Przy piwie o sporcie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 2003.02
    • 7971

    Oj Pieczarek! U nas nikt nie udowodnił i nie udowodni przekrętów i to nie tylko w sporcie.Sędzia Rębilas z OZPN Kraków w Myślenicach powiedzial treściwie"nawet jak pojedziecie do Bełchatowa dwoma wagonami to i tak wasz doping nic nie da,karty zostały rozdane"(Byliśmy na Olimpiadzie Oddziałów Warsu i ten pan sędziował wszystkie mecze.}Był już"wyluzowany" i po chwili zrozumiał co powiedział.Nasze pytania pozostały bez odpowiedzi...Pogoń oczywiście przegrała(1:2)i spadła do 2 ligi.To przykład z autopsji,a ile jest innych niewyjaśnionych brudnych spraw...


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN

    Comment

    • baklazanek
      † 2014 Piwosz w Raju
      • 2001.08
      • 3562

      pieczarek napisał(a)
      No to rzuć jakimś konkretem. Zobaczymy co się stanie. Napisz na przykład, że w roku 1999 sędzia Wit Żelazko w meczu Czarni kontra Czerwoni za podyktowanie dwóch karnych wziął łapówkę od Legii, która była zainteresowana zwycięstwem Zielonych w meczu z Pasiastymi. Takie ogólniki jak "powszechnie wiadomo" można o kant dupy tłuc.

      A co do Husajna to na pewno wiadomo, że wymordował co najmniej 250 tys. obywateli Iraku. Zagazował właśnie bronią chemiczną całe miasteczka w Kurdystanie. Wszystkich, do najmniejszego dziecka. Więc broń chemiczną ma. Bo chyba nie jesteś takim dzieckiem, które wierzy w jego zapewnienia, że co prawda miał ale wszystko zużył w Kurdystanie.

      Jasne że nie wierzę Husajnowi. Ale udowodnij mi że ma broń biologiczną?? No właśnie nie zrobisz tego tylko napiszesz że zagazował Kurdów kilka lat temu i to jest dowód. A to nie prawda bo nie piszemy o tym co miał tylko o tym co posiada. Francuzi czy Niemcy nie zgadzają się na wojnę też z powodu nie wykrycia przez inspektorów broni chemicznej czy wspomnianej tu już biologicznej. Nikt jej nie wykrył oprócz jakiś śladowych ilości pewnego gazu to znaczy że nie ma pewności że gdzieś w Iraku znajduje się taka broń ale nie znaczy to że jej nie posiada! Tak samo jest z moim przykładem piłkarskim no może nie do końca bo ja napisałem że ponoć była pomoc a nie że na pewno natomiast co do broni posiadanej przez Husajna jestem pewien.
      A sprawa słynnego Rasica?? Przekręt ewidentny ale jakoś nikt nikogo nie ukarał a na dodatek ucierpiał RKS.
      Ale proszę skończmy już te spory bo to już jest polityka a na to jest osobny temat.
      Panowie koniec!!.

      Comment

      • robox
        D(r)u(c)h nieuchwytny
        • 2002.11
        • 8188

        Mimo, że do końca rundy wiosennej jeszcze ho ho, to już teraz można z dużym prawdopodobieństwem wytypować spadkowiczów. Poczekajmy na końcówkę sezonu, wtedy dopiero będą ciekawe wyniki
        . Zresztą co roku to mamy .

        Comment

        • Pogoniarz
          † 1971-2015 Piwosz w Raju
          • 2003.02
          • 7971

          Balklazanek masz rację!Napijmy się piwa Wszystkiego dobrego!
          Last edited by Pogoniarz; 2003-03-20, 20:33.


          Prawie jak Piwo
          SZCZECIN

          Comment

          • robox
            D(r)u(c)h nieuchwytny
            • 2002.11
            • 8188

            baklazanek napisał(a)


            Panowie koniec!!.
            Baklazanek, tak długo pisałem swój post, że nie zauważyłem Twojego
            No to koniec

            Comment

            • Pogoniarz
              † 1971-2015 Piwosz w Raju
              • 2003.02
              • 7971

              FCJPAle się poprawiłem!Baklazanek przepraszam-jestem bez formy!


              Prawie jak Piwo
              SZCZECIN

              Comment

              • baklazanek
                † 2014 Piwosz w Raju
                • 2001.08
                • 3562

                robox napisał(a)

                Baklazanek, tak długo pisałem swój post, że nie zauważyłem Twojego
                No to koniec

                Bardziej mi chodziło o to żeby zakończyć kłótnie bo jak już Żą i Pogoniarz napisali korupcja w piłce jest od dawna(Kibice Legii i Lecha coś o tym powinni wiedzieć, pamiętne mistrzostwo Polski bodajże w 1993 roku) i do póki w okręgowych związkach piłkarskich będą zasiadały oszołomy to tej patologii się nie wykorzeni Polecam wszystkim gazetę Piłka Nożna, są czasem artykuły od których głowa może rozboleć.

                Comment

                • baklazanek
                  † 2014 Piwosz w Raju
                  • 2001.08
                  • 3562

                  Pogoniarz napisał(a)
                  Balklazanek masz rację!Napijmy się piwa Wszystkiego dobrego!

                  Piwa bym się napił i mam nadzieję że Pieczarek też się dołączy do naszego grona. A za błąd w moim przydomku nie masz co przepraszać.

                  Comment

                  • żąleną
                    D(r)u(c)h nieuchwytny
                    • 2002.01
                    • 13239

                    Pogoniarz napisał(a)
                    FCJPAle się poprawiłem!Baklazanek przepraszam-jestem bez formy!
                    Nie ma co efcejotpować na okoliczność literówek, bo postów będzie przybywać w tempie opadania piany na kiepskim piwie.

