Przy piwie o sporcie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Piecia
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2002.02
    • 3312

    Bońkowi się nie wiodło ale nie zaskoczyło mnie to ponieważ czego się Boniek nie dotknął po skończeniu kariery zawodniczej to zostało zawalone(trener we Włoszech, v-ce prezes PZPN i wreszcie falstart w eliminacjach ME) jednak jak słyszę że rozważa się powrót Engela i gorących kubków do kadry to aż ręce opadają.

    Czytając opinie internautów myślę że ciekawie byłoby gdyby trenerem został ktoś spoza układów chociaż trzeba by rozważyć osobę Kasperczaka

    następcy Bońka życzę jak najlepiej i kibicem reprezentacji Polski będę do końca życia!!!
    Last edited by Piecia; 2002-12-03, 19:47.
    Koniec i bomba,
    Kto nie pije ten trąba !!!
    __________________________
    piję bo lubię!

    Comment

    • pieczarek
      Pułkownik Chmielowy Ekspert
      • 2001.06
      • 5011

      Piecia napisał(a)
      ...... kibicem reprezentacji Polski będę do końca życia!!!
      Piecia, ja bym uważał z takimi ognistymi deklaracjami. Podczas MŚ w 1974 kochałem polską reprezentację, prawie umarłem po przegranym meczu z Niemcami. Myśałem tak jak ty.
      A dzisiaj ? Ostatni mecz reprezentacji obejrzany przeze mnie (we fragmentach) to wyjazdowe spotkanie z Walią. Przedtem chyba też kilka lat przerwy. O tym, że Boniek był trenerem kadry dowiedziałem się dzisiaj. Taki brak wiedzy na piłkarskie tematy, brak sportowych emocji w niczym nie przeszkadza w codziennym życiu. Mój sym apogeum piłkarskich zainteresowań przeżywał w wieku 10-12 lat. Teraz ma 15 lat. Gdy go pytam czemu dzisiaj nie interesuje się sportem (wersja telewizyjna) odpowiada: "to takie dziecinne". Ale na treningi chodzi.
      Więc ostrożnie z deklaracjami dozgonnego kibicowania.

      Comment

      • Piecia
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2002.02
        • 3312

        nie wiem jak to jest u was ale czy się ogląda czy nie-kibicem jest się do końca życia!!! też nie zawsze mogę i nie zawsze chcę oglądać mecze ale podświadomie kibicuję. W 1974 nie było mnie na świecie, w 1986 roku byłem mały choć conieco pamietam natomiast olimpijskie srebro z Barcelony pamiętam bardzo dobrze (chociaż piwa jeszcze nie piłem )
        Last edited by Piecia; 2002-12-03, 20:57.
        Koniec i bomba,
        Kto nie pije ten trąba !!!
        __________________________
        piję bo lubię!

        Comment

        • żąleną
          D(r)u(c)h nieuchwytny
          • 2002.01
          • 13239

          Boniek

          Ale walnął, ni z gruchy ni z pietruchy. Coś tam się musiało stać, bo jeśli już składa się rezygnację, to z reguły bezpośrednio po jakiejś porażce.

          Niedobrze. Wszystko jedno, że mu nie szło, teraz już za późno na takie nerwowe ruchy.
          Last edited by żąleną; 2002-12-03, 21:44.

          Comment

          • Volkh
            D(r)u(c)h nieuchwytny
            • 2002.12
            • 35

            Hehe w reprezentacji nic się nie stało, a raczej nic się nie działo dlatego Boniek zrezygnował bo wyczuł pismo nosem. Doszłoby do kolejnych porażek i straciłby popularność którą ma dzięki dawnym występom w reprezentacji. Zresztą jak facet który nie radził sobie jako trener we włoskiej I lidze ( spuszczał zespoły do drugiej ) mógł prowadzić reprezentację??? Gadanie Zbycha o rezygnacji z futbolu wogole to tylko pic na wode zostanie jako działacz i jeszcze o nim usłyszymy jak wrzawa przycichnie.
            Zresztą po co ja się denerwuję polska piłka nie będzie lepsza a jeszcze wrzodów na żołądku dostanę. Lepiej by się piwka napić

            Comment

            • żąleną
              D(r)u(c)h nieuchwytny
              • 2002.01
              • 13239

              Czytaliście o zachowaniu kibiców Liverpoolu podczas meczu Pucharu Ligi Angielskiej? Nie mam słów... Przez cały mecz skandowali 'Jerzy Dudek', nagradzali go brawami po każdej interwencji, a po meczu ponoć owacja. I TO JEST KIBICOWANIE!!! A nie jakieś cyniczno-prześmiewcze pierdu pierdu. Trzeba umieć docenić, co się ma.

