przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • VanPurRz
    Major Piwnych Rewolucji
    • 09-2008
    • 4229

    Po takiej zabawie nie da się powiedzieć nic tak naprawdę. Strzelili ile mieli strzelić i tyle.
    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

    Comment

    • żąleną
      D(r)u(c)h nieuchwytny
      • 01-2002
      • 13239

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona
      Jako kibic niechętny Lewandowskiemu nie mogłem nie zauważyć jego obojętności na strzelone gole.
      Lewy nie jest może wulkanem emocji po bramkach, ale nie przesadzajmy - miał się prężyć jak Cristiano po równie mało ważnej bramce z karnego w końcówce finału LM? Co najmniej hat-trick jest dla zawodnika jego klasy tzw. psim obowiązkiem w meczu z przeciwnikiem rangi Giblar... Gibrar...

      - Piłeś!
      - Nie piłem...
      - Piłeś!
      - Nie piłem...
      - Powiedz "Gibraltar"!
      - Piłem...

      Comment

      • leona
        D(r)u(c)h nieuchwytny
        • 07-2009
        • 5853

        Dramatycznie słaba gra polskiej młodzieżówki, która zostanie pewnie przykryta jeszcze gorszą decyzją sędziego i karnym z kapelusza (Jarzębak bis). Szkoda fajnych eliminacji, fajnych choć tylko na własnym terenie.

        Comment

        • jacekwerner
          Major Piwnych Rewolucji
          🍼
          • 05-2004
          • 2841

          Gra beznadziejna, decyzja sędziego oczywiście zła, ale do jasnej ... chwilę wcześniej mieliśmy znakomitą okazję do podwyższenia wyniku
          i "pozamiatania". Wyszło jak zwykle ... szkoda ...
          Ochotnicza Straż Piwna
          BAZA = 7446

          Comment

          • leona
            D(r)u(c)h nieuchwytny
            • 07-2009
            • 5853

            Chłopcy w wywiadach będą odmieniać słowo frajer przez wszystkie przypadki. Takie wprawki przed "dorosłą" piłką.
            Eeee, do dupy, smutno mi bo to była ta reprezentacja w piłce kopanej, z którą się identyfikowałem na sto procent i mecze oglądałem z emocjami jakie dorosła piłka wyzwoliła we mnie ostatnio za czasów Engela.

            Comment

            • Latarnik
              Premium Lamplighter
              🥛🥛🥛
              • 06-2004
              • 5014

              Dopiero w 19 meczu udalo sie Polakom wygrac z Niemcami. Myslalem, ze za mojego zycia to sie juz nie stanie.
              Przez prawie godzine tradycyjna obrona Czestochowy, dwie kontry i pozamiatane.
              Dzieki ESPN3 moglem to obejrzec na zywo, a jak opracuja material to obejrze jeszcze raz
              5440 kapsli z wypitych piw
              874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
              "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
              https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
              Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
              https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

              Comment

              • YouPeter
                Major Piwnych Rewolucji
                • 05-2004
                • 2379

                Po prostu Niemcy chcieli jeszcze bardziej upokorzyć Brazylijczyków.
                Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                Comment

                • kiszot
                  Pułkownik Chmielowy Ekspert
                  🍼🍼
                  • 08-2001
                  • 8105

                  No cóż,trzeba przełknąć tę gorycz porażki.Na osłode pozostaje poprzeczka i ewidentny karny za zagranie ręka w polu karnym.Czego niestety sędzia nie dojrzał.
                  Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                  1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                  Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                  Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                  So von Natur, Natur in alter Weise,
                  Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                  Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                  Comment

                  • Promil03
                    D(r)u(c)h nieuchwytny
                    • 10-2007
                    • 2833

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
                    No cóż,trzeba przełknąć tę gorycz porażki.Na osłode pozostaje poprzeczka i ewidentny karny za zagranie ręka w polu karnym.Czego niestety sędzia nie dojrzał.
                    ...

