Przy piwie o sporcie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kiszot
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    🍼🍼
    • 2001.08
    • 8107

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007
    Fernando Alonso miał tego pecha a nie Schumi
    Niby dlaczego Szumi nie miał pecha skoro nie ukończył wyścigu?
    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
    So von Natur, Natur in alter Weise,
    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

    Comment

    • robox
      D(r)u(c)h nieuchwytny
      • 2002.11
      • 8188

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
      Niby dlaczego Szumi nie miał pecha skoro nie ukończył wyścigu?
      Akurat pecha z niedokręconym kołem miał Alonso, a Szumi wyścig ukończył i dzięki dyskwalifikacji Kubicy zdobył jeden punkt.

      Comment

      • pieczarek
        Pułkownik Chmielowy Ekspert
        • 2001.06
        • 5011

        "Niedokręcone" koło, to nie jest żaden pech. Tak samo nie jest pechem awaria samochodu na ostatnim okrążeniu. To brak kwalifikacji zespołu mechaników, przekroczenie dopuszczalnych obciążeń auta itp. Pech jest wtedy, gdy na tor wybiegnie pies, albo kibic imbecyl rzuci w samochód puszką piwa, albo odłamek z kolizji innych aut walnie w nadjeżdżający pojazd. Zdarzenia, na które mają wpływ kierowcy, mechanicy, konstruktorzy trudno rozpatrywać w kategoriach losowych.

        Bardzo podoba mi się regulamin Formuły 1. Schumacher, który bodaj 2 okrążenia przed końcem zjechał do boksu, wyścig ukończył, ba wyprzedził nawet tych, którzy na torze pozostali. Pewnie ma to jakąś logikę, ale na trzeźwo trudno to zrozumieć.

        Comment

        • YouPeter
          Major Piwnych Rewolucji
          • 2004.05
          • 2379

          Zespół Formuły 1 BMW Sauber i kierowca Jacques Villeneuve rozwiązały za porozumieniem stron kontrakt. Oznacza to, że do końca sezonu Kanadyjczyk nie będzie startował w barwach tego teamu, poinformowało kierownictwo ekipy.

          Narazie jeszcze nie podjęto decyzji kto zastąpi Villeneuve-a w pozostałych wyścigach.
          Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

          Comment

          • JAckson
            Pułkownik Chmielowy Ekspert
            🍼🍼
            • 2004.05
            • 6122

            Ciekawa sytuacja się robi.

            Niesamowicie ogląda się wyścigi F1 widząc Polaka wyprzedzającego Schumachera (R.). Szczere gratulacje dla Kubicy. Oby jego kariera rozwijała się prawidłowo
            MM961
            4:-)

            Comment

            • robox
              D(r)u(c)h nieuchwytny
              • 2002.11
              • 8188

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika YouPeter
              Narazie jeszcze nie podjęto decyzji kto zastąpi Villeneuve-a w pozostałych wyścigach.
              Przecież wiadomo, że Kubica zastąpi Villeneuve'a i wystąpi w pięciu pozostałych wyścigach Grand Prix 2006

              Comment

              • peter007
                Major Piwnych Rewolucji
                • 2004.06
                • 2820

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox
                Przecież wiadomo, że Kubica zastąpi Villeneuve'a i wystąpi w pięciu pozostałych wyścigach Grand Prix 2006
                Też tak słyszałem. Podali to w TVN24
                Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                Comment

                • YouPeter
                  Major Piwnych Rewolucji
                  • 2004.05
                  • 2379

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007
                  Też tak słyszałem. Podali to w TVN24
                  Jak ja pisałem jeszcze nie było wiadomo. Jak pisał robox to już tak. Stąd chyba ten usmieszek na końcu
                  Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                  Comment

                  • robox
                    D(r)u(c)h nieuchwytny
                    • 2002.11
                    • 8188

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika YouPeter
                    Jak ja pisałem jeszcze nie było wiadomo. Jak pisał robox to już tak. Stąd chyba ten usmieszek na końcu
                    Nic dodać, nic ująć .

                    Comment

                    • Pogoniarz
                      † 1971-2015 Piwosz w Raju
                      • 2003.02
                      • 7971

                      Nasi siatkarze wygrali po dość słabym meczu z Japonią 3:1 i co nam to dało,ano niewiele,gdyby nie ostatni set wygrany do 13,to byśmy jeszcze stracili do Serbów.
                      Co za debil wymyślił ten system w LŚ To chore, można wygrać cudem wszystkie mecze po 3:2,a inna druzżna po 3:0,ale i tak ta pierwsza będzie pierwsza w tabeli
                      Powinno byc jak zawsze-ilość punktów,bezpośrednie spotkania,potem stosunek setów,dopiero potem małych punktów;a tu wymyślili jakiś cyrk ze stosunkiem małych punktów
                      z innej beczki,Nasze Złotka zagrały fatalne trzy spotkania w GP i to u siebie...


