Przy piwie o sporcie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 2003.02
    • 7971

    celt_birofil napisał(a)
    Jakoś nikt nie zauważył (przynajmnirj na forum) złotego i srebrnego medalu pływackich mistrzostw świata przez Otylię Jędrzejczak. Miejmy nadzieję, że dzięki niej poszerzy się lista omawianych dyscyplin w tym dziale: skoki narciarskie, siatkówka, koszykówka, (bo piłka kopana to gdzie indziej )
    Celcie drogi opiłeś się bezalkoholowego Zobacz do góry i coś tam znajdziesz ciekawego


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN

    Comment

    • celt_birofil
      † 2017 Piwosz w Raju
      • 2001.09
      • 4469

      Ostatnio toczyła się dyskusja na temat Armstronga... A poza tym straszny upał, spowalnia wszelkie reakcje
      Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

      Comment

      • zythum
        Pułkownik Chmielowy Ekspert
        • 2001.08
        • 8305

        Sport w WP SportoweFakty - codziennie najświeższe informacje sportowe z kraju i ze świata. Wiadomości, relacje live, tabele, terminarze, skróty, komentarze, wywiady


        o kolarstwie, sama prawda (według mnie przynajmniej).Szczególnie te fragmenty o podkupowaniu do swoich grup zawodników mogącyh być rywalami dla liderów tych grup. Tak to wygląda jak wszystkim rządzi tylko zysk i pieniądze. A kolarstwo osiąga już szczyty komercjalizacji (obok boksu)
        To inaczej miało być, przyjaciele,
        To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
        Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
        Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
        Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

        Rządzący światem samowładnie
        Królowie banków, fabryk, hut
        Tym mocni są, że każdy kradnie
        Bogactwa, które stwarza lud.

        Comment

        • baklazanek
          † 2014 Piwosz w Raju
          • 2001.08
          • 3562

          Dwie sprawy. Pierwsza to Kalu Uche, szefowie Wisły powinni wyraźnie zaznaczyć że jeżeli Nigeryjczyk nadal będzie zgrywał primadonnę to w przerwie zimowej będzie mógł zapomnieć o przejściu do Ajaxu a jeżeli będzie dobrze grał teraz to nie będą stali na drodze do jego transferu.
          Druga sprawa to Engel. Czytałem dzisiaj gdzieś w internecie że były selekcjoner jest szpiegiem Omoni i w wywiadzie dla cypryjskiej gazety zdradza plusy i minusy Wisły. Dochodzi też do konkluzji że Omonia awansuje do dalszej rundy.

          Comment

          • celt_birofil
            † 2017 Piwosz w Raju
            • 2001.09
            • 4469

            Jest taki specjalny temat na forum, przeznaczony dla miłośników piłki kopanej
            Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

            Comment

            • krzysfryna
              Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
              • 2003.06
              • 107

              baklazanek napisał(a)
              Znienawidzi? Co ty człowieku pijany jesteś czy zażywałeś jakieś narkotyki?? Nie obraź się ale to co napisałeś wkurzyło mnie. Myślisz że jak drużyna przegrywa to od razu kibice muszą się od niej odwrócić?? Wisła ma swoich zagorzałych kibiców jak i tych którzy kibicują jej gdy reprezentuje nasz kraj w europejskich pucharach ja się właśnie do tej drugiej grupy zaliczam. I nie mam zamiaru znienawidzić ich w przypadku odpadnięcia. Rozumiem że można się gniewać i psioczyć trochę ale nie znienawidzić! Polska dała popis amatorszczyzny na mistrzostwach a teraz w eliminacjach ale to nie znaczy że kibice przestaną jej kibicować.
              Och a co do entuzjazmu przed potyczką z Anderlechtem to pamiętajmy właśnie przykład naszej reprezentacji p o tym jak wylosowaliśmy grupę frajerów z Koreą, USA i Portugalią. Wierzę w awans krakowskiej drużyny ale doskonale wiem ze Anderlecht to nie leszcze i grać potrafią.
              Koleś nie o sobie pisałem z tą "nienawiścia" ja jestem KIBICEM przez duże K (bez chwalenia się)ale o ogóle ludzi pisałem,bo już się zaczynają złośliwości pod adresem Wisły.

