Przy piwie o sporcie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • And69
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2002.06
    • 1487

    Dla mnie i tak jest wielki , być na drugim miejscu klasyfikacji PŚ ze stratą 6 pkt do prowadzącego nie wygrywająć żadnego konkursu to jest wielka sztuka . Zwłaszcza że nie ma żadnej pomocy w kolegach z drużyny a i trenerze ma małe oparcie .

    Comment

    • Regent
      Kapitan Lagerowej Marynarki
      • 2002.10
      • 512

      Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko gorąco dopingować naszego Małysza. Przez najblizsze 20-lat, żaden inny polski sportowiec nie osiagnie tyle co A.Małysz. Zdobyć trzeci raz Puchar Świata bedzie niezwykle trudno, szczególnie wtedy gdy w kadrze nie ma jakiejkolwiek rywalizacji. Ciekawe co by było gdydy Małyszem zaopiekował się Kojonski czy Hess???
      Mniej alkoholu w piwach !!!
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Comment

      • żąleną
        D(r)u(c)h nieuchwytny
        • 2002.01
        • 13239

        Lepiej żeby jakiś Austriak się zaopiekował, to by Adam dostał lepszy kombinezon...

        Comment

        • And69
          Major Piwnych Rewolucji
          • 2002.06
          • 1487

          żąleną napisał(a)
          Lepiej żeby jakiś Austriak się zaopiekował, to by Adam dostał lepszy kombinezon...
          Ja głosuje za jakimś finem , Norwegów zaczął trenować Kojonkoski i widać efekty . Austriaków też trenuje fiński trener i też widać efekty . A co do nowego kombinezonu to Adaś już dostał nowy .

          Comment

          • robox
            D(r)u(c)h nieuchwytny
            • 2002.11
            • 8188

            A może skoncentrujemy się na rozgrywkach ligowych koszykarzy?
            Kto będzie mistrzem w tym roku? Idea, która często zalicza wpadki (ostatnio z Unią Tarnów) i chyba zaczyna powoli ustawiać się na "ciekawym" miejscu przed play off. A może równo grające Prokom czy Anwil?
            A może jednak n- ty już tytuł mistrza Polski dla Idei Śląska Wrocław?

            Comment

            • zythum
              Pułkownik Chmielowy Ekspert
              • 2001.08
              • 8305

              Mnie co prawda bardziej interesuje siatkówka i nagły kryzys Galaxii, nie wierzę, że zmiana trenera coś da. Myślę, że zawodnikom coś pękło w głowach, drużyna została oparta na zbyt młodych graczach. Ale co do koszykarzy - ja chciałbym aby wygrał ktoś inny, nie Śląsk bo zmiana jest potrzebna dla ożywienia nudnej od paru lat ligi. Jest tylko jeden problem - czy miejsce w lidze mistrzów jest przypisane Śląskowi czy mistrzowi Polski?
              To inaczej miało być, przyjaciele,
              To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
              Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
              Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
              Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

              Rządzący światem samowładnie
              Królowie banków, fabryk, hut
              Tym mocni są, że każdy kradnie
              Bogactwa, które stwarza lud.

              Comment

              • robox
                D(r)u(c)h nieuchwytny
                • 2002.11
                • 8188

                zythum napisał(a)
                Jest tylko jeden problem - czy miejsce w lidze mistrzów jest przypisane Śląskowi czy mistrzowi Polski?
                Obawiam się, że Euroliga w przypadku Polski jest przeznaczona tylko dla mistrza.

                Comment

                • pulas
                  Kapitan Lagerowej Marynarki
                  • 2001.08
                  • 965

                  robox napisał(a)


                  Obawiam się, że Euroliga w przypadku Polski jest przeznaczona tylko dla mistrza.
                  Obawiam się, że nie. Euroliga pod wpływem bogatych klubów europejskich zaprasza do udziału w rozgrywkach kluby (niekoniecznie mistrzów krajowych). Może sie więc okazać, że mistrzem będzie Prokom, a w eurolidze zagra Idea.
                  Last edited by pulas; 2003-02-04, 08:55.
                  pułaś
                  ---------------------------------
                  "(...)W kącikach flechtów wieczór już
                  Lśni jak porzeczka krwawa
                  Ukradkiem z rdzy wycieram nóż
                  I między bajki wkładam"

                  Comment

                  • robox
                    D(r)u(c)h nieuchwytny
                    • 2002.11
                    • 8188

                    Może masz rację. Teraz przypomniałem sobie przypadek CSKA Moskwa. Mistrzem od dwóch lat nie byli, a w Eurolidze występują.

                    Comment

                    • żąleną
                      D(r)u(c)h nieuchwytny
                      • 2002.01
                      • 13239

                      ...co jest jakimś chorym układem. Mam nadzieję, że podobny pomysł wysuwany przez klubowych potentatów piłki nie nożnej nie wypali.

