przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • baklazanek
    † 2014 Piwosz w Raju
    • 08-2001
    • 3562

    PSV rzeczywiście grało dobrze, ale wynik pokazał kto posiada lepsze umiejętności. Milan z klarownych sytuacji wykorzystał większość, a zawodnicy holenderskiego klubu oddawali strzały z taką siłą i precyzją jak by nie jedli niczego przez kilka dni.

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kalifat
      Żą, tak niedawno to było (23 III 2004 r.) a już taka skleroza Milan-Deportivo 4:1
      Fakt. Widać mam zaczątki starczej choroby: pamiętam dobrze zamierzchłe czasy, a zapominam, gdzie mieszkam.

      Comment

      • Piecia
        Senior
        • 02-2002
        • 3312

        Jagiellonia rozegrała drugi fatalny mecz - porażka 0-2 w Radomiu przekreśla chyba szanse na baraże o ekstraklasę...nic tylko się napić - jadę do Rybitwy
        Koniec i bomba,
        Kto nie pije ten trąba !!!
        __________________________
        piję bo lubię!

        Comment

        • Pogoniarz
          † 1971-2015 Piwosz w Raju
          • 02-2003
          • 7971

          Panik ta obrona ponad wszystko z drewniakiem Poledicą pajacu ...ech szkoda słów ale 1:1 jest co?.A bajki o pojednaniu odłożone ad acta i niech tak zostanie... nie ma co się mamić tak było jest i będzie ...
          Last edited by Pogoniarz; 27-04-2005, 19:00.


          Prawie jak Piwo
          SZCZECIN

          Comment

          • perłyfan
            Senior
            • 02-2003
            • 1244

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piecia
            Jagiellonia rozegrała drugi fatalny mecz - porażka 0-2 w Radomiu przekreśla chyba szanse na baraże o ekstraklasę...nic tylko się napić - jadę do Rybitwy
            Piecia nie panikuj!!! Jeszcze sporo meczy przed nami. Wszyscy grają nierówno i każdy ma jeszcze szanse. Widzew dzis wygrał i nadzieje odżyły. Jeszcze piłka w grze i dla Jagi i dla Widzewa
            JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

            Comment

            • baklazanek
              † 2014 Piwosz w Raju
              • 08-2001
              • 3562

              Cieszę się z remisu Liverpoolu ale muszę przyznać, iż środkowi pomocnicy tego zespołu zagrali naprawdę żenująco. A jeszcze gorsze były rozegrania stałych fragmentów gry, spalony przy rozegraniu rzutu rożnego wkurzył mnie na całego. Gratulacje dla Carraghera, moim zdaniem najlepszy gracz meczu, gdyby nie on to marnie by było "z" zespołem Dudka.

              Comment

              • peter007
                Senior
                • 06-2004
                • 2820

                Wynik Liverpoolu teoretycznie dobry. Ale trzeba pamiętać, że w pojedynkach "bratobójczych" każdy wynik jest możliwy zorówno u siebie jak i na wyjeździe. Dlatego przed rewanżem nie nastawiałbym się optymistycznie co do awansu "The Reds".
                Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                Comment

                • robox
                  = kapslarz =
                  • 11-2002
                  • 8188

                  Wynik angielskiego półfinału jest otwarty, dlatego z ciekawością będę oczekiwał na mecz rewanżowy (w przeciwieństwie do drugiego półfinału).
                  Last edited by robox; 28-04-2005, 03:41.

                  Comment

                  • bury_wilk
                    Senior
                    • 01-2004
                    • 2655

                    Angielski półfinał był nie powiem ciekawy i momentami porywający, ale z drugiej strony zdażało się, że na boisku była tylko kopanina (głównie po kostkach). Twarda walka bez bramek teoretycznie więcej dała Liverpoolowi, ale nic nie jest przesądzone. Chelsea jednak jest znacznie silniejsza i na wyjeździe wcale nie musi być mniej groźna niż u siebie.

                    Nasza kadra (b?) zremisowała 1-1 z Meksykiem. Wczoraj sie wachałem, oglądać, czy nie. Byłem padniety jak diabli i niestety zakładałem, że będzie beznadziejny mecz i że dostaniemy ze trzy w plecy. W końcu mówie, eee, jak sie obudzę to włącze, jak nie, to nie. Ale tuż przed zaśnięciem jednak ustawiłem budzik na początek drugiej połowy. Z tego co mówili mądrzy panowie, to wiele nie straciłem. To co widziałem nie było może porywające, ale spodziewałem sie czegoś znacznie gorszego, więc w sumie jestem zadowolony. Bardzo ładna bramka i pojeduncze, ciekawe akcje, ale obiektywnie Meksyk był jednak groźniejszy.
                    Lubię kiedy się zieleni
                    Lubię jak się piwo pieni...

                    ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                    Comment

                    • albeertos
                      Senior
                      • 10-2001
                      • 2313

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
                      Panik ta obrona ponad wszystko z drewniakiem Poledicą pajacu ...ech szkoda słów ale 1:1 jest co?.A bajki o pojednaniu odłożone ad acta i niech tak zostanie... nie ma co się mamić tak było jest i będzie ...
                      Też się nie łudziłem co do pojednania.... nawet zawieszenia "broni" na ten jeden mecz.

