przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bury_wilk
    Senior
    • 01-2004
    • 2655

    Polonia znowu dała ciała i mimo, że z 2-0 wyciągnęła na 2-2, to mecz przegrała. Korona była ponoć lepsza, choć były jakieś cyrki z niepodyktowanym karnym dl anas - nie wiem, nie widziałem. Coraz mniej mi się to podoba...
    Po za tym widziałem słabiusieńką Legię i jednym okiem Amicę z Pogonią. Wynik z meczu Zagłębie - Lech robi wrażenie. Ciekawe jak to się odbije na Piłkarzykach

    Lubię kiedy się zieleni
    Lubię jak się piwo pieni...

    ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

    Comment

    • szarpik
      Senior
      • 02-2002
      • 676

      choć były jakieś cyrki z niepodyktowanym karnym dl anas - nie wiem, nie widziałem
      Przede wszystkim karny dla Korony był delikatnie mówiąc dyskusyjny
      WWW.EKSTRAKLASA.NET

      Comment

      • Audi
        Senior
        • 03-2003
        • 1682

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bury_wilk
        ... Wynik z meczu Zagłębie - Lech robi wrażenie...
        Mówią że przestali pić lecha i zaczeli lepiej grać

        Comment

        • robox
          = kapslarz =
          • 11-2002
          • 8188

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Audi
          Mówią że przestali pić lecha i zaczeli lepiej grać
          Widać, że niektórzy piłkarze Zagłębia po cichaczu jeszcze go popijają

          Comment

          • Pogoniarz
            † 1971-2015 Piwosz w Raju
            • 02-2003
            • 7971

            Obejrzałem wczoraj na Canalu mecz Amiki z Pogonią.Pierwsza połowa w wykonaniu Pogoni to totalne dno Jeden strzał na bramkę i to niecelny z rzutu wolnego i spartolona szansa Trałki po dziwnym wybiegnięciu z brami Cierzniaka.Druga to w dalszym ciągu katastrofalne ustawienie w bloku obronnym(który w sumie nie istniał),ale był brzebłysk- nie chodzili po boisku jak w pierwszej połowie ,lecz nawet zaczęli biegać . Sprowadzeni Tavares i Rosa z Brazylii to kolejne "piłkarskie odpady";zagrali katastrofalnie jak w sumie cała "drużyna".W sumie jak najbardziej zasłużne zwycięstwo Amiki,tylko sędzia mógłby równo rozdzielać kartki.


            Prawie jak Piwo
            SZCZECIN

            Comment

            • albeertos
              Senior
              • 10-2001
              • 2313

              Za pzpn.pl:

              ZESTAW PAR 1/16 FINAŁU PUCHARU POLSKI (20/21 września oraz 25/26 października)

              Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - OKS 1945 Olsztyn
              Mazowsze Płock - Korona Kielce
              GKS Bełchatów - Podbeskidzie Bielsko-Biała
              Warta Sieradz - Wisła Płock (*)
              Wierna Małogoszcz - Zagłębie Lubin
              Cracovia - Kujawiak Włocławek
              ŁKS Łódź - Pogoń Szczecin
              Tłoki Gorzyce - Wisła Kraków
              Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie - Amica Wronki
              Polonia Warszawa - Tur Turek
              KSZO Ostrowiec Św. - Legia Warszawa
              Okocimski KS Brzesko - Lech Poznań
              Odra Opole/Jagiellonia Białystok - Górnik Łęczna
              Odra Wodzisław Śl. - Zagłębie Sosnowiec
              Górnik Zabrze - Radomiak Radom
              wolny los - Hetman Zamość

              Drużyna GKS Katowice nie zgłosiła się do rozgrywek, dlatego Hetman Zamość otrzymał wolny los.

              Gospodarzem pierwszego meczu wylosowano Wisłę Płock, ale przedstawiciele klubów uzgodnili, że pierwsze spotkanie odbędzie się w Sieradzu.
              (_)>
              Nigdy się nie poddawaj!!!
              Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
              Lech jest tam gdzie jego wiara
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Comment

              • bury_wilk
                Senior
                • 01-2004
                • 2655

                No, zobaczymy co ciekawego pokaże Wisła. Łatwo nie będzie, ale jak nie awansują, to są frajerami, bo szansa jest ogromna (nie wiem, czy tego samego nie napisałem o meczach z Valerengą ).
                Lubię kiedy się zieleni
                Lubię jak się piwo pieni...

                ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                Comment

                • arcy
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 7538

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika albeertos
                  Za pzpn.pl:
                  Okocimski KS Brzesko - Lech Poznań
                  Hm, to mi przypomina, że wśród kibiców Lecha widziałem jednego wiernego kibica Okocimskiego. Nawet z klubową torbą jeździ po Poznaniu.