                      Comment

                      • zythum
                        Pułkownik Chmielowy Ekspert
                        • 2001.08
                        • 8305

                        Niewile mądrzejszym pomysłem jest aby w Lidze MISTRZÓW grały drużyny z 2,3,4 miejsc tyle, że bogatych krajów. Ile to ma wspólnego ze sportem, ile w ogóle dzisiejszy sport ma wspólnego ze sportem skoro taką popularność osiągają cyrki w których wszystko jest poukładane od początku do końca typu: NBA, NHL czy nie mówiąc już o NFL. Co to za liga skoro nikt nie może awansować i nikt nie spada a jedenym kryterium uczestnictwa są pieniądze. Może ja jestem idealistą ale to nie jest sport.
                        To inaczej miało być, przyjaciele,
                        To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                        Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                        Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                        Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                        Rządzący światem samowładnie
                        Królowie banków, fabryk, hut
                        Tym mocni są, że każdy kradnie
                        Bogactwa, które stwarza lud.

                        Comment

                        • maryhh
                          Major Piwnych Rewolucji
                          • 2001.02
                          • 1895

                          no to tak przy piwku sie pochwalę

                          razem z kumplami gram w amatorskiej lidze "RNBA" - Rawicki Nurt Basketu Amatorskiego.
                          Na razie idzie nam nieźle (w lokalnej prasie nazwali nas "czarnym koniem" tych rozgrywek. hehehe).
                          tak więc wychylmy razek kufelka za dalsze sukcesy i miłe granie. kto wie? za 2 lata euroliga
                          Wspieraj swój Browar! I Ty możesz zostać PREMIEREM!
                          "do ciężkiej pracy jestem za lekki,
                          do lekkiej pracy jestem za ciężki"

                          Comment

                          • żąleną
                            D(r)u(c)h nieuchwytny
                            • 2002.01
                            • 13239

                            zythum napisał(a)
                            Niewile mądrzejszym pomysłem jest aby w Lidze MISTRZÓW grały drużyny z 2,3,4 miejsc tyle, że bogatych krajów. Ile to ma wspólnego ze sportem, ile w ogóle dzisiejszy sport ma wspólnego ze sportem skoro taką popularność osiągają cyrki w których wszystko jest poukładane od początku do końca typu: NBA, NHL czy nie mówiąc już o NFL. Co to za liga skoro nikt nie może awansować i nikt nie spada a jedenym kryterium uczestnictwa są pieniądze. Może ja jestem idealistą ale to nie jest sport.
                            Zgadzam się w całej rozciągłości. Nie wiem, co za radocha oglądać co roku te same drużyny grające ze sobą. Ja już od paru lat oglądam LM wybiórczo, bo nie chce mi się po raz setny patrzeć na mecz Real-Bayern lub Manchester-Juventus, nie mówiąc o meczach drużyn z tego samego kraju.

                            A gadanie, że w LM powinni występować najlepsi jest mydleniem oczu - obecni najlepsi osiągnęli swoją pozycję jeszcze w starym systemie i w nowym mają zapewnioną stabilizację, bo taki Manchester zawsze skończy sezon w pierwszej czwórce i dostanie się do LM. Ale nie, im jeszce mało, chcą superligi, do której co parę lat będą łaskawie kogoś
                            dopuszczać! Cwaniaczki, cholera jasna, dorobili się i hajda w monopol!

                            Maryhh - no to końgratulejszyns! Może na zlocie zaprezentujesz parę wsadów?

                            Comment

                            • maryhh
                              Major Piwnych Rewolucji
                              • 2001.02
                              • 1895

                              żąleną napisał(a)



                              Maryhh - no to końgratulejszyns! Może na zlocie zaprezentujesz parę wsadów?
                              jasne najpierw musiałbym trochę "schuść"
                              Wspieraj swój Browar! I Ty możesz zostać PREMIEREM!
                              "do ciężkiej pracy jestem za lekki,
                              do lekkiej pracy jestem za ciężki"

                              Comment

                              • adam16
                                Pułkownik Chmielowy Ekspert
                                • 2001.02
                                • 9865

                                maryhh napisał(a)
                                no to tak przy piwku sie pochwalę

                                razem z kumplami gram w amatorskiej lidze "RNBA" - Rawicki Nurt Basketu Amatorskiego.
                                Na razie idzie nam nieźle (w lokalnej prasie nazwali nas "czarnym koniem" tych rozgrywek. hehehe).
                                No to może jakieś sprawozdania?
                                Browar Hajduki.
                                adam16@browar.biz
                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                                Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                                Comment

                                Przetwarzanie...