Przy piwie o sporcie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ahumba
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    🥛🥛🥛
    • 2001.05
    • 9029

    Dziś w londyńskim szpitalu Cromwell zmarł jeden z najwybitniejszych piłkarzy XX wieku George Best. Były piłkarz Manchesteru United i reprezentacji Irlandii Północnej miał 59 lat.
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

    Comment

    • perłyfan
      Major Piwnych Rewolucji
      • 2003.02
      • 1244

      ....i ciąg dalszy smutnych wiadomości. Zmarł Richard Burns, kierowca rajdowy, były mistrz świata WRC. Nie słyszałem wcześniej o jego chorobie i jestem w ciężkom szoku
      JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

      Comment

      • adam16
        Pułkownik Chmielowy Ekspert
        • 2001.02
        • 9865

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika perłyfan
        ....i ciąg dalszy smutnych wiadomości. Zmarł Richard Burns, kierowca rajdowy, były mistrz świata WRC. Nie słyszałem wcześniej o jego chorobie i jestem w ciężkom szoku
        Był w moim wieku
        Browar Hajduki.
        adam16@browar.biz
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

        Comment

        • kiszot
          Pułkownik Chmielowy Ekspert
          🍼🍼
          • 2001.08
          • 8107

          W dwumeczu z Hokejowym Clubem Katowice Polonia odniosła kolejne 2 zwycięstwa.Niestety bardzo wymęczone.Dzieje się bardzo źle w drużynie.W zeszłym sezonie nie było kasy ale była super atmosfera w klubie no i swietna gra.Teraz jest troche kasy za to ulotniła się atmosfera i dobra gra.Może najwyższy czas zmienić trenera?
          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
          So von Natur, Natur in alter Weise,
          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

          Comment

          • Ahumba
            Pułkownik Chmielowy Ekspert
            🥛🥛🥛
            • 2001.05
            • 9029

            W przyszłorocznych mistrzostwach świata w siatkówce, które odbędą się w Japonii, reprezentacja Polski kobiet zagra w grupie A z Kenią, Koreą Południową, Kostaryką, Tajwanem i Japonią.
            Mężczyźni również znaleźli się w grupie A z Chinami, Argentyną, Egiptem, Portoryko i Japonią.
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

            Comment

            • Pogoniarz
              † 1971-2015 Piwosz w Raju
              • 2003.02
              • 7971

              Zobaczyłem dzięki TV dwa spotkania naszch narodowych "dziewczyn " grających w szczypiorniaka na MŚ rozgrywanych w Rosji.
              Bęcki od reprezentacji Niemiec 21:33, dziś od repry Brazylii 31:34.Doprawdy żal było patrzeć na grę Polek
              Dość ciekawy wynik padł w meczu Węgierek z Australijkami -57:9
              Last edited by Pogoniarz; 2005-12-06, 18:09.


              Prawie jak Piwo
              SZCZECIN

              Comment

              • kangurpl
                Major Piwnych Rewolucji
                • 2002.03
                • 2660

                Pogoniarz nic nie napisał (pewnie mu nie wypada) to ja to zrobię:
                Po zakończeniu sezonu cała drużyna piłkarska Pogoni dostała wypowiedzenie i szuka pracy
                Kiedyś wymieniało się trenerów jak drużyna nie miała sukcesów,
                teraz nastał czas na piłkarzy. Czyżby koniec "świętych krów" ?
                Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
                "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

                "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                Comment

                • Pogoniarz
                  † 1971-2015 Piwosz w Raju
                  • 2003.02
                  • 7971

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kangurpl
                  Pogoniarz nic nie napisał (pewnie mu nie wypada) to ja to zrobię:
                  Po zakończeniu sezonu cała drużyna piłkarska Pogoni dostała wypowiedzenie i szuka pracy
                  Kiedyś wymieniało się trenerów jak drużyna nie miała sukcesów,
                  teraz nastał czas na piłkarzy. Czyżby koniec "świętych krów" ?
                  Kangurku pomyliłeś tematy Faktycznie w tym odpowiednim nie pisałem o tym wydarzeniu ,gdyż zbieram myśli


                  Prawie jak Piwo
                  SZCZECIN

                  Comment

                  • kiszot
                    Pułkownik Chmielowy Ekspert
                    🍼🍼
                    • 2001.08
                    • 8107

                    W miniony łikend doszło do hokejowych derbów Górnego Śląska.Derby wyszły na remis.W sobotę wygrał Naprzód Janów 5:2 a w niedzielę Polonia 4:2
                    Skróty meczy można zobaczyć na stronie comtv.pl Są tam też skróty innych meczy.Nie tylko hokeja
                    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                    So von Natur, Natur in alter Weise,
                    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                    Comment

