przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bury_wilk
    Senior
    • 01-2004
    • 2655

    Dziś, to nawet dwumecz...
    Najpierw wygramy my, a potem Liverpool. W sumie, dlaczego nie...
    Lubię kiedy się zieleni
    Lubię jak się piwo pieni...

    ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

    Comment

    • peter007
      Senior
      • 06-2004
      • 2820

      Gdyby ktoś miał ochotę sprawdzić swoją wiedzę na temat LM: http://sport.onet.pl/130,quiz.html.
      Ja niestety nie wykazałem się i na 20 pytań poprawnie odpowiedziałem tylko na 9
      Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

      Comment

      • sloniatko
        Senior
        • 02-2004
        • 1014

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dnl
        [...] w Poznaniu nikt nie zgodzi się na zmiane nazwy klubu. [...]
        To tylko kwestia kasy
        Piwo czyni każdą czynność przyjemniejszą

        Comment

        • sloniatko
          Senior
          • 02-2004
          • 1014

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bury_wilk
          Dziś, to nawet dwumecz...
          Najpierw wygramy my, a potem Liverpool. W sumie, dlaczego nie...
          I tu się z Tobą w 100% zgadzam, najpierw my
          Piwo czyni każdą czynność przyjemniejszą

          Comment

          • baklazanek
            † 2014 Piwosz w Raju
            • 08-2001
            • 3562

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dnl
            Dobra, koniec dyskusji siedząc przed C+ albo livescore.cc łatwo mówić o takich rzeczach. A niech sobie taka Amica inwestuje na wsi, w Poznaniu nikt nie zgodzi się na zmiane nazwy klubu. No i racja, niech grają sobie te pieniądze w tych Wronkach czy w Grodzisku, pieniądz ważniejszy niż kibic :-) the end.
            Ale śmieszny jesteś. Naprawdę prawie z krzesła spadłem. Zamiast cfaniakować daruj sobie zbędne komentarze.
            A z tego co pamiętam jakieś gładzie szpachlowe czy coś takiego sponsorowało Lecha i wtedy występował właśnie pod nazwą Kreisel. Ciekawe gdzie by dzisiaj Leszek był gdyby nie sponsorzy? Pewnie 3 liga by zagościła bo gdyby wtedy nie znalazły się pieniądze to marnie by z wami było! Ciekawe dla czego wtedy taki mądry nie byłeś?

            Comment

            • kubciu
              Senior
              • 02-2003
              • 438

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007
              Gdyby ktoś miał ochotę sprawdzić swoją wiedzę na temat LM: http://sport.onet.pl/130,quiz.html.
              Ja niestety nie wykazałem się i na 20 pytań poprawnie odpowiedziałem tylko na 9
              Ja rónież się nie popisałem. 10 poprawnych

              Comment

              • baklazanek
                † 2014 Piwosz w Raju
                • 08-2001
                • 3562

                [QUOTE=kubciu]Ja rónież się nie popisałem. 10 poprawnych [/QUOTE

                Ja odgadłem 12.

                Comment

                • Ahumba
                  Senior
                  • 05-2001
                  • 8973

                  [QUOTE=baklazanek]
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kubciu
                  Ja rónież się nie popisałem. 10 poprawnych [/QUOTE

                  Ja odgadłem 12.
                  Ja nie odgadłem żadnego, bo tam nawet nie zajrzałem
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                  Comment

                  • biermann
                    Senior
                    • 09-2001
                    • 2552

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dnl
                    uwierz mi, ciekawiej jest u nas w Poznaniu na meczach o "zaszczytne uniknięcie baraży" niż np. we Wronkach albo w Grodzisku :-] gdzie mecze o "vicemistrzostwo", ew. PP ogląda 1-3 tyś widzów :-]
                    Zależy co dla kogo jest ciekawsze. Mecze w A-klasie są często lepsze niż przepłaconych popaprańców w "pierwszej" lidze. No chyba, że dla ciebie ciekawsze jest to jak grupa łysych troglodytów kradnie dzieciom flagi ( tak było na jakims meczu bodajże Lecha z Amicą dla ułatwienia dodam te dzieci Lechowi nie kibicowały). Tak to w tedy naprawde jest tam ciekawie ...
                    "u nas w Poznaniu" to człowiek się tylko pare lat temu z niego wyprowadziła a on się tak rozrósł, że już Szamotuły wchłonął. A jeszcze jedno z tym wyzywaniem drużyn z małych miasteczek od wiejskich to juz się powtarzasz, kiedyś niejaki "Beret" (ciekawe czy to nik od tego, że ma duży łeb czy, że ciągle jest nawalony jak beret ) w Canale też to powiedział pokazując jak wielkomiastowi "umiom" przegrywać. Pogoniarz ma racje z takimi kompleksami ciężko żyć.

