Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Sekator
    Porucznik Browarny Tester
    • 06-2013
    • 269

    Triptykon udostępnił dwa numery z nowej płyty
    W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

    W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.


    A jeżeli JAckson lubisz takie "djentowe" granie polecam poznański Neurothing.

    Ze świeżych jaranek to nowy KYPCK, Crippled Black Phoenix, Sargeist i Teitanblood.
    http://degustacjepodplotem.blogspot.com/

    Comment

    • kiszot
      Pułkownik Chmielowy Ekspert
      🍼🍼
      • 08-2001
      • 8105

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomolek
      A Ślonzoki to nie Słowianie? (pomijając Niemców oczywiście)
      Pewnie i są ale dzisiaj to juz i z tymi Niemcami tez sa pomieszani.Taki jeden wielki miszung.
      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
      So von Natur, Natur in alter Weise,
      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

      Comment

      • tristan_tzara
        Major Piwnych Rewolucji
        • 12-2007
        • 1038

        Podobno fred phelps zmarł wczoraj. Z tej okazji warto puścić ten kawałek

        Comment

        • JAckson
          Pułkownik Chmielowy Ekspert
          🍼🍼
          • 05-2004
          • 6122

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Sekator

          A jeżeli JAckson lubisz takie "djentowe" granie polecam poznański Neurothing.
          Jak dla mnie za dużo wokalu, a za mało muzyki. Poza tym ja jakoś specjalnie nie przepadam za djentem. Lubię progresywny rock i metal pod warunkiem ze jest nieszablonowy

          Aha, Steve Vai ma być na gitarowym rekordzie Guinnessa we Wrocku. Ja będzie koncert z jego udziałem to się wybiorę.
          Last edited by JAckson; 20-03-2014, 20:33.
          MM961
          4:-)

          Comment

          • JAckson
            Pułkownik Chmielowy Ekspert
            🍼🍼
            • 05-2004
            • 6122

            Aha2 - Nowa płyta Virgila Donatiego zapowiada się ciekawie http://www.youtube.com/watch?v=9MJgGDNehII
            Aha3 - The Winery Dogs - jak ktoś lubi rzetelny amerykański rock. Ja nie specjalnie, ale występujący zawodnicy są z pierwszej ligi
            Last edited by JAckson; 20-03-2014, 20:47.
            MM961
            4:-)

            Comment

            • iron
              Pułkownik Chmielowy Ekspert
              • 08-2002
              • 6717

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
              Aha2 - Nowa płyta Virgila Donatiego zapowiada się ciekawie http://www.youtube.com/watch?v=9MJgGDNehII
              Aha3 - The Winery Dogs - jak ktoś lubi rzetelny amerykański rock. Ja nie specjalnie, ale występujący zawodnicy są z pierwszej ligi
              No mnie niespecjalnie przekonało...
              Bo tak już z bywa, że to co "na papierze" wygląda dobrze potem dobrze nie brzmi.
              Podobnie mam z Chickenfoot - też niby powinno być dobrze, a mnie ni kuta nie rusza...
              Last edited by iron; 21-03-2014, 14:07.
              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
              Rock, Honor, Ojczyzna

              Comment

              • JAckson
                Pułkownik Chmielowy Ekspert
                🍼🍼
                • 05-2004
                • 6122

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron
                No mnie niespecjalnie przekonało...
                Bo tak już z bywa, że to co "na papierze" wygląda dobrze potem dobrze nie brzmi.
                Podobnie mam z Chickenfoot - też niby powinno być dobrze, a mnie ni kuta nie rusza...
                mnie tez Chickenfoot nie porywa. Podobnie jak Black Country Communion.
                MM961
                4:-)

                Comment

                • żąleną
                  D(r)u(c)h nieuchwytny
                  • 01-2002
                  • 13239

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
                  The Winery Dogs - jak ktoś lubi rzetelny amerykański rock. Ja nie specjalnie, ale występujący zawodnicy są z pierwszej ligi
                  Świetna gitara i bas, choć w połączeniu z wokalem mocno zajeżdża Alice in Chains, a refren to pop-rock do kwadratu.

