Przy piwie o sporcie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darek99
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2002.04
    • 2147

    boks

    A "Michaś" znowu w ładnym stylu oklepał gościa w ringu.
    Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
    Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
    skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
    Epikur z Samos.

    Comment

    • pieczarek
      Pułkownik Chmielowy Ekspert
      • 2001.06
      • 5011

      Odp: boks

      darek99 napisał(a)
      A "Michaś" znowu w ładnym stylu oklepał gościa w ringu.
      Pierwszy raz w życiu oglądałem całą walkę bokserską zawodowców. I miałem wrażenie, że to Murzyn jest szybszy i ładuje jak chce Michalczewskiemu. A potem krótkie bum-bum i wygrywa słabszy. Ale ja się nie znam, pewnie na tym polega urok boksu.

      Comment

      • Piecia
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2002.02
        • 3312

        Dobrze że chociaż Tiger wygrał walkę bo byłby czarny dzień....poza moim zdaniem klęską Polaków było kilka nieoczekiwanych rezultatów:

        Portugalia - Brazylia 2-1
        Albania - Rosja 3-1
        Ukraina - hiszpania 2-2 (niewszedł mi kupon )

        i wreszcie.....Niemcy - Litwa 1-1
        Koniec i bomba,
        Kto nie pije ten trąba !!!
        __________________________
        piję bo lubię!

        Comment

        • baklazanek
          † 2014 Piwosz w Raju
          • 2001.08
          • 3562

          Piecia napisał(a)

          Ukraina - hiszpania 2-2 (niewszedł mi kupon )


          Też miałem postawić na Hiszpanów ale na szczęście nie puściłem w ogóle kuponu no i przez ruskich tez bym wtopił.

          Comment

          • żąleną
            D(r)u(c)h nieuchwytny
            • 2002.01
            • 13239

            Polska-Węgry

            Pod koniec meczu skończył mi się repertuar przekleństw.

            Kiepsko się dzieje, jeśli nie możemy pokonać takich antyfutbolistów, jak Węgrzy. Przecież oni w ogóle nie przyjechali do Polski grać w piłkę! Już San Marino odważniej atakowało...

            No ale tak jest, jeśli stwarza się stuprocentowe sytuacje, których się nie wykorzystuje. Co strzał, to w Kiralya.

            Comment

            • pulas
              Kapitan Lagerowej Marynarki
              • 2001.08
              • 965

              wojna we Wrocławiu

              A we Wrocławiu debile znowy dali znać o sobie. Szkoda, że się całkiem nie pozabijali. Po co było wzywać karetki? Jak tkoś walczy tasakiem to od tasaka ginie.
              pułaś
              ---------------------------------
              "(...)W kącikach flechtów wieczór już
              Lśni jak porzeczka krwawa
              Ukradkiem z rdzy wycieram nóż
              I między bajki wkładam"

              Comment

              • Pogoniarz
                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                • 2003.02
                • 7971

                Hools Śląska przyszli na ustawkę ze sprzętem i dlatego steryd z Poznania przeniósł się na tamten świat.Niektórzy nie dorośli do takich rozwiązań walk ulicznych.Hools Śląska bez honoru!


                Prawie jak Piwo
                SZCZECIN

                Comment

                • baklazanek
                  † 2014 Piwosz w Raju
                  • 2001.08
                  • 3562

                  Dzisiejszy dzień udowodnił po raz kolejny że debile są wśród nas. Jak można się rzucać cegłami i kamieniami?? A gdzie ta walka w ogóle miała miejsce??? Kiedyś pokazywali na TVN-ie takich debili ale oni umawiali się na jakimś odludziu. Niech sobie idą do lasu i tam się zabijają. I żeby nikt stamtąd nie wyszedł żywy bo wątpię żeby ktoś chciał utrzymywać takich bandziorów za nasze pieniądze z podatków.

