Przy piwie o sporcie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • robox
    D(r)u(c)h nieuchwytny
    • 2002.11
    • 8188

    Niestety przegrali i to w prawie wygranym meczu . A to był chyba kluczowy mecz do awansu, do drugiej rundy Euroligi.

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 2003.02
      • 7971

      Brawa dla młodych skoczków ,którzy na MŚJ zdobyli srebrny medal w konkursie drużynowym! Rutkowski był znowu wielki!
      Last edited by Pogoniarz; 2004-02-05, 21:42.


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • danoc
        Porucznik Browarny Tester
        • 2002.06
        • 338

        Właśnie w wiadomościach TVP1 podali, że Mateusz Rutkowski został mistrzem świata juniorów. Moje gratulacje.
        ************************************************** ************
        Moja kolekcja: wozy konne, bociany i latarnie morskie
        www.beercoasters.glt.pl

        Masz podstawki z wozami konnymi, bocianami lub latarniami morskimi? Daj mi znać.
        ************************************************** ************

        Comment

        • robox
          D(r)u(c)h nieuchwytny
          • 2002.11
          • 8188

          Także gratulacje dla Rutkowskiego , pokonał znakomitego Austriaka Thomasa Morgensterna.

          Comment

          • Pogoniarz
            † 1971-2015 Piwosz w Raju
            • 2003.02
            • 7971

            Niestety T.Sikora słabiutko,a liczył na medal Ja też .


            Prawie jak Piwo
            SZCZECIN

            Comment

            • Piecia
              Major Piwnych Rewolucji
              • 2002.02
              • 3312

              Pogoniarz napisał(a)
              Niestety T.Sikora słabiutko,a liczył na medal
              To był jego pierwszy start na tych mistrzostwach i to na 10 km
              Koronna konkurencja Tomka to 20 km a to jeszcze przed nami - szanse na medal wciąż są!!!
              Koniec i bomba,
              Kto nie pije ten trąba !!!
              __________________________
              piję bo lubię!

              Comment

              • dzidek1960
                Major Piwnych Rewolucji
                • 2003.01
                • 1548

                Mimo,że Adaś nas w tym roku za bardzo nie rozpieszcza to młodzi skoczkowie spisują się coraz lepiej. Może powinienem napisać rewelacyjnie. Drużynowe Wicemistrzostwo Świata Juniorów i dzisiejszy tytuł Mistrza Świata Juniorów Rutkowskiego to bardzo duże sukcesy młodzieży. Może presja tych sukcesów wpłynie korzystnie na Adama. Chciałbym aby tak się stało. Nie mam pretensji do Adama za aktualne wyniki i doceniam to co zrobił dla polskich skoków, lecz apetyt rośnie w miarę jedzenia i chciało by się aby jego sukcesy trwały jeszcze długo. Dobrze że rosną jego następcy, oby tak dalej.
                "Ma jednak kraj polski napój warzony
                z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
                piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
                do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
                mieszkańców, lecz i cudzoziemców
                wybornym smakiem"
                Jan Długosz, Historie Piwne
                Moja strona www w początkowym okresie budowy

                Comment

                • maleństwo
                  Kapitan Lagerowej Marynarki
                  • 2003.10
                  • 847

                  dzidek1960 napisał(a)
                  Mimo,że Adaś nas w tym roku za bardzo nie rozpieszcza to młodzi skoczkowie spisują się coraz lepiej. Może powinienem napisać rewelacyjnie. Drużynowe Wicemistrzostwo Świata Juniorów i dzisiejszy tytuł Mistrza Świata Juniorów Rutkowskiego to bardzo duże sukcesy młodzieży. Może presja tych sukcesów wpłynie korzystnie na Adama. Chciałbym aby tak się stało. Nie mam pretensji do Adama za aktualne wyniki i doceniam to co zrobił dla polskich skoków, lecz apetyt rośnie w miarę jedzenia i chciało by się aby jego sukcesy trwały jeszcze długo. Dobrze że rosną jego następcy, oby tak dalej.
                  No właśnie. Być może wreszcie wyrasta jakiś kolejny nasz mistrz? Oby tak było. Adam trochę słabo, ale ile sezonów można być najlepszym? Cały czas pod presją dziennikarzy, kibiców itp. Trzymajmy kciuki. Będzie dobrze.

