Przy piwie o sporcie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    D(r)u(c)h nieuchwytny
    • 2002.01
    • 13239

    A w Utrechcie rozróba, jak w Polsce... Tylko, że na samym początku meczu, a nie pod koniec. Może to taki holenderski obyczaj?

    Comment

    • Piecia
      Major Piwnych Rewolucji
      • 2002.02
      • 3312

      i zamiast pokazywać to widowisko mogli pokazać mecz Wisły do końca a swoją drogą to dziś ku memu zdziwieniu wygrała Polonia z Porto i Wisła w niezłym w 2 połowie stylu wygrała ze Słoweńcami 6-1 a Legia po tej przerwie męczy się z Utrechtem ale jak 3 drużyny awansują to może podskoczymy w rankingu UEFA i nie będziemy już grali o LM z Barceloną
      Koniec i bomba,
      Kto nie pije ten trąba !!!
      __________________________
      piję bo lubię!

      Comment

      • żąleną
        D(r)u(c)h nieuchwytny
        • 2002.01
        • 13239

        Oj szczęściarze z tej Legii...

        Pierwsza bramka: prezent od obrony.
        Druga: piłka odbita od obrońcy.
        Trzecia: karny (jak Kucharski zaczął zwalniać, to już wiedziałem, że będzie szedł na karnego - ale niech mu będzie, zwykle symuluje, ale w tym przydaku rzeczywiście był faulowany)

        Wielkie gratulacje za awans, ale jak będą tak bojaźliwie grać z jakimś lepszym zespołem przez pół meczu, to następnej kanonady mogą nie przetrzymać.

        W ogóle dzisiaj jakiś wieczór śmiesznych bramek - obie bramki Polonii: dobitka po kiksie i rykoszet; bramka Stolarczyka: nawet nie wiedział, że strzelił. Tylko Żurawski się wyłamał i sieknął tak, że przyjemnie było patrzeć na powtórki.

        Comment

        • Piecia
          Major Piwnych Rewolucji
          • 2002.02
          • 3312

          no to już napewno można powiedzieć że i Legia awansowała do 2 rundy Pucharu UEFA a więc wszystko zgodnie z planem! i za to
          Koniec i bomba,
          Kto nie pije ten trąba !!!
          __________________________
          piję bo lubię!

          Comment

          • Mawas
            Porucznik Browarny Tester
            • 2002.02
            • 299

            Przed dwoma tygodniami pisałem,że awansuje tylko jedna polska drużyna i że to nie będzie Legia.
            Zwracam honor wszystkim fanom i kibicom Legii. Pomyliłem się i to mocno. Legia zagrała świetny mecz. Gratulacje!!!!!!!!!!.
            Obym się tak mylił dofinału

            Zdrowie Legii........ Lechem
            http://Wspieraj swój Browar! Stań si...żytkownikiem!

            Comment

            • albeertos
              Major Piwnych Rewolucji
              • 2001.10
              • 2313

              Nie może oczywiście tutaj zabraknąć naszych wspaniałych komentatorów:
              Polonia prowadzi 1:0 (w całym dwumeczu jest skromne 1:6) i tekst z telewizora - "...czas biegnie na korzyść Polonii..."
              (_)>
              Nigdy się nie poddawaj!!!
              Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
              Lech jest tam gdzie jego wiara
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Comment

              • grzech
                D(r)u(c)h nieuchwytny
                • 2001.04
                • 4592

                żąleną napisał(a)
                Oj szczęściarze z tej Legii...

                Pierwsza bramka: prezent od obrony.
                Druga: piłka odbita od obrońcy.
                Trzecia: karny (jak Kucharski zaczął zwalniać, to już wiedziałem, że będzie szedł na karnego - ale niech mu będzie, zwykle symuluje, ale w tym przydaku rzeczywiście był faulowany)

                Wielkie gratulacje za awans, ale jak będą tak bojaźliwie grać z jakimś lepszym zespołem przez pół meczu, to następnej kanonady mogą nie przetrzymać.

                W ogóle dzisiaj jakiś wieczór śmiesznych bramek - obie bramki Polonii: dobitka po kiksie i rykoszet; bramka Stolarczyka: nawet nie wiedział, że strzelił. Tylko Żurawski się wyłamał i sieknął tak, że przyjemnie było patrzeć na powtórki.
                Żą!

                Jak my Polacy lubimy biadolić! Wygrali. I co z tego. Ważne, że przypadkiem, prezent od obrony, karny...

                Co to, piwo było nie smaczne, czy Ty tak zawsze biadolisz ?

                Comment

                • zythum
                  Pułkownik Chmielowy Ekspert
                  • 2001.08
                  • 8305

                  A ja wzywam Marcopoloka oraz innych bywających w Holandii w sprawie odpowiedzi na pytanie dlaczego w Holandii nienawidzą polski. Na trybunach był wyraźny transparent Poland Fuck.

