Przy piwie o sporcie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sergioP
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2005.09
    • 1271

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
    Faktycznie ciężko na razie Pudziana ocenić po tych kilkudziesięciu sekundach...
    "A imię jego będzie czterdzieści i cztery"... sekundy
    - Wiesz Luciu, co ci powiem?
    - ???
    - ...napiłbym się piwa.

    ------------------------------------------
    Dzień dobry panu.
    Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

    Comment

    • żąleną
      D(r)u(c)h nieuchwytny
      • 2002.01
      • 13239

      A nazwisko milion, bo cierpi za miliony (tu wstaw odpowiednio zdewaluowaną walutę)

      Comment

      • YouPeter
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2004.05
        • 2379

        W tej walce to od Najmana nawet sędzia był lepszy, bo założył dźwignię Pudzianowi
        Last edited by YouPeter; 2009-12-14, 23:30.
        Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

        Comment

        • pirackamuza
          Major Piwnych Rewolucji
          • 2004.12
          • 1908

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AYC
          Ej nie przesadzajcie! To byl debiut Pudziana. Jak narazie nie za wiele w nim pokazal po za ogromna sila o ktorej wszysy wiemy, szybkoscia i ogromnym agresorem(???). Kiepsko u niego z technika (przynajmniej jak narazie). Ja go nie widze w pojedynku chociazby z Nastula czy Khalidowem a co mowic o kims ze swiatowej czolowki. Moze za pare lat. Narazie to watpie czy Pudzian by wytrzymal 40 sekund z Fedorem Emelianenką.

          Co do Sappa to bez komentarza, ale zasapalby sie probojac trafic Mariusza.
          A co do Le Bannera to chyba juz zakonczyl kariere.
          Jeżu malusieński! Pisz po polsku! A tego "probojac" to już naprawdę nie można zrozumieć:
          Toruń przeprasza za Radio Maryja
          www.bobofruty.pl

          Comment

          • Maggyk
            Szara Adminiscjencja
            🍼
            • 2004.05
            • 5617

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pirackamuza
            Jeżu malusieński! Pisz po polsku! A tego "probojac" to już naprawdę nie można zrozumieć:
            Oj Piracie chwilę Cię nie było - już kolega został nawrócony na właściwe tory
            Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
            Piwo domowe -
            Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

            Reklama w BROWARZE
            PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

            Comment

            • żąleną
              D(r)u(c)h nieuchwytny
              • 2002.01
              • 13239

              Fajne typy, ten Arreola i Miller. Niby z innej bajki, ale chyba by się dogadali:



              Gdybym chciał medali za wszelką cenę, zrobiłbym jak Tonya Harding. Pojechałbym do domów innych narciarzy i połamał im nogi. Aż tak bardzo mi nie zależało. I dlatego wygrałem - tłumaczy swoją olimpijską złotą filozofię Bode Miller.

              Comment

              • skandal
                Major Piwnych Rewolucji
                • 2002.05
                • 1439

                Co taka cisza w temacie? Dzis piekny dzień. Wspaniałe chwile. Takich emocji dawno nie przeżywałem.

                Comment

                • JAckson
                  Pułkownik Chmielowy Ekspert
                  🍼🍼
                  • 2004.05
                  • 6122

                  Ja od pewnego czasu staram się nie emocjonować za bardzo sportem, ale wczorajszy bieg to dla mnie spore przeżycie i dawka emocji. Chylę czoła przed Justyną, przed wydolnością i wytrzymałością jej organizmu i wolą walki. Wygrać z taką potęgą biegową jak Norwegia - bezcenne
                  MM961
                  4:-)

                  Comment

                  • granat862
                    Kapitan Lagerowej Marynarki
                    • 2004.12
                    • 945

                    Bieg po stokroć bardziej emocjonujący niż mecze reprezentacji.
                    Zdrowie złotej biegaczki
                    Szklanka wody nie jednemu człowiekowi juz zaszkodziła, natomiast szklanka Pilznera nigdy."

                    Comment

                    • żąleną
                      D(r)u(c)h nieuchwytny
                      • 2002.01
                      • 13239

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skandal
                      Co taka cisza w temacie?
                      Ale o co chodzi? Marit specjalnie przybiegła druga, żeby Justyna wreszcie się zamknęła.

                      Comment

                      • skandal
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 2002.05
                        • 1439

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika granat862
                        Bieg po stokroć bardziej emocjonujący niż mecze reprezentacji.
                        Zdrowie złotej biegaczki
                        Żebys wiedział, a nawet jak dla mnie bardziej emocjonujace niz Liga Mistrzów. Dość mocno śledziłem te igrzyska i stwierdziłem że zawodnicy startujący w takich dyscyplinach jak biegi, biathlon, narciarstwo alpejskie, skicross, łyżwiarstwo bardziej zasługuja na miano sportowców niż te pacany-laleczki co po boiskach biegają za mln euro. Kontrowersyjne ale tak mnie natchneło

                        Żą - całkiem możliwe

                        Sam mam jazde na narty biegowe już od paru lat ale za bardzo nie ma gdzie jezdzić na pomorzu...

                        Comment

                        • żąleną
                          D(r)u(c)h nieuchwytny
                          • 2002.01
                          • 13239

                          "Pomarańczowe polsporty sprzed lat" - Zimoch na prezydenta!

                          W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

                          Comment

                          • JAckson
                            Pułkownik Chmielowy Ekspert
                            🍼🍼
                            • 2004.05
                            • 6122

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
                            "Pomarańczowe polsporty sprzed lat" - Zimoch na prezydenta!

                            http://www.youtube.com/watch?v=2FqwHVNLy6k
                            Miałem kiedyś takie pomarańczowe, a także żółte i niebieskie i białe

                            Kaktusy mnie połamały i królewicz
                            MM961
                            4:-)

                            Comment

                            • Latarnik
                              Premium Lamplighter
                              🥛🥛🥛🥛
                              • 2004.06
                              • 5024

                              F1

                              Dziś w Australii Kubica pojechał po profesorsku, spokojnie wykorzystał błędy innych kierowców i dowiózł 2 miejsce do mety.
                              Z dużą przyjemnością patrzyłem jak bezradny jest Hamilton, który wcześniej wyprzedził czterech kierowców, a jadąc za Kubicą miotał się i nie mógł go wyprzedzić.
                              Ogólnie bardzo ciekawy i emocjonujący, o dziwo bo miało być tak nudno po zmianach, wyścig. Warto było zarwać noc i od 2 do 4 posiedzieć przed telewizorem.

                              W tym roku F1 wydaje się dość wyrównana a 6 nawet 8 kierowców może zmieniać się na podium w kolejnych wyścigach.
                              Last edited by Latarnik; 2010-03-28, 19:42.
                              5450 kapsli z wypitych piw
                              874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                              "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                              https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                              Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                              https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                              Comment

                              • sibarh
                                Generał Wszelkich Fermentacji
                                🥛🥛🥛
                                • 2005.01
                                • 10387

                                Boks

                                Adamek ładnie obił meksykanina. Sędzia który dał remis, oglądał chyba inną walkę niż wszyscy. Gęba obita niesamowicie. Ciekawie będzie wyglądała jutro.
                                2800 nowe piwa opisałem na forum
                                Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                                Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                                Comment

                                Przetwarzanie...