Przy piwie o sporcie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • arzy
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2002.06
    • 2814

    Pogoniarz napisał(a)
    Niestety nie Tak zadecydowała Międzynarodowa Federacja Siatkówki.Z Europy zagrają w turnieju Włoszki i Rosjanki.
    była nadzieja, ale cóż
    widać Mistrzostwo Europy o d..e potrzaskać
    Last edited by arzy; 2004-01-12, 22:51.
    "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    Bractwo Piwne
    Skład Piwa
    Piszę poprawnie po polsku!

    Comment

    • Wujcio_Shaggy
      Major Piwnych Rewolucji
      • 2004.01
      • 4628

      A może nie...
      W "Rzeczpospolitej" napisali dziś, że jeszcze jest ponoć szansa dopchnięcia naszej drużyny na turniej w Japonii, korzystając z poparcia europejskiej federacji. Może FIVB się jednak zgodzi?
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

      @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

      Comment

      • robox
        D(r)u(c)h nieuchwytny
        • 2002.11
        • 8188

        Na tym turnieju dano szansę Azji, na 8 drużyn, 4 z tego kontynentu .

        Comment

        • Pogoniarz
          † 1971-2015 Piwosz w Raju
          • 2003.02
          • 7971

          Brawa dla koszykarzy Śląska ,którzy pokonali Albę Berlin 92:80. Mieli niesamowity procent skuteczności za 2 punkty,a mianowicie 77%, 27 celnych na 35 oddanych .Za tydzień jeśli pokonają Asvel to mogą awansować do 16


          Prawie jak Piwo
          SZCZECIN

          Comment

          • robox
            D(r)u(c)h nieuchwytny
            • 2002.11
            • 8188

            Zwycięstwo Idei przez cały mecz nie zagrożone, oby tak samo poszło z Francuzami, bo tak blisko awansu do następnej rundy jeszcze Śląsk nie był .

            Comment

            • celt_birofil
              † 2017 Piwosz w Raju
              • 2001.09
              • 4469

              Tomaszewski: To będzie klęska Małysza

              Jan Tomaszewski twierdzi, że konkurs w Zakopanem zakończy się klęską Adama Małysza – czytamy w „Życiu Warszawy”.

              - Małysz nie ma żadnych szans na dobry wynik w Zakopanem. Powinien jak najszybciej rozstać się z trenerem Apoloniuszem Tajnerem. On jest naszym skarbem narodowym i o niego trzeba dbać – twierdzi Tomaszewski.

              - Tymczasem Tajner nie potrafi go odpowiednio przygotować do sezonu. Adam jest mercedesem, a ten aplikuje mu rozwodnione paliwo. Nic dziwnego, że później wyprzedza go każda syrenka. Wiem, że zmiana otoczenia nie jest łatwa, bo przed laty pukano się w głowę, kiedy przechodziłem z Legii do ŁKS-u. Odniosłem jednak sukcesy i ja śmiałem się z moich krytyków. Prezes PZN powinien jak najszybciej powołać awaryjny sztab szkoleniowy na czele z trenerem Janem Szturcem, z którym zresztą Adam już trenuje. Najlepiej jednak byłoby zaangażować Fina Mikę Kojonkoskiego. Z takim trenerem na pewno Polska znowu liczyłaby się w skokach. Znowu mielibyśmy superskoczka Adama Małysza i kilku młodych wilków, takich jak Mateusz Rutkowski. A tak mamy rodzinną reprezentację Tajnerów oraz Małysza bez formy – dodał były reprezentant Polski.
              Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

              Comment

              • bury_wilk
                Major Piwnych Rewolucji
                • 2004.01
                • 2655

                Trochę abstrachując od formy Małysza, klanu Tajnerów i takich tam, to widzę, ze J. Tomaszewski rozszeża swoje pole działania. Już jest wszechwiedzącym w piłce i w skokach, niedługo curling i snow polo... ale właściwie po co się ograniczać do sportu? Panie Tomaszewski na prezydenta!!! Co tam na prezydenta, na króla!!!
                p.s. nie wiem na pewno, ale słyszałem, że J.Tomaszewski ma być trenerem bramkarzy Pogoni Szczecin.
                Lubię kiedy się zieleni
                Lubię jak się piwo pieni...

                ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                Comment

                • Pogoniarz
                  † 1971-2015 Piwosz w Raju
                  • 2003.02
                  • 7971

                  bury_wilk napisał(a)
                  Trochę abstrachując od formy Małysza, klanu Tajnerów i takich tam, to widzę, ze J. Tomaszewski rozszeża swoje pole działania. Już jest wszechwiedzącym w piłce i w skokach, niedługo curling i snow polo... ale właściwie po co się ograniczać do sportu? Panie Tomaszewski na prezydenta!!! Co tam na prezydenta, na króla!!!
                  p.s. nie wiem na pewno, ale słyszałem, że J.Tomaszewski ma być trenerem bramkarzy Pogoni Szczecin.
                  Też o tym z przerażeniem czytałem


                  Prawie jak Piwo
                  SZCZECIN

                  Comment

                  • bury_wilk
                    Major Piwnych Rewolucji
                    • 2004.01
                    • 2655

                    Czy Tomaszewski kiedykolwiek był trenerem czegokolwiek, czy to będzie jego debiut w tej roli?
                    Lubię kiedy się zieleni
                    Lubię jak się piwo pieni...

                    ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                    Comment

                    • robox
                      D(r)u(c)h nieuchwytny
                      • 2002.11
                      • 8188

                      Jakoś słowo trener nie pasuje mi do Tomaszewskiego, bardziej opiekun bramkarzy .

                      Comment

                      • celt_birofil
                        † 2017 Piwosz w Raju
                        • 2001.09
                        • 4469

                        Panu już podziękujemy, czekamy na skoki Małysza
                        Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                        Comment

                        • Pudlarz
                          Kapitan Lagerowej Marynarki
                          • 2002.01
                          • 650

                          Pytanie czy się doczekamy - wieje. Ciekawe kiedy się pojawią pierwsze skocznie, może nie całkowicie zadaszone, ale skutecznie osłonięte.
                          Jak to mówią: "Adaś leeeeeć...."
                          Dobre piwo nigdy nie jest złe
                          http://www.janczech.stary.sacz.pl
                          (galeria ekslibrisów)

                          Comment

                          • maleństwo
                            Kapitan Lagerowej Marynarki
                            • 2003.10
                            • 847

                            Też czekam z niecierpliwością na dzisiejsze i jutrzejsze skoki. Oby w ogóle doszły do skutku. Trzymam kciuki za Adasia, żeby przeskoczył nie tylko skocznię ale i całe Zakopane.

                            Comment

                            • adam1975
                              Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                              • 2003.10
                              • 160

                              Ciekaw jestem jakie miejsce Adama dziś i jutro obstawili byście moje typy dziś 9 jutro troszkę lepiej 6 niestety nie jestem optymistą i na podium Adasia nie postawie.
                              piwo to nasze paliwo !!!

                              Comment

                              • Piecia
                                Major Piwnych Rewolucji
                                • 2002.02
                                • 3312

                                A ja niestety jestem realistą - szum wokół Adama, brak skoków treningowych, zawirowania z trenerami i na koniec wielka presja aby wygrać u siebie - to sprawi że dziś Adam nie zmieści się w dziesiątce a jutro być może do niej wskoczy
                                Konkretyzując - sobota - 14 miejsce, niedziela - 10 miejsce
                                ale obym się mylił.......
                                Koniec i bomba,
                                Kto nie pije ten trąba !!!
                                __________________________
                                piję bo lubię!

                                Comment

                                Przetwarzanie...