Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • iron
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    • 2002.08
    • 6717

    No dobra - już wiem - 7 sierpnia Progresja, bilety po 85 pln w przedsprzedaży.

    A tu łady filmik - Dave Lombardo w pracy
    W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.
    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
    Rock, Honor, Ojczyzna

    Comment

    • żąleną
      D(r)u(c)h nieuchwytny
      • 2002.01
      • 13239

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy
      Początek to porządne kopnięcie, aż mi się gęba uśmiechnęła. Niestety przyszedł czas na wokal... z muzy wyłazi fajny pazur, ale śpiewanko to już niestety przy tym ciepłe masło
      Też z tego powodu nie przepadam za Rush. Choć w takim Budgie wokal nie z tej parafii akurat mi nie przeszkadza.

      Comment

      • JAckson
        Pułkownik Chmielowy Ekspert
        🍼🍼
        • 2004.05
        • 6122

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
        Też z tego powodu nie przepadam za Rush. Choć w takim Budgie wokal nie z tej parafii akurat mi nie przeszkadza.
        Mnie również długo nie pasował wokal w tym zespole (w Dream Theater też) ale w końcu muzyką mnie uwiedli i wokal teraz mi pasuje do całości.
        MM961
        4:-)

        Comment

        • tomolek
          Major Piwnych Rewolucji
          • 2006.05
          • 1752

          No to podrzucę coś gdzie wokal pasuje do muzyki świetny cover

          W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.
          www.ohbeautifulbeer.com

          www.mateuszdrozdowski.pl

          „Kwaśny Edi herbu Koreb

          Comment

          • Livres
            Porucznik Browarny Tester
            • 2012.04
            • 324

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy
            To jest to, co mnie nie zachęca do słuchania także Iron Maiden.
            No zlituj się, gdzie Lee ze swoim cienkim głosikiem, a gdzie Dickinson? O tym, że nie można lubić heavy metalu i jednocześnie nie lubić wokali Dickinsona nawet głupio wspominać, bo to oczywista oczywistość.

            A w temacie, na fali koncertu Megadeth na Metalfest ostatnio rządzi u mnie "Countdown to Extinction". W ciągu ostatnich kilku dni płyta zrobiła więcej obrotów niż przez ostatnie kilkanaście lat.

            Comment

            • żąleną
              D(r)u(c)h nieuchwytny
              • 2002.01
              • 13239

              Wracając do męskiej muzyki, meandry youtube'a zawiodły mnie do różnego rodzaju klipów metalowych i okazuje się, że od czasów Cannibal Corpse powstało nie kilkanaście, ale chyba kilkadziesiąt nowych pod- i podpodgatunków metalu.

              Rozwalił mnie pierwszy kawałek z poniższego linku oraz dwa komentarze:

              - sounds like pig sex

              -Only one band in this video is brutal death metal and that is Benighted. Aborted is deathgrind and Devourment is slamming brutal death metal.

              Smacznego http://www.youtube.com/watch?v=G9e_3...eature=related

              Comment

              • VanPurRz
                Major Piwnych Rewolucji
                • 2008.09
                • 4229

                Celne i krótkie podsumowanie rzeczywistości, systemu, kraju, życia.

                W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.


                I powrót Kolaborantów

                O tym jak skutecznie KOLABORANCI odrodzili się po latach w nowym składzie świadczy zarówno ubiegłoroczny sukces rocznicowego koncertu grupy pn.
                "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                Comment

                • iron
                  Pułkownik Chmielowy Ekspert
                  • 2002.08
                  • 6717

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
                  Wracając do męskiej muzyki, meandry youtube'a zawiodły mnie do różnego rodzaju klipów metalowych i okazuje się, że od czasów Cannibal Corpse powstało nie kilkanaście, ale chyba kilkadziesiąt nowych pod- i podpodgatunków metalu.

                  Rozwalił mnie pierwszy kawałek z poniższego linku oraz dwa komentarze:

                  - sounds like pig sex

                  -Only one band in this video is brutal death metal and that is Benighted. Aborted is deathgrind and Devourment is slamming brutal death metal.

