przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Piecia
    Senior
    • 02-2002
    • 3312

    Za Onet.pl :


    Najniższym współczynnikiem spośród wszystkich 40 zespołów pozostałych w rozgrywkach legitymuje się ... Dynamo Tbilisi (1.650), które wyeliminowało Wisłę Kraków. Kolejną drużyną, po Gruzinach, z najniższym współczynnikiem jest ... Austria Wiedeń (8.970), która w pierwszej rundzie dwukrotnie pokonała Legię Warszawa.


    ręce opadają do samej podłogi
    Koniec i bomba,
    Kto nie pije ten trąba !!!
    __________________________
    piję bo lubię!

    Comment

    • Krzysiu
      Krzysiu
      • 02-2001
      • 14936

      sloniatko napisał(a)
      ...Pokazano nam gdzie jest nasze miejsce w europejsiej piłce...(
      Jakim "nam"? Jakie "nasze"? Ja się do tych buraków nie przyznaję. To nie jest moja liga ani moja piłka, nie czuję się ani trochę współodpowiedzialny za ten obciach, którego sobie narobili.

      Jakby kibole tacy jak Zythum czy Pogoniarz przestali w zaślepieniu opowiadać głodne kawałki, a skopali dupska swoim ulubieńcom za ich wyczyny, poziom ligi znacząco by się podniósł. I zapewne zmalały koszty.

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        Krzysiu napisał(a)
        Jakim "nam"? Jakie "nasze"? Ja się do tych buraków nie przyznaję. To nie jest moja liga ani moja piłka, nie czuję się ani trochę współodpowiedzialny za ten obciach, którego sobie narobili.

        Jakby kibole tacy jak Zythum czy Pogoniarz przestali w zaślepieniu opowiadać głodne kawałki, a skopali dupska swoim ulubieńcom za ich wyczyny, poziom ligi znacząco by się podniósł. I zapewne zmalały koszty.
        Cóż...jak widać posty odnośnie piłki kopanej w moim wykonaniu czytasz dogłębnie To zdajsie norma u Ciebie Polecam ciepłego lesia z puchy z dodatkami(wiadomymo jakimi)na wyluzowanie i...a dobra.


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • Krzysiu
          Krzysiu
          • 02-2001
          • 14936

          Aleś się przejął ... Zastanów się - chodzisz na wszystkie mecze, wydajesz pieniadze, stresujesz się - a oni i tak mają to w dupie. Możnaby to nazwać nieodwzajemnioną miłością.

          Comment

          • peter007
            Senior
            • 06-2004
            • 2820

            Krzysiu napisał(a)
            Aleś się przejął ... Zastanów się - chodzisz na wszystkie mecze, wydajesz pieniadze, stresujesz się - a oni i tak mają to w dupie. Możnaby to nazwać nieodwzajemnioną miłością.
            Jeśli chodzi o miłość to kocha się klub a nie zawodników bo oni dzisiaj są a jutro już ich nie ma a klub z reguły zostaje (piszę tu z reguły bo niestety mój nie został, odszedł razem z prezesem i piłkarzami do Ostrowca).
            Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

            Comment

            • ergie
              Senior
              • 05-2004
              • 1041

              A mnie osobiście wkurzają wypowiedzi "gwiazdorów" z Wisły. Zero samokrytyki i otrzeźwienia. Ale co ja sie przejmuję przeca podałem się do dymisji jako kibic. Więc Wasze zdrowie koledzy
              Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
              ------------------------------------------------------------------
              Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

              Comment

              • Krzysiu
                Krzysiu
                • 02-2001
                • 14936

                peter007 napisał(a)
                Jeśli chodzi o miłość to kocha się klub a nie zawodników bo oni dzisiaj są a jutro już ich nie ma a klub z reguły zostaje ...
                Klub składa się z właściciela, władz, działaczy, pracowników i piłkarzy też. Nie jest bytem abstrakcyjnym. A ja od wielu lat widzę, że piłkarze mają swoich kibiców głęboko w pogardzie. Gdyby było inaczej, pracowaliby lepiej. Władze klubu też mają kibiców głęboko w pogardzie. Gdyby było inaczej, zwolniliby z pracy źle pracujących piłkarzy i poszukali innych, może lepszych, a może tylko ambitniejszych.

                Ale każdy jest kibicem swego losu.

