Przy piwie o sporcie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • szarpik
    Kapitan Lagerowej Marynarki
    • 2002.02
    • 676

    Ciekawe kiedy mój Lech poznań awansuje do europejskich pucharów
    WWW.EKSTRAKLASA.NET

    Comment

    • darek99
      Major Piwnych Rewolucji
      • 2002.04
      • 2147

      NIGDY
      Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
      Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
      skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
      Epikur z Samos.

      Comment

      • baklazanek
        † 2014 Piwosz w Raju
        • 2001.08
        • 3562

        Nie bądźmy tak brutalni dla Lecha Może za kilka stuleci zagra w pucharze Intertoto

        Comment

        • batoras1
          Kapral Kuflowy Chlupacz
          • 2001.09
          • 81

          Baklazanek myślę, że do tego czasu puchar Intertoto przestanie istnieć. Ale Szarpik nie martw się kiedyś Lech awansuje, lecz ty tego nie doczekasz, ale może Szarpik IV. Pamiętaj jest nadzieja

          Comment

          • batoras1
            Kapral Kuflowy Chlupacz
            • 2001.09
            • 81

            batoras1 napisal/a
            Ale Szarpik nie martw się kiedyś Lech awansuje, lecz ty tego nie doczekasz
            Szarpik tylko nie myśl, że ja ci źle życzę

            Comment

            • baklazanek
              † 2014 Piwosz w Raju
              • 2001.08
              • 3562

              batoras1 napisal/a
              Baklazanek myślę, że do tego czasu puchar Intertoto przestanie istnieć. Ale Szarpik nie martw się kiedyś Lech awansuje, lecz ty tego nie doczekasz, ale może Szarpik IV. Pamiętaj jest nadzieja

              Intertoto będzie wieczne Ale jeżeli mam być szczery to sądzę że prędzej Lech zagra w europejskich pucharach niż Zawisza Bydgoszcz Ale może szybciej od Unii/Odra Opole

              Comment

              • batoras1
                Kapral Kuflowy Chlupacz
                • 2001.09
                • 81

                Też tak myślę, co do Zawiszy to jak awansuje do 2 ligi to będzie cud. Na więcej nie liczę. Ale jak już to prędzej zrobi to Polonia Bydgoszcz. Jak na razie to w Bydgoszczy nie ma piłki na jakimś przyzwoitym poziomie (choćby 2 liga), ale może kiedyś A kiedyś była nawet 1 liga. Wspomnienia

                Comment

                • talrasha
                  Kapitan Lagerowej Marynarki
                  • 2001.11
                  • 685

                  Re: Mecz

                  darek99 napisal/a
                  Legia to najlepszy klub w tym kraju, a Łudzkie kluby ? - CIEMNO WIDZĘ, pan Ptak załatwił ŁKS-owi drugą ligę , a teraz dobiera się do Widzewa, lekarstwo jest jedno - wypłoszyć Ptaka a Smudę poszczuć psami
                  To czy najlepsza to bym nie powiedział - dla mnie obecnie najlepszą drużyną jest Wisła, co do Widzewa to ostatnio nie ma on szczęścia bo dużo bramek traci w ostatnich minutach.
                  Co do Legi to pamiętam piękne czasu gdy Widzew im niezłe łomoty sprawiał (pamiętne mecze na łazienkowskiej) to były czasy. No ale masz rację że w Widzewie z kasą nie najlepiej, choć i w Legii nie dają sobie rady ostatnio z kasą i obniżają penje graczom.
                  Catalunya es una nación y el Barça es un ejército

                  Comment

                  • baklazanek
                    † 2014 Piwosz w Raju
                    • 2001.08
                    • 3562

                    Oj mijacie się z prawdą panowie. Najlepszą drużyną w kraju jest GKS Katowic!!! A co do Widzewa to uważam że są to największe ciecie w kraju razem z Górnikiem Zabrze!!! No dobra jeszcze Wisła Płock i Hutnik Warszawa hehe.
                    A co do historycznych potyczek Widzewa z Legią to owszem Warszawiacy zbierali po tyłkach. Ale to był czas przeszły bo teraz Widzew zbiera baty oraz będzie je zbierał
                    No chyba że podpiszą tak długo oczekiwaną umowę z bogatym sponsorem. Chodź coś mi się jednak wydaje że nawet to im nie pomoże

