przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • iommi
    Senior
    • 07-2003
    • 1522

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron
    Ciekawe jaką ocenę w angolskich mediach otrzyma za ten mecz Dudek?
    Od The Sun dostał 7. Biorąc pod uwagę nastawienie tej gazety do Jurka, ocena ta jest nadzwyczaj hojna...
    Zdrowie Jurka Dudka , który (jak zawsze powtarzam) urodził się w Rybniku, w tym samym roku co ja i w tym samym szpitalu nawet!
    *****************************

    Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

    *****************************

    Comment

    • iron
      Senior
      • 08-2002
      • 6717

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kalifat
      Jak na mój gust to "podwójnie nieżyjący Hughes"
      Zastosowałem pisownię fonetyczną, która moim zdaniem lepiej odzwierciedla dokonania złotoustego Dariusza
      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
      Rock, Honor, Ojczyzna

      Comment

      • Aldach
        Senior
        • 07-2003
        • 1269

        Ogromne gratulacje dla Liverpoolu

        A żeby nie było zbyt miło, i żebyśmy nie myśleli, że po aresztowaniu pana Antoniego F. inni sędziowie się trochę przestraszą, polecam lekturę na Interii na temat wyczynów sędziego w meczu GKS - Odra. W ciągu 15 minut wyżucił trzech zawodników GKSu, poinformował, że przedłuża mecz o 5 minut, a w momęcie, gdy Odra wyrównała zakończył spotkanie mimo, że deklarowane przez niego 5 minut nie minęło. Potem udał się do szatni w asyście policji. Szkoda, że kibice nie utłukli gada, byłoby o jednego przekręciaża mniej.

        Comment

        • Maremali
          Senior
          • 05-2002
          • 1955

          Wczoraj nie było mi pisane oglądać pierwszej połowy meczu, wysiadając z samochodu byłem przekonany, że jest 0:1. Gdy doszedłem do domu było juz 0:3 i pomyślałem, że już po meczu, ale okazało się, że byłem w błedzie. To co chłopaki z Liverpoolu zrobili przez następny kwadrans to piłkarska poezja. Dogrywka trochę nudnawa ale karne to istne "szoł" w wykonaniu Jurka. . Zastanawiałem się skąd u niego taki pomysł na "pajacyki" na linii bramkowej. I przypomniał mi się odcinek "Mamy Cię", gdy ekipa Szymona Majewskiego wkręcała Dudka. Był tam gość czy też kelner, który był fanem a zarazem początkującym bramkarzem i właśnie takie dziwne ruchy przed naszy Jurkiem wykonywał co mocno rozbawiło naszego reprezentacyjnego goolkipera i dostał od niego na pamiątkę rękawice.
          http://maremali.web-album.org/

          Comment

          • Andrewbrw
            Senior
            • 03-2004
            • 932

            W wieku 29 lat, po długiej i ciężkiej chorobie, w nocy ze środy na czwartek zmarł w Wolfsburgu polski piłkarz Krzysztof Nowak, który cierpiał na nieuleczalną chorobę układu nerwowego ALS, wywołaną tajemniczym wirusem.




            Osierocił żonę Beatę i dwoje dzieci: 9-letniego Maksymiliina i 4-letnią Marię.

            Nowak dziesięć razy grał w reprezentacji Polski i zdobył jednego gola. Występował m.in. w Okęciu Warszawa, Sokole Pniewy, brazylijskim Atletico Paranaense i VfL Wolfsburg.

            Comment

            • iron
              Senior
              • 08-2002
              • 6717

              Maremali - wedle tego co piszą, to pomysł na pajacyki zaczerpnął Dudek od legendarnego bramkarza the Reds - Bruca Grobbelara, który w finale Pucharu Europy w 1984 roku przy karnych wykonywał podobne manewry

              Szkoda Nowaka
              Last edited by iron; 26-05-2005, 14:06.
              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
              Rock, Honor, Ojczyzna

              Comment

              • iommi
                Senior
                • 07-2003
                • 1522

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron
                Maremali - wedle tego co piszą, to pomysł na pajacyki zaczerpnął Dudek od legendarnego bramkarza the Reds - Bruca Grobbelara, który w finale Pucharu Europy w 1984 roku przy karnych wykonywał podobne manewry

                Szkoda Nowaka
                Jeszcze wczesniej w pajacykach lubowal sie Jan Tomaszewski...
                Last edited by iommi; 26-05-2005, 15:31.
                *****************************

                Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                *****************************

                Comment

                • peter007
                  Senior
                  • 06-2004
                  • 2820

                  Nie ważne jak, ważne, że skutecznie
                  Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                  Comment

                  • zAjkA
                    Senior
                    • 12-2004
                    • 1089

                    Najważniejsze że Liverpool z Dudkiem na czele zdobył LM oraz że Dudek swoim wystepem pokazał klasę i zamknął buzię wszystkim niedowiarkom którzy już dawno spisali go na straty .
                    Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

