przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sloniatko
    Major Piwnych Rewolucji
    • 02-2004
    • 1014

    Real odpadł - potwierdziła się moja teoria, że nie można mieć drużyny z tylko i wyłącznie samymi gwiazdami. Dwie, trzy owszem ale ktoś musi odwalić czarną robotę (czyt. zapier...)
    A w obecnym Realu kto ma grać gruby Ronaldo, bezbarwny Beckham, Raul bez formy, czy cień samego siebie Zidan.
    O wiele lepsza jest polityka prowadzona przez Chelsa (Abramowicza) tam nie ma gwiazd pierwszego formatu ale jest świetnie zorganizowany walczący kolektyw.
    Piwo czyni każdą czynność przyjemniejszą

    Comment

    • arcy
      Pułkownik Chmielowy Ekspert
      • 07-2002
      • 7538

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sloniatko
      A w obecnym Realu kto ma grać (...) czy cień samego siebie Zidan.
      O ile dobrze pamiętam, Zidan nie tak dawno przeszedł do Werderu Brema

      Comment

      • biermann
        Major Piwnych Rewolucji
        • 09-2001
        • 2552

        Z bólem serca przyjąłem wiadomośc poranną, że Real przegrał - wczoraj nie dotrwałem. Gorycz porażki jest tym większa, że przegrał z jedną z czterech najbardziej nie lubianych przeze mnie drużyn ( w pozostałej trójce jest Bayern Monachium i dwie drużyny, których nazw ze względu na Darka99 i Zythuma nie wymienię )
        "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
        Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
        Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
        Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
        Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

        Comment

        • Krzysiu
          D(r)u(c)h nieuchwytny
          • 02-2001
          • 14936

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
          ... Real przecież był i jest klubem establishmentu , w swoim czasie Franco czyli faszyzmu...
          Ot i kolejny przejaw manii prześladowczej. Tym razem w branży piłkarskiej. Do Dynama Moskwa też podchodzisz tak pryncypialnie?

          Ja jedyne zastrzeżenie, jakie mam do Realu, to niesłychanie niska efektywność, biorąc pod uwagę stosunek ilości wydanych na zawodników pieniędzy do osiągniętych efektów sportowych.

          Comment

          • peter007
            Major Piwnych Rewolucji
            • 06-2004
            • 2820

            Jeśli mecz Juve-Real niektórym się nie podobał to co by powiedzieli o dzisiejszym Austria-Saragosa. To nie był futbol, to była jazda figurowa na lodzie (murawa skuta lodem). Dziwię się jak włodarze futbolowi pozwalają rozegrac mecz na czymś takim
            Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

            Comment

            • zythum
              Pułkownik Chmielowy Ekspert
              • 08-2001
              • 8305

              Mimo ciągłych opadów śniegu i minusowej temperatury Widzew chyba jako jedyna drużyna w województwie łódzkim ma do dyspozycji boisko z... podgrzewaną murawą. Co prawda niewielkie, ale zawsze. - Pod bocznym boiskiem przebiega rura ciepłownicza. Dzięki temu ziemia nad nią nie zamarza i zawsze jest miękka - opowiada Tadeusz Gapiński, kierownik łódzkiej drużyny. - Co prawda to tylko pas szerokości trzech metrów i długości około czterdziestu, ale można tu wykonywać niektóre ćwiczenia. Mamy więc rurę i nie pękamy. (www.widzew.lodz.pl)

              "Mamy rurę i nie pękamy"

              To teraz juz pewien jestem awansu
              Last edited by zythum; 11-03-2005, 09:48.
              To inaczej miało być, przyjaciele,
              To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
              Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
              Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
              Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

              Rządzący światem samowładnie
              Królowie banków, fabryk, hut
              Tym mocni są, że każdy kradnie
              Bogactwa, które stwarza lud.

              Comment

              • zythum
                Pułkownik Chmielowy Ekspert
                • 08-2001
                • 8305

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                Ot i kolejny przejaw manii prześladowczej. Tym razem w branży piłkarskiej. Do Dynama Moskwa też podchodzisz tak pryncypialnie?
                Tak.
                To inaczej miało być, przyjaciele,
                To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                Rządzący światem samowładnie
                Królowie banków, fabryk, hut
                Tym mocni są, że każdy kradnie
                Bogactwa, które stwarza lud.

                Comment

                • sloniatko
                  Major Piwnych Rewolucji
                  • 02-2004
                  • 1014

                  "Trzy pierwsze ligowe mecze połączy to, że na stadionach w Warszawie, Krakowie i Grodzisku Wlkp. zabraknie logo i reklam głównego sponsora ekstraklasy – Idei – informuje „Gazeta Wyborcza”.
                  Legia, Wisła, Groclin i Amica nie chcą bowiem realizować umowy sponsorskiej.
                  Wczoraj wieczorem do PZPN oraz PTK Centertel dotarły pisma od klubów tworzących tzw. grupę G-4. Wisła, Legia, Amica i Groclin poinformowały, że umowa sponsorska została zawarta bez zgody klubów, więc narusza ich prawa. A G-4 nie chce tworzyć precedensów - boi się, że jeśli teraz przymknie oko na fakt zawarcia umowy sponsorskiej, to PZPN bez zgody klubów podpisze też wkrótce umowę dotycząca praw telewizyjnych."