                    Comment

                    • danoc
                      Porucznik Browarny Tester
                      • 2002.06
                      • 338

                      Znowu się zapowiada sezon Idei.
                      ************************************************** ************
                      Moja kolekcja: wozy konne, bociany i latarnie morskie
                      www.beercoasters.glt.pl

                      Masz podstawki z wozami konnymi, bocianami lub latarniami morskimi? Daj mi znać.
                      ************************************************** ************

                      Comment

                      • baklazanek
                        † 2014 Piwosz w Raju
                        • 2001.08
                        • 3562

                        W radiu powiedzieli że Wrocław zagrał jak drużyna z NBA Ciekawe ile w tym było prawdy??

                        Comment

                        • darek99
                          Major Piwnych Rewolucji
                          • 2002.04
                          • 2147

                          Re: Re: Mecz

                          talrasha napisal/a

                          No ale masz rację że w Widzewie z kasą nie najlepiej, choć i w Legii nie dają sobie rady ostatnio z kasą i obniżają penje graczom.
                          Nie dodałeś że Legia obcieła kasę graczom WIDZEWA których ten oszołom Smuda sprowadził do Warszawy, Citko - rozkręca się od początku kariery i jakoś nie może się rozkręcić , Łapiński- on nawet nieżle gra w rezerwach Legii (trzecia liga), a sam widok samolotu go powala, a o lataniu nie ma mowy , Siadaczka może byłby dobrym zawodnikiem ,lecz ma cukrzycę, dlatego cała jego kariera jest niepewna, myślę że gdyby choroba została wykryta podczas gry w innym klubie niż Legia to dawno byłby na bruku.
                          A Widzew ? Garbarnia Szczakowianka im dokopała -
                          BRAWO , PIWO DLA SMUDY.
                          Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                          Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                          skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                          Epikur z Samos.

                          Comment

                          • baklazanek
                            † 2014 Piwosz w Raju
                            • 2001.08
                            • 3562

                            Już teraz wiem dlaczego piwo produkowane przez browar w Łodzi nazywa się Glob. To dla uczczenia potęgi światowej jaka jest Widzew
                            Szkoda że Wojtala odszedł z Legii W 4 zawsze to lepiej niż w 3

                            Comment

                            • darek99
                              Major Piwnych Rewolucji
                              • 2002.04
                              • 2147

                              świetni gracze.

                              No tak , zapomniałem o Wojtali, też miałby cięcia w wypłacie - ale odszedł, był czwartym asem sprowadzonym przez Smudę na Łazienkowską , zastanawia mnie dlaczego Franio nie ściąga tych świetnych graczy do Łodzi, zapomniał o nich?
                              Cały pobyt Smudy na Łazienkowskiej śmierdzi mi koniem Trojańskim
                              Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                              Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                              skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                              Epikur z Samos.

                              Comment

                              • baklazanek
                                † 2014 Piwosz w Raju
                                • 2001.08
                                • 3562

                                Smuda to fajny gość. Jego niektóre wypowiedzi powalają człowieka na podłogę który zaczyna się tarzać po niej ze śmiechu. Pamiętam że pracując w Legii jeden dziennikarz na konferencji prasowej spytał się go dlaczego Legia tak słabo gra. Franz się wkurzył i żaczą obrażać dziennikarza. Mówił do niego "Ty głupku" , "Może wyjdziemy stąd i zobaczymy czy jesteś taki mocny".A raz do dziennikarki z Wizji Sport po porażce z Zagłębiem Lubin powiedział Spier... Przynajmniej tak pamiętam
                                A w Widzewie jest już Giuliano więc może niedługo zjawi się kolejna plejada asów??!!

                                Comment

                                Przetwarzanie...