przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    D(r)u(c)h nieuchwytny
    • 01-2002
    • 13239

    Wpis do księgi pamiątkowej - tuż pod wpisem prymasa Glempa.

    Ogólnie jestem teraz pierwszy lew salonowy, mam znajomości, koneksje i mogę dużo załatwić.
    Attached Files

    Comment

    • dnl
      D(r)u(c)h nieuchwytny
      • 02-2004
      • 52

      me

      szkoda ze do tych rewelacji nie podają, że prawie murowanym kandydatem jest Grecja :/

      Comment

      • Wujcio_Shaggy
        Major Piwnych Rewolucji
        • 01-2004
        • 4628

        żąleną napisał(a)
        (...) Ogólnie jestem teraz pierwszy lew salonowy, mam znajomości, koneksje i mogę dużo załatwić.
        To do roboty!

        Teraz będziesz potrzebował menedżera, jak się posypią propozycje gry w różnych klubach...
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

        @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

        Comment

        • kiszot
          Pułkownik Chmielowy Ekspert
          🍼🍼
          • 08-2001
          • 8105

          Jak podaje wtorkowe Tempo pozyskaniem Euzebiusza Smolarka zainteresowana jest Borussia Dortmund.
          Na polskiej stronie BVB juz jest tekst na ten temat:

          Euzebiusz Smolarek został wypożyczony na pół roku z Feyenoordu Rotterdam do Borussii Dortmund. Dziś do południa doszło do sfinalizowania umowy. 24-letni skrzydłowy będzie grał w BVB do końca sezonu. W umowie między klubami nie ma możliwości pierwokupu tego piłkarza przez nasz klub. Stanowisko holenderskiego zespołu było bardzo stanowcze i o żadnych ustępstwach mowy być nie mogło. Feyenoord w dalszym ciągu liczy na Smolarka i wypożyczył go z myślą o jego grze w meczach o stawkę, a tego w Rotterdamie nie mógłby mieć gdyż obecnie na lewym skrzydle dominuje Romeo Castelen. W czwartek Ebi po raz pierwszy weźmie udział w treningu a popołudniu na konferencji prasowej zostanie przedstawiony kibicom.



          I jeszcze dwa słowa o juniorze grającym w amatorskiej drużynie BVB:
          Junior Alexander Topolewski zanotował wspaniały debiut w barwach amatorów Borussii Dortmund strzelając obie bramki w wygranym sparingu z Twente Enschede 2:1 (0:0).

          Trener Uwe Neuhaus był bardzo zadowolony z pierwszego meczu na świeżym powietrzu w nowym roku. Drużyna grała bardzo składnie a prym w niej wiedli David Solga i Andre Heitmeier. Bohaterem został jednak Topolewski, który po przerwie zdobył dwie kapitalne bramki (49 i 58 minuta). Ostatnie słowo w meczu należało do Enschede, które na minute przed koncem zdobyło honorowego gola. W drużynie naszych rywali wystąpiło sześciu piłkarzy z kadry pierwszego zespołu.
          Last edited by kiszot; 19-01-2005, 04:06.
          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
          So von Natur, Natur in alter Weise,
          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

          Comment

          • arcy
            Pułkownik Chmielowy Ekspert
            • 07-2002
            • 7538

            Jakby tak przejrzeć kadry niemieckich klubów, to spokojnie można stworzyć młodzieżową reprezentację Polski

            Comment

            • peter007
              Major Piwnych Rewolucji
              • 06-2004
              • 2820

              Może w Dortmundzie sobie pogra troche Smolarek bo w Holandii na ławie marnuje się ten chłopak.
              Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

              Comment

              • Pogoniarz
                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                • 02-2003
                • 7971

                Dziś odebrałem karnet na Pogoń,dopłaciłem 75 zeta(łączny koszt 150zł)i jest w mym portfelu.Na razie zakupy zawodników cieniutkie,jakis 20 letni Paragwajczyk jest na testach,nie widzę szans by został.Jakiś menadżer chce go pewnie opchnąć,a gdzie młodzi zdolni piłkarze z okolic?Nie ma ich-bzdura!!.Brak słów


                Prawie jak Piwo
                SZCZECIN

                Comment

                • baklazanek
                  † 2014 Piwosz w Raju
                  • 08-2001
                  • 3562

                  No i proszę, Żuraw został powołany na mecz z Białorusią

                  Comment

                  • bury_wilk
                    Major Piwnych Rewolucji
                    • 01-2004
                    • 2655

                    Polonia znowu coś podpisała... Tym razem z makaroni. Nie rozpisuję się, bo nie wiem, co o tym myśleć... Chyba to dobrze...
                    Lubię kiedy się zieleni
                    Lubię jak się piwo pieni...

                    ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                    Comment

                    • peter007
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 06-2004
                      • 2820

                      No i proszę Smolarek w "11" kolejki w Bundeslidze. Chyba ten chłopak już nie wróci do Rotterdamu.
                      Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                      Comment

                      • dnl
                        D(r)u(c)h nieuchwytny
                        • 02-2004
                        • 52

                        o ile sie nie myle to Borussia w kontrakcie nie dała rady zawrzeć klauzuli pierwokupu, więc cos mi sie widzi, że jeszcze Ebi bedzie sobie naprawde dobrze pogrywał to Feyenoord bedzie chcial go z powrotem, a jezeli pomysli o odsprzedaniu go to już da większe pieniadze, i niewiadomo czy Borussie bedzie stac - ma przeciez olbrzymie zadłużenie

                        Comment

                        • peter007
                          Major Piwnych Rewolucji
                          • 06-2004
                          • 2820

                          Wcale nie twierdzę, że Ebi zostanie w Dortmundzie. Tylko myślę, że nie wróci do Holandii. Może zahaczyć się do innej kapeli z bundesligi.
                          Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                          Comment

                          • peter007
                            Major Piwnych Rewolucji
                            • 06-2004
                            • 2820

                            Jednak będziemy starać się o organizację Euro 2012 . Miejmy nadzieję, że się uda i razem z Ukrainą przejdziemy do historii jako organizatorzy.
                            Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                            Comment

                            • Krzysiu
                              D(r)u(c)h nieuchwytny
                              • 02-2001
                              • 14936

                              Mam jedno podchwytliwe pytanie - kto ma dać te głupie 4 miliardy euro na budowę stadionów i kto potem będzie na nich grał?

                              Comment

                              • baklazanek
                                † 2014 Piwosz w Raju
                                • 08-2001
                                • 3562

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                                Mam jedno podchwytliwe pytanie - kto ma dać te głupie 4 miliardy euro na budowę stadionów...
                                No jak to kto?Prezydent Ukrainy w ramach podziękowań

                                Comment

                                Przetwarzanie...