Przy piwie o sporcie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • maleństwo
    Kapitan Lagerowej Marynarki
    • 2003.10
    • 847

    Być może trener Tajner wycofa Adama z Turnieju Czterech Skoczni, aby mógł sobie spokojnie poćwiczyć. Myślę, że to dobry pomysł, tym bardziej, że Małysz jest "za".

    Comment

    • celt_birofil
      † 2017 Piwosz w Raju
      • 2001.09
      • 4469

      Turniej może potraktować jako trening
      Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

      Comment

      • maleństwo
        Kapitan Lagerowej Marynarki
        • 2003.10
        • 847

        Na Turnieju jest za dużo stresów. Wszyscy patrzą: telewizja, kibice, dziennikarze itp. A na treningu jest chyba jednak więcej swobody i mniejsza odpowiedzialność, że "musi" pobić rekord. Czas pokaże, zobaczymy jak postąpią. Ja tam i tak trzymam kciuki, a wygra ten, który będzie miał przy swoich umiejętnościach najwięcej szczęścia.

        Comment

        • Ahumba
          Pułkownik Chmielowy Ekspert
          🥛🥛🥛
          • 2001.05
          • 9029

          Adam wie, że cała Polska liczy na niego. Jego koledzy spadają z progu a nie skaczą i to on MUSI bronić honoru Polaków. I on chce to robić. Tu potrzebny jest psycholog, którego nasi wszechwiedzący "działacze" sportowi w ramach oszczędności pozbyli się.
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

          Comment

          • Pogoniarz
            † 1971-2015 Piwosz w Raju
            • 2003.02
            • 7971

            W meczu na szczycie PLK Trefl pokonał Anwil 72:62.To spotkanie mnie rozczarowało.Bardzo słaby procent rzutów z gry i rzutów osobistych,rzuty z nie przygotowanych pozycji,nie wymuszone straty,gra bez pomysłu. W sumie słaby mecz i bez spodziewanych emocji.Jedynie Jagodnik zagrał na wysokim poziomie i rzucił,aż 36 punktów.


            Prawie jak Piwo
            SZCZECIN

            Comment

            • robox
              D(r)u(c)h nieuchwytny
              • 2002.11
              • 8188

              Jagodnik sam wygrał ten mecz, rozczarował mnie znów Pluta, który wyróżniał się tylko zafarbowanymi włosami.

              Comment

              • perłyfan
                Major Piwnych Rewolucji
                • 2003.02
                • 1244

                Biedny Adam. Chyba potrzeba mu odpoczynku, treningu, albo sam już nie wiem czego. Moją sympatię ma już zapewnioną do końca świata, ale nie mogę patrzeć jaki jest smutny.
                JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

                Comment

                • kiszot
                  Pułkownik Chmielowy Ekspert
                  🍼🍼
                  • 2001.08
                  • 8107

                  Przecież to nie jest maszyna.Kiedyś musi przyjść słabsza forma.W innych ekipach skoczkowie się zmieniają,a u nas nie ma kto zmienić Adama
                  Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                  1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                  Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                  Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                  So von Natur, Natur in alter Weise,
                  Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                  Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                  Comment

                  • jerzy
                    Major Piwnych Rewolucji
                    • 2001.10
                    • 4707

                    Sk....ele z PZN (?) chcieli zaoszczędzić na psychologu i fizjologu, rozwalili team i teraz się to odbija na formie Adama.
                    browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                    Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                    Comment

                    • dzidek1960
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 2003.01
                      • 1548

                      W pełni się zgadzam z Jerzym i Kiszotem. W polskim sporcie jak coś dobrze działa zawsze się znajdzie jakiś działacz, który będzie chciał coś poprawiać lub coś zmieniać. Efekty takich działań zawsze są żenujące. A winą potem obarcza się zawodników.
                      Trzy sezony na pełnych obrotach, z takim obciążeniem psychicznym jak u Adama to rzadko kto wytrzyma.
                      Przez wiele lat nie istnieliśmy w dyscyplinach zimowych. Gdy Małysz wskoczył na szczyty to wielu z nas kibiców uznało, że teraz to już tak musi być. Dużo ludzi nie może zrozumieć, że zawodnicy to nie maszyny, że nie zawsze można być na szczycie. Przecież każdy z nich chce wygrywać i robi wszystko aby to osiągnąć.
                      Małysz już i tak bardzo dużo zrobił dla polskiego sportu, MA PRAWO być zmęczony, zwłaszcza że cała presja spada na niego. Nie ma nikogo kto by mógł go zastąpić.
                      "Ma jednak kraj polski napój warzony
                      z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
                      piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
                      do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
                      mieszkańców, lecz i cudzoziemców
                      wybornym smakiem"
                      Jan Długosz, Historie Piwne
                      Moja strona www w początkowym okresie budowy

