przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • peter007
    Senior
    • 06-2004
    • 2820

    Prawdopodobnie chodzi o sezon 99/00

    Po jesieni kolejność była nastepująca:
    1. Górnik Łęczna 55 pkt.
    2. GKS Bełchatów 52 pkt.
    3. Śląsk Wrocław 48 pkt.
    4. GKS Katowice 45 pkt.
    Na koniec sezonu:
    1. Śląsk Wrocław 103 pkt.
    2. GKS Katowice 102 pkt.
    -------------------------
    3. Górnik Łęczna 97 pkt.
    4. GKS Bełchatów 95 pkt.
    Przypomnę, że wtedy w GKS rządził jeszcze Dziurowicz senior
    Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

    Comment

    • arcy
      Senior
      • 07-2002
      • 7538

      W komentarzach pod tekstem na stronie Wyborczej zagadka jest rozszyfrowana. Wypada na Śląsk Wrocław.

      Comment

      • biermann
        Senior
        • 09-2001
        • 2552

        Piłkarze Groclinu Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski zapewnili sobie tytuł wicemistrza Polski sezonu 2004/05. Zadecydowało o tym zwycięstwo z Lechem Poznań 1:0
        Za Groclin
        "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
        Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
        Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
        Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
        Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

        Comment

        • anteks
          maruda
          • 08-2003
          • 10753

          właśnie wróciłem z meczu po słabej grze Dyskobolia pokonała beznadziejnego Lecha
          za vicemistrzostwo
          Mniej książków więcej piwa

          Comment

          • dnl
            Member
            • 02-2004
            • 52

            jedna wieś kibicuje drugiej wsi ;-] niestety nie dojechałem na mecz, ale z przekazu zafundowanego nam przez C+, zauważyłem tyle, że nieważna była dyspozycja obu drużyn, bo i słaba KSD i słaby Lech nie zagrał nic, a najgorzej w tym wszystkim wypadli sędziowie. No i do tego w Polske poszła nasza nowa piosenka, a KSD słychać było sporadycznie. A tak w ogóle to czy Drzymale nie nudzi sie byś zawsze za Wisłą bądź Legią ?! Kiedy mistrzostwo ?! zresztą nie moja sprawa :-)

            Comment

            • biermann
              Senior
              • 09-2001
              • 2552

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dnl
              jedna wieś kibicuje drugiej wsi
              skomentowała trzecia wieś , i niestety jest to takie typowe, nasze: jesteś kiepski wyśmiewaj innych, przecież jakoś "swą" nieudolność trzeba odreagowac .
              Lepsze vicemistrzostwo niz ciągła walka o zaszczytne uniknięcie baraży
              "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
              Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
              Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
              Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
              Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

              Comment

              • Pogoniarz
                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                • 02-2003
                • 7971

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dnl
                jedna wieś kibicuje drugiej wsi ;-] niestety nie dojechałem na mecz, ale z przekazu zafundowanego nam przez C+, zauważyłem tyle, że nieważna była dyspozycja obu drużyn, bo i słaba KSD i słaby Lech nie zagrał nic, a najgorzej w tym wszystkim wypadli sędziowie. No i do tego w Polske poszła nasza nowa piosenka, a KSD słychać było sporadycznie. A tak w ogóle to czy Drzymale nie nudzi sie byś zawsze za Wisłą bądź Legią ?! Kiedy mistrzostwo ?! zresztą nie moja sprawa :-)
                Widzę,że masz jakieś kompleksy i ciężko będzie ci się z nich wyleczyć
                Dziś na Papricanie mecz z drużyną Roboxa ,trzeba wygrać i troszkę podciągnąć się w tabeli(dość tych remisów )


                Prawie jak Piwo
                SZCZECIN

                Comment

                • dnl
                  Member
                  • 02-2004
                  • 52

                  uwierz mi, ciekawiej jest u nas w Poznaniu na meczach o "zaszczytne uniknięcie baraży" niż np. we Wronkach albo w Grodzisku :-] gdzie mecze o "vicemistrzostwo", ew. PP ogląda 1-3 tyś widzów :-]

                  Comment

                  • arcy
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 7538

                    Mam nieodparte wrażenie, że niektórzy nie potrafią zrozumieć, że w piłce nożnej najważniejsza jest gra, a nie wygłupy kibiców na trybunach.

