przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Wujcio_Shaggy
    Senior
    • 01-2004
    • 4628

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pinio74
    I dobrze by było, żeby do soboty sobie nie przypomnieli
    Niestety , nie ma obaw... Chyba już tylko cud może nas uratować, a takowy raczej się nie wydarzy w tym tygodniu...
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

    @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

    Comment

    • zythum
      Kot Makawity
      • 08-2001
      • 8305

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika albeertos
      A ja wczoraj słyszałem, że sam Boniek potwierdził że rozmowy nie sa prowadzone. Widać komuś zależy żeby rozmowy z Lechem były toczone w napiętej atmosferze.

      No cóż, dług 20 mln. Widzew pozbył się długów tanim chwytem i wykiwał wierzycieli. Tylko ile będzie kosztowało dostosowanie stadionu Widzewa do wymogów UEFA na LM? Na pewno więcej niż 20 mln.
      Ech albeertosie piszesz o tanich chwytach i wykiwaniu a czy nie głosisz w innych sprawch, że co jest prawnie dozwolone jest dozwolone. Czy gdy właściciel firmy stosuje tanie chwyty i wykiwuje pracowników tez jest godzine potępineia z Twojej strony? A stadion Widzewa bardziej nadaje się na mecze piłkarskie niz stadion Lecha tak przy okazji.
      ps. Weźcie sobie tą Amicę i tak nigdy nie osiągnięcie nawet 10 procent tego co Widzew kiedyś i co za chwilę znowu będzie osiągał Bo Widzew Wielki po prostu jest.
      ps2. żebyśmy się dobrze rozumieli - to Ty pierwszy atakujesz mój klub tylko ze strachu przed utrata sponsora, ja musiałem na to zareagować. Widzewowi Amica do nieczego nie jest potrzebna, dla Lecha to kwestia zycia lub śmierci dlatego rozumie Twój gniew i atak ale...musiałem odpowiedzieć.
      Amica Poznań - fajny klub
      Last edited by zythum; 07-12-2005, 20:55.
      To inaczej miało być, przyjaciele,
      To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
      Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
      Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
      Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

      Rządzący światem samowładnie
      Królowie banków, fabryk, hut
      Tym mocni są, że każdy kradnie
      Bogactwa, które stwarza lud.

      Comment

      • baklazanek
        † 2014 Piwosz w Raju
        • 08-2001
        • 3562

        Benfica ograła MU! Bardzo się cieszę z tego powodu gdyż nie należę do sympatyków angielskiego zespołu(mało napisane). Jedno mnie tylko zmartwiło, a raczej wkurzyło. Leżenie i udawanie ,że boli rączka, nóżka albo coś innego. Dla mnie jest to żałosne i boli mnie to, że jest to praktykowane w coraz to większym stopniu. Takie chamskie zachowanie może być tylko w niewielkim stopniu tłumaczone tym, iż może być to pewnego rodzaju rewanż za faul. Gdyby ktoś nie sfaulował nie było przedstawienia.

        Comment

        • kiszot
          Senior
          • 08-2001
          • 8103

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
          ps. Weźcie sobie tą Amicę i tak nigdy nie osiągnięcie nawet 10 procent tego co Widzew kiedyś i co za chwilę znowu będzie osiągał Bo Widzew Wielki po prostu jest.
          Zythumie przecież Widzew niczego wielkiego w piłce nie osiągnął.Oczywiście pisze tu o realnych sukcesach a nie o awansie do jakiejś tam części pucharów.
          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
          So von Natur, Natur in alter Weise,
          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

          Comment

          • albeertos
            Senior
            • 10-2001
            • 2313

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
            Ech albeertosie piszesz o tanich chwytach i wykiwaniu a czy nie głosisz w innych sprawch, że co jest prawnie dozwolone jest dozwolone. Czy gdy właściciel firmy stosuje tanie chwyty i wykiwuje pracowników tez jest godzine potępineia z Twojej strony? A stadion Widzewa bardziej nadaje się na mecze piłkarskie niz stadion Lecha tak przy okazji.
            ps. Weźcie sobie tą Amicę i tak nigdy nie osiągnięcie nawet 10 procent tego co Widzew kiedyś i co za chwilę znowu będzie osiągał Bo Widzew Wielki po prostu jest.
            ps2. żebyśmy się dobrze rozumieli - to Ty pierwszy atakujesz mój klub tylko ze strachu przed utrata sponsora, ja musiałem na to zareagować. Widzewowi Amica do nieczego nie jest potrzebna, dla Lecha to kwestia zycia lub śmierci dlatego rozumie Twój gniew i atak ale...musiałem odpowiedzieć.
            Amica Poznań - fajny klub
            Ech Zythum, poza Widzewem świata nie ma.... A to nie tak.

            Twierdzisz że stadion Widzewa się bardziej nadaje? Super. Gratuluję dobrego samopouczucia i humoru. W końcu to łódzki stadion kandyduje do Euro 2012 i w przyszłym roku będą na nim rozgrywane Mistrzostwa Europy Juniorów. No i ma podgrzewaną murawę i pojemność 30.000.

            10% powiadasz. Podlicz krajowe i zagraniczne trofea i napisz tu wszystkim jaki jest bilans pomiędzy klubami.

            Co do tanich chwytów. Nie będę wskazywał palcem kto wyrabia 753 % normy w otwieraniu tematów o brutalnym kapitaliźmie i biedzie tego świata. Prezentujesz w tym temacie pełną mentalność Kalego. Obliczyłeś już ile ludzi nie dostało pensji albo zostało zwolnionych z powodu tego że Widzew wydymał swoich wierzycieli? Ja jakoś tego nie widziałem. A chętnie poczytam.

