Przy piwie o sporcie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • baklazanek
    † 2014 Piwosz w Raju
    • 2001.08
    • 3562

    pulas napisał(a)

    Będziesz miał okazję mu naubliżać już jutro (w sobotę) podczas meczu reprezentacji. Bo przeciez to tylko przez niego przegraliśmy te dwa mecze na mistrzostwach.

    Ja nie zwalał całej winy na Hajte. Nie zapominajmy o Wałdochu,Dudku i innych wymoczkach. Hajto grał jak ciota ale jego kolega klubowy jeszcze gorzej. Miejmy nadzieje że Tomek H. nie da ciała w jutrzejszym meczu.

    Comment

    • dropun
      Kapral Kuflowy Chlupacz
      • 2002.05
      • 60

      Ja jestem optymistą i stawiam 2:0 dla naszych.

      Comment

      • żąleną
        D(r)u(c)h nieuchwytny
        • 2002.01
        • 13239

        baklazanek napisał(a)

        Ja nie zwalał całej winy na Hajte.
        Ja też nie zwalał. Ale trochę na Hajtę się wkurzył za tę jego zwrotność czołgu, zwłaszcza w meczu z Portugalią (pierwsza brama).

        Wynik 2:0 dla naszych już kilka razy się powtórzył, więc tyle będzie i już!

        Comment

        • Piwofil
          Kapitan Lagerowej Marynarki
          • 2002.01
          • 907

          Ja za to stawiam 1:0 dla naszych, ale wszystko się okaże, mam nadzieje, że Polacy nie zagrają najgorszego meczu w eliminacjach!

          A wracając do Hajty, to zawiódł cały zespół, on jest (był) tylko jego 1/11 plus trener, więc nie można go za wszytko obwiniać!
          www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

          Comment

          • szostak
            D(r)u(c)h nieuchwytny
            • 2002.02
            • 1176

            A ja 2:1 dla Łotyszy.
            Pamiętajmy, że nie gra nasz jedyny sprawny zawodnik Tu przydałaby się ciemniejsza mordka, ale z jej braku muszę umieścić zieloną

            Comment

            • Piecia
              Major Piwnych Rewolucji
              • 2002.02
              • 3312

              Legia dostałą od UEFA karę 15 tyś euro a Utrecht 30 tyś i kilka meczów w pucharach przy pustych trybunach ale nie wiem czy to nie było przejęzyczenie ale po zamieszkach na derby Sewilli stadion Betisu zamknięto na 5 lat (!!!) jeśli jestem w błędzie to proszę o sprostowanie

              A co do meczu to liczę na skromne ale jednak zwycięstwo naszych
              Koniec i bomba,
              Kto nie pije ten trąba !!!
              __________________________
              piję bo lubię!

              Comment

              • becik
                Generał Wszelkich Fermentacji
                🍼🍼
                • 2002.07
                • 14999

                baklazanek napisał(a)



                Ja nie zwalał całej winy na Hajte. Nie zapominajmy o Wałdochu,Dudku i innych wymoczkach.
                Dudek wymoczek???????
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                • Piwofil
                  Kapitan Lagerowej Marynarki
                  • 2002.01
                  • 907

                  becik napisał(a)


                  Dudek wymoczek???????
                  Wymoczek to zbyt mocne określenie, ale trzeba przyznać że na mistrostwach jakoś rewelacyjnie się nie prezentował, jednak, podbnie jak Hajto, dostał szanse na występ u noszego szkoleniowca i zobaczymy czy ją wykorzysta!
                  www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

                  Comment

                  • baklazanek
                    † 2014 Piwosz w Raju
                    • 2001.08
                    • 3562

                    becik napisał(a)


                    Dudek wymoczek???????
                    Dla mnie Dudek na mistrzostwach naprawdę był wymoczkiem!!!! Kilka goli które puścił powinien zamienić na udane interwencje. W sytuacjach w których mógł się wykazać zachował się kiepsko. No ale cóż raz na wozie raz pod wozem.
                    Hajto jest ponoć w niezłej formie ale jak nerwy go poniosą to może być to jego ostatni występ w reprezentacji. Jedno wiem na pewno dzisiaj wygramy

                    Comment

                    • szarpik
                      Kapitan Lagerowej Marynarki
                      • 2002.02
                      • 676

                      Jestem całym sercem z naszymi szkoda że nie jest bliżej Poznania bo na pewno bym poszedł mimo fatalnej pogody ale prawdziwy kibol sie zimna nie boi
                      WWW.EKSTRAKLASA.NET

                      Comment

                      • darek99
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 2002.04
                        • 2147

                        Do przerwy 1 : 0 - BRAWOOOOOO ŁOTWA, Dokopać wymoczkom ,
                        BONIEK NA MADAGASKAR !!!!!!!!!!!!!!!!!
                        Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                        Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                        skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                        Epikur z Samos.

                        Comment

                        • becik
                          Generał Wszelkich Fermentacji
                          🍼🍼
                          • 2002.07
                          • 14999

                          ....Łotwa...Łotwa....Łotwa....
                          nawet pić piwa mi się odechciało
                          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                          Comment

                          • becik
                            Generał Wszelkich Fermentacji
                            🍼🍼
                            • 2002.07
                            • 14999

                            darek99 napisał(a)
                            Do przerwy 1 : 0 - BRAWOOOOOO ŁOTWA, Dokopać wymoczkom ,
                            BONIEK NA MADAGASKAR !!!!!!!!!!!!!!!!!
                            a do przerwy 0:1 ))) niepoprawny optymista )))
                            a na Madagaskarze za ciepło by Bońkowi było, proponuję Antarktydę, niech pingwiny trenuje ))
                            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                            Comment

                            • batoras1
                              Kapral Kuflowy Chlupacz
                              • 2001.09
                              • 81

                              Szkoda gadać 1:0 w plecy
                              Nasi się nie popisali.
                              Ale trzeba sie przyzwyczajać.
                              A Boniek to niech najlepiej zostawi już piłkę nożną w spokoju, on miał swoje 5 minut jako piłkarz, po co się zajmuje się tym czym nie potrafi (pewnie dla kasy )

                              Comment

                              • behemoth
                                D(r)u(c)h nieuchwytny
                                • 2001.12
                                • 248

                                Boniek miał już także swoją szanse jako szkoleniowiec we Włoszech. Ale i tam się specjalnie nie popisał. A co do jego obecnej drużyny to moim zdaniem brakuje jej elementarnych umiejętności. Tacy zawodnicy jak np. Dawidowski to ewidentna pomyłka. Nie jestem też w stanie zrozumieć jak można nie potrafić wykonywać stałych elementów gry- przecież to jest tylko kwestia treningu.
                                A narazie BRAWO ŁOTWA! To zwycięstwo im się należało (niestety).

                                Comment

                                Przetwarzanie...