Przy piwie o sporcie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    D(r)u(c)h nieuchwytny
    • 2002.01
    • 13239

    ...co jest chorym układem.

    Comment

    • zythum
      Pułkownik Chmielowy Ekspert
      • 2001.08
      • 8305

      Finał Ligi "Mistrzów" poza pierwszymi 20 minutami był przeraźliwie nudny co zresztą świetnie zobrazował kamerzysta pokazując śpiącą na stadionie kobietę. Ja też w spokoju zająłem się czytaniem książki a mecz gdzieś leciał w tle. Było to nudne podsumowanie nudnej Ligi.
      To inaczej miało być, przyjaciele,
      To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
      Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
      Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
      Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

      Rządzący światem samowładnie
      Królowie banków, fabryk, hut
      Tym mocni są, że każdy kradnie
      Bogactwa, które stwarza lud.

      Comment

      • robox
        D(r)u(c)h nieuchwytny
        • 2002.11
        • 8188

        Zarząd Polskiej Ligi Koszykówki zrobił promocję zespołom z zaplecza pierwszej ligii. Każdy klub, który zgwarantuje budżet roczny w wysokości 500 tysięcy, ma szansę na grę w najwyższej klasie rozgrywek.
        Liga ma mieć 16 a nie jak teraz 12 zespołów. Mocne kasowo kluby mają zagwarantować, że nie będzie możliwości wycofywania się klubów z rozgrywek.
        Last edited by robox; 2003-06-04, 20:44.

        Comment

        • Pogoniarz
          † 1971-2015 Piwosz w Raju
          • 2003.02
          • 7971

          No właśnie kupujmy miejsce-po co rozgrywki w niższych klasach rozgrywkowych-co się tu wyrabia?Na cóż męczyć się tyle meczyków wystarczy zapłacić i gramy o mistrza.
          Tegoroczny mistrz Polski też będzie załatwiony.Śląsk zagra w Eurolidze za darmo(to tylko przypomnienie}.
          To oszustwo tak jak Liga Mistrzów w piłce.Ech.


          Prawie jak Piwo
          SZCZECIN

          Comment

          • Ahumba
            Pułkownik Chmielowy Ekspert
            🥛🥛🥛
            • 2001.05
            • 9026

            Pogoniarz napisał(a)
            No właśnie kupujmy miejsce-po co rozgrywki w niższych klasach rozgrywkowych-co się tu wyrabia?Na cóż męczyć się tyle meczyków wystarczy zapłacić i gramy o mistrza.
            Tegoroczny mistrz Polski też będzie załatwiony.Śląsk zagra w Eurolidze za darmo(to tylko przypomnienie}.
            To oszustwo tak jak Liga Mistrzów w piłce.Ech.
            Zgadzam się tylko co do drugiej części wypowiedzi.
            Uważam, że "wykupywanie" miejsc w rozgrywkach ligowych jest zdrowsze ( przynajmniej w aktualnych polskich realiach ) niż aktualne systemy.
            Jest to mniej korupcjogenne. Grają ci, których stać na to.
            Zawodnicy zajmują się treningiem a nie myślą, czy bedzie ciepła woda po treningu, czy i czy w ogóle pojadą na mecz. A jeśli pojadą to sprzedadzą mecz i dostaną pieniądze od przeciwnika bo pracodawca zalega z wypłatami kilka miesięcy. To co, że w pierwszym roku grałoby np 6 zespołów, przynajmniej coś by się działo. Po kilku latach mogłoby grać już 10-16 drużyn PROFESJONALNYCH a nie "gwiazdek jednego sezonu.
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

            Comment

            • albeertos
              Major Piwnych Rewolucji
              • 2001.10
              • 2313

              Pogoniarz napisał(a)
              Tegoroczny mistrz Polski też będzie załatwiony.Śląsk zagra w Eurolidze za darmo(to tylko przypomnienie}.
              To oszustwo tak jak Liga Mistrzów w piłce.Ech.
              Śląsk został zaproszony przez zarząd Euroligi do tych rozgrywek. Są one niezależne od europejskiej federacji organizującej rozgrywki pucharowe dla drużyn z krajó zrzeszonych. Jest to przedsięwzięcie zupełnie komercyjne i to czy gra tu Śląsk, Prokom, Anwil czy inna drużyna nie ma tu nic do rzeczy. Śląsk po prostu gra tam od kilku lat i w tym roku został róznież zaproszony. A że są to rozgrywki bardziej prestiżowe niż Puchar Europy to sprawa marketingowa.
              (_)>
              Nigdy się nie poddawaj!!!
              Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
              Lech jest tam gdzie jego wiara
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Comment

              • Pogoniarz
                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                • 2003.02
                • 7971

                Czyli jedna wielka komercja Czy wygrywasz czy nie do superligi(ekstraligi itd.) i tak przyjmiemy cię.
                Jestem przeciwny takim rozwiązaniom!!Boisko i parkiet powinny weryfikować umiejętności drużyn ,a nie li tylko kasiora i układy.Ech.