                      Prawie jak Piwo
                      SZCZECIN

                      Comment

                      • Bombadil13
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 2005.05
                        • 2479

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
                        Powinno byc jak zawsze-ilość punktów,bezpośrednie spotkania,potem stosunek setów,dopiero potem małych punktów
                        Może i powinno być, ale napewno nie jak zawsze Nie pamiętam czasów, by w siatkówce decydował bezpośredni mecz. Od zawsze (choć to stwierdzenie umowne) ważniejszy był stosunek setów. A nowy system wymyślili do dlatego, że:
                        Były sytuacje, że przy stanie 16:4 drużyna przegrywająca wpuszczała na boisko samych rezerwowych i kończyło się 25:10 (to nie było atrakcyjne). Wpadli na pomysł i zrobili nowy system (jak dla mnie chory- aczkolwiek zmuszający do walki o każdy punkt, nawet w przegranym secie).
                        Przyznam, że dla mnie bardziej sprawiedliwy jest system zapodany przez Ciebie
                        Poszukuję

                        Comment

                        • YouPeter
                          Major Piwnych Rewolucji
                          • 2004.05
                          • 2379

                          A Polacy nie dostali "dzikiej karty" i na finały jadą Włosi.
                          Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                          Comment

                          • kibi
                            Major Piwnych Rewolucji
                            • 2004.07
                            • 1875

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13
                            Od zawsze ważniejszy był stosunek setów.
                            Wadą systemu liczącego małe punkty jest to, że łatwo wyobrazić sobie sytuację, w której drużyna wygrywająca mecz zdobywa mniej punktów niż przegrana. Z setami to niemożliwe.

                            Comment

                            • Pogoniarz
                              † 1971-2015 Piwosz w Raju
                              • 2003.02
                              • 7971

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13
                              Może i powinno być, ale napewno nie jak zawsze Nie pamiętam czasów, by w siatkówce decydował bezpośredni mecz. Od zawsze (choć to stwierdzenie umowne) ważniejszy był stosunek setów. A nowy system wymyślili do dlatego, że:
                              Były sytuacje, że przy stanie 16:4 drużyna przegrywająca wpuszczała na boisko samych rezerwowych i kończyło się 25:10 (to nie było atrakcyjne). Wpadli na pomysł i zrobili nowy system (jak dla mnie chory- aczkolwiek zmuszający do walki o każdy punkt, nawet w przegranym secie).
                              Przyznam, że dla mnie bardziej sprawiedliwy jest system zapodany przez Ciebie
                              No tak,ale może zajść taka sytuacja,że musisz odrobić 6 małych punktów,prowadzisz w secie 21:20 i lepiej wtedy go przegrać ,więc albo wprowadza się rezerwowych ,albo wali po autach.W następnym jest szansa wygrać powiedzmy do 15.Także ten system nie wymyślił nikt rozsądny.
                              Co do naszych siatkarzy.Wstydu nam nie przynieśli Zagrali całkiem nieźle,choć zafundowali nam dreszcowca z USA i Japonią.Z Serbami zawsze grało nam się bardzo ciężko i tak też było tym razem


                              Prawie jak Piwo
                              SZCZECIN

                              Comment

                              • Bombadil13
                                Major Piwnych Rewolucji
                                • 2005.05
                                • 2479

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
                                No tak,ale może zajść taka sytuacja,że musisz odrobić 6 małych punktów,prowadzisz w secie 21:20 i lepiej wtedy go przegrać ,więc albo wprowadza się rezerwowych ,albo wali po autach.W następnym jest szansa wygrać powiedzmy do 15.Także ten system nie wymyślił nikt rozsądny.
                                Dlatego pisałem, że jak dla mnie nowy system jest chory i opisaną przez Ciebie sytuację (także przez Kibiego) z łatwością sobie wyobrażam (kto wie czy Serbowie, nie odpuścili w ten sposób pierwszego seta w pierwszym meczu z USA)

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
                                Co do naszych siatkarzy.Wstydu nam nie przynieśli Zagrali całkiem nieźle,choć zafundowali nam dreszcowca z USA i Japonią.Z Serbami zawsze grało nam się bardzo ciężko i tak też było tym razem
                                Szkoda tylko, że to Włosi dostali "dziką kartę". Przyznam, że liczyłem na Światową Federację Tymbardziej, że Polacy według starego systemu klasyfikacji wygraliby grupę!
                                Poszukuję

                                Comment

                                Przetwarzanie...