                  Oczywiście chodzi o kasę bo kluby uważają, że sami sprzedając miejsca reklamowe więcej zarobią.

                  W przypadku takiego postępowania Listkiewicz grozi wysokimi karami finansowymi a nawet walkowerami.
                  Ciekawe co z tego wyniknie
                  Piwo czyni każdą czynność przyjemniejszą

                  Comment

                  • robox
                    D(r)u(c)h nieuchwytny
                    • 11-2002
                    • 8188

                    A ja biorę się za analizę "Skarbu Kibica" z dzisiejszego PS

                    Comment

                    • Pogoniarz
                      † 1971-2015 Piwosz w Raju
                      • 02-2003
                      • 7971

                      No i ładny wynik dotychczas Czytając prasę ,szło paść ze śmiechu.Piłkarzyki zapowiadali pewne zwycięstwo na Legią.Ja liczyczyłem na remis.Ciekawe na co zwalą klęskę w Warszawie.Pewnie,że było za zimno i ta murawa i tak w ogóle
                      .Nic to będzie kiedyś lepiej


                      Prawie jak Piwo
                      SZCZECIN

                      Comment

                      • bury_wilk
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 01-2004
                        • 2655

                        Klęskę, to my ponieśliśmy...
                        Ale cóż, taki los, ciąć się nie będę, trzeba liczyć, że gorzej już nie będzie. Mamy potworny szpital w drużynie i zwłaszcza obrona leży i kwiczy.
                        Zaskoczyło mnie, że Wisłą wygrała tak mizernie. GKS taki mocny, czy Wisła zagrała tak słabo?
                        Lubię kiedy się zieleni
                        Lubię jak się piwo pieni...

                        ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                        Comment

                        • kalifat
                          Major Piwnych Rewolucji
                          • 10-2004
                          • 1168

                          Grupa G-4 czyli czterech najlepszych klubów w tabeli Ekstraklasy napisała nowe pisemko do PZPN.

                          W imieniu Sportowych Spółek Akcyjnych Amica Wronki, Groclin Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski, Legia Warszawa oraz Wisła Kraków, pragniemy oświadczyć, że jesteśmy gotowi przystąpić do realizacji umowy PZPN ze sponsorem Ekstraklasy po warunkiem:

                          1. przedstawienia przez PZPN szczegółowych informacji na temat zakresu koordynacji realizacji umowy przez Sportfive, związanego z tym wynagrodzenia, oraz zwrotu kosztów dla tej Spółki za prowadzoną koordynację. Nie kwestionujemy roli Sportfive w obsłudze kontraktu z PTK Centertel. Dążymy jednie do wprowadzenia przejrzystych standardów współpracy PZPN z podmiotami zewnętrznymi.

                          2. przekazania do wiadomości wszystkich klubów Ekstraklasy treści umowy zawartej pomiędzy PZPN a spółką PTK Centertel.

                          3. uzyskania informacji odnośnie podziału wynagrodzenia dla Klubów wynikającego z realizacji umowy ze sponsorem Ekstraklasy.

                          Ubolewamy, że brak wyżej wymienionych informacji, zmusił nas do podjęcia decyzji o wstrzymaniu wdrożenia umowy przez nasze Kluby na terenie naszych stadionów.

                          Oczekujemy, że w przyszłości respektowane będą prawa majątkowe, reklamowe i medialne klubów Ekstraklasy do rozgrywek ligowych, a wszelkie rozmowy przedstawicieli PZPN zmierzające do zawarcia umów w tym zakresie będą się odbywać z udziałem przedstawicieli klubów.

                          W oparciu o nasze dotychczasowe doświadczenia w zarządzaniu i finansowaniu klubów piłkarskich, uważamy że konieczna jest jawność i społeczny nadzór nad środkami finansowymi znajdującymi się w dyspozycji PZPN, w tym pochodzącymi ze środków budżetu państwa, jak i zawieranych kontraktów reklamowych i telewizyjnych. Naszym celem nie jest uzyskanie tym sposobem większych środków dla Klubów, które reprezentujemy, ale racjonalne gospodarowanie środkami pozwalającymi już teraz w skali całego kraju na inwestycje w polską piłkę nożną. Deklarujemy poparcie dla inicjatywy pana Zbigniewa Bońka, by część środków, jakimi dysponuje PZPN, przeznaczyć na inwestycje w podgrzewane murawy polskich klubów ligowych.

                          Uważamy, że dla dobra polskiej piłki oraz ochrony interesów sponsora Ekstraklasy konieczne jest jak najszybsze rozpoczęcie rozmów zmierzających do rozwiązanie tych kwestii.