              Comment

              • baklazanek
                † 2014 Piwosz w Raju
                • 2001.08
                • 3562

                A to w takim razie przepraszam, twoją wypowiedź odebrałem tak jak to ty miał byś prezentować pogląd znienawidzenia Wisły.

                Comment

                • baklazanek
                  † 2014 Piwosz w Raju
                  • 2001.08
                  • 3562

                  Jeszcze jedna sprawa, bardzo smutna i chyba najbardziej przykra w ostatnich latach polskiej piłki. Chodzi o Stomil Olsztyn. W poprzednim sezonie spadł to 3 ligi ale władze nie miały piniędzy na dalsze prowadzenie klubu zresztą zaległości drużyny na to nie pozwalały i o ile się nie mylę Stomil przestał istnieć a to co powstało na jego gruzach będzie występowało w okręgówce.

                  Comment

                  • krzysfryna
                    Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                    • 2003.06
                    • 107

                    baklazanek napisał(a)
                    A to w takim razie przepraszam, twoją wypowiedź odebrałem tak jak to ty miał byś prezentować pogląd znienawidzenia Wisły.
                    OK postawisz piwo i jesteśmy kwita.

                    Comment

                    • robox
                      D(r)u(c)h nieuchwytny
                      • 2002.11
                      • 8188

                      Nasza młodzieżowa reprezentacja w koszykówce wygrała w Wałbrzychu z Estonią, w półfinałowym meczu turnieju mistrzostw Europy, choć nie przyszło to łatwo. Naszą przyszłą gwiazdę w NBA, Lampego, przyćmił Wojciech Barycz, dzięki skutecznym trafieniom za trzy punkty.
                      Teraz bardzo ciężki mecz z reprezentacją byłej Jugosławii, a teraz Serbii i Czarnogóry. Oby zwycięski , już dawno nie osiągneliśmy jakiegokolwiek sukcesu reprezentacyjnego w koszykówce.

                      Comment

                      • robox
                        D(r)u(c)h nieuchwytny
                        • 2002.11
                        • 8188

                        robox napisał(a)

                        Teraz bardzo ciężki mecz z reprezentacją byłej Jugosławii, a teraz Serbii i Czarnogóry.
                        Niestety przegrany 61: 68. Czas na Rosję!

                        Comment

                        • robox
                          D(r)u(c)h nieuchwytny
                          • 2002.11
                          • 8188

                          No i nasza koszykarska młodzieżówka poszła w ślady starszych kolegów. Po porażce z Rosją, stracili szanse na awans do finałów mistrzostw Europy 2004 .

                          Comment

                          • Himen
                            D(r)u(c)h nieuchwytny
                            • 2003.06
                            • 129

                            Zwycięski debel

                            Hura!! Nasi tenisiści wreszcie coś wygrali.

                            Comment

                            • celt_birofil
                              † 2017 Piwosz w Raju
                              • 2001.09
                              • 4469

                              Odp: Zwycięski debel

                              Himen napisał(a)
                              Hura!! Nasi tenisiści wreszcie coś wygrali.
                              Stołowi, czy ziemni? Ci drudzy grywają w strefie "euroafrykańskiej"
                              Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                              Comment

                              • Piecia
                                Major Piwnych Rewolucji
                                • 2002.02
                                • 3312

                                Odp: Odp: Zwycięski debel

                                celt_birofil napisał(a)
                                Stołowi, czy ziemni? Ci drudzy grywają w strefie "euroafrykańskiej"
                                Himenowi chodzi o polski debel który wygrał rywalizacje w prestiżowym turnieju w Sopocie

                                A tak na marginesie nagrody wręczał p.o prezesa Polskiego Związku Tenisowego. Czyżby Lew R. dalej był prezesem??
                                Koniec i bomba,
                                Kto nie pije ten trąba !!!
                                __________________________
                                piję bo lubię!

                                Comment

                                Przetwarzanie...