Przy piwie o sporcie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • arcy
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    • 2002.07
    • 7538

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
    Tomasz Sikora mistrzem Europy w biatlonowym sprincie
    Wielki sukces. Niemalże tak wielki jak zwycięstwo Wisły w sparingu z Kmitą Zabierzów.

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 2003.02
      • 7971

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
      Wielki sukces. Niemalże tak wielki jak zwycięstwo Wisły w sparingu z Kmitą Zabierzów.
      Zgadzam się z Tobą,choć to wręcz niewiarygodne .
      Tomek chciał się chyba podbudować po swoich ostatnich "wspaniałych" występach i wygrał zawody które jak zwykle mieli gdzieś najlepsi.


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • arcy
        Pułkownik Chmielowy Ekspert
        • 2002.07
        • 7538

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
        Zgadzam się z Tobą,choć to wręcz niewiarygodne
        Jeden z nas ma dziś słabszy dzień

        Comment

        • pieczarek
          Pułkownik Chmielowy Ekspert
          • 2001.06
          • 5011

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
          Wielki sukces. Niemalże tak wielki jak zwycięstwo Wisły w sparingu z Kmitą Zabierzów.
          Więcej, niemal tak wielki jak mistrzostwo świata w biathlonie czy piłce ręcznej. Postronna osoba po 15 minutach nikt nie pamięta kto jest tym mistrzem.

          Comment

          • arcy
            Pułkownik Chmielowy Ekspert
            • 2002.07
            • 7538

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek
            Więcej, niemal tak wielki jak mistrzostwo świata w biathlonie czy piłce ręcznej. Postronna osoba po 15 minutach nikt nie pamięta kto jest tym mistrzem.
            Mylisz się Pieczarku. Przepaść pomiędzy mistrzostwami świata a mistrzostwami Europy w biathlonie jest ogromna i nawet zapaleni kibice biathlonu nie przywiązują do ME żadnego znaczenia. Choćby dlatego, że czołowe w tej dyscyplinie kraje wysyłają tam kadry C.

            Comment

            • pieczarek
              Pułkownik Chmielowy Ekspert
              • 2001.06
              • 5011

              Arcy, nic się nie mylę. Kto by nie był mistrzem świata w biathlonie lub piłce ręcznej, to 99% ludzi na świecie wie na ten temat tyle samo, co o mistrzu Europy w biathlonie. Czyli nic.

              Comment

              • JAckson
                Pułkownik Chmielowy Ekspert
                🍼🍼
                • 2004.05
                • 6122

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                Wielki sukces. Niemalże tak wielki jak zwycięstwo Wisły w sparingu z Kmitą Zabierzów.
                Bez przesady. Sparingu Wisły nie pokazaliby na Eurosporcie
                Oczywiście obsada zawodów bardzo słaba.
                Jeżeli jednak, jak pisze Pieczarek, tylko 1% ludzi będzie wiedziało co to biatlon i Sikora, to z tej grupy zaledwie cześć będzie wiedzieć o słabej obsadzie.
                MM961
                4:-)

                Comment

                • arcy
                  Pułkownik Chmielowy Ekspert
                  • 2002.07
                  • 7538

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek
                  Arcy, nic się nie mylę. Kto by nie był mistrzem świata w biathlonie lub piłce ręcznej, to 99% ludzi na świecie wie na ten temat tyle samo, co o mistrzu Europy w biathlonie. Czyli nic.
                  Idąc tym tropem myślenia, jakiekolwiek dyskusje o sporcie nie mają sensu. Nie mają sensu też dyskusje o piwie, bo 99,9% ludzkości nie wie nic o różnicy między Tyskim a Noteckim.

                  Comment

                  • Bombadil13
                    Major Piwnych Rewolucji
                    • 2005.05
                    • 2479

                    Właśnie przed chwilą PROKOM TREFL był o 0,0..coś tam sekundy od pierwszego zwycięstwa w TOP'16. Przy stanie 61:61 Andersen oddawał rzut w ostatniej sekundzie meczu i trafił. Niestety wykonywał wsad i piłka opuściła jego rękę już po tym jak mecz się skończył. Sędziowie najpierw uznali punkty, potem jednak swą decyzję anulowali. Z resztą słusznie. Teraz dogrywka, choć jak widzę PROKOM nie chce na nią wyjść
                    Żeby wszystko było jasne PROKOM sam sobiejest winien. Na 6 minut do kńca prowadził jeszcze 14 punktów.
                    Poszukuję

                    Comment

                    • Bombadil13
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 2005.05
                      • 2479

                      I mimo kłopotów PROKOM jako pierwsza polska drużyna koszykówki wygrała mecz w fazie TOP'16 Ligi Mistrzów. Gratulacje!!!

                      A jeszcze przed meczem postawiłbym duże pieniądze na to, że PROKOM dziś nie wygra

                      Z okazji zwycięstwa na drużyną Efesu otwieram Efes Pilsener, a co...
                      Poszukuję

                      Comment

                      • Bombadil13
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 2005.05
                        • 2479

                        To niesamowite! Czy naprawdę wśród 17 000 forumowiczów nie ma nikogo kto wymieniłby ze mną kilka zdań na temat koszykówki. Już któryś raz próbuję zagadnąć na temat tego sportu i cisza...