                      Co do boiska - chłopaki się nie oszczędzali, dużo twardej gry, sporo kartek. Bramka znowu padła po błędzie bramkarza, ale tym razem Pogoni. No i w samej grze sporo było przypadku, bo solidnie padało na początku i momentami gra bardziej przypominała łyżwiarstwo figurowe. Cieszy punkt, bo i tak w tabeli już wszyscy liczyli przegraną z Pogonią.
                      Co do Poledicy - myślę że jest to dużo lepszy gracz niż to co prezentuje obecnie. Może taktyka Panika nie pozwala mu pokazać swoich umiejętności. Gdy grał w Lechu przez pół sezonu dwa lata temu, był naprawdę wyróżniającym się zawodnikiem z ogromnym ciągiem na bramkę.
                      (_)>
                      Nigdy się nie poddawaj!!!
                      Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                      Lech jest tam gdzie jego wiara
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Comment

                      • biermann
                        Senior
                        • 09-2001
                        • 2552

                        Mecz ligi mistrzów pełen walki, ale tego można było się spodziewać. Widowisko tradycyjnie popsute przez złotoustego Dariusza .
                        Liczę, że w drugim meczu Chelsea udowodni w końcu to, że nie na darmo wpompowano w nią tyle kasy i wygra zarówno dwumecz półfinałowy jaki i całą LM.
                        Byłoby to z olbrzymią korzyścią dla futbolu, gdyż inni majętni faceci też by mogli w niego trochę dodatkowej kasy wtłoczyć (widząc, że przynosi to zamierzone efekty), a dla maluczkich ochłapy (zapewne całkiem pokaźne) też by z tego pańskiego stołu spadły.
                        No i kibicuję Mourinho by został pierwszym trenerem, który wygra dwa razy pod rząd LM prowadząc inne kluby.
                        Obawiam się jednak, że biednemu wiatr w oczy znów nie trafię z typami ( nawet O'Sullivan mi przegrał) i albo dojdzie do finału dosyć cienkiego w obsadzie (PSV -LFC), albo Milan zwolni Dudka
                        "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                        Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                        Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                        Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                        Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                        Comment

                        • robox
                          = kapslarz =
                          • 11-2002
                          • 8188

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika biermann
                          Widowisko tradycyjnie popsute przez złotoustego Dariusza .
                          Ja już na początku przełączyłem na Polsat Sport

                          Comment

                          • Piecia
                            Senior
                            • 02-2002
                            • 3312

                            bez echa przeszło spotkanie reprezentacji z Meksykiem (1-1) - ja w spocie w wiadomościach sportowych na TVP 1 zauważyłem za bramką flagę Jagiellonii
                            Koniec i bomba,
                            Kto nie pije ten trąba !!!
                            __________________________
                            piję bo lubię!

                            Comment

                            • szarpik
                              Senior
                              • 02-2002
                              • 676

                              Mnie aż tak bardzo ten remis nie cieszy , liczyłem na zwycięstwo co przy beznadziejnej taktyce "murowanej" Pogoni było całkiem możliwe do ugrania. Mecz był ostry , ale przynajmniej widać było ambicje i walke obydwu drużyn. Po raz kolejny popisali się arbitrzy. Pogoni należał sie rzut karny oraz ewidentna czerwona kartka , po jednym razie błąd z obu stron przy spalonych , oraz kilka drobniejszych błedów. To troche za dużo jak na 50 minut. Co do trybun to od początku wyglądało to tak że ani Pogoń , ani my nie ma zamiaru przestrzegac umowy o nie bluzganiu , balon pękł po rzuconej przez gości racy. Generalnie jednak rzadnych poważnych incydentów nie było
                              WWW.EKSTRAKLASA.NET

                              Comment

                              • zythum
                                Kot Makawity
                                • 08-2001
                                • 8305

                                Powli zaczynam mieć dość poziomu i "zaangażowania" piłkarzyków Widzewa. Niech jasno powiedzą, że nie chcą awansować to przynajmniej nie będę na to ciągle liczył. To i tak jest cud, że przegrywając i remisując z najsłabszymi drużynami II Ligi ciągle mają szansę.

                                A druga sprawa - wiecie, że Slavoy prowadzi podwójne życie w jednym nie interesuje się piłką, w drugiej jest fanem Arki Gdynia Na dole zamieszczam post kibica Arki z forum Widzewa.

                                slavoy
                                Dołączył: 06 Lut 2005
                                Skąd: Gdynia- miasto z morza i marzeń
                                Wysłany: 2005-05-02, 09:24 Temat postu:

                                --------------------------------------------------------------------------------
                                Arka Gdynia - Niezależny Serwis Kibiców Arki Gdynia # Tworzony dla kibiców - przez kibiców!

                                i

                                pozdrawiam
                                _________________
                                WŁADCY PÓŁNOCY
                                :: http://www.arkowcy.pl ::
                                To inaczej miało być, przyjaciele,
                                To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                                Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                                Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                                Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                                Rządzący światem samowładnie
                                Królowie banków, fabryk, hut
                                Tym mocni są, że każdy kradnie
                                Bogactwa, które stwarza lud.

                                Comment

                                Przetwarzanie...