Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • iron
    replied
    Cream działało raptem parę lat, a ile by tu można dodać utworów:



    czy choćby ten

    Leave a comment:


  • DariuszSawicki
    replied
    Rano zajrzałem do Onetu i zobaczyłem tę smutną wiadomość...
    To dwa moje ulubione nagrania zespołu Cream, ten drugi autorstwa Willie Dixona, ale wspaniale zinterpretowany i od dziecka mój ukochany...

    W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.


    Recorded live performance of one of the great rock groups of the late 1960's featuring Eric Clapton on lead guitar , Jack Bruce on bass , and Ginger Baker on...


    A tu jeszcze ciekawe nagranie dwóch Wielkich po tamtej stronie...http://www.youtube.com/watch?v=OUo3Nv7k4R0

    Leave a comment:


  • iron
    replied
    Kolejna reaktywacja stała się niniejszym niemożliwa.
    Zmarł Jack Bruce znany między innymi z Cream
    Mimo, że i na solowych płytach nieźle kombinował to zostanie w mej pamięci tak jak poniżej.

    W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

    Leave a comment:


  • żąleną
    replied
    Cicho! Karolina Cicha:

    dynamicznie Gajcego - https://www.youtube.com/watch?v=oDDQvlzh09U

    i lirycznie w jidysz o Białymstoku (wokal i aranżacja, że ciary chodzą) https://www.youtube.com/watch?v=kcdNC90tng8

    PS Cheap Beer konkretne, zwłaszcza łomot za Chimaya chyłkiem wyciąganego z lodówy.
    Last edited by żąleną; 26-10-2014, 00:54.

    Leave a comment:


  • WojciechT
    replied
    To jak coś dla przeciwników piwnej rewolucji, to proponuję jeszcze to - crossoverowa ekipa z mojej okolicy, notabene wokalista jest wiernym czytelnikiem mojego blogaska ;]

    W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

    Leave a comment:


  • tristan_tzara
    replied
    Że ile za kult? To ja za zespoły z Ameryki place 20zl i to nawet nie za jeden zespół. Co ten Kazik tak się ceni? Ostatnio też słyszałem ze na jakiś akustyczny koncert kultu były biety za ponad 100zl. Chore. Szczególnie że to Kazik

    Coś dla przeciwników piwnej rewolucji
    FIDLAR - Cheap Beer: http://youtu.be/BB8z08_8uhM

    Leave a comment:


  • WojciechT
    replied
    A ja dzisiaj idę na Kult do katowickiego Spodka.

    Bilety po - bagatela - 60 zł. Straszne. Jak chodziłem 10 lat temu, były po 20 zł... A jeszcze kilka lat temu cena nie przekraczała 35. I straszne jest to, że idę z dzieciatą koleżanką i jej znajomą, która jest już prawie 8 lat po ślubie... Czuję się staro.

    Czas wypastować Martensy, odkurzyć bojówki, odświeżyć blizny na twarzy Chociaż za Kultem właściwie nigdy nie przepadałem, wydawał mi się zbyt "mainstreamowy" i jawił się raczej jako kapela "juwenaliowo-festynowa".

    Ale dziś wieczorem znów będziemy młodzi!
    Last edited by WojciechT; 25-10-2014, 11:12.

    Leave a comment:


  • żąleną
    replied
    Wokale świetne... Ale żeby wyjść z czymś na scenę, trzeba jeszcze świetnych tekstów i kompozycji, a tego teraz często brakuje. Specjalnie nie śledzę losów zwycięzców różnych talentszołów, ale chyba żaden nie zaistniał na większą skalę. A może to nie te czasy, kiedy były dwa kanały TV i trzy stacje radiowe?

    Leave a comment:


  • YouPeter
    replied
    Studiu Nagrań Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Opolu
    Posłuchajcie tego !!!

    W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.


    W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

    Leave a comment:


  • slavoy
    replied
    A ja z kolei przypominam o przyszłopiątkowym wrocławskim koncercie The Toy Dolls (+Leniwiec & The Bill). Ja będę. Z tego, co mi wiadomo, to Piotry, Basik i Brloin też

    Leave a comment:


  • JAckson
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
    Przypominam o piątkowym koncercie Animals as Leaders i Tesseract w Krakowie. Ja będę :-)
    A jutro w Warszawie grają.

    Leave a comment:


  • iron
    replied
    Niby wszystko fajnie, ale ja jednak jestem uprzedzony do śpiewających dzieci udających dorosłych (znaczy nie śpiewających o dupie maryni i puszku okruszku tylko o poważnych sprawach):
    W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

    Leave a comment:


  • JAckson
    replied
    Przypominam o piątkowym koncercie Animals as Leaders i Tesseract w Krakowie. Ja będę :-)
    Last edited by JAckson; 07-10-2014, 19:19.

    Leave a comment:


  • żąleną
    replied
    Percival gra Slayera na rondzie Jeffa Hannemana w Jaworznie.

    W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

    Leave a comment:


  • żąleną
    replied
    Spokojnie, czy nie spokojnie, ale bujająco:

    W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.


    W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.


    W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

    Leave a comment:

Przetwarzanie...