                    Niech ktoś mi powie, który z zespołów dostał się do Pucharu Uefa NIE poprzez Ligę Mistrzów, Wicemistrzów Oraz Zespołów Z Dalszych Rejonów Tabeli? Przypomnę pary ćwierćfinałowe:

                    Panathinaikos Ateny - FC Porto
                    Besiktas Stambuł - Lazio Rzym
                    FC Liverpool - Celtic Glasgow
                    Boavista Porto - CD Malaga

                    Comment

                    • Piecia
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 2002.02
                      • 3312

                      żąleną napisał(a)



                      Niech ktoś mi powie, który z zespołów dostał się do Pucharu Uefa NIE poprzez Ligę Mistrzów, Wicemistrzów Oraz Zespołów Z Dalszych Rejonów Tabeli? Przypomnę pary ćwierćfinałowe:

                      Panathinaikos Ateny - FC Porto
                      Besiktas Stambuł - Lazio Rzym
                      FC Liverpool - Celtic Glasgow
                      Boavista Porto - CD Malaga

                      moim zdaniem na bank Malaga,Celtic (odpadł na etapie eliminacji z FC Basel) Besiktas,Porto i chyba Lazio ale co do ostatniego nie jestem pewien
                      Koniec i bomba,
                      Kto nie pije ten trąba !!!
                      __________________________
                      piję bo lubię!

                      Comment

                      • baklazanek
                        † 2014 Piwosz w Raju
                        • 2001.08
                        • 3562

                        żąleną napisał(a)


                        Nie ma co efcejotpować na okoliczność literówek, bo postów będzie przybywać w tempie opadania piany na kiepskim piwie.

                        Niech ktoś mi powie, który z zespołów dostał się do Pucharu Uefa NIE poprzez Ligę Mistrzów, Wicemistrzów Oraz Zespołów Z Dalszych Rejonów Tabeli? Przypomnę pary ćwierćfinałowe:

                        Panathinaikos Ateny - FC Porto
                        Besiktas Stambuł - Lazio Rzym
                        FC Liverpool - Celtic Glasgow
                        Boavista Porto - CD Malaga
                        CD Malaga, Lazio Rzym na pewno grają w UEFA po bezpośrednim awansie do tego pucharu tak samo jest chyba z Panathinaikosem natomiast co do Boavisty pewności nie mam.

                        Comment

                        • baklazanek
                          † 2014 Piwosz w Raju
                          • 2001.08
                          • 3562

                          Piecia napisał(a)



                          moim zdaniem na bank Malaga,Celtic (odpadł na etapie eliminacji z FC Basel) Besiktas,Porto i chyba Lazio ale co do ostatniego nie jestem pewien

                          Malaga nie grała w eliminacjach LM, natomiast były to: Barca, Real, Deportivo oraz Valencia. Chyba tylko Barca musiała walczyć w eliminacjach pozostała trójka miała zagwarantowany start.

                          Comment

                          • Piecia
                            Major Piwnych Rewolucji
                            • 2002.02
                            • 3312

                            baklazanek napisał(a)



                            Malaga nie grała w eliminacjach LM, natomiast były to: Barca, Real, Deportivo oraz Valencia. Chyba tylko Barca musiała walczyć w eliminacjach pozostała trójka miała zagwarantowany start.
                            masz rację!! Panathinaikos grał chyba w LM ale....też nie mam pewności takiej jaką mam co do powyższego twierdzenia odnośnie Celticu i Porto
                            Koniec i bomba,
                            Kto nie pije ten trąba !!!
                            __________________________
                            piję bo lubię!

                            Comment

                            • żąleną
                              D(r)u(c)h nieuchwytny
                              • 2002.01
                              • 13239

                              Dzięki za informejszyn.

                              Nie, nie, nie, nie wyrobię z tymi komentatorami TVP. Cedzi taki słowo za słowem, co pięć minut słyszymy masę wartościowych i odkrywczych informacji lub tez ('na Anfield Road', 'wynik taki a taki, ale przez tyle minut wszystko może się zdarzyć'). Takie rzeczy można ścierpieć, ale wtedy, gdy komentator tworzy jakąś dramaturgię swoim komentarzem, a nie brzdąka coś pod nosem.

                              A kretyny w studiu w przerwie meczu pokazali wyniki pozostałych spotkań, bo przecież nie ma telewidza, który lubi sobie obejrzeć powtórkę nie znając wyniku! Ale zaraz, jaka powtórka, przecież nasza telewizja puszcza tylko ten mecz, a nie ma innych stacji, a jeśli nawet są, to na pewno nie ma w nich żadnego meczu!

                              Ech...

                              Comment

                              • pieczarek
                                Pułkownik Chmielowy Ekspert
                                • 2001.06
                                • 5011

                                Żą, umiarkowanie zgadzam się z tobą, że jedna stacja telewizyjna powinna brać pod uwagę to co pokazują inne. Skoro mecze się odbyły to obowiązkiem każdej stacji jest jak najszybciej podać wyniki spotkań. A co mnie to obchodzi, że jakiś Polsat Sport czy inny Canal + będzie miał za 2 godziny retransmisję. Albo jeszcze większy absurd bo taką retransmisję ma jakas zagraniczna stacja. Mecz się odbyl, trzeba więc podać w te pędy wynik. Bo konkurencja nie śpi. A to, że Żą chce sobie tworzyć jakiś własny piłkarski serial to już jego prywatna sprawa. I z dwóch osób, z których jedna chce sobie tworzyć wielogodzinny serial a druga chce znać szybko wyniki innych spotkań na pewno pierwszeństwo ma ta druga. "Serialowiec" jeśli mu się nie spieszy może nagrać wszystko na video i odtworzyć sobie np. za tydzień.

                                Comment

                                Przetwarzanie...