                    Do kasacji, nie nadawało się na publiczne forum
                    Last edited by Promil03; 12-10-2014, 20:45.

                    Comment

                    • iron
                      Pułkownik Chmielowy Ekspert
                      • 08-2002
                      • 6717

                      Szczęsny miał "dzień konia" i wyjął co mógł, emeryt Mila był idealnie i genialnie "obsłużony" przez Lewandowskiego i tego nie zmarnował, Milik ładnie pociągnął "z grzywy" - i to koniec pozytywów... No może poza historycznym wynikiem

                      Pierwsza połowa ponoć ciężko się oglądała (oglądałem tylko drugą, a i tak czasem ciężko było na to patrzeć). Szczęście też o dziwo dopisało ( poprzeczka Podolskiego i nieodgwizdany karny za nienaturalne położenie ręki i korzyść odniesioną przy stanie 1:0)

                      Finalnie - zaskakujący i historyczny wynik, tylko ważne, żeby balonik nie został nadmiernie nadmuchany, bo nawet drugie zwycięstwo z Niemcami sukcesu w eliminacjach nie przyniesie, są jeszcze inne mecze...

                      P.S. Dziękuję Tacie za namiastkę kibicowania Zythuma
                      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                      Rock, Honor, Ojczyzna

                      Comment

                      • iron
                        Pułkownik Chmielowy Ekspert
                        • 08-2002
                        • 6717

                        Po przemyśleniu stwierdzam, że ten mecz był historyczny jeszcze z innych powodów - to nie Niemcy w starciu z naszymi walczyli do końca (druga bramka w 88 minucie) i to, że druga połowa w naszym wykonaniu była ponoć lepsza niż pierwsza (której nie oglądałem, więc polegam tylko na przekazie werbalnym).

                        P.S. Nie jestem tak naiwny. że liczę na rewolucję w polskiej kopanej, ale to jednak novum
                        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                        Rock, Honor, Ojczyzna

                        Comment

                        • jacekwerner
                          Major Piwnych Rewolucji
                          🍼
                          • 05-2004
                          • 2841

                          Dzięki za podziękowania i spryskiwacz oczywiście
                          Co do kiszota - można mu zaśpiewać tradycyjne : "Nic się nie stało ..."
                          Ochotnicza Straż Piwna
                          BAZA = 7446

                          Comment

                          • żąleną
                            D(r)u(c)h nieuchwytny
                            • 01-2002
                            • 13239

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron
                            nienaturalne położenie ręki
                            Tak nienaturalne jak facet z długimi włosami. Położenie jak najbardziej normalne podczas takiego ruchu (pad/wślizg). A karny do gwizdnięcia lub nie, zależy od sędziego.

                            Kołka z wełną na klacie, co się parę postów wcześniej wpisał, nie komentuję.

                            Comment

                            • Pancernik
                              Pułkownik Chmielowy Ekspert
                              🥛🥛🥛🥛🥛
                              • 09-2005
                              • 9776

                              Jakiś cymbał w telewizorze (podejrzewam, że pod biurkiem robił sobie dobrze, taki miał wzrok ze szczęścia zamglony...) porównał tę wygraną do sukcesów złotych medalistów z Soczi, do mistrzostwa świata w siatkówkę, i do mistrzostwa świata w kolarstwie...
                              Gdyby komuś umkło w ramach ogólnonarodowej ekstazy, to uprzejmie donoszę, że reprezentacja narodowa w piłkę kopaną WYGRAŁA JEDEN MECZ ELIMINACJI MISTRZOSTW EUROPY... (Giblartaru nie liczę).

                              Comment

                              • leona
                                D(r)u(c)h nieuchwytny
                                • 07-2009
                                • 5853

                                Jeśli po wygraniu jednego meczu eliminacyjnego następuje narodowa ekstaza porównywalna do zdobycia medalu w piłce rzucanej albo podbijanej to chyba nie ma sensu dalej ciągnąć dyskusji, który sport jest narodowym

                                Comment

                                Przetwarzanie...