Przy piwie o sporcie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zythum
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    • 2001.08
    • 8305

    No cóż pozostała tylko wiara, że Wisła zagra skuteczniej od Amiki bo Legia nie ma realnie żadnych szans.
    To inaczej miało być, przyjaciele,
    To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
    Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
    Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
    Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

    Rządzący światem samowładnie
    Królowie banków, fabryk, hut
    Tym mocni są, że każdy kradnie
    Bogactwa, które stwarza lud.

    Comment

    • baklazanek
      † 2014 Piwosz w Raju
      • 2001.08
      • 3562

      Jeżeli Wisła zagra tak samo jak Amica to chyba mi serce wyskoczy. Jak oglądam mecze polskich drużyn i widzę jak partolą sytuacje za sytuacją to naprawdę mam ochotę rozwalić telewizor. Na co dzień nie przeklinam ale jak moje oczy podziwiają to co wyprawiają polskie kluby to nadrabiam zaległości w rzucaniu mięsem za całe życie!!!!! Fajnie że Amica nawiązała równorzędną walkę ale już chyba wolał bym żeby dostali 10:0 niż te 2:1. A to dla tego że później nie mogę spać jak sobie przypominam jakie sytuacje miała ta drużyna w pierwszym czy drugim meczu. To samo tyczy się Wisły w pierwszym meczu z Parmą. Jeżeli oni znowu będą celować w przelatujące samoloty a nie bramkę przeciwnika to naprawdę dzisiaj wyląduje w szpitalu

      Comment

      • Piecia
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2002.02
        • 3312

        baklazanek napisał(a)
        Jeżeli oni znowu będą celować w przelatujące samoloty a nie bramkę przeciwnika to naprawdę dzisiaj wyląduje w szpitalu
        baklazanku nie życzę Ci tego ale mecze na szczęście są jutro i cały dzien (nam obu a i pewnie innym) spokoju przed nami.
        Koniec i bomba,
        Kto nie pije ten trąba !!!
        __________________________
        piję bo lubię!

        Comment

        • baklazanek
          † 2014 Piwosz w Raju
          • 2001.08
          • 3562

          Piecia napisał(a)


          baklazanku nie życzę Ci tego ale mecze na szczęście są jutro i cały dzien (nam obu a i pewnie innym) spokoju przed nami.


          Sorki dni mi się pomyliły ale to i dobrze gdyż jeden dzień życia więcej mam

          Comment

          • Piecia
            Major Piwnych Rewolucji
            • 2002.02
            • 3312

            miałeś rację baklazanku!!! znowu Majewski nie trafił do pustej bramki.......chociaż tym razem to Niemcy mogą łapać się za głowy
            a remis da nam chociaż jeden punkt do rankingu UEFA
            z nadzieją że Wiśle się uda przebrnąć II rundę chwytam za kufelek i idę się denerwować
            Koniec i bomba,
            Kto nie pije ten trąba !!!
            __________________________
            piję bo lubię!

            Comment

            • adam16
              Pułkownik Chmielowy Ekspert
              • 2001.02
              • 9865

              Wisła ładnie gra tylko na bramki nie potrafi tego przełożyć. Mecz zaraz się kończy, a dopiero przed chwilą wcisnęli na 1:1. A to o dwie za mało, jeżeli się nie mylę.
              Browar Hajduki.
              adam16@browar.biz
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

              Comment

              • adam16
                Pułkownik Chmielowy Ekspert
                • 2001.02
                • 9865

                Pokrakałem - chyba Wiślacy to odczytali telepatycznie i strzelili na 2:1. Czyli szansa jeszcze jest.
                Browar Hajduki.
                adam16@browar.biz
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                Comment

                • adam16
                  Pułkownik Chmielowy Ekspert
                  • 2001.02
                  • 9865

                  Jest już 3:1. Gdyby tak była to ta tzw złota bramka. Ech...
                  Browar Hajduki.
                  adam16@browar.biz
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                  Comment

                  • And69
                    Major Piwnych Rewolucji
                    • 2002.06
                    • 1487

                    No i jest już 4 : 1 dla Wisły

                    Comment

                    • And69
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 2002.06
                      • 1487

                      I koniec spotkania , Wisła w III rundzie pucharu UEFA

                      Comment

                      • pama
                        D(r)u(c)h nieuchwytny
                        • 2002.08
                        • 205

                        Dziś kibicowałem i Legii i Wiśle (patrz moja lokalizacja )
                        Szkoda Legii, bo w obu meczach zasłużyła na awans, brawo dla Wiślaków. Tyle że oba mecze oglądałem w pracy, czyli bez piwa.