                Prawie jak Piwo
                SZCZECIN

                Comment

                • Ahumba
                  Pułkownik Chmielowy Ekspert
                  🥛🥛🥛
                  • 2001.05
                  • 9026

                  Pogoniarz napisał(a)
                  Czyli jedna wielka komercja Czy wygrywasz czy nie do superligi(ekstraligi itd.) i tak przyjmiemy cię.
                  Jestem przeciwny takim rozwiązaniom!!Boisko i parkiet powinny weryfikować umiejętności drużyn ,a nie li tylko kasiora i układy.Ech.
                  nie wiem, czy ten post odnosi się wypowiedzi mojej czy albertosa.
                  Jeśli chodzi o moją to uważam, że i tak teraz rządzi kasiora i to w najgorszym z możliwych wydań. Jeśli albertosa - no cóż to też mi się nie podoba.
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                  Comment

                  • Pogoniarz
                    † 1971-2015 Piwosz w Raju
                    • 2003.02
                    • 7971

                    Dotyczy się jak i Albeertosa i Ahumby.
                    Rozgrywki są po to by spotykać się i walczyć o wynik ,a nie kuchennymi drzwiami wchodzić do najwyższej klasy rozgrywkowej-mylę się?
                    Pogoń i KSZO spadło,ale powiedzmy po walce.Teraz kasę ma Korona Kielce i co ma ma wejść do 1 ligi?Bzdura-jeśli tak będzie to będę chodził na A-klasę.


                    Prawie jak Piwo
                    SZCZECIN

                    Comment

                    • Ahumba
                      Pułkownik Chmielowy Ekspert
                      🥛🥛🥛
                      • 2001.05
                      • 9026

                      Pogoniarz napisał(a)
                      Dotyczy się jak i Albeertosa i Ahumby.
                      Rozgrywki są po to by spotykać się i walczyć o wynik ,a nie kuchennymi drzwiami wchodzić do najwyższej klasy rozgrywkowej-mylę się?
                      Pogoń i KSZO spadło,ale powiedzmy po walce.Teraz kasę ma Korona Kielce i co ma ma wejść do 1 ligi?Bzdura-jeśli tak będzie to będę chodził na A-klasę.
                      słusznie piszesz WALCZYĆ a nie handlować punktami, bo to jedyny sposób, żeby zdobyć pieniądze skoro klubu nie stać.
                      Będzie odpowiednia ilość wypłacalnych klubów można wznowić dotychczasową ligę.
                      Czy jest coś złego w NBA, choć tam nikt nie spada, nie awansuje rozgrywki stoją na odpowiednim poziomie. Pewnie też zdarzają się przekręty, ale nie na taką skalę jak u nas.
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                      Comment

                      • albeertos
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 2001.10
                        • 2313

                        Ja tylko wyjasniłem dlaczego Śląsk wejdzie do Euroligi a nie kto inny. To wszystko. Normalne rozgrywki swoją drogą, komercyjne swoją. Liga Światowa w siatkówce też jest komercyjna, co nie przeszkadza się nią wszystkim pasjonować.
                        (_)>
                        Nigdy się nie poddawaj!!!
                        Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                        Lech jest tam gdzie jego wiara
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Comment

                        • Pogoniarz
                          † 1971-2015 Piwosz w Raju
                          • 2003.02
                          • 7971

                          No to Nasi dali ciała z Wenezuelą(0:3).Dzięki temu możemy zająć 3 miejsce i...dobranoc.


                          Prawie jak Piwo
                          SZCZECIN

                          Comment

                          • robox
                            D(r)u(c)h nieuchwytny
                            • 2002.11
                            • 8188

                            Anwil po raz pierwszy mistrzem w koszu. Urlep znów na szczycie.
                            Liczyłem na siedem spotkań w finale i na Prokom z takim składem.

                            Comment

                            • Pogoniarz
                              † 1971-2015 Piwosz w Raju
                              • 2003.02
                              • 7971

                              robox napisał(a)
                              Anwil po raz pierwszy mistrzem w koszu. Urlep znów na szczycie.
                              Liczyłem na siedem spotkań w finale i na Prokom z takim składem.
                              Oglądałem ten ostatni mecz i obiektywnie stwierdzam,że w końcówce pomagali sędziowie Anwilowi-po co?Wszędzie musi zabłysnąć arbiter?


                              Prawie jak Piwo
                              SZCZECIN

                              Comment

                              • robox
                                D(r)u(c)h nieuchwytny
                                • 2002.11
                                • 8188

                                No i stało się, Idea Śląsk Wrocław w Eurolidze.
                                Podobno o ich występach zadecydowało lotnisko, a raczej jego bliskość.
                                Takie są przynajmniej oficjalne komunikaty, dlaczego nie wystąpi mistrz Polski Anwil.

                                Comment

                                Przetwarzanie...