                      Comment

                      • dzidek1960
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 2003.01
                        • 1548

                        Nie wiem czy zwróciliście uwagę, że gdyby zawody odbywały się w takim systemie jak PŚ tzn. wg. zdobytych punktów a nie K.O. to Adam byłby po pierwszej serii 34. A więc nie załapałby się do finałowej trzydziestki!
                        Wg. mnie to On jednak powinien odpocząć i potrenować w spokoju, a nie skakać na siłę. Przecież jako pierwszy w historii Turnieju Czterech Skoczni zdobył ponad 1000 pkt., jako pierwszy wygrał PŚ trzy razy z rzędu itd. To są niewątpliwie jego wielkie sukcesy i nie możemy ich zapominać!
                        Uważam że On bardzo dużo zrobił dla nas i dla polskiego sportu. Wielkie dzięki mu za to.
                        Doceńmy TO
                        "Ma jednak kraj polski napój warzony
                        z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
                        piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
                        do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
                        mieszkańców, lecz i cudzoziemców
                        wybornym smakiem"
                        Jan Długosz, Historie Piwne
                        Moja strona www w początkowym okresie budowy

                        Comment

                        • Pogoniarz
                          † 1971-2015 Piwosz w Raju
                          • 2003.02
                          • 7971

                          Tak jak pisze Jerzy gratulacje dla PZN i Tajnera za pozbycie się fachowców

                          Pozostali mieli dzięki tym ruchom lepiej skakać i efekt jest widoczny Adam powinien odpuścić kilka konkursów i odbudować się psychicznie-najlepiej przy pomocy poprzedniej ekipy.Tej trzeba podziękować.


                          Prawie jak Piwo
                          SZCZECIN

                          Comment

                          • maleństwo
                            Kapitan Lagerowej Marynarki
                            • 2003.10
                            • 847

                            Też mi żal Adama. Jest świetnym sportowcem i wiem, że bardzo chciałby skakać tak jak w poprzednich sezonach. Uważam, że zmiany w obsadzie grupy (psycholog itp.) najbardziej odbiły się właśnie na psychice Małysza. Nie ma w nim tego "dynamitu" a co za tym idzie i radości. Cała odpowiedzialność w skakaniu składa się na Nim, bo nie ma nawet swojego godnego siebie zastępcy. Jest to olbrzymie obciążenie. Jeden Adam na całą Polskę...Współczuję Mu bardzo i trzymam kciuki. Dla mnie jest to wielki Sportowiec i Człowiek.

                            Comment

                            • Maremali
                              Major Piwnych Rewolucji
                              • 2002.05
                              • 1955

                              PZN wcale nie pozbył się fachowców tylko zatrudnił innych, którzy zgodzili się udzielać konsultacji przez telefon

                              oto fragment wypowiedzi obecnego psychologa ekipy skoczków:
                              "Andryszczak współpracuje z kadrą skoczków na zasadzie konsultacji, w ramach potrzeb zawodników i trenerów.
                              - Jeżeli jest potrzeba - dzwonią. Teraz telefon milczy, czyli nie ma potrzeby interwencji, pomocy Adamowi. Wcześniej "doktorzy" mieli inny tryb pracy z kadrą. Przez cały sezon byli przy skoczkach, sytuację śledzili na bieżąco. Ja moje wnioski wyciągam na podstawie relacji telewizyjnych. Nie byłem do tej pory na żadnym z konkursów Pucharu Świata. Na taką formę współpracy zdecydował się Polski Związek Narciarski, a ja przyjąłem ich warunki - mówi psycholog. "
                              http://maremali.web-album.org/

                              Comment

                              • dzidek1960
                                Major Piwnych Rewolucji
                                • 2003.01
                                • 1548

                                Maremali napisał(a)
                                - Jeżeli jest potrzeba - dzwonią. Teraz telefon milczy, czyli nie ma potrzeby interwencji, pomocy Adamowi. Wcześniej "doktorzy" mieli inny tryb pracy z kadrą. Przez cały sezon byli przy skoczkach, sytuację śledzili na bieżąco. Ja moje wnioski wyciągam na podstawie relacji telewizyjnych. Nie byłem do tej pory na żadnym z konkursów Pucharu Świata. Na taką formę współpracy zdecydował się Polski Związek Narciarski, a ja przyjąłem ich warunki - mówi psycholog. "
                                To mi przypomina sytuację w browarze Bojanowo gdzie piwowar ( Otto Dworski )nadzoruje warzenie piwa z Czech!
                                "Ma jednak kraj polski napój warzony
                                z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
                                piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
                                do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
                                mieszkańców, lecz i cudzoziemców
                                wybornym smakiem"
                                Jan Długosz, Historie Piwne
                                Moja strona www w początkowym okresie budowy

                                Comment

                                Przetwarzanie...