                Comment

                • robox
                  = kapslarz =
                  • 11-2002
                  • 8188

                  Znany czeski trener, Josef Chovanec, został trenerem Legii, więcej tutaj

                  Comment

                  • peter007
                    Senior
                    • 06-2004
                    • 2820

                    Niektórzt pewnych rzeczy nigdy nie zrozumieją...
                    Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                    Comment

                    • anteks
                      maruda
                      • 08-2003
                      • 10753

                      groclin posłabym meczu w derbach odra-odra wywalczyl skromne zwycięstwo
                      Mniej książków więcej piwa

                      Comment

                      • Wujcio_Shaggy
                        Senior
                        • 01-2004
                        • 4628

                        O pucharach, to już mi się nie chce wiele gadać, zresztą trochę czasu minęło. Powiem tylko, że sukces Wisły idealnie wpisuje się w serię pucharowych sukcesów naszej klubowej piłki w ostatnich latach: Pogoń - Fylkir Reykjavik, Polonia - Toboł Kustanaj, GKS - Cementarnica Skopje, Wisła Płock - Ventspils Ryga...

                        O lidze też mi się nie chce gadać - Polonia znów nie potrafiła wygrać, zmarnowali kilka dogodnych sytuacji i dali sobie strzelić bramkę "z niczego" - i tak dobrze, że tylko jedną... Jedynym pozytywnym akcentem tego spotkania jest fakt, że być może Czarne Koszule zyskały dwoje nowych kibiców. Trochę byli może zdegustowani poziomem gry, ale i im udzieliły się emocje i pewnie jeszcze przyjdą na stadion.
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                        @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                        Comment

                        • bury_wilk
                          Senior
                          • 01-2004
                          • 2655

                          Też liczę na tą dwójkę .
                          Co do meczu, to znów starcone punkty, tym razem (na szczęście?) tylko dwa. Jeszcze w ostatniej sekundzie można było strzelic na 2-1, ale jak się nie potrafi zdobyć gola z metra, to ja przepraszam. Zobaczymy, co będzie dalej...
                          Po za tym gratulacje dla Cracovii za cenny punkt.

                          Lubię kiedy się zieleni
                          Lubię jak się piwo pieni...

                          ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                          Comment

                          • robox
                            = kapslarz =
                            • 11-2002
                            • 8188

                            bury_wilk napisał(a)
                            Co do meczu, to znów starcone punkty, tym razem (na szczęście?) tylko dwa. Jeszcze w ostatniej sekundzie można było strzelic na 2-1, ale jak się nie potrafi zdobyć gola z metra, to ja przepraszam.
                            Z relacji internetowych wyczytałem, że Zagłębie miało więcej klarownych szans na zdobycie zwycięskiej bramki: Łobodziński, Murdza i Manuszewski. To prawda?

                            Comment

                            • bury_wilk
                              Senior
                              • 01-2004
                              • 2655

                              Więcej, to bym nie powiedział. W drugiej połowie Polonia miała sporą przewagę i kilka bardzo groźnych akcji, po których powinny paść bramki. To, że nie padły, to duża zasługa Lubińskiego bramkarza i niestety naszych strzelców wyborowych. Natomiast Zagłębie rzeczywiście przeprowadziło kilka niezłych kontr i robiło się gorąco pod naszą bramką. Ze dwa razy zawodnicy z pola musieli wyręczyć bramkarza i wybić piłkę z linii. (to była z resztą jedna z niewielu zasług Gołego w tym meczu). Taka sama sytuacja miała tez miejsce w drugą stronę, dgy jeden z obrońców Zagłębia wyjął piłkę idącą w okienko, po technicznym strzale Cichonia.

                              Lubię kiedy się zieleni
                              Lubię jak się piwo pieni...

                              ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                              Comment

                              • Pogoniarz
                                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                                • 02-2003
                                • 7971

                                Wujcio_Shaggy napisał(a)
                                O pucharach, to już mi się nie chce wiele gadać, zresztą trochę czasu minęło. Powiem tylko, że sukces Wisły idealnie wpisuje się w serię pucharowych sukcesów naszej klubowej piłki w ostatnich latach: Pogoń - Fylkir Reykjavik, Polonia - Toboł Kustanaj, GKS - Cementarnica Skopje, Wisła Płock - Ventspils Ryga...
                                Szczególnie para Pogoń-Fylkir.
                                Wstyd na całą Polskę.To był koszmar ogladając pierwszy mecz w Islandii(1:2),potem gra u nas na poziomie III ligi i prowadzenie do 90 minuty 1:0 (wymęczone)i "super akcja"bramkarza Pogoni Tomasiewicza - amatorzy nas przeskoczyli.
                                Last edited by Pogoniarz; 04-10-2004, 10:22.


                                Prawie jak Piwo
                                SZCZECIN

                                Comment

                                Przetwarzanie...