                        Cóż spróbuję z innej mańki
                        Od trzech tygodni emocjonuję się zmaganiami podczas Pucharu 6 Narodów w Rugby.
                        Wcześniej lubiłem ten sport, ale za bardzo nie znałem. Nie znałem kruczków taktycznych, przepisów itp. Dzięki telewizyjnym relacjom poznaję go coraz lepiej i z każdym meczem jestem coraz bardziej zafascynowany. Podziwiam kunszt techniczny niektórych zawodników, zmysł taktyczny, intensywność gry, zaangażownaie i poświęcenie zawodników, a przede wszystkim kulturę osobistą. Jestem pod wrażeniem zasad panujących na boisku (nie ma miejsca: na udawanie fauli- uczcie się piłkarze, dyskusję z sędzią, za to wiele jest szacunku dla przeciwnika, mimo agresywnej, czasami nawet brutalnej walki) i mnogości rozwiązań taktycznych poszczególnych akcji. Na pierwszy "rzut oka" jest to niby sport brutalny i prosty. Coś w tym jest, ale po lepszym poznaniu okazuje się, że jest to sport bardzo ciekawy. Nie dziwi już mnie 80 000 ludzi na trybunach. I tu kolejne zaskoczenie. Nie ma zasieków, płotów oddzielających grupy kibiców. Często kibice dwóch drużym siedzą obok siebie ubrani w narodowe stroje i dopingują swych ulubieńców. I to jak dopingują. Często zagraniom zawodników towarzyszą oklaski i okrzyki zachwytu całego stadionu, nie tylko zainteresowanych rodaków.

                        Właśnie przed chwilą obejrzałem spotkanie Szkotów z Włochami, które mimo zwycięstwa Włochów 37-17 do końca było zaciete i emocjonujące (jakże często przy wyniku 2:0 w piłce nożnej, czy też 60:40 w koszykówce, przez ostatnie 10-15 minut wieje nudą). Włosi zaimponowali mi determinacją i dojrzałością taktyczną.

                        Teraz stoję przed wyborem: oglądać Puchar Ekstraklasy w piłce nożnej, czy kolejny mecz Pucharu Sześciu Narodów Irlandia - Anglia. I sam się sobie dziwię jak łatwy to wybór. Otwieram Porterka z BROKa i oglądam RUGBY
                        Poszukuję

                        Comment

                        • robox
                          D(r)u(c)h nieuchwytny
                          • 2002.11
                          • 8188

                          Ja zaplanowałem dzisiaj wieczór z Pucharem Ekstraklasy. Mecz Lecha z Pogonią już za mną, dużo bramek, ale też i dużo błędów w obronach. Teraz Legia- ŁKS, trzeba znów iść do lodówki .

                          Comment

                          • Bombadil13
                            Major Piwnych Rewolucji
                            • 2005.05
                            • 2479

                            No to ja dalej agituję.
                            Mecz Irlandia – Anglia jest rozgrywany na stadionie Croke Park w Dublinie
                            To świątynia Sportu w Irlandii. Świątynia, w której nie ma miejsca dla sportu uprawianego w Anglii, przynajmniej do 11.02.2007. Dlaczego? A no dlatego, że w roku 1920 Black and Tans – brytyjskie oddziały pomocnicze w ramach zemsty na IRA otworzyły ogień do kibiców futbolu gaelickiego zabijając 12 osób, raniąc wiele innych. Od tego momentu na stadionie tym nie rozegrano ani jednego meczu w dyscyplinie sportu, która uprawiana jest również w Wielkiej Brytanii.
                            W dniu 11 lutego 2007 r. to się zmieniło. Po ogólno narodowej debacie, na Croke Park mecz w ramach "Pucharu Sześciu Narodów" w rugby rozegrały reprezentacje Francji i Irlandii.
                            I teraz, dwa tygodnie po tym wydarzeniu, na tym historycznym stadionie zmierzyć się miały drużyny Irlandii i Anglii. Na stadionie, jak podała irlandzka telewizja 84 000 ludzi, w większości Irlandczyków. Media i policja bały się o reakcję kibiców na reprezentację Anglii i hymn „Good save the Queen”.
                            Nie było o co się bać! Stadion gromkimi oklaskami przywitał reprezentację Anglii i UWAGA!!! odśpiewał hymn. TAKIE JEST RUGBY!!!
                            Później cały już stadion odśpiewał Hymn Irlandii i irlandzką pieśń zagrzewającą zawodników do walki. Podczas tej pieśni ogromni, ważący ponad 100 kg, mierzący ponad 200 cm wzrostu zawodników mieli łzy w oczach. Ja nie jestem kibicem żadnej z drużyn, ale też miałem łzy w oczach.

                            Irlandia prowadzi z Anglią do przerwy 23:3
                            Poszukuję

                            Comment

                            • ziomal-111
                              Porucznik Browarny Tester
                              • 2006.09
                              • 288

                              Nie ma kto komentować rugby bo jest to w Polsce dyscyplina niezbyt popularna. Pamietam jak swojemu czasu mecze o puchar 6 narodów transmitowała Wizja Sport. Niestety program przestał istniec i nici z dobrego rugby w polskiej telewizji.
                              Browar gawron to witaminy!!

                              Comment

                              • arcy
                                Pułkownik Chmielowy Ekspert
                                • 2002.07
                                • 7538

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13
                                To niesamowite! Czy naprawdę wśród 17 000 forumowiczów nie ma nikogo kto wymieniłby ze mną kilka zdań na temat koszykówki. Już któryś raz próbuję zagadnąć na temat tego sportu i cisza...
                                Chodziłem bardzo intensywnie na mecze Trefla w jego pierwszym sezonie w ekstraklasie, potem mi się znudziła koszykówka. Za dużo punktów w każdym meczu Powinni wprowadzić zasady jak z siatkówki - za każdą z kwart jeden duży punkt. W razie remisu - dogrywka. Kto za?

                                Co do rugby - problem w tym, że żeby się nim emocjonować, trzeba znać zasady. I najlepiej obejrzeć z bliska parę spotkań. Najlepiej Ogniwo - Arka.

                                Comment

                                Przetwarzanie...