Przy piwie o sporcie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lordofdabeer
    D(r)u(c)h nieuchwytny
    • 2008.06
    • 112

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03
    Też oglądamy "Szkło Kontaktowe"
    Ja akurat słucham Trójki

    Comment

    • babalumek
      Major Piwnych Rewolucji
      • 2004.02
      • 1207

      Ja nie wierzyłem przez większość spotkania. Najpierw wynik oscylował wokół remisu, miałem w pamięci lepsze 1 połówki w wykonaniu naszych, potem Norwegowie trzymali naszych na te 2 bramki przewagi cały czas i, co tu dużo mówić, prowadzili zasłużenie. Znowu grali nieskutecznie, nie kończyli ataków, sporo strat, dziurawa obrona. Norwegowie stawali w linii a nasi nie mogli się przebić, widać było jak ciężko im się grało i po prostu to nie był ich dzień, piłka tak łatwo nie wpadała. Tak jak komentowano to po meczu, nie byliśmy lepsi od Norwegów. Kompletnie straciłem nadzieję gdy na ok 1 min przed końcem mieliśmy kontrę którą fatalnie spartaczyli, a Norwegowie w rewanżu na raty pokonali Szmala. A gdy Wenta 15 sek przed końcem mówi "przejmujemy to i spokojnie, mamy czas" pomyślałem, co ten facet pieprzy Mnóstwo szczęścia ale dawno się tak nie cieszyłem jak wczoraj, to było coś !!!
      Last edited by babalumek; 2009-01-28, 19:44.
      MRKS Kuźnia Jawor

      WTS Sparta Wrocław

      Comment

      • peter007
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2004.06
        • 2820

        Dwóch mądrali wypowiadających się na temat bramkarzy w szczypiorniaku odsyłam do przepisów tejże gry i po lekturze na pewno nie będą się mądrować kogo można a kogo nie można nazwać bramkarzem i na czym polega wycofanie bramkarza. Czasami jak się nie ma pewności a tylko nam się wydaje, że tak powinno być a nie inaczej, lepiej się zamknąć i nie rżnąć kogoś kto się zna na wszystkim. Pouczanie wszystkich dookoła we wszystkich tematach (nawet w tych, o których się nie ma pojęcia) staje się wkurw....ce
        Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

        Comment

        • pieczarek
          Pułkownik Chmielowy Ekspert
          • 2001.06
          • 5011

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007
          ..Czasami jak się nie ma pewności a tylko nam się wydaje, że tak powinno być a nie inaczej, lepiej się zamknąć i nie rżnąć kogoś kto się zna na wszystkim. Pouczanie wszystkich dookoła we wszystkich tematach (nawet w tych, o których się nie ma pojęcia) staje się wkurw....ce
          Niezwykle cenne uwagi (szczególnie ta o zamknięciu się). Bo czasami dając głos można wyjść także na - delikatnie i po staropolsku mówiąc - ordynusa. Polecam do stosowania.

          A w wolnej chwili, gdy już ochłoniesz z emocji, to oświeć maluczkich w sprawie regulaminu. Będzie Ci wdzięcznych więcej osób, niż tylko dwóch mądrali coś tam rżnących.

          Comment

          • Promil03
            D(r)u(c)h nieuchwytny
            • 2007.10
            • 2833

            No i nie daliśmy rady . Pierwsza połowa dobra, ale druga fatalna (szczególnie 15 minut po przerwie). Słaba gra w ataku, brak spektakularnie obronionych piłek przez bramkarzy, fatalne straty. Chorwaci byli dzisiaj poza zasięgiem.
            Trzeba trzymać kciuki za Naszych w niedzielę. III miejsce MŚ też brzmi dumnie!

            Comment

            • Pogoniarz
              † 1971-2015 Piwosz w Raju
              • 2003.02
              • 7971

              No cóż byliśmy wyraźnie słabsi stąd taki wynik.Chłopaki grali w drugiej połowie bez wiary w siebie, a Chorwaci na luzie.
              Obawiam się, że możemy mieć duży problem zdobyć medal.
              P.S Z tą ichniejszą matą, czy wykładziną cholera wie jak to zwać niezłe jaja.Na takiej imprezie to nie do pomyślenia.


