przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ahumba
    Senior
    • 05-2001
    • 8973

    Teraz czytam o jakichś strajkach podczas pierwszej kolejki oraz niezadowoleniu sędziów.
    Last edited by Ahumba; 01-07-2005, 09:11.
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

    Comment

    • Pinio74
      Senior
      • 10-2003
      • 3881

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika albeertos
      Źródło tego newsa mówi samo za siebie. PS już widział Wdowczyka, Smudę i Wójcika razem wziętych na stanowisku trenera. A trenerem jak był, jest Michniewicz...
      I polegałbym bardziej na oficjalnych źródłach klubowych (nie tylko Lecha) bo sezon ogórkowy w pełni
      Reiss propozycję dostał, jak sam mówi nie chce odchodzić z Lecha, ale:

      cyt. - Dostałem konkretną propozycję z Bełchatowa. Wiem, że jestem utożsamiany z Lechem. I to nie tylko w Poznaniu, ale w całym kraju, gdziekolwiek się nie ruszę - powiedział na łamach "Przeglądu Sportowego" Piotr Reiss.- Dlatego podkreślam jedno - wcale nie chcę stąd odchodzić, bo jestem z tym klubem bardzo związany. Jednak być może będę po prostu do tego zmuszony. Uważam, że wszystko pozostaje w rękach działaczy - podkreślił napastnik "Kolejorza".
      - Jeśli mam zostać w Poznaniu, muszę dostać zapewnienie, że będziemy grali w tym sezonie o coś więcej niż tylko o utrzymanie. To już bowiem staje się nudne. A żeby tak się stało, to ubytki, jakie powstały po odejściu kilku graczy, muszą być nie tylko uzupełnione. Przed wszystkim zastępcy muszą być wzmocnieniem - dodał Reiss, który przyznał, że oferta z Bełchatowa jest bardzo kusząca.
      - Przede wszystkim finansowo. Trener Mariusz Kuras powiedział, że ma młody, perspektywiczny zespół, który potrzebuje kilku doświadczonych piłkarzy. Cele mają ambitne, klub jest organizacyjnie przygotowany perfekcyjnie, czego w ostatnim czasie nie można powiedzieć o Lechu - zakończył Reiss.


      Pewnie skończy się podobnie jak z jego przejściem do Wisły Kraków, znajdzie się indywidualny sponsor i Reiss zostanie.
      Last edited by Pinio74; 01-07-2005, 09:19.
      BIRRARE HUMANUM EST

      Comment

      • robox
        = kapslarz =
        • 11-2002
        • 8188

        Przed chwilą podali na TVN24, że zatrzymanym i podejrzanym w aferze korupcyjnej, jest członek zarządu Piasta Gliwice.

        Comment

        • sloniatko
          Senior
          • 02-2004
          • 1014

          To moze jednak w II lidze zagra Uni Janikowo
          Piwo czyni każdą czynność przyjemniejszą

          Comment

          • arcy
            Senior
            • 07-2002
            • 7538

            Dobra, dobra. Gdyby tak degradować wszystkich zamieszanych w różne "niedziele cudów" itp., to trudno byłoby ze trzy ligi skompletować

            Comment

            • peter007
              Senior
              • 06-2004
              • 2820

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
              Nie rozsypała się, tylko rozgrywa swoje mecze w Szczecinie na stadionie Pogonii.
              To w takim razie Ceramika też się nie rozsypała tylko rozgrywa swoje mecze w Ostrowcu Św. To przyjedź do Piotrkowa lub Opoczna i wytłumacz to kibicom. Powiedz im, że ich ukochene kluby istnieją tylko grają gdzie indziej. Reakcji ich na te słowa chyba nie muszę podawać
              Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

              Comment

              • Ahumba
                Senior
                • 05-2001
                • 8973

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007
                Reakcji ich na te słowa chyba nie muszę podawać
                Podaj, proszę, podaj
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                Comment

                • arcy
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 7538

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007
                  To w takim razie Ceramika też się nie rozsypała tylko rozgrywa swoje mecze w Ostrowcu Św. To przyjedź do Piotrkowa lub Opoczna i wytłumacz to kibicom. Powiedz im, że ich ukochene kluby istnieją tylko grają gdzie indziej. Reakcji ich na te słowa chyba nie muszę podawać
                  A co mnie obchodzą ci kibice, skoro gdzieś mieli ich nawet działacze ich ulubionych klubów. Z drugiej strony, najwyraźniej tych miast nie stać na piłkę na takim szczeblu, bo:
                  a) wśród zamożnych mieszkańców nie ma kibiców
                  lub
                  b) zamożni kibice nie czuli potrzeby wspomagania klubu.

