Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • slavoy
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    🥛🥛🥛
    • 10-2001
    • 5055

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy
    Wybiera się ktoś z Was na Łudstok? Mam dużą ochotę zobaczyć na żywo Airbourne. Tym bardziej, że jak olałem jak był Type-0-Negative "bo jeszcze będzie okazja", to się zaraz frontmanowi zmarło...
    No to byłem. Zapierniczałem sam siedem godzin trzema nabitymi pociągami po to żeby wejść akurat początek koncertu, powydzierać się godzinę, rozejrzeć chwilę po terenie i zawinąć się z powrotem. I nie żałuję, bo takiej energii dawno nie widziałem. Ci goście będą jeszcze zapełniać lotniska i stadiony, bo jeśli nie, to będzie znaczyło że rock'n'roll padł i kwiczy.

    PS Trzaskałem Żubra i Carlsberga z konserw. W zaduchu i zmęczeniu wchodziły jak ciepły nóż w masło.
    PS2 JAcksona nie spotkałem, bo mój telefonizator nie pozwolił się nam dogadać w tym hałasie. Spotkałem za to Yemiołkę i JANO. Tak z głupia franc wśród kilkuset tysięcy luda....
    PS3 JAckson powinien mieć dla mnie jeszcze dwie, zamówione jeszcze z pociągu, konserwowe Warki
    Dick Laurent is dead.

    Comment

    • żąleną
      D(r)u(c)h nieuchwytny
      • 01-2002
      • 13239

      A dlaczego tak krótko? Od kilku lat mam ochotę pojechać na PW (i nie mówię o bluzgach na privie ), ale ciągle coś na drodze staje.

      Comment

      • Baard
        Porucznik Browarny Tester
        • 01-2010
        • 316

        Ja pojechałem na PW tylko po to by zobaczyć i posłuchać Helloween. Na początek zaprawiłem się Amberem Naturalnym a potem to już poszło woodstockowe piwo czyli Carlsberg. Zagrali świetnie, wokalista miał świetny kontakt z publiką no i to brzmienie... rewelka. Pewnie ten cholerny Carlsberg sprawił, że nie wiem w którym momencie znalazłem się w środku podscenowej rozpierduchy. Na nieszczęście miałem na sobie sandały więc tłum usłużnie zrobił mi taki pedicure że do tej pory czuję. Mimo wszystko było super no a zaraz po koncercie powrót do domu. Szkoda..

        Comment

        • JAckson
          Pułkownik Chmielowy Ekspert
          🍼🍼
          • 05-2004
          • 6122

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy
          PS2 JAcksona nie spotkałem, bo mój telefonizator nie pozwolił się nam dogadać w tym hałasie. Spotkałem za to Yemiołkę i JANO. Tak z głupia franc wśród kilkuset tysięcy luda....
          PS3 JAckson powinien mieć dla mnie jeszcze dwie, zamówione jeszcze z pociągu, konserwowe Warki
          Ja też byłem i nawet się telefonicznie zgadaliśmy jak Slavoy jechał pociągiemm, a ja szedłem obok sznurka samochodów w poszukiwaniu piwa.

          Warkę chyba gdzieś kupiłem dla Slavoya, ale zapewne została wypita razem z Kasztelanami, Tyskaczami, Lechami, Piastami, Carlsbergami, żołądkowymi gorzkimi no i piwami z Hausta, które trzymają naprawdę dobry poziom.

          Prodziże wypadły fajnie. Miło jest poszaleć słysząc tę muzę na żywo. Bawiliśmy się z Fteo tak dobrze, że jakaś wolontariuszka poinstruowała nas, że nie wolno używać narkotyków


          Generalnie fajna przygoda, ale gdyby nie transport samochodem to pewnie nie było by tak miło.
          MM961
          4:-)

          Comment

          • sergioP
            Major Piwnych Rewolucji
            • 09-2005
            • 1271

            Dla miłośników talentów à la Pan Witek
            W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.
            - Wiesz Luciu, co ci powiem?
            - ???
            - ...napiłbym się piwa.