                  Comment

                  • peter007
                    Senior
                    • 06-2004
                    • 2820

                    Dzisiaj się wybieram do knajpki na meczyk i mam nadzieję, że będę z niej wracał w dobrym humorze. Osobiście obstawiam porażkę Wisły 1:2
                    Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                    Comment

                    • Twilight_Alehouse
                      Chmielowisko.pl
                      • 06-2004
                      • 6310

                      W dzisiejszym "Dzienniku Łódzkim" jest artykuł o kolejnym pomyśle połączenia ŁKSu z Widzewem. Tym razem zapalił się Boniek. Więcej nie mogę niestety podać, bo tylko zerknąłem przez szybę w kiosku
                      Last edited by Twilight_Alehouse; 23-08-2005, 15:56.

                      Comment

                      • peter007
                        Senior
                        • 06-2004
                        • 2820

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse
                        W dzisiejszym "Dzienniku Łódzkim" jest artykuł o kolejnym pomyśle połączenia ŁKSu z Widzewem. Tym razem zapalił się Boniek. Więcej nie mogę niestety podać, bo tylko zerknąłem przez szybę w kiosku
                        Matko i córko co oni wymyślają. Rozumiem, że łatwiej miastu by było utrzymywać jeden klub czy obiekt ale akurat ta fuzja byłaby chyba szkodą dla całej polskiej piłki. Podobna historia chyba kiedyś miała miejsce w Bytomiu.
                        Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                        Comment

                        • Twilight_Alehouse
                          Chmielowisko.pl
                          • 06-2004
                          • 6310

                          A jednak mogę podać więcej. Artykuł przeklejony z internetowej strony "DŁ":

                          Widzew i ŁKS jedną drużyną?

                          Zbigniew Boniek zastanawia się nad połączeniem Widzewa z ŁKS. Jego zdaniem, jeden silny klub piłkarski w Łodzi mógłby przyciągnąć sponsorów.

                          Boniek ubolewa, że odkąd przejął Widzew, ani władze miasta, ani biznesmeni nie wspierają dostatecznie odbudowy drużyny. – Może po połączeniu potencjalni sponsorzy okazaliby się hojniejsi i traktowali wspólny klub jako wizytówkę miasta? – pyta.

                          Według Bońka, w obecnej sytuacji finansowej szczytem możliwości Widzewa byłby awans do I ligi.

                          – Zakładałem ambitniejsze cele, ale by dogonić krajową czołówkę, awansować do pucharów, potrzebujemy kilkunastu milionów na sezon.

                          Mirosław Wróblewski, wiceprezes ŁKS, przypomina, że kilka lat temu taki sam pomysł miał Jan Tomaszewski, były bramkarz reprezentacji Polski. – W Polsce było już wiele fuzji klubów i żadna nie zakończyła się sukcesem. Jak miałaby się nazywać połączona drużyna: ŁKS

                          – Widzew czy Widzew – ŁKS? Na którym stadionie by grała? Dla mnie tradycja nie jest na sprzedaż, dlatego użeram się z urzędnikami, komornikami, wierzycielami i chodzę po sądach, aby ŁKS istniał.

                          Włodzimierz Tomaszewski, wiceprezydent Łodzi, nie chce się wypowiadać na temat ewentualnej fuzji. Podkreśla, że władze Łodzi uzgodniły niedawno z Bońkiem zasady współpracy.

                          – Miasto zaangażuje swoje środki promocyjne do wspierania klubu, a klub ma promować miasto. Będziemy także nakłaniać biznesmenów i spółki miejskie do wspierania Widzewa, trzymając się jednak zasady, aby nie faworyzować jednego klubu.

                          Działacz sportowy, który zastrzegł anonimowość, wyraził obawę, by fuzja Widzewa i ŁKS, na razie tylko teoretyczna, nie skończyła się tak, jak bajka o Pawle i Gawle.

                          Comment

                          • adam16
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 9865

                            Ależ dziś się nerwów najadłem przez te tyskie biegające po greckim boisku. I chyba na nic te nerwy
                            Browar Hajduki.
                            adam16@browar.biz
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                            Comment

                            • sloniatko
                              Senior
                              • 02-2004
                              • 1014

                              I niestety Wisła odpadła
                              Liga Mistrzów to za wysokie progi dla polskich zespołów i chyba tak będzie dopóki polskie zespoły będą się osłabiać zamiast sie wzmacniać przed rozgrywkami pucharowymi.
                              Piwo czyni każdą czynność przyjemniejszą

                              Comment

                              • arcy
                                Senior
                                • 07-2002
                                • 7538

                                Wyszło na moje.

                                Comment

                                Przetwarzanie...