                  Comment

                  • baklazanek
                    † 2014 Piwosz w Raju
                    • 2001.08
                    • 3562

                    I jeszcze jedna refleksja dotycząca meczu z Węgrami. Dopiero teraz o tym pomyślałem, a mianowicie o meczu Polska-Łotwa. Przecież ten mecz z Madziarami wyglądał prawie identycznie jak ten za kadencji Bońka. Janas chyba nie miał czasu żeby obejrzeć kasetę z tego spotkania Mam nadzieję że Janas się nauczy czegoś na swoich błędach.
                    A może musimy sobie zdać sprawę z tego że nie mamy drużyny na miarę MŚ czy ME??
                    Nastąpił zryw po 16 latach ale turniej w Korei i Japonii pokazał że na więcej nas nie stać i że będziemy musieli czekać kolejnych tyle latek żeby znowu zaistnieć na arenie międzynarodowej. Nie chce żeby te słowa a raczej napisy okazały się prawdą ale jak tak dalej będzie się wszystko staczało to będziemy musieli obiektywnie stwierdzić że przystępując do meczu z plemieniem Pigmejów możemy mieć problem nawet z uzyskaniem remisu.

                    Comment

                    • Piwofil
                      Kapitan Lagerowej Marynarki
                      • 2002.01
                      • 907

                      Byłem na meczu, na trubynach bardzo spokojnie, szkoda chłopaka, przyznam że nie myślałem że będzie aż taka zadyma, co do używania sprzętu to nie wiem bo nie byłem na zadymie i bardzo się z tego ciesze.
                      A sam mecz wiał nudą, Śląsk przegrał zero do pięciu głównie przez bramkarza.
                      Ogólnie jednak ta śmierć jest bardzo przykra
                      www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

                      Comment

                      • Pogoniarz
                        † 1971-2015 Piwosz w Raju
                        • 2003.02
                        • 7971

                        Baklazanek Janas nie ma pojęcia kogo powoływać,a co mówić o wyciąganiu wniosków.Nasza gra to bezładna kopanina od przypadku do przypadku.Niestety będziemy skazani oglądać te popisy już w środę.Czuję,że w Ostrowcu Nasi się pomęczą...


                        Prawie jak Piwo
                        SZCZECIN

                        Comment

                        • robox
                          D(r)u(c)h nieuchwytny
                          • 2002.11
                          • 8188

                          Pogoniarz napisał(a)
                          Hools Śląska przyszli na ustawkę ze sprzętem i dlatego steryd z Poznania przeniósł się na tamten świat.Niektórzy nie dorośli do takich rozwiązań walk ulicznych.Hools Śląska bez honoru!
                          W telewizji słyszałem, że starcie było planowane już od kilku tygodni, a wszystkie szczegóły dopracowywane były poprzez internet .
                          Nawet na stadion nie zajrzeli.

                          Comment

                          • kiszot
                            Pułkownik Chmielowy Ekspert
                            🍼🍼
                            • 2001.08
                            • 8107

                            robox napisał(a)

                            W telewizji słyszałem, że starcie było planowane już od kilku tygodni, a wszystkie szczegóły dopracowywane były poprzez internet .
                            Nawet na stadion nie zajrzeli.

                            A co?Wolałbyś żeby zadyma była na meczu?Po to są właśnie ustawki.Tyle tylko że ta odbyła sie w środku miasta.No i z jakiegoś powodu była trochę za ostra.Co doprowadziło niestety do śmierci.
                            Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                            1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                            Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                            Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                            So von Natur, Natur in alter Weise,
                            Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                            Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                            Comment

                            • szarpik
                              Kapitan Lagerowej Marynarki
                              • 2002.02
                              • 676

                              Nic dziwnego że na odchodzacych (odjeżdżających w sukach) hoolsów Sląska posypały sie ostre wyzwiska BEZ HONORU FOREVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                              ps. kolejny raz popisali sie pałkomaty im też hwdp sie należy
                              WWW.EKSTRAKLASA.NET

                              Comment

                              • Pogoniarz
                                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                                • 2003.02
                                • 7971

                                Młodzieżówka musi wykorzystać szansę awansu-tylko,że będą grać ze Szwecją...Szarpik wszystko skupiło się na Śląsku,ale ich zgody też "chciały"się pokazać.Co do A.L.C-za dużo kozactwa z ich strony.Ta śmierć to tragedia.!!!!!Ci co tam byli wiedzą najlepiej jak to wyglądało i to Oni pewnie wyrównają rachunki...Boję się co mogą wymyślić...Oczywiście też CHWDP.


                                Prawie jak Piwo
                                SZCZECIN

                                Comment

                                Przetwarzanie...