawałek brzmi tak samo :]
      www.ohbeautifulbeer.com

      www.mateuszdrozdowski.pl

      „Kwaśny Edi herbu Koreb

      Comment

      • JAckson
        Senior
        • 05-2004
        • 6122

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
        Ale fajnie mieszają i brzmią - tylko wokal wszystko dokumentnie rozpieprza... Nie wyrabiam z tym jednostajnym blee bleee bleee bleee. Aż włączyłem sobie kilka innych kawałków, wszędzie tak samo, flaki mi się na lewą stronę wywracają. Szkoda...
        Nie ukrywam, że też wolalbym bez wokalu
        MM961
        4:-)

        Comment

        • crocco
          Senior
          • 12-2010
          • 590

          A u mnie teraz
          Great Album by Kate!1) Babooshka2) Delius (Song of Summer)3) Blow Away (For Bill)4) All We Ever Look For5) Egypt6) The Wedding List7) Violin8) The Infant Kis...

          Tak mnie naszło,że płytę kupiłem -będzie umilała jazdę autem.

          Comment

          • tomolek
            Hophead
            • 05-2006
            • 1752

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika olie Wyświetlenie odpowiedzi
            Klaus Mitffoch, koncert laureatów Ogólnopolskiego Turnieju Młodych Talentów 1983
            This is "Klaus Mitffoch - Turniej Młodych Talentów 1983" by Trójkątyzacja Kota on Vimeo, the home for high quality videos and the people…


            Moc!
            Dziewucha (chyba) w tle za M i M mistrz!

            Klaus to wg. mnie jeden z najlepszych polskich zespołów ever, czołówka "nowej fali" nie odstają moim zdaniem od Talking Heads czy Stranglersów...
            www.ohbeautifulbeer.com

            www.mateuszdrozdowski.pl

            „Kwaśny Edi herbu Koreb

            Comment

            • tomolek
              Hophead
              • 05-2006
              • 1752

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
              To może coś z innej bajki.
              Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

              Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

              jeżeli chcielibyście sięgnąć na samo dno tej innej beczki...
              warto popatrzeć na teledysk żeby zobaczyć jak kiedyś wyglądali prawdziwi gangsta i ich biczys
              Last edited by tomolek; 13-11-2013, 19:24.
              www.ohbeautifulbeer.com

              www.mateuszdrozdowski.pl

              „Kwaśny Edi herbu Koreb

              Comment

              • WojciechT
                Senior
                • 09-2012
                • 2546

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
                Nie ukrywam, że też wolalbym bez wokalu
                Myślę, że to też trochę kwestia osłuchania i języka - tu macie growl po polsku, właściwie wszystko można zrozumieć, mając trochę bardziej "metalowo osłuchane" ucho.


                LYRICS:Jam ciemny jest wśród wichrów płomień boży,Lecący z jękiem w dal -- jak głuchy dzwon północy --Ja w mrokach gór zapalam czerwień zorzyIskrą mych bólów...


                best polish metal bandFrontside - Naszym Przeznaczeniem Jest Płonąć (engl.: we are destined to burn)from their album "Zmierzch Bogów"enjoy...
                Last edited by WojciechT; 13-11-2013, 20:37.

                Comment

                • żąleną
                  Sojowe Oddziały Bojowe
                  • 01-2002
                  • 13239

                  Mnie nie chodziło o tekst, a o nieznośną i jednostajną manierę wokalną tego gościa.

                  Comment

                  • DariuszSawicki
                    Senior
                    • 08-2012
                    • 2868

                    Dziś, 14-ego listopada, mija równo 30 lat od ukazania się płyty, która była szokiem dla wielu fanów art rocka.

                    To najbardziej znany utwór z tej płyty:

                    http://www.youtube.com/watch?v=lsx3nGoKIN8

                    Comment

                    • VanPurRz
                      Senior
                      • 09-2008
                      • 4229

                      Siedząc z dwoma chorymi łobuzami...dla spokoju ducha słucham sobie piosenek Kabaretu Starszych Panów
                      "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                      Comment

                      • JAckson
                        Senior
                        • 05-2004
                        • 6122

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika WojciechT Wyświetlenie odpowiedzi
                        Myślę, że to też trochę kwestia osłuchania i języka - tu macie growl po polsku, właściwie wszystko można zrozumieć, mając trochę bardziej "metalowo osłuchane" ucho.


                        LYRICS:Jam ciemny jest wśród wichrów płomień boży,Lecący z jękiem w dal -- jak głuchy dzwon północy --Ja w mrokach gór zapalam czerwień zorzyIskrą mych bólów...


                        http://www.youtube.com/watch?v=_uovvQGYwYg
                        Mi również nie chodzi o przekaz. Generalnie wolę muzykę instrumentalną lub z wokalem pełniącym rolę bardziej instrumentu, niż przekazu. Wynika z tego, ze nie przepadam za piosenkami.

                        Chociaż ten gościu z Meshuggah i tak jest znośny mimo, ze nie lubię od pewnego czasu tego typu wokalu.
                        Długo się przyzwyczajałem do wokalu np. Megadeth, Rush, Dream Theater. Teraz już daję radę i bardzo lubię
                        Last edited by JAckson; 14-11-2013, 19:46.
                        MM961
                        4:-)

                        Comment

                        • JAckson
                          Senior
                          • 05-2004
                          • 6122

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                          Siedząc z dwoma chorymi łobuzami...dla spokoju ducha słucham sobie piosenek Kabaretu Starszych Panów
                          Zupełnie przypadkowo zobaczyłem właśnie połączenie starszych panów i Meshuggah

                          http://www.youtube.com/watch?feature...&v=vpvkzLjsyM8
                          MM961
                          4:-)

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            I czym to się różni od zlotu poza brakiem liści na drzewach? A kolega tarzan wykapany Zytek. Nawet do bagażnika wlazł, jak Z. na pierwszym zlocie - a nie, to Gul Gul. Chyba.

                            Ej, ten (ta?) Meshugga to mocno taneczna jest: http://www.youtube.com/watch?v=MjMQQI0WQC8

                            Comment

                            • DariuszSawicki
                              Senior
                              • 08-2012
                              • 2868

                              Dziś piję niemieckie piwo Propeller Aufwind (które jakoś w bazie nie mogę zauważyć ).
                              Tu jestem trochę zaskoczony, bo myślałem, że to zespół niemiecki, a oni z UK są. Może się mylę?
                              Nevermind
                              Każdy, kto kształtował swój gust muzyczny w latach osiemdziesiątych, zna ten utwór.

                              Fashion, You, In, The, Night, 1984, Piotr, Kaczkowski, Eta, lista, przebojów, trójki

                              Comment

                              • JAckson
                                Senior
                                • 05-2004
                                • 6122

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                                I czym to się różni od zlotu poza brakiem liści na drzewach? A kolega tarzan wykapany Zytek. Nawet do bagażnika wlazł, jak Z. na pierwszym zlocie - a nie, to Gul Gul. Chyba.

                                Ej, ten (ta?) Meshugga to mocno taneczna jest: http://www.youtube.com/watch?v=MjMQQI0WQC8
                                Hehe, właściwie to pewnie kręcone na jakimś zlocie było.
                                MM961
                                4:-)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