                        Comment

                        • adam16
                          Pułkownik Chmielowy Ekspert
                          • 2001.02
                          • 9865

                          To tak jak ja. Praca i bez piwa.
                          Browar Hajduki.
                          adam16@browar.biz
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                          Comment

                          • żąleną
                            D(r)u(c)h nieuchwytny
                            • 2002.01
                            • 13239

                            A ja wręcz przeciwnie - oglądałem z piwkiem i to wcale nie w symbolicznych ilościach...

                            Do dogrywki dotrwały tylko cztery osoby: Zythum, Anka, Zyziek (mój funfel) i ja. Przedtem byli jeszcze Ironowie, Slavoy i Pułaś.

                            O rany boskie, jak miło - objechać włoską drużynę i to 4:1! Chciałbym tu się pochwalić, że od początku wierzyłem w dwie bramy dla Wisły w regulaminowym czasie, z zastrzeżeniem, że muszą chłopaki coś strzelić do 70-tej minuty. I sprawdziło się, chociaż Zyziek się czepiał, że bramka padła w 71-szej, czy jakoś tak.

                            Ale generalnie - tak trzymać! Gnietli ich przez prawie cały mecz i o to chodzi!! Ten mecz był triumfem taktyki ofensywnej, co bardzo mi się podobało. Włosi już myśleli, że walnęli bramę i po sprawie, stara śpiewka, a tu niespodziewanka.

                            Legia też nie dała sobie w kaszę dmuchać, ale było już za późno (to po pierwsze) i sama obrona to nie wszystko (po drugie).

                            Comment

                            • Mawas
                              Porucznik Browarny Tester
                              • 2002.02
                              • 299

                              Chciałbym tu się pochwalić, że od początku wierzyłem w dwie bramy dla Wisły w regulaminowym czasie, z zastrzeżeniem, że muszą chłopaki coś strzelić do 70-tej minuty. I sprawdziło się


                              [/B][/QUOTE]
                              Prorok czy co?
                              Ale wreszcie kopacze pokazali że zostało w Polsce jeszcze kilku ambitnych zawodowców.Brawo dla Wisły

                              Legia zagrała z takim duchem jaki jest w Narodzie - bez wiary w sukces.
                              Normalka.
                              http://Wspieraj swój Browar! Stań si...żytkownikiem!

                              Comment

                              • baklazanek
                                † 2014 Piwosz w Raju
                                • 2001.08
                                • 3562

                                adam16 napisał(a)
                                Pokrakałem - chyba Wiślacy to odczytali telepatycznie i strzelili na 2:1. Czyli szansa jeszcze jest.


                                Czy to znaczy że tobie mamy dziękować za to iż Wisła wygrała z Parmą??
                                A co do samej gry to Wisła zagrała znakomicie!!!!!!!!! Nie będę już się czepiał ze w dogrywce powinni strzelić 4 a nie 2 bramki Brawo do trenera i zawodników. Zaczynam teraz sobie gdybać co by było gdyby Wisła dawała z siebie wszystko przynajmniej w co drugim meczu ligowym?? No ale to oddaje poziom naszej ligi, nie trzeba grać na maksa żeby wygrać.
                                Legia zremisowała i chwała jej za to. Nie miała nic do stracenia i starała się grać jak najlepiej choć rzadko jej to wychodziło. Bądź co Bądź jest bardzo dobrze!!!!!! Mamy w końcu drużynę w 3 rundzie. No a tam czeka znowu Schalke 04 Będzie zemsta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                                Comment

                                Przetwarzanie...