                  Smacznego http://www.youtube.com/watch?v=G9e_3...eature=related
                  Najbardziej podobają mi się te melodyjne refreny
                  bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                  Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                  Rock, Honor, Ojczyzna

                  Comment

                  • iron
                    Pułkownik Chmielowy Ekspert
                    • 2002.08
                    • 6717

                    Właśnie korzystając z nieobecności Asi oglądałem nagrane dokumenty - "London calling - nieopowiedziana historia brytyjskiego popu" kasując przy okazji...
                    Oczywiście narracja iście brytyjska -tendencyjna - ale spodobała mi się pewna wypowiedż - mająca wiele wspólnego z prawdą - pewien gość zachwycał się wizytą jakiegoś amerykańskiego zespołu w UK ze względu na to, że perkusista trzymał rytm o co w zespołach brytyjskich trudno... (zresztą nie tylko w brytyjskich - to już ode mnie)

                    No ale to mnie zupełnie nie dziwi - w końcu jankesi za coś normalnego mają ćwiczenia z metronomem, co dla przeciętnego europejskiego perkusisty jest niemalże karą...
                    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                    Rock, Honor, Ojczyzna

                    Comment

                    • Samael
                      D(r)u(c)h nieuchwytny
                      • 2007.09
                      • 153

                      Z meskiej muzyki to polecam:
                      W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.


                      oraz

                      W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.


                      Obie plyty kapitalne
                      Last edited by Samael; 2012-06-27, 01:23.

                      Comment

                      • żąleną
                        D(r)u(c)h nieuchwytny
                        • 2002.01
                        • 13239

                        Japończyk też potrafi:

                        W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

                        W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.


                        PS Hi hi, jeszcze to: http://www.youtube.com/watch?v=y5JVW...eature=related
                        Last edited by żąleną; 2012-06-28, 02:25.

                        Comment

                        • VanPurRz
                          Major Piwnych Rewolucji
                          • 2008.09
                          • 4229

                          W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

                          Męczy mnie dzisiaj ból wszechświata więc Black Flag "Depression"
                          "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                          Comment

                          • Samael
                            D(r)u(c)h nieuchwytny
                            • 2007.09
                            • 153

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
                            Japończyk też potrafi:
                            W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.


                            Tu Japonce grajacy covery

                            Comment

                            • MarcinKa
                              Major Piwnych Rewolucji
                              🍼🍼
                              • 2005.02
                              • 2734

                              A ja dzisiaj natknąłem się na wczesną twórczość pana, który mocno przyczynił się do rozwoju ciężkiego grania. Stary, znaczy młody, niejaki Ronald James Padavona, bliżej znany jako Ronnie James Dio. I wcale nie chodzi mi o Elfa.
                              RONNIE DIO & THE PROPHETS - The Ooh Poo Pah Doo
                              RONNIE DIO & THE PROPHETS - Love Pains
                              RONNIE DIO & THE PROPHETS - Follow Me

                              Jak się wie, to się poznaje głos czy wygląd na zdjęciach z trzeciego linka. Ale beczkę piwa temu kto by to zrobił nie wiedząc.
                              To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                              Comment

                              • Samael
                                D(r)u(c)h nieuchwytny
                                • 2007.09
                                • 153

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MarcinKa
                                A ja dzisiaj natknąłem się na wczesną twórczość pana, który mocno przyczynił się do rozwoju ciężkiego grania. Stary, znaczy młody, niejaki Ronald James Padavona, bliżej znany jako Ronnie James Dio. I wcale nie chodzi mi o Elfa.
                                RONNIE DIO & THE PROPHETS - The Ooh Poo Pah Doo
                                RONNIE DIO & THE PROPHETS - Love Pains
                                RONNIE DIO & THE PROPHETS - Follow Me

                                Jak się wie, to się poznaje głos czy wygląd na zdjęciach z trzeciego linka. Ale beczkę piwa temu kto by to zrobił nie wiedząc.
                                Szkoda, ze sie chlopu zmarlo...

                                Comment

                                Przetwarzanie...