przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darek99
    Senior
    • 04-2002
    • 2147

    Ostra jazda

    Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
    Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
    skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
    Epikur z Samos.

    Comment

    • Krzysiu
      Krzysiu
      • 02-2001
      • 14936

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika albeertos
      ...I jeszcze jedno. Jesli twierdzisz że długi nie będą spłacane a prezes spółki giełdowej potwierdza swoim autorytetem spłatę długów to chyba jasna sprawa kto ma większą wiedzę i kto tu ma więcej do powiedzenia
      Nie zakładam złej woli prezesa Majchrzaka, ale skoro sprzedał drużynę, to z czego weźmie pieniądze na spłatę długów poza tymi pieniędzmi, które dostanie od Amiki? Znam dobrze Kodeks Spółek Handlowych oraz prawo upadłościowe, i wiem, jakie mogą być scenariusze. Najprostszy jest taki - WKP Lech spłaca część długów (tyle ile otrzyma kasy), następnie prezes zgłasza wniosek o upadłość, następnie Sąd Gospodarczy w Poznaniu ogłasza upadłość, wchodzi syndyk, prezes bardzo przeprasza, syndyk rozkłada ręce, a pozostali wierzyciele zostają bez pieniędzy.

      Comment

      • Krzysiu
        Krzysiu
        • 02-2001
        • 14936

        Nie doczytałem wcześniej, że chodzi o stowarzyszenie. Więc likwidacja stowarzyszenia wygląda tak samo, tylko zamiast syndyka jest likwidator.

        Comment

        • albeertos
          Senior
          • 10-2001
          • 2313

          Długi są ogromne. Jednak sam Rutkowski potwierdził ich spłatę i pomoc przy negocjacji ich spłaty. A że jest starym lisem w interesach, zapewne negocjacje będą dotyczyć części spłaty kwoty głównej, umarzania odsetek itp. To zreszta norma przy podmiotach zagrożonych upadłością, gdzie wierzyciel może nie dostać nic, tylko ewentualnie ustawić się w kolejce do syndyka. Zresztą na jego miejscu skupowałbym długi już od dawna za 50-70% ceny - myślę że byłoby wielu chętnych. Może już to robił?
          (_)>
          Nigdy się nie poddawaj!!!
          Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
          Lech jest tam gdzie jego wiara
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Comment

          • zythum
            Kot Makawity
            • 08-2001
            • 8305

            Mimo krótkiego spięcia w temacie fuzji naprawdę szczerze gratuluję albeertosowi i szarpikowi (jeżeli pominąłem innych kibiców Lecha na forum to sorki tak z głowy tylko te nicki mi przychodzą do głowy) pozyskania tak moznego sponsora. Jeżeli jeszcze potwierdzą się plotki o tym, że Drzymała zostawi Grodzisk i też wejdzie do Lecha to finansowo będzie to klub zdolny awansować do LM a w każdym razie w przyszłym roku o tytuł Mistrza Polski walczyć będzie też Lech.

            ps. cieszę się też , że potwierdza się to co zawsze pisałem - futbol w małych miejscowościach w klubach bez tradycji i KIBICÓW nie ma sensu (oczywiście jakieś pojedyńcze wyjątki zawsze się zdarzą, szczególnie na krótki okres czasu).

            ps.2 Dzisiaj czytałem wywiad z J. Pilchem i powiedział słowa pod którymi się podpisuję:
            ..."Jak nie gra mój klub nie ma emocji. Czysta estetyka piłki nie istnieje. Pięknie strzelona bramka jest tylko wtedy gdy ją tracimy lub zdobywamy".
            Dlatego ważne są tylko te mecze w których naprtzeciwko siebie stają dwie drużyny które mają ogromną liczbę fanatyków, natomiast nawet "najładniejszy" mecz w którym nie ma emocji kiibicowskich każdemu się szybko znudzi.
            To inaczej miało być, przyjaciele,
            To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
            Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
            Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
            Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

            Rządzący światem samowładnie
            Królowie banków, fabryk, hut
            Tym mocni są, że każdy kradnie
            Bogactwa, które stwarza lud.