                  Zmiany siedzib klubów to na świecie normalna rzecz. Kojarzysz może taki zespół Milton Keynes Dons? Albo Minneapolis Lakers?
                  Last edited by arcy; 01-07-2005, 13:13.

                  Comment

                  • YouPeter
                    Senior
                    • 05-2004
                    • 2379

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                    Ja w tygodniu oglądam więcej meczów, niż ty przez miesiąc. Od B-klasy po IV ligę, ligi juniorów, młodzików i trampkarzy. I powiem tyle, że poziomem to za bardzo od I i II ligi nie odbiega.
                    Nie dość że bardzo nie odbiegają to jeszcze przyjemnie je się ogląda bo w niższych klasach nie ma takiego krycia i akcje przez to są bardziej płynne i mnij przerywane. Przypomina mi to mecze Polaków z lat 70 kiedy to można było przebiec przez pół boiska z piłką nie będąc atakowanym.
                    Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                    Comment

                    • kiszot
                      Senior
                      • 08-2001
                      • 8103

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                      Zmiany siedzib klubów to na świecie normalna rzecz. Kojarzysz może taki zespół Milton Keynes Dons? Albo Minneapolis Lakers?
                      Nie na świecie tylko za oceanem.Ale tam kibicowanie wogóle jest trochę dziwne.Więc takie przenosiny klubów za bardzo nie dziwią.
                      Jakoś nie wyobrażam sobie np.Realu Madryt grającego w Barcelonie.I ty chyba też.
                      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                      So von Natur, Natur in alter Weise,
                      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                      Comment

                      • Ahumba
                        Senior
                        • 05-2001
                        • 8973

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
                        Jakoś nie wyobrażam sobie np.Realu Madryt grającego w Barcelonie.I ty chyba też.
                        Grać to oni dość często tam grają, ale jako goście
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                        Comment

                        • lzkamil
                          kierowca bombowca
                          • 01-2003
                          • 3611

                          Akurat Milton Keynes Dons to ex-Wimbledon czyli nie za oceanem tylko nasza poczciwa piłkarska Wyspa. Ekonomia ekonomią ale współczuję kibicom, Piotrcovii też. Rozumiem to bo mój(*) łódzki ŁKS o mało nie podzielił tego losu pod panowaniem ptoka.

                          (*)Świadomie piszę 'mój' chociaż jestem widzewiakiem, bo nie uznaję świętych wojen
                          Lepszy jabol pod okapem
                          niż GŻ, CP i KP !


                          Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

                          Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

                          Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

                          Comment

                          • kiszot
                            Senior
                            • 08-2001
                            • 8103

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lzkamil
                            Akurat Milton Keynes Dons to ex-Wimbledon czyli nie za oceanem tylko nasza poczciwa piłkarska Wyspa.
                            No toż padom,że za oceanem

                            Czy aby ten klub nie powstał właśnie zo nowa dzięki kibicom?
                            Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                            1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                            Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                            Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                            So von Natur, Natur in alter Weise,
                            Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                            Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                            Comment

                            • peter007
                              Senior
                              • 06-2004
                              • 2820

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                              A co mnie obchodzą ci kibice, skoro gdzieś mieli ich nawet działacze ich ulubionych klubów. Z drugiej strony, najwyraźniej tych miast nie stać na piłkę na takim szczeblu, bo:
                              a) wśród zamożnych mieszkańców nie ma kibiców
                              lub
                              b) zamożni kibice nie czuli potrzeby wspomagania klubu.

                              Zmiany siedzib klubów to na świecie normalna rzecz. Kojarzysz może taki zespół Milton Keynes Dons? Albo Minneapolis Lakers?
                              A ile w Polsce jest tych miast, które stać na klub. Zobacz co sie dzieje na Górnym czy Dolnym Śląsku. Oprócz G4 cała polska piłka tonie w długach
                              Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                              Comment

                              • zAjkA
                                Senior
                                • 12-2004
                                • 1089

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bury_wilk
                                Raniecki spadł ze schodów i mocno się potłukł, szczególnych obrażeń doznała głowa prezesa. Na rundę jesienną ceny biletów nieco podniesiono: Kamienna 30 PLN (chyba z 16), Główna 40 PLN (z 25). Karnet na Trybunę Główną – 250 zł, karnet na Trybunę Kamienną – 150 zł, karnet na Lożę Honorową – 500 zł. Trzeba zadzwonić po psychiatrę...


                                Na Onecie wyczytałem że tak wysokie ceny mają ponoć odstraszyć wandali. Tylko że oni jak będą chcieli to i tak dostaną się na stadion.
                                Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

                                Comment

                                Przetwarzanie...