przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    Patrząc na dotychczasowe składy naszych drużyn "eksportowych" jestem pewien ,że ich przygoda szybko się skończy...W Intertoto blamażu nie było ,ale szczególnie Pogoń miała teoretycznie łatwiejszego rywala i co...?Wiadomo co, nawet bramki w dwumeczu nie potrafili strzelić,a Sigma grała bez kilku zawodników z podstawowego składu(no w sumie Pogoń też).Niestety miast się wzmacniać jak zwykle się osłabiają przed pucharami-taka polska norma


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN

    Comment

    • arcy
      Senior
      • 07-2002
      • 7538

      Ponieważ szanse polskiej drużyny na wejście z Intertoto do UEFA są mniejsze niż Wisły na awans do LM, to całkiem zrozumiałe, że nikt nie zbroi się na te rozgrywki. Poza tym, zwróć uwagę, że w Intertoto gra, kto chce i kilka lepszych drużyn nie miało na to ochoty.
      To, że niektórym działaczom Piotrcovii wydaje się, że przez Intertoto uda im się wypromować któregoś z Brazylijczyków i sprzedać go za sporą kasę, jest tylko kolejnym dowodem ich naiwności.
      Last edited by arcy; 14-07-2005, 09:53.

      Comment

      • zAjkA
        Senior
        • 12-2004
        • 1089

        Dla mnie Boruc to teraz zdecydowanie numer 1 w polskiej bramce. Na pewno szansy jaką otrzymał czyli występy w Celticu nie zmarnuje. Jestem pewien że wygryzie Dudka ze składu na MŚ które odbęda się w Niemczech. Pozatym myślę że Celtic to tylko przystanek w drodze do jego dalszej kariery. Co do Saganowskiego to nigdy nie miałem do niego przekonania ani w Legii ani w reprezentacji. Oby teraz Łukasz Fabiański pokazał na co go stać bo to dobry materiał na klasowego bramkarza. No i mam nadzieję że Marcin Smoliński zabłyśnie podczas zbliżającego się sezonu.
        Last edited by zAjkA; 15-07-2005, 11:00.
        Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

        Comment

        • arcy
          Senior
          • 07-2002
          • 7538

          Nie zgadzam się z tymi peanami na cześć Boruca. Ma jeszcze sporo braków, między innymi jeśli chodzi o zachowanie w bramce. Zdarza mu się nadmiar nonszalancji, tyle że u nas nikt nie umiał tego wykorzystać.

          No i obawiam się jeszcze czegoś. Czy nadmiar funtów mu nie zaszkodzi?

          Comment

          • zAjkA
            Senior
            • 12-2004
            • 1089

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
            Nie zgadzam się z tymi peanami na cześć Boruca. Ma jeszcze sporo braków, między innymi jeśli chodzi o zachowanie w bramce. Zdarza mu się nadmiar nonszalancji, tyle że u nas nikt nie umiał tego wykorzystać.

            No i obawiam się jeszcze czegoś. Czy nadmiar funtów mu nie zaszkodzi?
            Faktem jest że Boruc musi jeszcze popracować nad brakami min. nad grą nad przedpolu ale myślę że szybko to opanuje. Będzie pracował z dobrymi fachowcami którzy wyeliminuja jego braki. Narazie pozostaje się cieszyć iż będzie grał w dobrym klubie. No a czy funty mu nie uderzą do głowy to czas pokaże.
            Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

            Comment

            • peter007
              Senior
              • 06-2004
              • 2820

              Żurawskiemu niestety nie udał się debiut w Cetkiku. Wszedł na boisko w 66. minucie a w 82. mógł zdobyć swoją pierwszą bramkę, niestety nie wykorzystał rzutu karnego. Żeby się tylko chłopina nie zamknął w sobie
              No i jeszcze dodam, że Boruc cały mecz przesiedział na ławie
              Last edited by peter007; 16-07-2005, 17:40.
              Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

              Comment

              • bury_wilk
                Senior
                • 01-2004
                • 2655

                Polonia naściągała znowu masę zawodników i jak to już przerabialiśmy przed kolejną rundą, znów będzie zupełnie nowa drużyna, a przynajmniej tak to wygląda. Dopiero co zaczynam wszystko ogarniać po powrocie z urlopu i jeszcze nie wiem, co i jak, ale jest chyba z ośmiu nowych i jeszcze kilku może dojść (w tym z drużyny rezerw).
                Acha, no i 2-2 z Arką...
                Lubię kiedy się zieleni
                Lubię jak się piwo pieni...

                ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                Comment

                • arcy
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 7538

                  O tym, że nie tylko kibice mają słaby kontakt z rzeczywistością świadczy fakt, że z list PO do Sejmu kandydował będzie Roman Kosecki

                  Comment

                  • bury_wilk
                    Senior
                    • 01-2004
                    • 2655

                    Jak na dziś, transfery Polonii:

                    już załatwione:
                    Mateusz Sławik (bramkarz, GKS Katowice), Krzysztof Markowski (obrońca, GKS Katowice), Krzysztof Nykiel (obrońca, Drwęca Nowe Miasto), Ensar Arifović (napastnik, Żeleżnicar Sarajewo)

                    Negocjują kontrakty
                    Matias Favano (pomocnik, Lech Poznań), Łukasz Paulewicz (Lech), Luis Swisher (obrońca, Club Suchitepequez), Łukasz Piątek (napastnik, rezerwy Polonii), Mariusz Bacławski, Maciej Biernacki, Cezary Wilk (pomocnicy, z drużyny juniorów), Ivan Bondzulić (bramkarz, Javor Ivanijca)

                    Na testach
                    Dawid Jarko (napastnik, Gwarek Zabrze), Krzysztof Mikuła (napastnik, Flota Świnoujście)

                    ...a mówili, że przyjdzie Lampard, Raul i Ronaldinho...

                    Lubię kiedy się zieleni
                    Lubię jak się piwo pieni...

                    ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                    Comment

                    • robox
                      = kapslarz =
                      • 11-2002
                      • 8188

                      Zagłębie zakupiło następujących piłkarzy:
                      Michał Chałbiński (wcześniej Górnik Zabrze), Dawid Banaczek (Amica Wronki), Michał Stasiak (Odra Wodzisław) oraz Dawid Plizga (GKS Katowice).

                      W poczekalni czeka jeszcze Mateusz Bartczak (Amica).
                      Nie jest źle, chociaż sezon zweryfikuje trafność tych transferów

                      Comment

                      • arcy
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 7538

                        W zeszłym sezonie największym problemem Zagłębia był brak napastników. Widać, że poszli po rozum do głowy.

                        Comment

                        • robox
                          = kapslarz =
                          • 11-2002
                          • 8188

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                          W zeszłym sezonie największym problemem Zagłębia był brak napastników. Widać, że poszli po rozum do głowy.
                          Co prawda to prawda, z napastnikami był problem, myślę, że Chałbiński i Plizga powinni spokojnie wywalczyć sobie miejsce w podstawowym składzie, chociaż w obwodzie są jeszcze Łobodziński, Mierzejewski i Piszczek.

                          Co do transferów, to było na testach kilku obcokrajowców pokroju Essiena z Lyon, ale stwierdzono, że są nieperspektywiczni

                          Comment

                          • bury_wilk
                            Senior
                            • 01-2004
                            • 2655

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox
                            Co do transferów, to było na testach kilku obcokrajowców pokroju Essiena z Lyon, ale stwierdzono, że są nieperspektywiczni
                            "nieperspektywiczni" to trudne słowo, może zamieńmy je na jeszcze trudniejsze: "niepasteryzowani"
                            Lubię kiedy się zieleni
                            Lubię jak się piwo pieni...

                            ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                            Comment

                            • kiszot
                              Senior
                              • 08-2001
                              • 8103

                              Polonia Bytom wczoraj otrzymała licencje na grę w II lidze. Co prawda pierwsze mecze musi grać na stadionie Piasta Gliwice ale tylko do czasu dokończenia pewnych prac budowlanych.
                              Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                              1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                              Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                              Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                              So von Natur, Natur in alter Weise,
                              Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                              Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                              Comment

                              • arcy
                                Senior
                                • 07-2002
                                • 7538

                                PZPN opracował chyba pewien system przyznawania licencji. Na początku nie otrzymuje ich nikt (może poza G-4), a w dniu rozpoczęcia rozgrywek mają je już wszyscy. Coś mi tu pachnie fikcją, i to bez sajens.

                                Comment

                                Przetwarzanie...