Przy piwie o sporcie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ahumba
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    🥛🥛🥛
    • 2001.05
    • 9026

    MAŁYSZ! MOŻNA NA NIEGO LICZYĆ
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

    Comment

    • pama
      D(r)u(c)h nieuchwytny
      • 2002.08
      • 205

      Brawo!!! Adam 2gi! Inna rzecz, że różnice między pierwszą czwórką są minimalne.

      Comment

      • Johnus_Beer
        D(r)u(c)h nieuchwytny
        • 2002.08
        • 124

        To dopiero początke! Miejmy nadzieję, że będzie okazja do toastów i imprezek po zwycięstwie.

        Comment

        • And69
          Major Piwnych Rewolucji
          • 2002.06
          • 1487

          Jest dobrze , początek sezonu i 80 pkt.
          Brawa też dla Tomka Pochwały , może te punkty go zmobilizują i jutro będzie lepiej .
          Tylko znowu zagadka , wczoraj kombinezon Tajnera był dobry dziś już nie .

          Comment

          • Piecia
            Major Piwnych Rewolucji
            • 2002.02
            • 3312

            Małysz spisał się nieźle i 2 miejsce to moim zdaniemogomny sukces (mimo że przyzwyczajeni jesteśmy do zwycięstw)

            Gdyby kombinezon synka był dobry nie mielibyśmy w 2 serii Pochwały

            A najbardziej z tego wszystkiego cieszy mnie klęska Niemców i brak małpiej radości Hannavalda
            Koniec i bomba,
            Kto nie pije ten trąba !!!
            __________________________
            piję bo lubię!

            Comment

            • pama
              D(r)u(c)h nieuchwytny
              • 2002.08
              • 205

              Też sie łapię na tym, że nawet gdyby Małysz był 10ty, to i tak bym się cieszył z klęski Hannavalda. Nie z powodu jesgo narodowości, tylko chamskiego zachowania. A Małysz mnie zadziwił, że potrafił awansować w drugiej serii o ładnych kilka oczek.

              Comment

              • behemoth
                D(r)u(c)h nieuchwytny
                • 2001.12
                • 248

                Piecia napisał(a)
                A najbardziej z tego wszystkiego cieszy mnie klęska Niemców i brak małpiej radości Hannavalda
                Trochę mnie to dziwi. Zwycięstwa Hannavalda były zasłużone i osiągnięte w pięknym stylu. A radość? Ty byś się nie cieszył?

                A co do jego zachowania to nieprzypominam sobie aby było bardziej chamskie od polskich kibiców (mowa oczywiście o wydarzeniach z zeszłego sezonu).

                A co do Małysza to byłbym zadowolony nawet gdyby zdobył 10-te miejsce. O jego klasie świadczy fakt, że bez względu na okoliczniści, obecną formę itd. potrafi oddać dwa równe, dobre skoki. Klasa sama w sobie. Nie należy się spodziewać tak wielkich zwycięstw i rekordowych skoków jak dwa sezony temu, ale co do tego,że Małysz sprawi nam jeszcze wiele radości nie mam żadnych wątpliwości.

                Comment

                • And69
                  Major Piwnych Rewolucji
                  • 2002.06
                  • 1487

                  behemoth napisał(a)

                  A co do jego zachowania to nieprzypominam sobie aby było bardziej chamskie od polskich kibiców (mowa oczywiście o wydarzeniach z zeszłego sezonu).
                  A pamietasz konkursy w Niemczech przed Zakopanym , gdy Małysz został wygwizdany . Zakopane było następstwem tego zachowania .

                  Comment

                  • Johnus_Beer
                    D(r)u(c)h nieuchwytny
                    • 2002.08
                    • 124

                    I gdzie w tym wszystkim fair play i sport? Andy? Ktokolwiek?

                    Comment

                    • behemoth
                      D(r)u(c)h nieuchwytny
                      • 2001.12
                      • 248

                      Właśnie o to chciałem spytać!
                      Całe szczęście, że sportowcy nie chowają do siebie urazy. A wręcz przeciwnie- wstydzą się za nas kibiców.

                      Comment

                      • And69
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 2002.06
                        • 1487

                        behemoth napisał(a)
                        Właśnie o to chciałem spytać!
                        Całe szczęście, że sportowcy nie chowają do siebie urazy. A wręcz przeciwnie- wstydzą się za nas kibiców.
                        Z tym bym się nie zgodził , większość jest na pokaz . Najlepszym przykładem zawiści jest historia amerykańskich łyżwiarek .

                        Comment

                        • darek99
                          Major Piwnych Rewolucji
                          • 2002.04
                          • 2147

                          [QUOTE]behemoth napisał(a)
                          Właśnie o to chciałem spytać!
                          Całe szczęście, że sportowcy nie chowają do siebie urazy. A wręcz przeciwnie- wstydzą się za nas kibiców.
                          [/QUO
                          Mylisz się , i to nie wiesz jak bardzo ,sportowcy wręcz czasami siebie nie znoszą, ładnie to wygląda tylko w telewizorze,
                          w sporcie jest rywalizacja a co za tym idzie są emocje.
                          Podam Ci przykład, Hajto tak nieznosi Kucharskiego z Legii że w wywiadach nie przebiera w słowach i go wręcz obraża.
                          Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                          Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                          skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                          Epikur z Samos.

                          Comment

                          • behemoth
                            D(r)u(c)h nieuchwytny
                            • 2001.12
                            • 248

                            Oczywiście się z wami zgadzam. Chodziło mi o konkretnego sportowca jakim jest Małysz. Nie uważam, żeby on robił coś na pokaz.
                            Inni sportowcy powinni brać z niego przykład. Zawiść w sporcie z pewnością istnieje jak w każdej dziedzinie życia, w której mamy do czynienia z rywalizacją.

                            Comment

                            • batoras1
                              Kapral Kuflowy Chlupacz
                              • 2001.09
                              • 81

                              I w końcu stało się (a może udało) Boniek nie jest już selekcjonerem drużyny narodowej Ja tam z tego bardzo się cieszę i mam nadzieję, że na jego miejsce zostanie wybrany ktoś kto się zna na rzeczy.
                              Gorzej i tak już nie będzie.
                              Zdrowie reprezentacji

                              Comment

                              • baklazanek
                                † 2014 Piwosz w Raju
                                • 2001.08
                                • 3562

                                batoras1 napisał(a)
                                I w końcu stało się (a może udało) Boniek nie jest już selekcjonerem drużyny narodowej Ja tam z tego bardzo się cieszę i mam nadzieję, że na jego miejsce zostanie wybrany ktoś kto się zna na rzeczy.
                                Gorzej i tak już nie będzie.
                                Zdrowie reprezentacji
                                Oj będzie Cieszę się że Boniek odszedł ale przeraża mnie wizja że kadrę obejmie Majewski

                                Comment

                                Przetwarzanie...