                  Comment

                  • robox
                    D(r)u(c)h nieuchwytny
                    • 2002.11
                    • 8188

                    Idea Śląsk znów na własne życzenie przegrała mecz, tym razem na szczycie naszej EBL, z Prokomem. I to w ostatnich dwóch minutach. Na szczęście w Eurolidze Grecy przegrali, więc jest dalej realna szansa na awans.

                    Comment

                    • Renniaczek
                      D(r)u(c)h nieuchwytny
                      • 2003.05
                      • 7

                      Czy ktoś interesuje się jazda figurową ??? Zagórska/Siudek byli trzeci w ME I oby było tak samo ( lub lepiej) na MŚ za miesiąc

                      Comment

                      • maleństwo
                        Kapitan Lagerowej Marynarki
                        • 2003.10
                        • 847

                        Renniaczek napisał(a)
                        Czy ktoś interesuje się jazda figurową ??? Zagórska/Siudek byli trzeci w ME I oby było tak samo ( lub lepiej) na MŚ za miesiąc
                        Tak, kiedyś (chyba 100 lat temu to było) interesowałam się łyżwiarstwem figurowym. Kibicowałam Grzegorzowi Filipowskiemu , ale jakoś nic to nie dało. Dobrze, że teraz Siudków chociaż mamy.

                        Comment

                        • pjenknik
                          Major Piwnych Rewolucji
                          • 2001.08
                          • 3388

                          Ja pamietam, nasz młody dobrze się zapowiadający 42 letni Grzegorz Filipowski. Mistrz czwartego miejsca
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Comment

                          • robox
                            D(r)u(c)h nieuchwytny
                            • 2002.11
                            • 8188

                            pjenknik napisał(a)
                            Ja pamietam, nasz młody dobrze się zapowiadający 42 letni Grzegorz Filipowski. Mistrz czwartego miejsca
                            Mistrz treningów, wtedy mu wszystkie skoki wychodziły .

                            Comment

                            • maleństwo
                              Kapitan Lagerowej Marynarki
                              • 2003.10
                              • 847

                              Pięciu Polaków w Willingen
                              11.02.2004 08:26

                              Mateusz Rutkowski sprawdzi swoje możliwości w Willingen / AP
                              Adam Małysz, Mateusz Rutkowski, Robert Mateja, Wojciech Skupień i Marcin Bachleda. Tak przedstawia się kadra polskich skoczków na dwa najbliższe konkursy o Puchar Świata, które 14 i 15 lutego odbędą się w niemieckim Willingen - donosi "Dziennik Polski".

                              Do Willingen udaje się aż pięciu naszych skoczków, bowiem w Niemczech, obok sobotniego konkursu indywidualnego zaplanowano także niedzielną rywalizację drużynową.

                              We wtorek Polacy ćwiczyli w austriackim Ramsau. Na skoczni razem trenowali aktualny mistrz świata Małysz i najlepszy junior na świecie Rutkowski.


                              No, wreszcie coś drgnęło. Zobaczymy jak Mateusz Rutkowski sobie poradzi. Zdrowie chłopaków.

                              (wiadomość przekopiowana z Interii).

                              Comment

                              • robox
                                D(r)u(c)h nieuchwytny
                                • 2002.11
                                • 8188

                                Pogoniarz napisał(a)
                                Niestety T.Sikora słabiutko,a liczył na medal Ja też .
                                A dzisiaj Sikora super się spisał i zdobył srebrny medal , wyprzedzając samego Bjoerdalena. Gratulacje .

                                Comment

                                Przetwarzanie...