Przy piwie o sporcie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bury_wilk
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2004.01
    • 2655

    Niesamowite. Jak takie cuda sie dzieją, to chyba trzeba się upić
    Gratulacje dla naszej medalistki!!!
    Lubię kiedy się zieleni
    Lubię jak się piwo pieni...

    ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

    Comment

    • JAckson
      Pułkownik Chmielowy Ekspert
      🍼🍼
      • 2004.05
      • 6122

      Gratulacje dla Justyny. Dla polskiego narciarstwa klasycznego to niebywały wynik.
      Oby tylko nie okazało się, że była na dopingu.
      MM961
      4:-)

      Comment

      • Pucak
        Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
        • 2002.12
        • 242

        Cud!

        Comment

        • ZIOMEK2
          D(r)u(c)h nieuchwytny
          • 2004.09
          • 2523

          ja uważam, że to nie jest cud tylko wynik: talent + praca + zacięcie i ... dobre zaplecze z trenerem na czele !

          GRATULACJE dla Justysi !

          ciekawe jak tam hokej ?
          Last edited by ZIOMEK2; 2006-02-24, 22:33.

          Comment

          • Bombadil13
            Major Piwnych Rewolucji
            • 2005.05
            • 2479

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZIOMEK2
            ja uważam, że to nie jest cud tylko wynik: talent + praca + zacięcie i ... dobre zaplecze z trenerem na czele !

            GRATULACJE dla Justysi !
            W pełni się zgadzam, właśnie chciałem to napisać
            Trener fachowiec, ze znajomością fizjologii, biomechaniki, biochemii, a nie tylko "nosem trenerskim" i talent i pracowitość zawodnika> mało jest takich przykładów w polskim sporcie (niestety )
            Poszukuję

            Comment

            • kiszot
              Pułkownik Chmielowy Ekspert
              🍼🍼
              • 2001.08
              • 8107

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZIOMEK2
              ja uważam, że to nie jest cud tylko wynik: talent + praca + zacięcie i ... dobre zaplecze z trenerem na czele !
              Jakoś tego brakowało w biegu na 10 km.
              Mam nadzieje,że nie była na prochach.
              Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
              1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

              Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
              Mein Schlesierland, mein Heimatland,
              So von Natur, Natur in alter Weise,
              Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
              Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

              Comment

              • Bombadil13
                Major Piwnych Rewolucji
                • 2005.05
                • 2479

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
                Jakoś tego brakowało w biegu na 10 km.
                Kiszot biegałeś kiedyś na nartach? Wiesz co to znaczy wystartować za ostro na źle posmarowanych nartach? Wiesz co to znaczy mdleć z wysiłku? Niewielu jest takich, którzy potrafią doprowadzić się do takiego stanu.
                Dali ciała na 10 km, ale raczej jej sztab, który jak znam życie pewnie jest 1-2 osobowy (a w innych ekipach 10 osobowy), a nie Justyna.
                Poszukuję

                Comment

                • ZIOMEK2
                  D(r)u(c)h nieuchwytny
                  • 2004.09
                  • 2523

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
                  Jakoś tego brakowało w biegu na 10 km.
                  Mam nadzieje,że nie była na prochach.
                  Dziewczyna jest młoda ( 23 ) dopiero co udowodniła, że daje sobie radę wśród juniorów ... może za dużo chciała ? ( tak to z jej wypowiedzi wynikało ... )

                  Dojdzie do rutyny wśród seniorów to wszystkim złośliwym pokaże gdzie Mszana Dolna leży i ... AWF Katowice, a także Kubalonka !

                  ... w hokeju moje kolejne rozczarowanie, po co Czesi wygrali ze Słowakami ? Chyba dlatego żeby zająć czwarte miejsce !?
                  W meczu ze Szwecją popełniali podobne błędy jak Słowacy grając z Czechami, teraz chyba złoto dla zimnych Finów z faulującym Ruutu na czele ... ale widocznie tak musiało być !?

                  Comment

                  • remfire
                    Major Piwnych Rewolucji
                    • 2004.03
                    • 1334

                    No i mamy SREBRO !!! Gratulacje dla Tomka Sikory !!!!!

                    Comment

                    • kiszot
                      Pułkownik Chmielowy Ekspert
                      🍼🍼
                      • 2001.08
                      • 8107

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13
                      Kiszot biegałeś kiedyś na nartach? Wiesz co to znaczy wystartować za ostro na źle posmarowanych nartach? Wiesz co to znaczy mdleć z wysiłku?
                      A muszę wiedzieć? Jestem zwykłym zjadaczem chleba i nie znam się na tym.A wogóle mam gdzieś sporty zimowe poza hokejem.Relacje z tych sportów oglądam raczej tylko przelotnie.
                      Ty chyba tez kiedyś nie wnikałeś jak się robi piwo? Po prostu je kupywałeś i piłeś bez dogłębnych analiz około produkcyjnych.

