Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • abernacka
    Generał Wszelkich Fermentacji
    🥛🥛🥛🥛
    • 2003.12
    • 10861

    zythum napisał(a)
    (...)najchętniej zanurzył bym mordę w kuflu piwa u Teresy, a potem zrobił rajd po knajpach. (...)
    Podobnie jak ty bym tak postapił, (co ja bym dał teraz za lanego Belfasta) . Niestety po pierwsze dzisiaj idę na noc do pracy a po drugie bierze mnie przeziębienie ! Pod wpływem choróbska wzięło mnie na ciężką i mroczną elektronikę rodem z Niemiec. "Das Ich" na mój nastrój jest jak balsam.
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • abernacka
      Generał Wszelkich Fermentacji
      🥛🥛🥛🥛
      • 2003.12
      • 10861

      Dzisiaj z samego ranka sięgnąłem po kilka płyt kapeli KMFDM. M.in. po"Nihil", "Xtort" oraz mój najnowszy nabytek "Boots". Osobiście dla mnie oni są wirtuozami mocnej elektroniki. Cudownie się słucha głosu pani Lucia Cifarelli plus łamanych dźwięków Saschy Konietzko i Tim'a Skold. Forumowicze, którzy namiętnie słuchają Rammstein'u będą nimi oczarowani.
      Piwna turystyka według abernackiego

      Comment

      • cyborg_marcel
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2003.03
        • 3467

        a ja tęsknię za wczesnymi nagraniami Paradise Lost, które we Wrocławiu zostawiłam ponoć na dniach ma wyjść DVD z koncertowymi wyczynami chłopców, jak dopiero co wychodzili z niepełnoletności
        za wokal Nicka Holmesa to ja bym pokroić się dała...
        chyba pójdę zalać tęsknotę w Manekinie, łudząc się, że raz nie puszczą popu, tylko muzykę, na jaką wyglądają
        Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

        Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

        Comment

        • abernacka
          Generał Wszelkich Fermentacji
          🥛🥛🥛🥛
          • 2003.12
          • 10861

          Drogi Cyboru wspomniałaś o Paradise Lost a ja mam od dłuższego czasu ochotę na Tiamat oraz Type o Negative (już nie długo nowa płyta!!). Przepiękne dzwięki na jesienne wieczory. Nieprawdaż?!
          Last edited by abernacka; 2004-12-05, 12:56.
          Piwna turystyka według abernackiego

          Comment

          • cyborg_marcel
            Major Piwnych Rewolucji
            • 2003.03
            • 3467

            oj, oj, oj... miód na me serce... ja się na takiej muzie wychowałam...
            a jak się cieszyłam, jak wyjechałam do Żabolandii, a tam z Polaków znali Papieża, Wałęsę i... VADER
            żałuję, że muzy żadnej do stolycy nie wzięłam, bo tam Anathema, Moonspell i kilka Kornów w szufladzie leży i czeka...

            a z Type O'Negative trafiłeś, jak nie wiem, akurat od kilku tygodni mnie nosi i mam straszną na nich ochotę (bez skojarzeń)... a tu nie ma skąd wziąć

            nic tylko pozostaje
            Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

            Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

            Comment

            • abernacka
              Generał Wszelkich Fermentacji
              🥛🥛🥛🥛
              • 2003.12
              • 10861

              cyborg_marcel napisał(a)
              (...)
              i mam straszną na nich ochotę (bez skojarzeń)... a tu nie ma skąd wziąć
              (...)
              Ja nigdy nie mam "takich" skojarzeń.
              Sięgnij po kapelę 'Elend' odrazu miło ci sie zrobi na sercu!
              Piwna turystyka według abernackiego

              Comment

              • cyborg_marcel
                Major Piwnych Rewolucji
                • 2003.03
                • 3467

                już słucham MP3, ale jak znowu księgowej przyjdzie do głowy zjawić się w biurze, to po ostatnim Clawfingerze, chyba faktycznie stwierdzi, że szatan we mnie wstąpił i jeszcze kolejnej zaliczki mi nie będzie chciała dać... a koniec umowy i wypłata daleko...
                Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                Comment

                • cyborg_marcel
                  Major Piwnych Rewolucji
                  • 2003.03
                  • 3467

                  "The Angel in the Garden" - schizoidalny kawałek... szkoda, że tylko 4 minuty jak następną noc na swoim 29. piętrze bez sprawnych wind będę spędzać, to chyba sobie zafunduję Elenda i jakieś dobre piwko - efekt paranoidalny gwarantowany!
                  Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                  Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                  Comment

                  • abernacka
                    Generał Wszelkich Fermentacji
                    🥛🥛🥛🥛
                    • 2003.12
                    • 10861

                    cyborg_marcel napisał(a)
                    (...) to chyba sobie zafunduję Elenda i jakieś dobre piwko - efekt paranoidalny gwarantowany!
                    Naprawdę spraw sobie nową płytkę Elend'a. A jeśli chodzi o dobre piwko to zapraszam do Trójmiasta. Dobrych piwek i knajp jest u nas wystarczajaco dużo aby bawić się przez cały weekend!
                    Last edited by abernacka; 2004-12-05, 13:34.
                    Piwna turystyka według abernackiego

                    Comment

                    • cyborg_marcel
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 2003.03
                      • 3467

                      nie omieszkam, zwłaszcza, że nigdy w Trójmieście nie byłam
                      chodiz o efekt - ja sama (bo tu mało biur, w których ludzie po godzinach zostają) w 38. piętrowym budynku... o 22.00 wyłączają wszystkie windy, huczy klimatyzacja, do ziemi daleko, najbliżsi ludzie to strażnicy 29 pięter niżej... więc jakbym sobie jeszcze Elenda zapuściła i lekko , to napewno jakieś fajne schizo bym załapała! Mistrz Hitchcock się chowa
                      Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                      Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                      Comment

                      • abernacka
                        Generał Wszelkich Fermentacji
                        🥛🥛🥛🥛
                        • 2003.12
                        • 10861

                        cyborg_marcel napisał(a)
                        nie omieszkam, zwłaszcza, że nigdy w Trójmieście nie byłam
                        (...)
                        Błąd prawie niewybaczalny ! Woda, plaża a w kufelku Amberek! Naprawdę polecam!
                        Piwna turystyka według abernackiego

                        Comment

                        • cyborg_marcel
                          Major Piwnych Rewolucji
                          • 2003.03
                          • 3467

                          no, jeśli do tego jeszcze jakaś miła muzyka (w stylu opisanych powyżej) będzie w tle - toż to prawie raj na ziemi!
                          Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                          Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                          Comment

                          • abernacka
                            Generał Wszelkich Fermentacji
                            🥛🥛🥛🥛
                            • 2003.12
                            • 10861

                            Skromnie licząc posiadam około 2000 tytułów. Na pewno znajdziesz coś, co przybliży ci raj na ziemi!
                            Piwna turystyka według abernackiego

                            Comment

                            • cyborg_marcel
                              Major Piwnych Rewolucji
                              • 2003.03
                              • 3467

                              Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                              Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                              Comment

                              • żąleną
                                D(r)u(c)h nieuchwytny
                                • 2002.01
                                • 13239

                                abernacka napisał(a)
                                Skromnie licząc posiadam około 2000 tytułów.
                                Jak już kupię sobie 40-gigowy odtwarzacz mp3, to za resztę kasy wsiadam w pociąg i jadę do Trójmiasta.

                                Comment

                                Przetwarzanie...