            A tak poza tym polecam odrobienie pracy domowej i dokładne przyjrzenie się klimatowi w Poznaniu, jesli już tak kategorycznie się wypowiadasz na ten temat. Gdyby zastosować "czysty" manewr Widzewa, Lech byłby już dawno czyściutki jak łza. Bez długów, z dużym stadionem i mnóstwem kibiców. Tylko tutaj się długi oddaje, a nie pozdrawia wierzycieli środkowym palcem.

            A Amica to nie sprawa życia i śmierci. Lech będzie istniał dalej, nieistotne w jakiej lidze. Ale to jak widać jest bardzo istotne dla wielu innych, dla których byłoby wielkim wstydem pojeździć za klubem w IV lidze czy B klasie. Stąd manewry w stylu Bońka, Ptaka i Stasiaka.

            Amica Poznań - może powstanie, może nie. Ale to nie będzie mój klub.
            (_)>
            Nigdy się nie poddawaj!!!
            Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
            Lech jest tam gdzie jego wiara
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              Zythum, naprawdę przyjemniej było, gdy występowałeś na forum jako piwosz, a nie ultras Widzewa i aktywista społeczny.

              Comment

              • Pogoniarz
                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                • 02-2003
                • 7971

                Ludziska wieta może jaka niekodowana stacja przeprowadzi transmisję z losowania w Lipsku ? Korzeniowski...co? Po prostu odejdź


                Prawie jak Piwo
                SZCZECIN

                Comment

                • Pogoniarz
                  † 1971-2015 Piwosz w Raju
                  • 02-2003
                  • 7971

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
                  Ludziska wieta może jaka niekodowana stacja przeprowadzi transmisję z losowania w Lipsku ? Korzeniowski...co? Po prostu odejdź
                  Wracając do Lecha,też troszkę poprzekręcali ze zmianami -zmiana na PKP .Mało który klub po transformacjach ma czyste sumienie To jest bardzo skomplikowane...
                  Last edited by Pogoniarz; 08-12-2005, 19:01.


                  Prawie jak Piwo
                  SZCZECIN

                  Comment

                  • peter007
                    Senior
                    • 06-2004
                    • 2820

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
                    Ludziska wieta może jaka niekodowana stacja przeprowadzi transmisję z losowania w Lipsku ? Korzeniowski...co? Po prostu odejdź
                    futbol, piłka, piłka nożna, Polska, polski, historia, wyniki, statystyki, archiwum, football, soccer, liga, puchar, mistrzostwa
                    Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                    Comment

                    • Pogoniarz
                      † 1971-2015 Piwosz w Raju
                      • 02-2003
                      • 7971

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007
                      To akuratnie czytałech wcześniej.Jak nie zakudują ARD to będzie gucio.W sumie kolejna kompromitacja TV publicznej.MŚ to chyba będę oglądał na żywo w Niemczech


                      Prawie jak Piwo
                      SZCZECIN

                      Comment

                      • emes
                        Nadszyszkownik Chmielowy
                        • 08-2003
                        • 4275

                        Z powyższego linku :
                        "Polska jest jedynym krajem w Europie, który nie posiada jeszcze praw do transmisji mistrzostw świata."
                        Czyli wyróżniamy się

                        Comment

                        • pieczarek
                          zwykle cham i prostak
                          • 06-2001
                          • 5011

                          Pytam z ciekawości:
                          Czy ból z pięciominutowego poślizgu w uzyskaniu informacji z losowania jest ogromny? Wyciąganie kulek z jakiegoś baniaczka jest tak pasjonujące, że warto na to wywalać pieniądze? Naprawdę byście to przeżywali?

                          Comment

                          • Wujcio_Shaggy
                            Senior
                            • 01-2004
                            • 4628

                            Co tu przeżywać, i tak trafimy na Anglię...

                            Moim zdaniem również szkoda pieniędzy TVP (a więc publicznych) na transmitowanie tych wszystkich ceremonii, przemówień, baletów, koncertów, występów i całego festynu, który zamierza wystawić w Lipsku "Kaiser Franz". Impreza ma trwać 90 minut, z czego właściwe losowanie 23...
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                            @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                            Comment

                            • Ahumba
                              Senior
                              • 05-2001
                              • 8973

                              Wisła chce przełożyć niedzielny mecz 17. kolejki Orange Ekstraklasy w Bełchatowie, z miejscowym GKS-em – informuje „Przegląd Sportowy”.
                              Krakowianie boją się, że po ostatnich opadach stan murawy będzie fatalny. Taki sam wniosek złożyli do PZPN gospodarze. Na razie centrala poinformowała, że trzeba zrobić wszystko, by mecz się odbył. Spotkanie może odwołać sędzia przed meczem, jeśli uzna, że boisko nie nadaje się do gry.
                              Poza tą czerwoną mordą pozostawiam to bez komentarzy
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                              Comment

                              • darek99
                                Senior
                                • 04-2002
                                • 2147

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek
                                Pytam z ciekawości:
                                Czy ból z pięciominutowego poślizgu w uzyskaniu informacji z losowania jest ogromny? Wyciąganie kulek z jakiegoś baniaczka jest tak pasjonujące, że warto na to wywalać pieniądze? Naprawdę byście to przeżywali?
                                Transmisja z losowania powinna być w TV na żywo , może już czas skończyć z tym dziadowaniem , nic nie ma za darmo , a jeśli dalej TV będzie szukała oszczędności to może nie kupić relacji z mistrzostw , przecież wyniki i tak podadzą gazety na następny dzień.
                                A z losowaniem to wyszło tak jakbyśmy wybierali się na wesele olewając ślub.
                                Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                                Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                                skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                                Epikur z Samos.

                                Comment

                                Przetwarzanie...