przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • arcy
    Senior
    • 07-2002
    • 7538

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
    Tego meczu z Brazylią bym nie ruszał, o ile pamiętam Leonidas grał w nim bez butów.
    Trzeba więc ustalić, kto mu na to pozwolił i dodatkowo pobrać próbki murawy do analizy.
    Last edited by arcy; 20-08-2005, 09:27.

    Comment

    • arcy
      Senior
      • 07-2002
      • 7538

      Odnalazł się Wojciech Kowalczyk! Jest obecnie gwiazdą A-klasy, kapitanem drużyny AZS Absolwent Warszawa.

      Muszę przyznać, że dość specyficznie rozumieją w tym klubie (AZS - Akademicki Związek Sportowy) określenie absolwent - wychodzi na to, że wystarczy pięć klas podstawówki.

      Comment

      • pieczarek
        zwykle cham i prostak
        • 06-2001
        • 5011

        A może nazwa klubu (Absolwent) jest od jednego z produktów ukrytego sponsora, czyli Polmosu Białystok?

        Comment

        • Pogoniarz
          † 1971-2015 Piwosz w Raju
          • 02-2003
          • 7971

          Przed chwilą skończył się szlagier w lidze szkockiej.Rangersi pokonali Celtów 3:1,będąc zespołem zdecydowanie lepszym.Boruc zagrał od pierwszej minuty i...co miał wpuścić to ...wpuścił.Miał sporo szczęścia ,ponieważ przeciwnicy pudłowali niemiłosiernie.Żurawski wszedł na ostatnie dwadzieścia kilka minut i to w sumie tyle można powiedzieć o jego grze.Szczerze mówiąc mecz mnie troszkę rozczarował;spodziewałem się walki na całego ,a tu po czerwonej kartce dla zawodnika Celticu ,zupełnie zeszło z "Katolików"powietrze.
          Last edited by Pogoniarz; 20-08-2005, 14:48.


          Prawie jak Piwo
          SZCZECIN

          Comment

          • żąleną
            Sojowe Oddziały Bojowe
            • 01-2002
            • 13239

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
            Trzeba więc ustalić, kto mu na to pozwolił
            Mówię, lepiej nie tykać, bo może zacząć się ustalanie, jak te buty zniknęły.

            Comment

            • arcy
              Senior
              • 07-2002
              • 7538

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek
              A może nazwa klubu (Absolwent) jest od jednego z produktów ukrytego sponsora, czyli Polmosu Białystok?
              To by tłumaczyło obecność Kowala

              AZS należałoby wtedy rozszyfrować jako: Abstynentów Zostawiłem (w) Sewilli.

              Comment

              • arcy
                Senior
                • 07-2002
                • 7538

                Dziś piłkarze Legii zadali cios w plecy zwolennikom dopuszczania do I ligi tylko dużych miast i ulegli prowincjonalnej Dyskobolii 0:2.

                Mecz jesieni w Lubinie - Zaglębie-Lech 4:5.

                Comment

                • albeertos
                  Senior
                  • 10-2001
                  • 2313

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                  Mecz jesieni w Lubinie - Zaglębie-Lech 4:5.
                  Raczej radosna twórczość w obronie

                  A tak na poważnie, to jak słuchałem relacji w internecie, to włos się na głowie jeżył co oni wyprawiali. Po 7 minutach 2-0 dla Zagłębia, potem Liberda dwa pierwsze strzały Lecha przepuszcza. Ale wygrana cieszy. Mam nadzieję że po tym meczu wykuje sie charakter drużyny jak po meczu z Wisłą Płock wiosną 2004 roku, kiedy był remis 4-4. Tamten mecz miał podobny przebieg i dramaturgię.
                  (_)>
                  Nigdy się nie poddawaj!!!
                  Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                  Lech jest tam gdzie jego wiara
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Comment

                  • arcy
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 7538

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika albeertos
                    Raczej radosna twórczość w obronie

                    A tak na poważnie, to jak słuchałem relacji w internecie, to włos się na głowie jeżył co oni wyprawiali. Po 7 minutach 2-0 dla Zagłębia, potem Liberda dwa pierwsze strzały Lecha przepuszcza. Ale wygrana cieszy. Mam nadzieję że po tym meczu wykuje sie charakter drużyny jak po meczu z Wisłą Płock wiosną 2004 roku, kiedy był remis 4-4. Tamten mecz miał podobny przebieg i dramaturgię.
                    Zagłębie to bardzo ciekawa dużyna - jak już wreszcie uda im się coś nastrzelać, to wpuszczą jeszcze więcej.

