Przy piwie o sporcie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kiszot
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    🍼🍼
    • 2001.08
    • 8107

    No i okazało się,że nasz hokej stoi na wysokim światowym poziomie.
    Last edited by kiszot; 2006-04-30, 04:02.
    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
    So von Natur, Natur in alter Weise,
    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

    Comment

    • Bombadil13
      Major Piwnych Rewolucji
      • 2005.05
      • 2479

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
      Ja nie jestem w stanie się pasjonować kolarstwem, bo po prostu nie wierzę w czystość ani jednego zawodnika. Tak samo z resztą sportów typowo wydolnościowych.
      Ja nie wierzę w czystość sportu wogóle, ale mimo to się nim pasjonuję. Czasami czuję się oszukiwany gdy odbiera się sprinterce złoto, bo wykryto w jej organiźmie obecność marihuany, a laboratoria pracują pełną parą, nad nowymi środkami, których jeszcze nie ma na liscie. Ilu jest sportowców, którzy zdobywali medale, jako czyści, a dopiero później środki, które używali dopisywano do listy. SPORT nie jest czysty i napewno SPORT to nie jest zdrowie. Ale mnie w dalszym ciągu pociąga (a czasami mam wrażenie, że lepiej by zalegalizować doping )
      A kolarstwo... od czasu gdy zrozumiałem o co tam naprawdę chodzi, uważam za najbardziej drużynowy sport jaki znam (odważna teza), bo nie znajduję nigdzie takiego poświęcenia jednostki dla "dobra" innego.
      Poszukuję

      Comment

      • żąleną
        D(r)u(c)h nieuchwytny
        • 2002.01
        • 13239

        Hm... Ale drużyna nie pracuje na siebie, a na chwałę jednostki. I w sumie też jest to oszukaństwem, bo pisze się, że wygrał Lance Armstrong.

        Comment

        • peter007
          Major Piwnych Rewolucji
          • 2004.06
          • 2820

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
          Hm... Ale drużyna nie pracuje na siebie, a na chwałę jednostki. I w sumie też jest to oszukaństwem, bo pisze się, że wygrał Lance Armstrong.
          No bo wygrał. Rzecz w tym, że nikt nie wspomina o ludziach, którzy na to pracowali, bo przecież bez swojej ekipy nic by nie zrobił.
          Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

          Comment

          • Krzysiu
            D(r)u(c)h nieuchwytny
            • 2001.02
            • 14936

            A w innych sportach drużynowych jest inaczej? Jest drużyna, jest jakaś gwiazda do błyszczenia, a tłum ludków zapieprza, by zarobić na życie. W zespołach muzycznych jest inaczej? kilku stoi przy instrumentach, a trzystu biega z kablami, światłem, nagłośnieniem i innymi przyziemnymi sprawami.

            Comment

            • żąleną
              D(r)u(c)h nieuchwytny
              • 2002.01
              • 13239

              Wiadomo, każdy zespół ma swojego lidera. Ale też jako zwycięzcę wymienia się zespół, wszyscy dostają medale itp.

              A muzyka to nie sport

              Comment

              • ZIOMEK2
                D(r)u(c)h nieuchwytny
                • 2004.09
                • 2523

                MŚ hokejowej elity trwają, zaś polska telewizja prawie milczy ( chyba ku chwale ojczyzny !? ), jedynie Polsat coś tam brzęczy a tam po przebudzeniu Słowacja wygrywa ze Szwecją 5:3 !
                Brawo !

                Comment

                • grzes_ch
                  Kapitan Lagerowej Marynarki
                  • 2003.10
                  • 612

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZIOMEK2
                  MŚ hokejowej elity trwają, zaś polska telewizja prawie milczy ( chyba ku chwale ojczyzny !? ), jedynie Polsat coś tam brzęczy a tam po przebudzeniu Słowacja wygrywa ze Szwecją 5:3 !
                  Brawo !
                  Całe mistrzostwa na Polsacie Sport. Rzeczywiście warte oglądania.

                  Comment

                  • ZIOMEK2
                    D(r)u(c)h nieuchwytny
                    • 2004.09
                    • 2523

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzes_ch
                    Całe mistrzostwa na Polsacie Sport. Rzeczywiście warte oglądania.
                    Ja łapie CT2 i nocne powtórki na Palsacie !