                    Comment

                    • Andrewbrw
                      Senior
                      • 03-2004
                      • 932

                      kurcze dziś oglądałem chyba ze 20 razy skróty z tego meczu... karne jak karne-Dudek jak ośmiornica- ale to co zrobił w końcówce dorywki-te 2 strzały Szewczenki jak on to obronił

                      Comment

                      • Pinio74
                        Senior
                        • 10-2003
                        • 3881

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Andrewbrw
                        kurcze dziś oglądałem chyba ze 20 razy skróty z tego meczu... karne jak karne-Dudek jak ośmiornica- ale to co zrobił w końcówce dorywki-te 2 strzały Szewczenki jak on to obronił
                        Pewnie on sam nie wie...
                        Środowe popołudnie i wieczór były super. Najpierw Wisła Płock pokonała 3-0 Cracovię, potem finał ligi mistrzów. Mecz w Płocku miał dwa różne oblicza. Pierwsza połowa była nudna, nic się nie działo, piłkarze oddali może ze dwa celne strzały. Za to druga połowa w wykonaniu Wisełki była świetna, zaatakowali z zębem i pomysłem. Pokazali, że bez Jelenia też można strzelać bramki i to ładne (bramka Sobczaka na 3-0).
                        BIRRARE HUMANUM EST

                        Comment

                        • Krzysiu
                          Krzysiu
                          • 02-2001
                          • 14936

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zAjkA
                          ... Dudek swoim wystepem pokazał klasę i zamknął buzię wszystkim niedowiarkom którzy już dawno spisali go na straty ...
                          Zdziwisz się, jak Benitez od nowego sezonu podziękuje mu za dotyczczasowe dokonania i przesunie na stałe do rezerwy. Moim zdaniem Dudek grał słabo, chociaz zdarzyło mu się kilka udanych interwencji, bardziej szczęśliwych niż przemyślanych. Zdecydowanie najlepsza była przy rzucie wolnym, wykonywanym przez Szewczenkę, bo ta z dogrywki to pełny przypadek.

                          Comment

                          • bury_wilk
                            Senior
                            • 01-2004
                            • 2655

                            Najpierw o beznadziejnych derbach Warszawy. Pomijając już to, że wynik był żenujący, to cała reszta też wyglądała tragicznie. Zainteresowanie meczem poniżające, nie wpuszczenie na stadion kibiców z Legii, poziom sędziowania, trener Motyka (machaliśmy mu białymi chusteczkami, ale raczej nikt się tym nie przejął, a szkoda, bo zostały dwa mecze i można by je spokojnie wygrać...), no i Raniecki, który przecież tak kocha Polonię, że doprowadza ją na skraj upadku. Gdzie jest Engel?!

                            No i o finale LM. Po pierwszej połowie straciłem ochotę na oglądania meczu do końca, ale obejrzałem Wszystko już zostało napisane, więc w skrócie: mecz świetny, emocje niesamowite, Dudek super, a po za tym podwójna satysfakcja, że Milan dostał w kuchnę.
                            Lubię kiedy się zieleni
                            Lubię jak się piwo pieni...

                            ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                            Comment

                            • Pogoniarz
                              † 1971-2015 Piwosz w Raju
                              • 02-2003
                              • 7971

                              Piłkarze Pogoni przepraszają za fatalną postawę w Meczu z "Miedzianymi"...Po wydrukowanym spotkaniu Wisła -Pogoń podobno mieli się odgryźć na Amice i oddali dwa celne strzały na bramkę ,z Zagłębiem też Niech tak grają dalej, to na trybunach będzie z 4000 kibiców i będzie piknik zamiast atmosfery...Aaa ciekawostką był fakt pojawienia się kibiców( ekipy hools)Zagłębia w sile 45 osób.
                              Derby Warszawy-to plama,porażka totalna,jakie to derby gdy jest w porywach jest maksymalnie 3000 kibiców gospodarzy i zero Legii...Czy znowu Policja musi być najważniejsza...


                              Prawie jak Piwo
                              SZCZECIN

                              Comment

                              • zAjkA
                                Senior
                                • 12-2004
                                • 1089

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                                Zdziwisz się, jak Benitez od nowego sezonu podziękuje mu za dotyczczasowe dokonania i przesunie na stałe do rezerwy. Moim zdaniem Dudek grał słabo, chociaz zdarzyło mu się kilka udanych interwencji, bardziej szczęśliwych niż przemyślanych. Zdecydowanie najlepsza była przy rzucie wolnym, wykonywanym przez Szewczenkę, bo ta z dogrywki to pełny przypadek.
                                Od dawna się mówi o jego odejściu. Zdaję sobie sprawę iż to mógłbyć jeden z jego ostatnich meczów w The Reds. A więc pożyjemy zobaczymy
                                Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

                                Comment

                                Przetwarzanie...