przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kiszot
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    🍼🍼
    • 08-2001
    • 8105

    A mnie cieszy,że Polonia znowu wygrała.To już trzecie zwycięstwo z rzędu.
    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
    So von Natur, Natur in alter Weise,
    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

    Comment

    • żąleną
      D(r)u(c)h nieuchwytny
      • 01-2002
      • 13239

      Ładna bramka Włodarczyka po świetnym przyjęciu na klatę, ładna bramka Krzynówka, brawo panowie. Kto strzelił pierwszą bramkę? Na jednej z powtórek widać było jak piłka odbija się od karku Lewandowskiego, ze wszystkich pozostałych wynikało, że strzelił Żurawski.

      Jednak Anglia nas rozjedzie. Nasi grali strasznie prymitywnie, nie byli w stanie wymienić 3 szybkich podań z klepki. Pierwszy raz w życiu widzę, żeby strategia kontratakowa przyniosła naszej reprezentacji tyle bramek.

      Comment

      • Wujcio_Shaggy
        Major Piwnych Rewolucji
        • 01-2004
        • 4628

        Niby zwycięzców się nie sądzi, ale jednak stwierdzić trzeba, że wynik był lepszy niż gra i, obawiam się, na Anglię taka gra nie starczy. Zwłaszcza te kilka prezentów, które wręczyli nasi obrońcy. Irlandczycy wpadli w popłoch, ale np. "Runiemu" nie będzie trudno wykorzystać takowych. Widać, że ta Anglia nie taka straszna, skoro Austriakom udało się zremisować (chyba, że Austriacy też są straszni). Ale nasi muszą zagrać znacznie lepiej... Przyznam się szczerze, że nie widzę tego; obawiam się, że z Albionem polegniemy.
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

        @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

        Comment

        • peter007
          Major Piwnych Rewolucji
          • 06-2004
          • 2820

          Wszelkie wątpliwości zostaną rozwiane w środę. Ale wiara czyni cuda, a więc wierzmy w chłopaków z orłem na piersi.
          Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

          Comment

          • peter007
            Major Piwnych Rewolucji
            • 06-2004
            • 2820

            Apropos wyniku Anglików to wczorajszy dzień obfitował w niespodzianki nie tylko w "polskiej" grupie.
            Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

            Comment

            • lzkamil
              Major Piwnych Rewolucji
              • 01-2003
              • 3611

              lzkamil napisał(a)
              Może to i dobrze że dziś mam wesele kuzynki w kraju. Swego czasu myślałem że z Bristolu podskoczę do Belfastu ale pewnie szkoda by było wydanej kasy. Obstawiam bezbarwne 0:0
              No i muszę głośno odszczekać hau hau hau!!!
              Jak wszystko dobrze pójdzie to w środę koło południa przepłynę kanał skodzinką-amfibią i wieczorem już w Bristolu pomaszeruję do pubu w koszulce z orzełkiem obejrzeć nasze 'orzełki' w akcji Może nie będzie aż tak źle...
              Lepszy jabol pod okapem
              niż GŻ, CP i KP !


              Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

              Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

              Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

              Comment

              • ergie
                Major Piwnych Rewolucji
                • 05-2004
                • 1041

                Izkamil a może lepiej nie idź do tego pubu. Bo narazie wynika z tego co napisałeś, że to Ty przynosisz pecha naszym chłopakom, oglądając mecze
                Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
                ------------------------------------------------------------------
                Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

                Comment

                • Maremali
                  Major Piwnych Rewolucji
                  • 05-2002
                  • 1955

                  peter007 napisał(a)
                  Apropos wyniku Anglików to wczorajszy dzień obfitował w niespodzianki nie tylko w "polskiej" grupie.
                  Najwięcej chyba można było zarobić stawiając na zwycięstwo Albanii w meczu z mistrzami Europy to jest dopiero niespodzianka.
                  http://maremali.web-album.org/

                  Comment

                  • żąleną
                    D(r)u(c)h nieuchwytny
                    • 01-2002
                    • 13239

                    A ja się spodziewałem, że Grekom nie starczy konsekwencji na dobrą grę po mistrzostwach. Co prawda eliminacje dopiero się zaczęły, ale przerżnąć z Albanią...