                          Szczególnie punkt 2 mnie zdziwił. Już o tym słyszałem, że kluby takiej umowy do wglądu nie otrzymały, ale myślałem, że tu chodziło o to, że może nie dostały tego oficjalną drogą. Ale jeśli w ogóle nie widziały tej umowy to jestem absolutnie ZA protestem.
                          I niech nikt nie mówi, że kluby należałoby traktować na zasadzie podwykonawców umowy głównej, bo to własnie na rozgrywkach klubowych oparta jest idea Idei Ekstraklasy.
                          Last edited by kalifat; 14-03-2005, 09:57.
                          bla bla bla

                          Comment

                          • kalifat
                            Major Piwnych Rewolucji
                            • 10-2004
                            • 1168

                            I dalsza część walki o prawa telewizyjne


                            Mecze na żywo w Canal+, magazyn w TVN, bramki w TVN 24 i w trzech portalach internetowych - takie będą dzisiejsze rozstrzygnięcia przetargu PZPN na sprzedaż praw audiowizualnych do ligi od sezonu 2005/06.

                            ...

                            Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, Canal+ za trzyletnią umowę zapłaci 160 mln zł, co daje ponad 50 mln zł (czyli ok. 13,5 mln euro) za sezon. To o blisko 2,5 mln euro więcej, niż Canal+ płaci obecnie. TVN dostanie prawa do niedzielnego magazynu ligowego, który - o ile najbogatsze kluby ekstraklasy zakończą bojkot sponsora ligi Idei - na antenie mógłby pojawić się już w kwietniu. Idea chce współprodukować magazyn. W programach informacyjnych TVN 24 zobaczymy też bramki. Gole będzie też można oglądać w internecie, prawa do tego uzyskają trzy portale: Gazeta.pl, Interia.pl i Onet.pl. Z niczym odchodzi Polsat, który chciał magazyn, ale został przebity przez TVN. Żadna stacja nie była zainteresowana pakietem derbowym.

                            PZPN, któremu w czerwcu kończy się umowa z Canal+, rozpisał nowy przetarg na sprzedaż praw telewizyjnych pod koniec ubiegłego roku. Tym razem zgodnie z prawem UE, które nakazuje demonopolizację rynku, prawa podzielono na pakiety. W styczniu do związku wpłynęło osiem ofert, m.in. od Canal+, TVN, Telewizji Centrum, kilku portali internetowych. Przetarg zbojkotowała TVP, która zarzuciła PZPN faworyzowanie Canal+ ... oraz Polsat, który początkowo razem z TVP bojkotował przetarg, ale ostatecznie złożył ofertę...

                            ...

                            Jak będzie wyglądało dzisiejsze zakończenie przetargu? - Prezydium zarządu PZPN [11 osób ze ścisłego kierownictwa związku - red.] wysłucha rekomendacji komisji przetargowej i podejmie decyzje, które stacje zostaną wybrane. Ok. godz. 16.30 będzie konferencja prasowa - mówi "Gazecie" Eugeniusz Kolator, wiceprezes związku.

                            ...

                            - Zwycięskie stacje poznamy w poniedziałek, ale to nie znaczy, że od razu podpiszemy umowę. We wtorek spotykamy się z szefami klubów. Będziemy rozmawiać o Idei i telewizji. Zarówno o tym, jak będą dzielone pieniądze, jak i o innych sprawach zadecydują kluby. Przecież teraz też było tak, że pierwsza drużyna w lidze dostawała od Canal+ 5 mln, a ostatnia 1,2 mln zł. Jak sobie kluby podzielą teraz, tak będzie - mówi Kolator. - Poza tym w komisji przetargowej był prezes Wisły, był prezes PLP. Cały czas byli w kontakcie z innymi prezesami. Decyzja będzie więc wspólna - kończy Kolator. Klubom - podobnie jak w przypadku umowy z Ideą - nie podoba się też wysoka prowizja dla Sportfive. G-4 chce, by była ona jednocyfrowa.



                            Całość na stronie Idea Ekstraklasa w TV za 160 mln?


                            ps. Gole będzie też można oglądać w internecie, prawa do tego uzyskają trzy portale: Gazeta.pl, Interia.pl i Onet.pl - ciekawe czy za darmo , czy za jakiś SMS-owo otrzymany klucz
                            bla bla bla

                            Comment

                            • perłyfan
                              Major Piwnych Rewolucji
                              • 02-2003
                              • 1244

                              Real Madryt ma pozbyć się kilku gwiazd!!!Nareszcie może rozgonią ten boys band. Szkoda tylko, że jednym z tych "do pogonienia" ma być Raul. Mam ogromny szacunek do tego zawodnika, chociaż faktem jest, że teraz to cień Raula sprzed 3-4 lat
                              JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

                              Comment

                              • Krzysiu
                                D(r)u(c)h nieuchwytny
                                • 02-2001
                                • 14936

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika biermann
                                Z bólem serca przyjąłem wiadomośc poranną, że Real przegrał...
                                A ja z dużą satysfakcja - dlatego, że takie burackie i szpanerskie drużyny POWINNY przegrywać - i to jest żywy dowód dla Zythuma, że nie liczy się tylko szmal, ale inne rzeczy. On w to nie wierzy i opowiada bajki, a ja wiem, że liberalizm to nie pieniądze, ale WOLNOŚĆ. Ale żeby to widzieć, nie wolno być niewolnikiem pieniędzy...

                                Comment

                                Przetwarzanie...