Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • monne
    Kapitan Lagerowej Marynarki
    • 2006.02
    • 914

    Bjork

    ... szukam tytułu jednego z nowszych utworów Bjork... dodatkową i jedyną wskazówką może być to, iż ten akurat utwór ( majac na uwadze repertuar Bjork oczywiście) jest najczęściej teraz prezentowany w rozgłośniach radiowych... Może Ktoś wie jaki utwór mam na myśli???
    .



    Comment

    • Twilight_Alehouse
      D(r)u(c)h nieuchwytny
      • 2004.06
      • 6310

      Obecnie odświeżam sobie cały repertuar Riverside (czyli 2 duże płyty i 1 małą) przed jutrzejszym koncertem. Szykuję się na niezmiennie perfekcyjne, techniczne wykonanie.

      I wiadomość dla fanów Marillion ze Stevem Hogarthem na wokalu - 11 czerwca Hogarth pojawi się z kameralnym jednoosobowym koncertem, bez żadnych innych muzyków, w warszawskim kinie Bajka. Jak dla mnie to muzyczne wydarzenie roku

      Comment

      • iron
        Pułkownik Chmielowy Ekspert
        • 2002.08
        • 6717

        A ja sobie w pracy już po raz drugi (a pewnie zaraz i po raz trzeci) dodaję animuszu składakiem Greatest hits zespołu Offspring.
        Bardzo to energetyczne, mam wrażenie, że będzie w sam raz do samochodu i zagości tam na dłużej
        Last edited by iron; 2006-04-11, 13:01.
        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
        Rock, Honor, Ojczyzna

        Comment

        • monne
          Kapitan Lagerowej Marynarki
          • 2006.02
          • 914

          ....do takich "energetycznych" dodam Mezmerize -Systemu, w tym mój ulubiony utwór: BYOB .... jak ich słucham to widzę lato coraz bliżej ...
          .



          Comment

          • adam16
            Pułkownik Chmielowy Ekspert
            • 2001.02
            • 9865

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika monne
            ... szukam tytułu jednego z nowszych utworów Bjork... dodatkową i jedyną wskazówką może być to, iż ten akurat utwór ( majac na uwadze repertuar Bjork oczywiście) jest najczęściej teraz prezentowany w rozgłośniach radiowych... Może Ktoś wie jaki utwór mam na myśli???
            Specjalnie słuchałem radia pod kątem wykrywania Bjork, ale jakoś nic nie trafiłem
            Browar Hajduki.
            adam16@browar.biz
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

            Comment

            • monne
              Kapitan Lagerowej Marynarki
              • 2006.02
              • 914

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
              Specjalnie słuchałem radia pod kątem wykrywania Bjork, ale jakoś nic nie trafiłem
              no wielka szkoda, ale i tak Ogromne Dzięx jakby coś jednak rzuciło Ci się w ucho... to wiesz...
              .



              Comment

              • adam16
                Pułkownik Chmielowy Ekspert
                • 2001.02
                • 9865

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika monne
                no wielka szkoda, ale i tak Ogromne Dzięx jakby coś jednak rzuciło Ci się w ucho... to wiesz...
                Jest taki jeden kawałek który niektórzy przypisują Bjork - chodzi mi o "What Else Is There", a wykonuje to grupa Royksopp . Czy to o to Ci chodzi: http://teledyski.onet.pl/10178,854460,teledyski.html
                Last edited by adam16; 2006-04-11, 21:53.
                Browar Hajduki.
                adam16@browar.biz
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                Comment

                • monne
                  Kapitan Lagerowej Marynarki
                  • 2006.02
                  • 914

                  !!!!!! ADAś UWIELBIAM CIę !!!!!!!
                  .



                  Comment

                  • monne
                    Kapitan Lagerowej Marynarki
                    • 2006.02
                    • 914

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
                    Jest taki jeden kawałek który niektórzy przypisują Bjork -
                    ...ja ten utwór słyszałam TYLKO w wykonaniu Bjork, stąd tak zamieszałam...ale rzeczywiście jak na nią to ten utwór jest coś "za żywotny" , ale i tak mi się podoba ... dzięki Ci ogromne raz jeszcze
                    .



                    Comment

                    • adam16
                      Pułkownik Chmielowy Ekspert
                      • 2001.02
                      • 9865

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika monne
                      !!!!!! ADAś UWIELBIAM CIę !!!!!!!
                      Czyli trafiłem?
                      Ulala - lepiej uważaj bo jeszcze to sobie do serca wezmę Nie Ty jedna myślałaś, że to Bjork. Nawet pan Kaczkowski popełnił ten błąd o czym raczył poinformować w jednej ze swoich audycji.
                      Browar Hajduki.
                      adam16@browar.biz
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                      Comment

                      • monne
                        Kapitan Lagerowej Marynarki
                        • 2006.02
                        • 914

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
                        Nie Ty jedna myślałaś, że to Bjork. Nawet pan Kaczkowski popełnił ten błąd o czym raczył poinformować w jednej ze swoich audycji.

                        ...o kurde!!!ale byka walnęłam!!! Wstyd -ale wokal naprawdę podobny do Bjork ... a jak sie domysliłeś, ze o to mi mogło chodzić? i czy p. Kaczkowski to radiowa trójka??
                        .



                        Comment

                        • adam16
                          Pułkownik Chmielowy Ekspert
                          • 2001.02
                          • 9865

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika monne
                          ...o kurde!!!ale byka walnęłam!!! Wstyd -ale wokal naprawdę podobny do Bjork ... a jak sie domysliłeś, ze o to mi mogło chodzić? i czy p. Kaczkowski to radiowa trójka??
                          Tak - Kaczkowski to Trójka - audycje "Mini Max" w każdą niedzielę od 21.00 do północy i w czwartki po północy: MiniMax
                          Tak jak napisałem - nie Ty jedyna i nie pierwsza myślałaś, że to Bjork. Więc nie ma się czym przejmować.
                          A że słucham trochę radia i nic nowego Bjork ostatnio nie słyszałem to już można było się połapać, że chodzi o to, co do czego wiele osób się myli
                          Last edited by adam16; 2006-04-11, 22:28.
                          Browar Hajduki.
                          adam16@browar.biz
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                          Comment

                          • monne
                            Kapitan Lagerowej Marynarki
                            • 2006.02
                            • 914

                            ...dzięx za "rozgrzeszenie" ...słuchałam Trójki jakiś czas temu, szczególnie MiniMaxu, gdzie mojej ulubienicy- Tori AMOS, poświęcano ( i chyba dalej się poświęca) sporo czasu antenowego... swoją drogą , wg mnie, jest to jedna z lepszych audycji muzycznych...
                            .



                            Comment

                            • adam16
                              Pułkownik Chmielowy Ekspert
                              • 2001.02
                              • 9865

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika monne
                              ...dzięx za "rozgrzeszenie" ...słuchałam Trójki jakiś czas temu, szczególnie MiniMaxu, gdzie mojej ulubienicy- Tori AMOS, poświęcano ( i chyba dalej się poświęca) sporo czasu antenowego... swoją drogą , wg mnie, jest to jedna z lepszych audycji muzycznych...
                              Jeśli chodzi o mnie, to obecnie, nie ma lepszej muzycznej audycji.
                              Browar Hajduki.
                              adam16@browar.biz
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                              Comment

                              • monne
                                Kapitan Lagerowej Marynarki
                                • 2006.02
                                • 914

                                ...wiesz, myślałam jeszcze o audycjach we wrocławskim ramie, ale chyba masz rację...nie umywają sie do MiniMaxu...
                                .



                                Comment

                                Przetwarzanie...