            ------------------------------------------
            Dzień dobry panu.
            Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

            Comment

            • greniu
              Szeregowy Piwny Łykacz
              • 01-2011
              • 11

              Mój ulubiony zespół:

              W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.


              Byłem na ich koncercie w czerwcu, grali w Bydgoszczy. MOC!

              Ten pan przy garach, na pierwszym planie jest domowym warzycielem:
              http://make-everything-ok.com/

              Comment

              • ziggylugosi
                Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                • 09-2010
                • 221

                Właściwie powinno być w dziale przy piwie o polityce, ale dam tu.
                W ramach poparcia akcji kibiców Legii Warszawa i obronie wolności słowa:
                Sisterhood-Jihad:

                W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.


                Jeżeli można bezkarnie w ramach tzw. wolności artystycznej podrzeć Biblię i wsadzić flagę w psie gówno, to dlaczego miałby być zabroniony utwór lub transparent "Jihad"?
                "We're troops of tomorrow,
                We're hangin' round today.
                We're playin' tough music,
                'Cos it's hard times honey..."

                Comment

                • żąleną
                  D(r)u(c)h nieuchwytny
                  • 01-2002
                  • 13239

                  Jaka akcja? Zwykła kibicowska prowokacja, zresztą jak słyszałem, trochę kulą wpłot, bo Hapoel jest drugim co do popularności klubem izraelskich Arabów. Wielka mi walka o wolność słowa - raczej wolność obrażania.

                  Dużo sensowniejszą prowokacją była właśnie akcja z wtykaniem flag w psie gówna. Oczywiście mało kto aluzju poniał i patrioci ochoczo zabrali się za potępianie Wojewódzkiego zamiast tych wszystkich, którzy za pośrednictwem dup swoich psów obsrywają polskie miasta.
                  Last edited by żąleną; 30-09-2011, 19:59.

                  Comment

                  • slavoy
                    Pułkownik Chmielowy Ekspert
                    🥛🥛🥛
                    • 10-2001
                    • 5055

                    Właśnie wygrzebałem na 140. kanale cyfry Kino Polska Muzyka. Aktualnie leci program 60/90 z 1991 i relacja z Jarocina. Lipiński i Kazik byli kiedyś młodzi!
                    Chyba to będzie mój ulubiony kanał.
                    Last edited by slavoy; 30-09-2011, 22:08. Powód: stylistyka, kurde
                    Dick Laurent is dead.

                    Comment

                    • Fala
                      Kapitan Lagerowej Marynarki
                      • 07-2004
                      • 671

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy
                      ... relacja z Jarocina. Lipiński i Kazik byli kiedyś młodzi!
                      Chyba to będzie mój ulubiony kanał.
                      Uuuu, ja też chcę !!!
                      Napis: "ściągnięto 99%" cieszy tylko przez pierwsze pół godziny.
                      Admin ma zawsze rację

                      PIWOSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ

                      Comment

                      • slavoy
                        Pułkownik Chmielowy Ekspert
                        🥛🥛🥛
                        • 10-2001
                        • 5055

                        Z inszej beczki - Godzinkę temu zakupiłem na Orlenie dwupłytowe wydanie (z wieloma bonusami) Metal: A headbanger's journey. Cena - uwaga - całe 14,99! POLECAM!


                        Z jeszcze inszej beczki - wczoraj byliśmy z Marusią w Multikinie na koncercie Petera Gabriela w towarzystwie 46-cio osobowej orkiestry. No rewelacja po prostu. Zarówno aranżacje, oprawa jak i sam koncept oglądania tego typu koncertu w kinie. Gabriel zawsze ma występy dopracowane i wypicowane w najdrobniejszych szczegółach i dużo fajniej się to "ogląda" na DVD, gdzie się jest na scenie i widzi wszystko z bliska, niż na żywo. A tu doszło do tego jeszcze czadowe kinowe nagłośnienie i był raj... Wisienką na torcie było to, że to wszystko było w 3D, ale dla mnie to już tylko gadżet. Gdy wyjdzie to na jakiejś płycie wizyjnej, biere jak nic.
                        Dick Laurent is dead.