            Comment

            • biermann
              Senior
              • 09-2001
              • 2552

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
              futbol w małych miejscowościach w klubach bez tradycji i KIBICÓW nie ma sensu
              ten znowu swoje, wydaje mi się, że te twoje małomiasteczkowe kompleksy spowodowane są tym , że ten twój ulubiony klubik (sorry nazwa mi wyleciała ale wiem, że kiedyś z Eintrachtem Frankfurt przegrał 9:0 ) grywa tylko w drugiej lidze.
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
              Jeżeli jeszcze potwierdzą się plotki o tym, że Drzymała zostawi Grodzisk i też wejdzie do Lecha
              mam nadzieję, że do tego nigdy nie dojdzie.
              "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
              Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
              Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
              Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
              Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

              Comment

              • mluk
                Senior
                • 01-2005
                • 778

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                a w każdym razie w przyszłym roku o tytuł Mistrza Polski walczyć będzie też Lech.
                Żeby walczyć, to musi mieć dobry skład. Jak na razie, po złożeniu "11" z graczy Lecha i Amiki, nie wygląda to wcale "super-hiper-extra".

                Jak narazie - aż tak daleko posunięty - optymizm kibiców Lecha (MP, Liga Mistrzów) wydaje mi się mocno przesadzony i śmieszny.

                Zobaczymy, co dalej.
                "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

                Comment

                • albeertos
                  Senior
                  • 10-2001
                  • 2313

                  Póki co to nawet te "nie-super-hiper-ekstra" składy osobno są w czołówce ligi

                  Co do MP i LM - nie podpalam się, najważniejszy dla mnie jest spokój finansowy i organizacyjny, walka o górną połowę tabeli i puchary (choćby UEFA) a nie co roku o utrzymanie. Było 7 lat chudych, oby przyszło 7 tłustych (albo i więcej).
                  (_)>
                  Nigdy się nie poddawaj!!!
                  Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                  Lech jest tam gdzie jego wiara
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Comment

                  • mluk
                    Senior
                    • 01-2005
                    • 778

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika albeertos
                    Póki co to nawet te "nie-super-hiper-ekstra" składy osobno są w czołówce ligi
                    Ale to niestety nie świadczy o ich sile, tylko o beznadziejności naszej ligi.
                    "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

                    Comment

                    • zythum
                      Kot Makawity
                      • 08-2001
                      • 8305

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika biermann
                      ten znowu swoje, wydaje mi się, że te twoje małomiasteczkowe kompleksy spowodowane są tym , że ten twój ulubiony klubik (sorry nazwa mi wyleciała ale wiem, że kiedyś z Eintrachtem Frankfurt przegrał 9:0 ) grywa tylko w drugiej lidze.

                      mam nadzieję, że do tego nigdy nie dojdzie.
                      No rozszyfrowałeś mnie i moje małomiasteczkowe kompleksy Ale miałem ubaw.
                      Jak rozumiem pan prezes Amiki Rutkowski tez ma małomiasteczkowe kompleksy bo on wypowiedział IDENTYCZNE słowa w wywiadach. To jedna sprawa, a druga to nie wiem co ma Cię przekonac skoro fakty tego nie robią? Za 5 lat nie będzie śladu bo żadnym z klubów bez tradcyji i kibiców. I tyle w tym temacie ale Ty nadal będziesz wiedział swoje. Twój problem i Twoja sprawa. A Groclinu niue będzie za lat dwa bo kilka dni temu Drzymała WYRAŹNIE zapowiedział współpracę z Rutkowskim i wychodzenie z Groclinu.

                      A wyciąganie 0:9 rzeczywiście jest bardzo na miejscu ? To tylko jedna porażka, sukcesów dla polskiej piłki Widzew dał trochę więcej i w zasadzie powinienem to zostawić bez komentarza.
                      Last edited by zythum; 25-12-2005, 09:53.
                      To inaczej miało być, przyjaciele,
                      To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                      Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                      Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                      Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                      Rządzący światem samowładnie
                      Królowie banków, fabryk, hut
                      Tym mocni są, że każdy kradnie
                      Bogactwa, które stwarza lud.

                      Comment

                      • zythum
                        Kot Makawity
                        • 08-2001
                        • 8305

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mluk
                        Żeby walczyć, to musi mieć dobry skład. Jak na razie, po złożeniu "11" z graczy Lecha i Amiki, nie wygląda to wcale "super-hiper-extra".