                  A ja znowu nie prześpię kilku no cy. Siatkówka wzywa. Ale jak chłopaki będą wygrywać to mogę w ogóle nie spać.
                  To inaczej miało być, przyjaciele,
                  To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                  Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                  Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                  Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                  Rządzący światem samowładnie
                  Królowie banków, fabryk, hut
                  Tym mocni są, że każdy kradnie
                  Bogactwa, które stwarza lud.

                  Comment

                  • Piecia
                    Major Piwnych Rewolucji
                    • 2002.02
                    • 3312

                    wezwany do odpowiedzi zgłaszam się!!!
                    byłem w Holandii już kilka razy i tyle co Holendrzy zrobili dla mojej rodziny a w szczególności dla mojego brata (dali mu za darmo samochód zapewniają mieszkanie i wyżywienie a jest tylko zwykłym sumiennym pracownikiem) nie zrobił nikt!
                    A jak oni nienawidzą Niemców.........
                    jeden transparent wywieszony przez kilku wyrostków nie świadczy o całym bardzo sympatycznym skądinąt narodzie.
                    A i piwko holenderskie cenię sobie wysoko......
                    Koniec i bomba,
                    Kto nie pije ten trąba !!!
                    __________________________
                    piję bo lubię!

                    Comment

                    • żąleną
                      D(r)u(c)h nieuchwytny
                      • 2002.01
                      • 13239

                      grzech napisal/a
                      Żą!

                      Jak my Polacy lubimy biadolić! Wygrali. I co z tego. Ważne, że przypadkiem, prezent od obrony, karny...

                      Co to, piwo było nie smaczne, czy Ty tak zawsze biadolisz ?
                      Jakie zawsze? Cytaty, nazwiska, adresy! Nie zawsze, tylko wtedy, gdy mowa o polskiej piłce, zwłaszcza klubowej.

                      Powtarzam - cieszyłem się jak dziecko, gdy Legia strzelała bramki Utrechtowi, a Wisła Primorju. Ale to, co zobaczyłem, było jednoznaczne - z trzech bramek Legii jedna to karny, a jedna rykoszet. Obydwie bramki Polonii: moim zdaniem przypadek (chociaż powtarzam - cieszę się, że objechali Porto). Do paru bramek Wisły tez mógłbym się czepnąć, ale ich ilość zamyka mi usta (choć wcale tego nie żałuję).

                      Nie da się nie dostrzegać różnicy między piłką polską, a zachodnią. Zawsze będę kibicował polskiej reprezentacji i polskim klubom w pucharach, ale nie wyzbędę się obiektywnego spojrzenia na ich poziom. Bo Legia zagrała dobrze tylko trzecią część spotkania. Jakby dali lepszemu zespołowi okazję do tylu strzałów, to polegliby z kretesem. A chyba nie ma podstaw przypuszczać, że lepszy zespół stworzyłby wiele mniej sytuacji podbramkowych.

                      Comment

                      • grzech
                        D(r)u(c)h nieuchwytny
                        • 2001.04
                        • 4592

                        Przepraszam, trochę przesadziłem. Ale ciekawe, czy kibice zespołów, które nam dołożyły też tak narzekają ? W końcu jak nam strzelają bramki, to także przez nieuwagę obrońców, ich kiksy, trafiają się samobóje, błędy bramkarzy.

                        "No tak strzelili 6 bramek, ale z drugiej strony ci obrońcy byli tacy wolni ... ".

                        Comment

                        • żąleną
                          D(r)u(c)h nieuchwytny
                          • 2002.01
                          • 13239

                          Myślę, że narzekać mogliby kibice Barcelony, bo oni zawsze narzekają, jak ich zespół wygra minimalnie albo w słabym - ich zdaniem - stylu. No chyba, że wygrywają z Realem.

                          Ogólnie oczywiście nie było tak źle, jak mogłoby to wynikać z mojej wypowiedzi. Ale te bramki naprawdę były śmieszne.

                          Comment

                          • Ahumba
                            Pułkownik Chmielowy Ekspert
                            🥛🥛🥛
                            • 2001.05
                            • 9029

                            żąleną napisał(a)
                            Ale te bramki naprawdę były śmieszne.

                            A nie uważasz Dżonu ( jak mówił Pawlak ), że było dobrze, że nasi umieli te błędy wykorzystać. Gdyby w każdym meczu nasi umieli takie sytuacje zamieniać na bramki, to byśmy byli bardzo wysoko we wszelkich rankingach.
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                            Comment

                            • Mawas
                              Porucznik Browarny Tester
                              • 2002.02
                              • 299

                              A co sądzicie o występie siatkarzy?
                              http://Wspieraj swój Browar! Stań si...żytkownikiem!

                              Comment

                              • Ahumba
                                Pułkownik Chmielowy Ekspert
                                🥛🥛🥛
                                • 2001.05
                                • 9029

                                jak dla mnie poza meczem z Portugalią nie można mieć do nich pretensji.
                                Chyba zaszkodziło im zwycięstwo nad Włochami.
                                A jak ktoś zaczyna się kłócić na boisku i ma pretensje do innych a nie do siebie, może powinien zacząć grać w piłkę nożną
                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...