                        Comment

                        • abernacka
                          Generał Wszelkich Fermentacji
                          🥛🥛🥛🥛
                          • 12-2003
                          • 10861

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ziggylugosi
                          (...)Sisterhood-Jihad:

                          (...)
                          Miód na moje uszy
                          Piwna turystyka według abernackiego

                          Comment

                          • ziggylugosi
                            Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                            • 09-2010
                            • 221

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
                            Jaka akcja? Zwykła kibicowska prowokacja, zresztą jak słyszałem, trochę kulą wpłot, bo Hapoel jest drugim co do popularności klubem izraelskich Arabów. Wielka mi walka o wolność słowa - raczej wolność obrażania.

                            Dużo sensowniejszą prowokacją była właśnie akcja z wtykaniem flag w psie gówna. Oczywiście mało kto aluzju poniał i patrioci ochoczo zabrali się za potępianie Wojewódzkiego zamiast tych wszystkich, którzy za pośrednictwem dup swoich psów obsrywają polskie miasta.
                            W "Folwarku zwierzęcym" Orwella na stodole zapisano prawa zwierząt. Jedno z nich mówiło, że wszystkie zwierzęta są równe, potem dopisano, że niektóre z nich są równiejsze. Tymi równiejszymi były świnie. Im wszystko było wolno. Takimi współczesnymi świniami są osoby od darcia Biblii i wsadzania flag w psie gówno. Jeden za swe prowokacje otrzymał ciepłą posadkę w TV, drugi reprezentuje prezydencję Polskę w UE, obaj mają status gwiazd.

                            Natomiast kibiców Legii za prowokację z transparentem z napisem Jihad czekają zakazy stadionowe, kary grożą także klubowi i w tym momencie kończy się równość wobec prawa, swoboda wypowiedzi i prawo do prowokacji. Dalej mamy świnie, które mają większe prawa, niż pozostała część społeczeństwa.

                            Stołeczna policja wyjaśnia incydent, do którego doszło w czwartek wieczorem podczas meczu Legii Warszawa z Hapoelem Tel Awiw. Na trybunie zajmowanej przez fanów Legii pojawił się wielki transparent "Jihad Legia". Materiały dot. tej sprawy trafią do prokuratury.
                            "We're troops of tomorrow,
                            We're hangin' round today.
                            We're playin' tough music,
                            'Cos it's hard times honey..."

                            Comment

                            • żąleną
                              D(r)u(c)h nieuchwytny
                              • 01-2002
                              • 13239

                              To niech kibice Legii idą wywieszać swoje transparenty w telewizji, skoro tyle tam wolno. A na stadionie niech oglądają mecz i dopingują swój zespół.

                              Comment

                              • ziggylugosi
                                Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                                • 09-2010
                                • 221

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
                                To niech kibice Legii idą wywieszać swoje transparenty w telewizji, skoro tyle tam wolno. A na stadionie niech oglądają mecz i dopingują swój zespół.
                                Pewnie by się tam znaleźli, tylko, że zadarli z grupą narodowościową, której nie wolno w żaden sposób prowokować, czyli Żydami. Nergal i Wojewódzki mogliby dzięki swoim tzw. prowokacjom zyskać sławę międzynarodową, np. Nergal mógłby, np. podrzeć Torę lub Koran, Wojewódzki mógłby wsadzać flagę Izraela, albo innego państwa w gówno, ale tego nie zrobią, bo oprócz rozgłosu międzynarodowego ich telewizyjne kariery szybko by się skończyły i wylądowaliby na bruku. Co innego Biblia i flaga polska te można znieważać i ujdzie na sucho.

                                Tylko mi teraz nie ściemniej, że Holocaust uprawnia Żydów do szczególnej ochrony prawnej, która ma zabronić śmiania się z nich lub prowokowania. Żydzi nie są jedyną grupą narodowościową skazaną na eksterminację, ani też pierwszą w dziejach, którą to spotkało. Tylko, że szydząc z nich zawsze można dostać łatkę antysemity, co ucina wszelką dyskusję i swobodę wypowiedzi.
                                "We're troops of tomorrow,
                                We're hangin' round today.
                                We're playin' tough music,
                                'Cos it's hard times honey..."

                                Comment

                                Przetwarzanie...