przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • robox
    D(r)u(c)h nieuchwytny
    • 11-2002
    • 8188

    Przyznaję się bez bicia ... mi się przysnęło na meczu .

    Comment

    • Krzysiu
      D(r)u(c)h nieuchwytny
      • 02-2001
      • 14936

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik
      Lewandowski by dostal zolta kartke, bo Mueller zaczalby plakac.
      ciekawy przypadek psychologiczny - nienawiść, prowadząca do kompletnego zaślepienia i kompromitacji.

      Do tej pory zlewałem, czy Niemcy cokolwiek zdziałają, ale teraz już nie - będę im kibicował, żeby wygrywali, a Muller żeby został królem strzelców - Tylko po to, aby czytać te twoje głębokie przemyślenia.

      Comment

      • VanPurRz
        Major Piwnych Rewolucji
        • 09-2008
        • 4229

        Brazylia - Meksyk, dobry mecz dla osób bardziej znających się na piłce ale dla przeciętnego kibica poza kilkoma świetnymi paradami bramkarza Meksyku i kilkoma strzałami z daleka Meksykanów to pewnie mniej
        Druga połowa Belgia Algieria całkiem niezła, pokazała jak ważna jest rola trenera i dobrych zmian. Belgowie chyba nie tworzą na razie drużyny ale z każdym meczem powinni coraz lepiej grać.
        "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

        Comment

        • Latarnik
          Premium Lamplighter
          🥛🥛🥛
          • 06-2004
          • 5014

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
          Tylko po to, aby czytać te twoje głębokie przemyślenia.
          Skoro tak niewiele Ci trzeba do szczescia, to mozesz na mnie liczyc.
          5440 kapsli z wypitych piw
          874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
          "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
          https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
          Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
          https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

          Comment

          • leona
            D(r)u(c)h nieuchwytny
            • 07-2009
            • 5853

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
            ciekawy przypadek psychologiczny - nienawiść, prowadząca do kompletnego zaślepienia i kompromitacji.

            Do tej pory zlewałem, czy Niemcy cokolwiek zdziałają, ale teraz już nie - będę im kibicował, żeby wygrywali, a Muller żeby został królem strzelców - Tylko po to, aby czytać te twoje głębokie przemyślenia.
            Krzysiowi ktoś się włamał na konto?

            Comment

            • Ahumba
              Pułkownik Chmielowy Ekspert
              🍼🍼
              • 05-2001
              • 8979

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona
              Krzysiowi ktoś się włamał na konto?
              Tak, zrobił to Krzysiu
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

              Comment

              • leona
                D(r)u(c)h nieuchwytny
                • 07-2009
                • 5853

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba
                Tak, zrobił to Krzysiu
                Czyli mamy kolejny dowód na to, że zasadniczo racjonalni ludzie w czasie mistrzostw... zaskakują

                Comment

                • żąleną
                  D(r)u(c)h nieuchwytny
                  • 01-2002
                  • 13239

                  Nie wiem, co w tym może być zaskakującego dla ludzi, którzy są na forum dłużej niż miesiąc czy dwa.

                  Comment

                  • emes
                    Major Piwnych Rewolucji
                    • 08-2003
                    • 4275

                    Nikt chyba o tym nie pisał, ale jestem pod wrażeniem poziomu niektórych aplikacji na smartfony relacjonujące bardzo dokładnie każde spotkanie.
                    Omijam raczej meczy puszczanych o 24, bo obojętnie jaki byłby to mecz, to i tak najprawdopodobniej zasnę przy tv. A z rana wchodzę do takiej aplikacji i mam pełną statystykę meczową, co, w której minucie, zmiany składy, kartki, wolne, karne, gole itp. Oczywiście lepiej jest mecz oglądać niż statystyki i wyniki, o ile się ten mecz oglądnie, a nie prześpi. Od jutra do poniedziałku będę śledził MŚ tylko przez aplikację, bo wyjeżdżam na Festiwal Birofilia w Żywcu.

                    Comment

                    • Latarnik
                      Premium Lamplighter
                      🥛🥛🥛
                      • 06-2004
                      • 5014

                      Australia : Holandia, pierwsza polowa wyrownana z lekka przewaga Australijczykow.
                      Holendrzy rozpoczeli mecz slabo skoncentrowani, czego efektem sporo niedokladnych podan.
                      Gol Robbena tradycyjnie w jego stylu, za to Cahilla przepiekny
                      Pewnie po reprymendzie od trenera, w drugiej polowie to Holendrzy przycisna, ale to moga wykorzystac Aussie (jesli beda jeszcze mieli sily).
                      Last edited by Latarnik; 18-06-2014, 17:51.
                      5440 kapsli z wypitych piw
                      874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                      "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                      https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                      Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                      https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                      Comment

                      • yaro74
                        PremiumUżytkownik
                        • 09-2012
                        • 2089

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik
                        Australia : Holandia, pierwsza polowa wyrownana z lekka przewaga Australijczykow.
                        Holendrzy rozpoczeli mecz slabo skoncentrowani, czego efektem sporo niedokladnych podan.
                        Gol Robbena tradycyjnie w jego stylu, za to Cahilla przepiekny
                        Pewnie po reprymendzie od trenera, w drugiej polowie to Holendrzy przycisna, ale to moga wykorzystac Aussie (jesli beda jeszcze mieli sily).
                        Jeden z lepszych meczów w tych mistrzostwach. Nie spodziewałem się tak dobrej gry Australii w ofensywie (Holendrzy chyba też nie), w obronie jest gorzej.

                        Comment

                        • iron
                          Pułkownik Chmielowy Ekspert
                          • 08-2002
                          • 6717

                          No i ta wymiana bramek... Bardzo ładny mecz
                          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                          Rock, Honor, Ojczyzna

                          Comment

                          • danio_145
                            D(r)u(c)h nieuchwytny
                            • 02-2005
                            • 723

                            Chilli już sparzyło torreadorów

                            Comment

                            • Krzysiu
                              D(r)u(c)h nieuchwytny
                              • 02-2001
                              • 14936

                              Hiszpania dwa w plecy. A tacy fajni byli, hiszpańscy. Szkoda ...

                              Comment

                              • VanPurRz
                                Major Piwnych Rewolucji
                                • 09-2008
                                • 4229

                                Hiszpania jest cieniem siebie. Próbuje grać jak kiedyś ale szybkość już nie ta. A Chile twardo, szybko, bez sztuczek taktycznych, plus błąd bramkarza Hiszpanii i w pełni zasłużone prowadzenie.
                                "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                                Comment

                                Przetwarzanie...