                    Choć po części rozumiem postawę niektórych kibiców Lecha. Do dziś nie potrafią zrozumieć, dlaczego ominęli ich bogaci sponsorzy i woleli wydawać swoją kasę na "wsi".

                    Comment

                    • darek99
                      Senior
                      • 04-2002
                      • 2147

                      [QUOTE=arcy]Mam nieodparte wrażenie, że niektórzy nie potrafią zrozumieć, że w piłce nożnej najważniejsza jest gra, a nie wygłupy kibiców na trybunach.
                      QUOTE]


                      Następny laik w temacie.
                      Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                      Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                      skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                      Epikur z Samos.

                      Comment

                      • dnl
                        Member
                        • 02-2004
                        • 52

                        Dobra, koniec dyskusji siedząc przed C+ albo livescore.cc łatwo mówić o takich rzeczach. A niech sobie taka Amica inwestuje na wsi, w Poznaniu nikt nie zgodzi się na zmiane nazwy klubu. No i racja, niech grają sobie te pieniądze w tych Wronkach czy w Grodzisku, pieniądz ważniejszy niż kibic :-) the end.

                        Comment

                        • arcy
                          Senior
                          • 07-2002
                          • 7538

                          Tylko nie zdziw się, jak w lidze oprócz Warszawy i Krakowa będą sami "wioskowi" ze zmienionymi nazwami.

                          Comment

                          • robox
                            = kapslarz =
                            • 11-2002
                            • 8188

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
                            Dziś na Papricanie mecz z drużyną Roboxa ,trzeba wygrać i troszkę podciągnąć się w tabeli(dość tych remisów )
                            Obie drużyny potrzebują punktów, bo Odra się przebudziła i jest jeszcze szansa na załapanie się na baraże Obstawiam remis, chociaż to raczej pobożne życzenie, po tym co w tej rundzie prezentuję Zagłębie

                            Comment

                            • Pogoniarz
                              † 1971-2015 Piwosz w Raju
                              • 02-2003
                              • 7971

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dnl
                              Dobra, koniec dyskusji siedząc przed C+ albo livescore.cc łatwo mówić o takich rzeczach. A niech sobie taka Amica inwestuje na wsi, w Poznaniu nikt nie zgodzi się na zmiane nazwy klubu. No i racja, niech grają sobie te pieniądze w tych Wronkach czy w Grodzisku, pieniądz ważniejszy niż kibic :-) the end.
                              Chodziło mi o to ,że sam mieszkasz w "wiosce" ,bo Szamotuły metropolią nie są raczej... ,a jedziesz po innych" wioskach".
                              Byłem niejednokrotnie w Poznaniu, Grodzisku czy Wronkach i znam róznicę jakościową i ilościową jak i ciśnienie przed meczem na trybunach(zresztą pisałem już jaka mi się marzy pierwsza liga).Pewnie w tym roku dojdzie do zamiany GKS-ów,niezbyt mnie to cieszy jako kibica


                              Prawie jak Piwo
                              SZCZECIN

                              Comment

                              • Andrewbrw
                                Senior
                                • 03-2004
                                • 932

                                Dziś wielki mecz ! Jak tam chłopaki komu kibicujecie? ja oczywiście jestem za Liverpoolem, czyli AC MILAN wygra
                                na mecz wybieram się... do INSTYTUTU jak zwykle ! Bartek poprawi mi humor

                                Comment

                                Przetwarzanie...