                    Comment

                    • peter007
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 2004.06
                      • 2820

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZIOMEK2
                      MŚ hokejowej elity trwają, zaś polska telewizja prawie milczy ( chyba ku chwale ojczyzny !? ), jedynie Polsat coś tam brzęczy a tam po przebudzeniu Słowacja wygrywa ze Szwecją 5:3 !
                      Brawo !
                      Milczy, bo ani to nie jest nasz sport narodowy, ani nie występuje tam nasza kadra. Dla mnie to oczywiste.
                      Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                      Comment

                      • ZIOMEK2
                        D(r)u(c)h nieuchwytny
                        • 2004.09
                        • 2523

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007
                        Milczy, bo ani to nie jest nasz sport narodowy, ani nie występuje tam nasza kadra. Dla mnie to oczywiste.
                        ... ale są MŚ i uważam, że dla dalszego rozwoju tej dyscypliny w naszym ukochanym kraju powinna być o wiele szersza informacja, przynajmniej w mediach ogólnodostępnych, bo lekcje należy brać od najlepszych.

                        Oprócz powyższego, hokej na lodzie jest ciekawą dyscypliną, zaś jej kibice bardziej wychowani od tych piłkarskich ... ale jak się to mówi:
                        " każdy Polak piłkę kopie, zaś w przerwach skacze na nartach, trochę lepiej trochę gorzej ! "

                        Comment

                        • Wujcio_Shaggy
                          Major Piwnych Rewolucji
                          • 2004.01
                          • 4628

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZIOMEK2
                          [...] hokej na lodzie jest ciekawą dyscypliną, zaś jej kibice bardziej wychowani od tych piłkarskich [...]
                          A bo ja wiem - mniej ich jest generalnie, to trudniej sprokurować jakieś porządne zamieszki. Przecież i na meczach hokeja w naszej lidze zdarzały się zadymy...
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                          @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                          Comment

                          • ZIOMEK2
                            D(r)u(c)h nieuchwytny
                            • 2004.09
                            • 2523

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy
                            A bo ja wiem - mniej ich jest generalnie, to trudniej sprokurować jakieś porządne zamieszki. Przecież i na meczach hokeja w naszej lidze zdarzały się zadymy...
                            ... były tam kiedyś a może jeszcze w sezonie mają miejsce np. na lini Tychy - Oświęcim ale uważam, że te sporty zimowe cieszą się większym spokojem !?
                            Nie słyszałem ostatnio, żeby hokeiści z miasta X zdemolowali starówkę w mieście X lub Y !?
                            Na pewno ilość i siła przeważają w piłce nożnej wśród kibiców.
                            (...)
                            Ciekawe jak to zrobili Słowacy, że w 100sek odpadli z dalszych rozgrywek ? Ale na szczęście pozostali jeszcze Czesi - jak to dobrze mieć dublerów !?

                            Może ktoś oglądał słowacki pojedynek ?

                            Comment

                            • Krzysiu
                              D(r)u(c)h nieuchwytny
                              • 2001.02
                              • 14936

                              Dwa bardzo dobre półfinały, trzymające w napięciu do końca mecze. Szwedzi dość wyraźnie lepsi od Kanadyjczyków, Czesi o włos od Finów. Zapowiada się nader interesujący, zacięty finał.

                              Comment

                              • Bombadil13
                                Major Piwnych Rewolucji
                                • 2005.05
                                • 2479

                                Coś dzisiaj dziwny dzien w sporcie
                                Kuszczakowi strzela gola bramkarz, ale moim zdaniem jeszcze lepszy numer dali sędziowie w GP w Ostrawie. W biegu na 3000 m z przeszkodami biegli se chłopaki i gdy mieli dwa okrązenia do końca zabrzmiał dzwonek oznaczający rozpoczęcie ostatniego okrążenia. No to dali chłopaki z kopyta i po zakończeniu kółka odpoczywają. Gdy mijali linię mety znowu zabrzmiał dzwonek, ale skąd mieli wiedzieć, że dzwonią na nich. Więc ciesza się chłopaki, jedni że wygrali, drudzy że bieg się skończył. A tu biegnie ktoś donich i krzyczy: E Ty jeszcze jedno kółko zapier...j. No to chłopaki rura....
                                Koniec końców wygrał reprezentant Austrii, a Kenijczycy byli daleko Chyba po raz pierwszy Austryjak wygrał w biegu na 3000 przeszkodami w GP.
                                Ciekaw teraz jestem co wymyślą organizatorzy. Przecież tu chodzi o grubą kasę. A sędziowie tak ciała dali. Ja bym ich chyba zagryzł, gdyby to mnie tak w ciula zrobili.
                                Poszukuję

                                Comment

                                Przetwarzanie...