                    Comment

                    • lzkamil
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 01-2003
                      • 3611

                      Byliśmy dopiero co ze Słoneczką na samym końcu Czarnogóry i podjechaliśmy na granicę albańską. Kolejka była dłuuuuga i odprawiana w tempie iście radzieckim więc daliśmy se siana i nie odwiedziliśmy tego pięknego kraju...
                      Meczu Albania - Grecja oczywiście nie widziałem ale podejrzewam że Albańczycy po zdobyciu jakimś cudem 2 goli na początku musieli go wygrać murując własną bramkę tak jak ich celnicy granicę. W końcu Francja, Czechy i wszyscy inni próbowali pokonać Grecję otwartą grą i po kolei dawali d...
                      Lepszy jabol pod okapem
                      niż GŻ, CP i KP !


                      Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

                      Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

                      Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

                      Comment

                      • bury_wilk
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 01-2004
                        • 2655

                        No i wygraliśmy i nawet pierwsi w grupie jesteśmy (jakie to miłe uczucie). Żeby tak jeszcze po Angli uśmiech z twarzy nie zniknął, to byłoby nieźle. Irlandczycy byli beznadziejnie słabi, ale nie ma co marudzić. W środę zobaczymy, na co naprawdę nas stać, a Austria pokazała, że nie trzeba liczyć na najmniejszy wymiar kary. Dziwne te wyniki, ale jakoś po mistrzostwach i olimpiadzie mnie to nie dziwi.
                        Polonia wygrała sparing i nastrzelała kupę bramek (9-0 z Tęczą Płońsk). Żeby jeszcze w lidze była choć połowa tej skuteczności...

                        Lubię kiedy się zieleni
                        Lubię jak się piwo pieni...

                        ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                        Comment

                        • zythum
                          Pułkownik Chmielowy Ekspert
                          • 08-2001
                          • 8305

                          Piecia - co Was tak mało był na stadionie. Tylko 2500, w niedzielę?
                          To inaczej miało być, przyjaciele,
                          To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                          Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                          Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                          Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                          Rządzący światem samowładnie
                          Królowie banków, fabryk, hut
                          Tym mocni są, że każdy kradnie
                          Bogactwa, które stwarza lud.

                          Comment

                          • baklazanek
                            † 2014 Piwosz w Raju
                            • 08-2001
                            • 3562

                            Wujcio_Shaggy napisał(a)
                            Zwłaszcza te kilka prezentów, które wręczyli nasi obrońcy. Irlandczycy wpadli w popłoch, ale np. "Runiemu" nie będzie trudno wykorzystać takowych.
                            Ale on grać raczej nie będzie.Będą nas nękać inni napastnicy.

                            Comment

                            • szarpik
                              Kapitan Lagerowej Marynarki
                              • 02-2002
                              • 676

                              Polonia wygrała sparing i nastrzelała kupę bramek (9-0 z Tęczą Płońsk
                              No to i ja sie pochwale . Kolejorz z okazji dni gminy Gałowo i konkursu gazety wyborczej wygrał z miejscowym Kłosem 8-0 , niestety sam nasz kapitan po tym meczu powiedział ze Kłos był druzyną minimalnie słabsza od najbliższego rywala z Lubina , więc chyba faktycznie tak jest , dlatego jak wygramy tam 1-0 to sie uciesze
                              ps. Robox byc może będe na meczu , do zobaczenia
                              WWW.EKSTRAKLASA.NET

                              Comment

                              • robox
                                D(r)u(c)h nieuchwytny
                                • 11-2002
                                • 8188

                                szarpik napisał(a)
                                .. niestety sam nasz kapitan po tym meczu powiedział ze Kłos był druzyną minimalnie słabsza od najbliższego rywala z Lubina , więc chyba faktycznie tak jest , dlatego jak wygramy tam 1-0 to sie uciesze
                                ps. Robox byc może będe na meczu , do zobaczenia
                                Szarpik, przyjeżdżasz do Lubina się bardziej "zdołować"? .
                                Raczej nie przewidujemy przegranej z Lechem, więc...
                                Niestety nie będę na meczu, bo w tym czasie odbywa się Zlot w Boszkowie.
                                Last edited by robox; 06-09-2004, 15:41.

                                Comment

                                Przetwarzanie...