              Prawie jak Piwo
              SZCZECIN

              Comment

              • babalumek
                Major Piwnych Rewolucji
                • 2004.02
                • 1207

                Ta ich indolencja strzelecka to był jakiś koszmar. Jaką mieli skuteczność pod bramką Chorwatów - 20-30% ?????? Normalne jaja, wstyd było na to patrzeć, wychodziłem i wracałem przed tv ze 4 razy. Niestety zagrali podobnie jak w meczu z Norwegami - nerwowo, tradycyjnie już słabiej w drugiej połowie. W obronie nie było najgorzej, mimo że Szmal nie bronił rewelacyjnie, to jednak było kilka kontr z naszej strony, co z tego jak to co wyprawiali pod bramką Chorwatów wołało o pomstę do nieba. Te debilne próby rzutów z zerowego kąta przez skrzydłowych, czy wysokie piłki z drugiej linii niemal prosto w bramkarza, po długiej wymianie podań, normalnie wstyd. Potem już nic nie wychodziło, nawet rzuty z 3 metrów. A Chorwaci mimo że nie pokazali niczego wielkiego, spokojnie nas punktowali. Jakby nasi podeszli do tego meczu tak jak do spotkań z Danią czy Serbią, na pewno by wygrali. Wszystko chyba kwestia psychiki, żal było patrzeć jak gubili piłki w 2 połowie i się poddawali, mecz do wygrania ale cóż obok Wenty chyba powinien psycholog usiąść.
                MRKS Kuźnia Jawor

                WTS Sparta Wrocław

                Comment

                • danio_145
                  D(r)u(c)h nieuchwytny
                  • 2005.02
                  • 723

                  I brawo!! Bramka i obrona sam na sam w ostatnich 10 sekundach przypieczętowały zwycięstwo

                  Comment

                  • robox
                    D(r)u(c)h nieuchwytny
                    • 2002.11
                    • 8188

                    Gratulacje za brąz!!!

                    Comment

                    • Pogoniarz
                      † 1971-2015 Piwosz w Raju
                      • 2003.02
                      • 7971

                      Brawo chłopaki za medal Po dwudziestu minutach pierwszej połowy zastanawiałem się,czy to aby na pewno mecz o brąz MŚ


                      Prawie jak Piwo
                      SZCZECIN

                      Comment

                      • Pogoniarz
                        † 1971-2015 Piwosz w Raju
                        • 2003.02
                        • 7971

                        Brawo chłopaki za medal Po dwudziestu minutach pierwszej połowy zastanawiałem się,czy to aby na pewno mecz o brąz MŚ
                        Rozwalił mnie też komentator.Cytuje" i znowu remis 8:8


                        Prawie jak Piwo
                        SZCZECIN

                        Comment

                        • grzech
                          D(r)u(c)h nieuchwytny
                          • 2001.04
                          • 4592

                          Wg mnie to było "9:9".

                          Comment

                          • Wujcio_Shaggy
                            Major Piwnych Rewolucji
                            • 2004.01
                            • 4628

                            ...a na sam koniec Chorwaci przegrali z Francuzami, czym cokolwiek zmącili moją radość...
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                            @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                            Comment

                            • Pogoniarz
                              † 1971-2015 Piwosz w Raju
                              • 2003.02
                              • 7971

                              Ja final oglądałem sobie na luzie, choć chciałem aby Francuzi utarli nosa pewnym siebie Chorwatom.
                              Po raz pierwszy w tym turnieju sędziowie nie gwizdali pod gospodarzy i Ci dostali w d.
                              Ich zachowanie pod koniec meczu i przy dekoracji-lepiej zostawić bez komentarza.
                              Co do naszych stojących na podium, część w dresach, część w koszulkach i dżinsach jakoś dziwnie to wyglądało(rozumiem, że wrócili z hotelu po prysznicu, ale nie wyglądało to "zbyt dobrze"


                              Prawie jak Piwo
                              SZCZECIN

                              Comment

                              • babalumek
                                Major Piwnych Rewolucji
                                • 2004.02
                                • 1207

                                Chorwaci, Serbowie - ci zawsze są jacyś tacy narwani... Dobrze że nasi wreszcie dobrze zagrali w drugiej połowie i brąz zdobyli, bo początek meczu słabo wyglądał i znowu skuteczność pod bramką rywala szwankowała.
                                MRKS Kuźnia Jawor

                                WTS Sparta Wrocław

                                Comment

                                Przetwarzanie...