                  Tymczasem w Madrycie w 1993: https://www.youtube.com/watch?v=wsDwaZGsHwM Czysta thrashowo-hardcore'owa energia. Byłem na koncercie Suicidal Tendencies w Stodole kilka lat temu, ale jakoś burza przeszła bokiem (zresztą zagrał chyba kompletnie inny skład). Niby wszystko było na swoim miejscu, Mike Muir zasuwał od lewej do prawej strony sceny, ale zabrakło takiego ogólnego wypiardu. Z wyjątkiem kilku kawałków Infectious Grooves - ooo, wtedy się rozbujało.

                  Comment

                  • iron
                    Pułkownik Chmielowy Ekspert
                    • 08-2002
                    • 6717

                    Wersja demo nowej piosenki Metallici (nawet niezła):
                    Metallica opublikowała „garażową” wersję zaprezentowanego na trasie, nowego utworu „The Lords of Summer”. Jak wiemy od Larsa, może on ulec dalszym przeobrażeniom, bądź wcale nie trafić na nowy album. Ma póki co tylko pokazać, w jakim kierunku zmierza zespół. httpvh://www.youtube.com/watch?v=AiOtev3rEKI#t=28

                    A tu piosenka z płyty z coverami Dio (ma wyjść 1 kwietnia) - oprócz Metallici, Anthrax, Motorhead i inni:
                    Długo oczekiwana kompilacja „This Is Your Life” z coverami utworów Dio / Rainbow w wykonaniu największych sław metalu lada moment, bo 1 kwietnia pojawi sie na półkach. Medley w wykonaniu Metalliki, zawierający w sobie utwory „A Light In The Black”, „Tarot Woman”, „Stargazer” i „Kill The King”, zadebiutował wczoraj. Oto, co na jego temat Lars
                    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                    Rock, Honor, Ojczyzna

                    Comment

                    • iron
                      Pułkownik Chmielowy Ekspert
                      • 08-2002
                      • 6717

                      A tu koncert na 30lecie - najlepszy moment chyba na początku - dęciaki
                      Jak już wcześniej pisaliśmy, na okładce świeżego, kwietniowego numeru brytyjskiego wydania magazynu Metal Hammer pojawiła się Metallica, w środku zaś dobre kilka stron poświęconych zespołowi i zarówno  jego ostatnim jak i bieżącym poczynaniom. Dokładniejsza tematyka wymieniona jest w tytule. Głos zabierają James i Lars, ale na moment pojawiają się też Dave Mustaine i obecny w


                      P.S. Trzeba przesunąć na sam dół artykułu.
                      Last edited by iron; 25-03-2014, 13:31.
                      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                      Rock, Honor, Ojczyzna

                      Comment

                      • tristan_tzara
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 12-2007
                        • 1038

                        Metalika by już mogła zniknąć i nie wracać

                        Comment

                        • leona
                          D(r)u(c)h nieuchwytny
                          • 07-2009
                          • 5853

                          Samuel Rosenstock mógłby już przestać pierdaczyć w każdym temacie, który jest potencjalnie miejscem do pyskówki

                          Comment

                          • tristan_tzara
                            Major Piwnych Rewolucji
                            • 12-2007
                            • 1038

                            Bez przesady, z powodu metaliki z nikim w pyskowki nie będę wchodził. Nie warto

                            Comment

                            • tristan_tzara
                              Major Piwnych Rewolucji
                              • 12-2007
                              • 1038

                              Ostatni Darkthrone tak bardzo dobry!

                              Comment

                              • Sekator
                                Porucznik Browarny Tester
                                • 06-2013
                                • 269

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tristan_tzara
                                Ostatni Darkthrone tak bardzo dobry!
                                http://youtu.be/b0tsFqTulM8
                                Pamiętam jak wypuścili tą piosenkę na parę tygodni przed premierą płyty. Była niezła polewka w "branży", w której zresztą sam brałem udział. Jednak łapałem się na tym, że parę razy dziennie przez moja głowę przetacza się refren. Puściłem potem mojej partnerce "Leave no cross unturned" i z konsternacją zapytała "to te twoje całe iron maiden?". I wtedy opadły klapki z moich oczu i stóp. Ta piosenka przyjemnie buja w stylu lat 80. Przypomniałem sobie moje bardziej młodzieńcze lata, gdy zagłębiając się w metal połykałem poszczególne płyty ironów.
                                http://degustacjepodplotem.blogspot.com/

                                Comment

                                Przetwarzanie...