              Dodam jeszcze, że piłkarze Liverpoolu mieli pod spodem koszulki z napisem 'Jerzy, you'll never walk alone'...

              Comment

              • szarpik
                Kapitan Lagerowej Marynarki
                • 2002.02
                • 676

                Pieczarek , moim skromnym zdaniem nie masz racji , kibicuję Polskiej reprezentacji i Lechowi Poznań odkąd pamię tam a od ponad 7 lat opusciłem niewiele meczów w poznaniu , stara miłość nie rdzewieje jestem z moja drużyną i reprezentacja i na dobre i na złe
                ps. też prawie umarłem jak Lech spadał do drugiej ligi , mam nadzieję że lata chude już za mna
                WWW.EKSTRAKLASA.NET

                Comment

                • iron
                  Pułkownik Chmielowy Ekspert
                  • 2002.08
                  • 6717

                  Tajemnicę szlag wziął i lokalizacja się wydała - Lech - Poznań - możesz już uzupełnić swój profil o lokalizację
                  bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                  Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                  Rock, Honor, Ojczyzna

                  Comment

                  • pulas
                    Kapitan Lagerowej Marynarki
                    • 2001.08
                    • 965

                    żąleną napisał(a)
                    [B(...)pod spodem koszulki z napisem 'Jerzy, you'll never walk alone'... [/B]
                    a co było napisane na slipkach
                    pułaś
                    ---------------------------------
                    "(...)W kącikach flechtów wieczór już
                    Lśni jak porzeczka krwawa
                    Ukradkiem z rdzy wycieram nóż
                    I między bajki wkładam"

                    Comment

                    • Volkh
                      D(r)u(c)h nieuchwytny
                      • 2002.12
                      • 35

                      Ja tam kibicuję Pogoni Szczecin ale się już pogodziłem ze spadkiem do drugiej ligi. Jeżeli Pogoń spadnie a Lech się utrzyma wtedy się dopiero zasmucę... Chociaż przynajmniej nie będziemy musieli oglądać mord lechitów

                      Comment

                      • albeertos
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 2001.10
                        • 2313

                        Volkh napisał(a)
                        Chociaż przynajmniej nie będziemy musieli oglądać mord lechitów

                        bez komentarza
                        (_)>
                        Nigdy się nie poddawaj!!!
                        Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                        Lech jest tam gdzie jego wiara
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Comment

                        • Ahumba
                          Pułkownik Chmielowy Ekspert
                          🥛🥛🥛
                          • 2001.05
                          • 9026

                          Volkh napisał(a)
                          Chociaż przynajmniej nie będziemy musieli oglądać mord lechitów
                          czyżbyś chodził na jakieś nie znane mi imprezy, bo jakoś nie zauważyłem u polskich kopaczy mord, bez względu z jakiego klubu pochodzą. co prawda niektórzy pojedynczy kopacze są ładni inaczej ale to też nie jest związane z żadnym konkretnym klubem
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                          Comment

                          • Volkh
                            D(r)u(c)h nieuchwytny
                            • 2002.12
                            • 35

                            Ech... po pierwsze żartowałem, po drugie podczas ostatniego meczu Pogoni z Lechem spalony został samochód sąsiada ( co prawda nie wiem przez których szalikowców ) a okolice mojego osiedla zostały splądrowane przez lechitów wlasnie z winy policji ktora nie dokladnie eskortowala w drodze na dworzec. Od tego czasu nie lubie szalikowcow a takze ich MORD bo do najpiekniejszych nie naleza.

                            Comment

                            • Ahumba
                              Pułkownik Chmielowy Ekspert
                              🥛🥛🥛
                              • 2001.05
                              • 9026

                              mordka, którą wstawiłeś wskazywała raczej, że jesteś zadowolony ze swojej wypowiedzi a nie że to żart.
                              nie wiem jak kto ale ja jestem przeciwko wzajemnemu obrażaniu się.
                              zachowanie łobuzerii (nie mylić z kibicami) to jest osobna historia.
                              Ty nie musisz zniżać się do ich poziomu.
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                              Comment

                              • Volkh
                                D(r)u(c)h nieuchwytny
                                • 2002.12
                                • 35

                                Peace and Beer
                                Od tej pory uśmiechnięta morda oznacza życzliwy żart a nie samozadowolenie.
                                Wszystkim obrażonym stawiam piwo.

                                Comment

                                Przetwarzanie...