                    • zAjkA
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 2004.12
                      • 1089

                      Wielu wyda się to zapewne głupie ale dla mnie Andrzej Gołota to najlepszy polski bokser. Prawda jest taka że wychowywałem się na jego walkach począwszy od walk z Ridick'iem Bowe. Nigdy żadna walka nie elektryzowala mnie tak jak walki "Andrew". Zawsze czekałem do ostatniej chwili aby móc ujrzeć Andrzeja wychodzącgo na ring poczym mogłem wysłuchać Mazurka Dąbrowskiego. Nie ważne czy wytrwał 2 minuty czy 50 sekund. Zawsze w niego wierzyłem. Zawsze sądziłem że tytuł zdobędzie Gołota. Walki Michalczewskiego czy Adamka to nie to samo. W tych przypadkach nie ma takiej adrenaliny która pozwoliłaby osiągnąć to coś co ma miejsce w przypadku Gołoty. Może zabrzmi to kontrowersyjnie ale wg. mnie Andrzej Gołota to jedyna osoba obok Ś.P Jana Pawała II która była obdarzona tak wielkim zaufaniem Polaków. Nie ważne co myślą inni ale gdy Andrzej stanie w ringu przeciwko Wałujewowi to poraz kolejny zarwę noc i będę trzymał kciuki za Andrew'a wierząc w jego zwycięstwo.
                      Last edited by zAjkA; 2006-01-07, 01:38.
                      Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

                      Comment

                      • YouPeter
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 2004.05
                        • 2379

                        Popieram w 100%. Dla mnie nigdy nie było lepszego polskiego boksera niż Gołota. Do tego zawsze występował pod polską flagą i nie potrzebował zagranicznego paszportu do osiągnięcia sukcesu. Dlatego przykro mi się robiło jak schodził z ringu po kilku minutach obrzucany kubkami po napojach itp.
                        Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                        Comment

                        • Wisnia
                          Szeregowy Piwny Łykacz
                          • 2005.04
                          • 4

                          Andrew Gołota na zawsze jest i pozostanie w mojej pamieci jako kanon prawdziwego boksera. Zawsze chiał bym być taki jak on. Andrew nie jest gwiazdą sportową typu Adama Małysza. Pożywką dla mas chcących widzieć polską flagę triumfującą tydzień w tydzień na światowych podiach. Andrew jest dla mnie odzwieciedleniem całego polskiego narodu. Dumnego , zaciekłego i umiejącego podnieść sie nawet po naj baradziej dotkilwych klęskach. ANDREW WIERZYMY W CIEBIE !!!!!!!!!!

                          Comment

                          • Krzysiu
                            D(r)u(c)h nieuchwytny
                            • 2001.02
                            • 14936

                            "Andrew" (to polskie imię???) Gołota to zwykły bandzior, który dość przypadkowo zrobił coś w rodzaju kariery w zawodowym boksie. Jest prymitywnym burakiem, a dodatkowo okazał się tchórzem, uciekając z ringu. Najlepszy jest w łomotaniu zwykłych gości w knajpach.

                            Jeżeli ktoś taki jest dla ciebie bohaterem, to mogę jedynie pogratulować poczucia humoru.

                            Comment

                            • JAckson
                              Pułkownik Chmielowy Ekspert
                              🍼🍼
                              • 2004.05
                              • 6122

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wisnia
                              (...)Andrew jest dla mnie odzwieciedleniem całego polskiego narodu. Dumnego , zaciekłego i umiejącego podnieść sie nawet po naj baradziej dotkilwych klęskach.
                              Trochę mnie to historyczne stwierdzenie połamało
                              MM961
                              4:-)

                              Comment

                              • Pogoniarz
                                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                                • 2003.02
                                • 7971

                                Bardzo ciekawe rzeczy napisał kolega Wisnia.Rozbawił mnie tym postem do łez.
                                Nie ma dla mnie teraz większego cykora niż on,tak jak pisał Krzysiu dobry to on jest ale w knajpach w laniu gości i ucieczką za granicę.
                                Coś mi się wydaje,że po pierwszym ciosie Wałujewa nasz" bohater" da nóżkę.Oglądałem ostatnią walkę Wałujewa i ten typ wygląda strasznie jak jakiś mutant,ale technicznie jest strasznie cieniutki.Sądzę że jak Gołota przetrzyma trzy rundy to i tak będzie dobrze.Obym się oczywiście mylił.


                                Prawie jak Piwo
                                SZCZECIN

                                Comment

                                Przetwarzanie...