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13
                      Niewielu jest takich, którzy potrafią doprowadzić się do takiego stanu.
                      Uważasz,że mdlenie na olimpiadzie podczas biegu jest powodem do chwały? Dla mnie powodem do chwały jest złoty medal.reszta jest przegrana.natomiast to co sie stało z Justyna to jest to blamaż i zawodniczki i trenerów.
                      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                      So von Natur, Natur in alter Weise,
                      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                      Comment

                      • robox
                        D(r)u(c)h nieuchwytny
                        • 2002.11
                        • 8188

                        Szkoda, że dzisiaj musiałem iść do pracy i nie widziałem "srebrnego" biegu i strzelania Sikory. Brawo Tomek !!!

                        Comment

                        • Piecia
                          Major Piwnych Rewolucji
                          • 2002.02
                          • 3312

                          jakieś cuda się dzieją......brawo Justyna, brawo Tomasz!!
                          Koniec i bomba,
                          Kto nie pije ten trąba !!!
                          __________________________
                          piję bo lubię!

                          Comment

                          • ZIOMEK2
                            D(r)u(c)h nieuchwytny
                            • 2004.09
                            • 2523

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
                            A muszę wiedzieć? Jestem zwykłym zjadaczem chleba i nie znam się na tym.A wogóle mam gdzieś sporty zimowe poza hokejem.Relacje z tych sportów oglądam raczej tylko przelotnie.

                            Uważasz,że mdlenie na olimpiadzie podczas biegu jest powodem do chwały? Dla mnie powodem do chwały jest złoty medal.reszta jest przegrana.natomiast to co sie stało z Justyna to jest to blamaż i zawodniczki i trenerów.
                            Kiszot - lepiej załóż narty i na stok ( poczujesz smak piękna ) a nie fanzol takich pierdoł, a o złoto spytaj Fortuny jak mu się udał ten fart !?

                            Szkoda, że Twoi hokeiści nie grają na złoto, a Ty grasz w hokeja i jesteś na złoto ?

                            Comment

                            • Krzysiu
                              D(r)u(c)h nieuchwytny
                              • 2001.02
                              • 14936

                              Czekam z utęsknieniem na podsumowujące studio olimpijskie, w którym dziennikarze i działacze będą się kłócić, kto z nich miał największe zasługi w tym sukcesie.

                              Kiszot, trochę przesadzasz. O ile dobrze pamiętam, idea olimpijska polega na udziale w igrzyskach, a nie na zdobywaniu złotego medalu. Ale faktem jest, że wypuszczenie Justyny na trasę bez śniadania jest przejawem nieodpowiedzialności trenera i lekarza ekipy. Ale dziewczyna jest mocna i wyszła z tego - moim zdaniem ten wyczyn jest naprawdę godny podziwu. Wiem, jak to jest "paść na trasie", bo parę razy mi się to przytrafiło na rowerze.

                              W hokeju po słabym meczu Czesi wygrali z Rosją 3 : 0 i zdobyli brązowy medal. Dawno nie widziałem, żeby Rosjanie grali tak beznadziejnie - w c iągu meczu dziesięciokrotnie grali z przewagą i ani razu jej nie wykorzystali. Kilka razy nawet nie potrafili założyć zamka. Grali bez pomysłu, wolno i niecelnie, jedynymi, którym się chciało coś zrobić to Owieczkin i Afinogienow. Czesi po strzeleniu dwóch bramek cała trzecią tercję grali na utrzymanie wyniku, więc widowisko było beznadziejne. Trzecią bramkę strzelili 4 sekundy przed końcem meczu, gdy Rosjanie zdjęli bramkarza.

                              Dzisiaj o 14.00 finał Szwecja - Finlandia. Powinien być dobry mecz.

                              Comment

                              • ZIOMEK2
                                D(r)u(c)h nieuchwytny
                                • 2004.09
                                • 2523

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika remfire
                                No i mamy SREBRO !!! Gratulacje dla Tomka Sikory !!!!!
                                i to jest najważniejsze !

                                Po latach ciężkiej harówy ... Tamasz Sikora Srebrny Olimpijski ! Tomek i Justyna - jak wiele ich łączy - tak wiele, iż trudno powstrzymać się od łez !

                                DYNAMIT Chorzów - PANY ! Wiwat Wodzisław Śląski - to nasz Król !

                                Czesi w końcu trochę zagrali, tak na brązowy i wymęczony medal olimpijski - brawo !!!
                                Można rzec, iż Rosja została pokonana przez Czechosłowacje !

                                Comment

                                Przetwarzanie...