Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cordel
    Senior
    • 09-2001
    • 1087

    Ze dwa lata temu byłem na takim badziewiu, co się zwie Slipknot. W zespol jest trzech perkusistów. Jeden gra na normalnym zestawie, a pozostali biją czerepami w jakieś beczki. Paranoja. Paranoja za dwieście złotych
    "Mam powody
    Powstrzymywać się od wody.
    Od wody mnie w brzuchu kole:
    Pijam tylko alkohole."
    Jan Lemański

    Comment

    • robox
      = kapslarz =
      • 11-2002
      • 8188

      eM-Ski napisał(a)
      ..to mam wszystkie chyba płyty The Ukrainians, i sporo innej ukraińskiej muzyki - Hajdamaky, Chutir, Horpyna ...
      Ze wschodniej muzyki, bardziej od ukraińskiej cenię sobie muzykę ormiańską, czyli System of a down .

      Comment

      • Cordel
        Senior
        • 09-2001
        • 1087

        robox napisał(a)
        ...czyli System of a down...
        Sprostowanie. Muzykę amerykańsko-ormiańską Oni już niezbyt czują się ormianami...
        "Mam powody
        Powstrzymywać się od wody.
        Od wody mnie w brzuchu kole:
        Pijam tylko alkohole."
        Jan Lemański

        Comment

        • robox
          = kapslarz =
          • 11-2002
          • 8188

          Cordel napisał(a)
          Sprostowanie. Muzykę amerykańsko-ormiańską Oni już niezbyt czują się ormianami...
          ...ale w ich żyłach płynie ormiańska krew .

          Comment

          • iommi
            Senior
            • 07-2003
            • 1522

            Wszystkim miłośnikom solidnego gitarowego rocka polecam rzecz, która w sklepikach będzie od 3 listopada - Underground "Kto jest kim". Ja już mam i słucham zajadle od kilku dni.
            To coś dla tych, którzy nie zapomnieli czym może być soczysta solóweczka gitarowa, lubią Pearl Jam (wokalista tak lekko zalatuje...) i przede wszystkim zwracają uwagę na niezgorsze teksty. Do piwa idealne - sprawdzałem wczoraj i sprawdzam dziś popijając spokojnie Rycerskie z Namysłowa.
            *****************************

            Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

            *****************************

            Comment

            • robox
              = kapslarz =
              • 11-2002
              • 8188

              iommi napisał(a)
              ... która w sklepikach będzie od 3 listopada - Underground "Kto jest kim". Ja już mam i słucham zajadle od kilku dni.
              Znaczy się wyrwałeś pirata , chyba, że masz kontakty w jakiejś firmie fonograficznej.

              Comment

              • Cordel
                Senior
                • 09-2001
                • 1087

                Kiedy pracowałem w pewnej gazecie muzycznej dostawałem promosy do recenzji nawet na półtora misiąca przed oficjalnym wydaniem albumu...
                "Mam powody
                Powstrzymywać się od wody.
                Od wody mnie w brzuchu kole:
                Pijam tylko alkohole."
                Jan Lemański

                Comment

                • alph
                  Senior
                  • 03-2003
                  • 195

                  Cordel napisał(a)
                  Ze dwa lata temu byłem na takim badziewiu, co się zwie Slipknot. W zespol jest trzech perkusistów. Jeden gra na normalnym zestawie, a pozostali biją czerepami w jakieś beczki. Paranoja. Paranoja za dwieście złotych
                  A czego się spodziewałeś jak coś ma w nazwie "knot" a zwłaszcza "slip"? A był z nimi skrzypek? jeśli tak, to pewnie on tak badziewił

                  Z egzotycznych odlotów Huun-Huur-Tu (chyba nie pomieszałem liter w nazwie). Piękne, na razie mam tylko jedną płytkę i już mi się podoba.
                  Przepraszamy...Podpis w trakcie tworzenia...

                  Comment

                  • iommi
                    Senior
                    • 07-2003
                    • 1522

                    Cordel napisał(a)
                    Kiedy pracowałem w pewnej gazecie muzycznej dostawałem promosy do recenzji nawet na półtora misiąca przed oficjalnym wydaniem albumu...

                    I rację ma Cordel... A prywatnie dodam, że piratów nie akceptuję (przynajmniej jeśli biega o muzykę )
                    *****************************

                    Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                    *****************************

                    Comment

                    • yendras
                      Senior
                      • 12-2001
                      • 2052

                      Jakiś czas temu słyszałem ze dwa albo trzy kawałki kapeli Queens of the Stone Age i wydawały mi się dość interesujące. To chyba była płyta "Songs for the deaf" ale może coś pomyliłem. Zamiętałem, że mają dość charyzmatyczny wokal i lekko zwariowanego basistę, i wśród zalewu post-grungowych (chyba tak to trzeba zalasyfikować) smutów mają charakter. Znacie ten zespół ? Dobry jest ?

                      Comment

                      • Cordel
                        Senior
                        • 09-2001
                        • 1087

                        W miarę dobry. Zapewne słyszałeś dwa utwory, promowane teledyskami. Powiem jednak, że poza tymi dwoma utworami płyty nie da się na dłuższą metę słuchać Za to poprzedni album jest super. Posłuchaj sobie "The lost art of keeping a secret", a przekonasz się, że mam rację
                        "Mam powody
                        Powstrzymywać się od wody.
                        Od wody mnie w brzuchu kole:
                        Pijam tylko alkohole."
                        Jan Lemański

                        Comment

                        • robox
                          = kapslarz =
                          • 11-2002
                          • 8188

                          yendras napisał(a)
                          Jakiś czas temu słyszałem ze dwa albo trzy kawałki kapeli Queens of the Stone Age i wydawały mi się dość interesujące. Znacie ten zespół ? Dobry jest ?
                          Dla mnie jeden z interesujących i najbardziej słuchanych przeze mnie zespołów. Ostatniej płyty coprawda nie mam, ale dwie wcześniejsze, "Queens of the Stone Age" i "R" posiadam. Druga jest rewelacyjna. Lubiłem też wcześniejsze wcielenie chłopaków, czyli KYUSS. Polecam .

                          Comment

                          • maryhh
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 1895

                            ostatnio przeleciał mi przez głowę bardzo fajny utwór pana Portera z panią Lipnicką Anitą.
                            ktoś coś wie więcej o ich wspólnych poczynaniach?
                            Wspieraj swój Browar! I Ty możesz zostać PREMIEREM!
                            "do ciężkiej pracy jestem za lekki,
                            do lekkiej pracy jestem za ciężki"

                            Comment

                            • breslauer
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 2690

                              maryhh napisał(a)
                              ostatnio przeleciał mi przez głowę bardzo fajny utwór pana Portera z panią Lipnicką Anitą.
                              ktoś coś wie więcej o ich wspólnych poczynaniach?
                              Podobno są parą ... według prasy brukowej ...

                              Comment

                              • pjenknik
                                • 08-2001
                                • 3388

                                Potwierdzam, bardzo spokojny utworek i wpada w ucho.
                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                                Comment

                                Przetwarzanie...