                    Comment

                    • Pogoniarz
                      † 1971-2015 Piwosz w Raju
                      • 02-2003
                      • 7971

                      Kurcze chciałem jechać do Wronek na jutrzejszy mecz,w końcu to tylko około 220 km jazdy drogą;180 koleją(ale powrót do d..),lecz po akcji Lechii i Ruchu na swoich adwersarzy chęć mi zdecydowanie odeszła.Zresztą jadąc do Wronek czy Grodziska można spodziewać się"atrakcji" ze strony hools dwóch klubów.Dotychczas kończyło się to na demolkach samochodów i czasem obiciu,ostatnio było znacznie gorzej - w ruch poszły noże...i dwóch fanów Pogoni wylądowało w szpitalu z ranami kłutymi.
                      No i nie wiem co robić cholercia.


                      Prawie jak Piwo
                      SZCZECIN

                      Comment

                      • robox
                        = kapslarz =
                        • 11-2002
                        • 8188

                        Trener Besek za bardzo eksperymentuje w obronie, praktycznie w każdym meczu tam grają inni piłkarze, no i są tego efekty.... opłakane. Praktycznie mecz wygrany, przegrali na własne życzenie. Nie za ciekawie to wygląda
                        Last edited by robox; 20-08-2005, 22:06.

                        Comment

                        • zAjkA
                          Senior
                          • 12-2004
                          • 1089

                          Legia poraz kolejny dała ciała-żeby nie powiedzieć tego inaczej. Ambicje Legii przerastają jej własne możliwości. O mistrzostwie mogą zapomnieć. Co z tego że Legia ma utalentowaną młodzież skoro nie ma się ona od kogo uczyć. Dyrektor sportowy pan Bednarz myśli chyba że Legię zbawią cudzoziemcy w co jednak wątpie. Niestety przyjdzie im się chyba pożegnać równiez z pucharem UEFA. Nie wiem czy się cieszyć że czy płakać.
                          Przyznam że jeszcze nigdy nie wątpiłem w Legię tak jak dziś.
                          Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

                          Comment

                          • pieczarek
                            zwykle cham i prostak
                            • 06-2001
                            • 5011

                            Zajka - demonizujesz sprawę wyniku. Przypadkiem wszedłem na stronę kibiców Legii (www.legialive.pl) i znalazłem bardzo ciekawe materiały. Otóż Bodziach, prawdopodobnie stały autor rubryki "Relacja z trybun", napisał: Choć do wyjazdu (do Zurychu) nie zachęca gra piłkarzy, to nie ona jest dla nas najważniejsza. Udowodniliśmy to zaraz po przerwie skandując "Ch... z wynikami, Żyleta jest zawsze z Wami!". Skoro nawet dla Żylety wyniki nie są ważne, to czym tu się martwić? Pogodą? Cenami biletów? Katastrofalną frekwencją na stadionie?
                            Last edited by pieczarek; 21-08-2005, 06:52.

                            Comment

                            • arcy
                              Senior
                              • 07-2002
                              • 7538

                              Podobno silny Widzew Łódź przegrał drugi mecz z rzędu, tym razem 1:2 ze Śląskiem Wrocław - w Łodzi.

                              Z innych dobrych wiadomości - Ruch Chorzów pokonał Szczakowiankę Jaworzno 4:0.

                              Comment

                              • szarpik
                                Senior
                                • 02-2002
                                • 676

                                to jak słuchałem relacji w internecie
                                Żałuj Albeertos bo naprawde warto było na ten wyjazd pojechać . Znakomity doping , atmosfera i dramaturgia meczu to jest to co kibic lubi najbardziej. W meczu można było znaleźć wszystko co w piłce buduje emocje : Dużo bramek , rzut karny , czerwone kartki , nerwy do samego końca i upragnione zwycięstwo. Rewelacyjny wyjazd.
                                ps. Pozdro dla kibiców z Lubina za dobre przyjęcie i transparenty popierające nasz bojkot
                                WWW.EKSTRAKLASA.NET

                                Comment

                                Przetwarzanie...