                    A dziś wieczór problem kibicować Milanowi ( jednej z dwóch włoskich drużyn do których mam jakiś tam sentyment - tu chociażby po drużynie z Van Bastenem i pozostałymi Holendrami) czy Liverpoolowi (angielska więc lepsza , ale nigdy tej konkretnej nie lubiłem, a kibicować tylko dlatego, że broni Dudek ) Raczej będę oglądał beznamiętnie emocje gasząc Berliner Weisse
                    "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                    Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                    Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                    Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                    Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                    Comment

                    • peter007
                      Senior
                      • 06-2004
                      • 2820

                      "Premier Marek Belka odbył kilkunastominutową rozmowę telefoniczną z prezesem PZPN Michałem Listkiewiczem. Szef rządu zażądał wyjaśnień w sprawie skandalu ustawiania wyników meczy przez sędziów piłkarskich.

                      W trakcie rozmowy premier podkreślił, że "piłka nożna jest dla kibiców, a nie dla działaczy". Boisko piłkarskie w żadnym razie nie może być polem prywatnych rozgrywek personalnych, nadużyć i korupcji. Nie można tolerować sytuacji, w której zasady fair play obowiązują wyłącznie sportowców, a nie działaczy sportowych. Ujawnione ostatnio nadużycia w PZPN podważają zaufanie kibiców nie tylko do tej instytucji, ale przede wszystkim do sportu. Płacąc za bilety i przychodząc na mecze mają prawo oczekiwać uczciwej rywalizacji sportowej.

                      Prezes Listkiewicz poinformował Premiera, że w najbliższym czasie Zarząd PZPN poinformuje, jakie działania zamierza podjąć dla oczyszczenia sytuacji w Polskim Związku Piłki Nożnej."

                      źródło: PAP

                      Listek już kilka dni temu powiedział, że jeśli nic się nie zmieni to poda się do dymisji. Przecież on jako sternik tego cyrku zwanego PZPN nie powinien czekać aż się coś zmieni tylko od niego powinna wyjść inicjatywa. Tym bardziej, że na każdym kroku powtarza, że był sędzią znakomitym i wie jak to wszystko powinno wyglądać.
                      Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                      Comment

                      • Ahumba
                        Senior
                        • 05-2001
                        • 8973

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Andrewbrw
                        Dziś wielki mecz !
                        Szkoda, że wielcy piłkarze nie przyjechali, zwłaszcza obrońcy Liverpoolu
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                        Comment

                        • perłyfan
                          Senior
                          • 02-2003
                          • 1244

                          Do przerwy chyba wszystko jasne. Liverpool nei pokazuje niczego czym zachwycał eliminując Juve i Chelsea. Mówi się że wszystko możliwe dopóki piłka w grze, ale czy możliwe jest aby Milan stracił 3 bramki...Nie sądzę
                          JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

                          Comment

                          • Ahumba
                            Senior
                            • 05-2001
                            • 8973

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika perłyfan
                            Do przerwy chyba wszystko jasne. Liverpool nei pokazuje niczego czym zachwycał eliminując Juve i Chelsea. Mówi się że wszystko możliwe dopóki piłka w grze, ale czy możliwe jest aby Milan stracił 3 bramki...Nie sądzę
                            po 15 minutach 2 połowy już 3:3
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                            Comment

                            • perłyfan
                              Senior
                              • 02-2003
                              • 1244

                              Na szczęście nie znam się na piłce
                              JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

                              Comment

                              • Ahumba
                                Senior
                                • 05-2001
                                • 8973

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika perłyfan
                                Na szczęście nie znam się na piłce

                                Dlaczego się nie znasz to takie proste.
                                Pierwszy set wygrał Milan 3:0.
                                Drugi set wygrał Liverpool 3:0.
                                Teraz trwa trzeci set.
                                Nie wiem jeszcze tylko do ilu wygranych setów grają.
                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...