                        Jak narazie - aż tak daleko posunięty - optymizm kibiców Lecha (MP, Liga Mistrzów) wydaje mi się mocno przesadzony i śmieszny.

                        Zobaczymy, co dalej.
                        Jak na polską ligę będzie to bardzo dobry skład i na walkę o Mistrza spokojnie wystarczy (nie mówię, że Lech od razu tym MIstrzem będzie ale na pewno będzie się liczył). A co do LM to żaden polski klub nie ma teraz takiego składu ale zakładam, że Lech w przypadku zdobycia Mistrza wzmocni się bardzo bo pieniądze na to będzie miał.
                        To inaczej miało być, przyjaciele,
                        To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                        Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                        Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                        Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                        Rządzący światem samowładnie
                        Królowie banków, fabryk, hut
                        Tym mocni są, że każdy kradnie
                        Bogactwa, które stwarza lud.

                        Comment

                        • anteks
                          maruda
                          • 08-2003
                          • 10753

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                          . A Groclinu niue będzie za lat dwa bo kilka dni temu Drzymała WYRAŹNIE zapowiedział współpracę z Rutkowskim i wychodzenie z Groclinu. .
                          a gdzie ty takie bzdury słyszałeś
                          Mniej książków więcej piwa

                          Comment

                          • anteks
                            maruda
                            • 08-2003
                            • 10753

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                            Jak na polską ligę będzie to bardzo dobry skład i na walkę o Mistrza spokojnie wystarczy .
                            Amica bez łączenia się z Lechem miała dobry skład ,a patrząc na prognozy kto ma grać w AmiKolejorzu to z Lecha jest chyba tylo 3 zawodników
                            Mniej książków więcej piwa

                            Comment

                            • YouPeter
                              Senior
                              • 05-2004
                              • 2379

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                              No rozszyfrowałeś mnie i moje małomiasteczkowe kompleksy Ale miałem ubaw.
                              Jak rozumiem pan prezes Amiki Rutkowski tez ma małomiasteczkowe kompleksy bo on wypowiedział IDENTYCZNE słowa w wywiadach. To jedna sprawa, a druga to nie wiem co ma Cię przekonac skoro fakty tego nie robią? Za 5 lat nie będzie śladu bo żadnym z klubów bez tradcyji i kibiców. I tyle w tym temacie ale Ty nadal będziesz wiedział swoje. Twój problem i Twoja sprawa. A Groclinu niue będzie za lat dwa bo kilka dni temu Drzymała WYRAŹNIE zapowiedział współpracę z Rutkowskim i wychodzenie z Groclinu.

                              A wyciąganie 0:9 rzeczywiście jest bardzo na miejscu ? To tylko jedna porażka, sukcesów dla polskiej piłki Widzew dał trochę więcej i w zasadzie powinienem to zostawić bez komentarza.
                              Klubem z dużego miasta jest ŁKS. Widzew co najwyżej dzielnicowym jak w Krakowie Wieczysta tylko że miał trochę więcej sukcesów bo za komuny się nim państwo zaopiekowało bardziej niż wspomniana Wieczystą.
                              Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                              Comment

                              • zythum
                                Kot Makawity
                                • 08-2001
                                • 8305

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika YouPeter
                                Klubem z dużego miasta jest ŁKS. Widzew co najwyżej dzielnicowym jak w Krakowie Wieczysta tylko że miał trochę więcej sukcesów bo za komuny się nim państwo zaopiekowało bardziej niż wspomniana Wieczystą.
                                Ależ niewątpliwie masz rację tak jak najrodowitsi z najrodowitszych Pierdo... jak potłuczony albo powtarzasz bzedyt z lksfans. Popatrz na historię i zobacz gdzie siedziały łódzkie kc partyjne aparatczyki????? I który klub miał w Łodzi wsparcie partii??? "Rodowici" na swoim forum wypisują głupoty - trduno im się dziwić - nikm byli nikim są i nikim będą ale na forum ogólnopolskim zanim coś napiszesz to trochę poprzyj to argumentami
                                To inaczej miało być, przyjaciele,
                                To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                                Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                                Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                                Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                                Rządzący światem samowładnie
                                Królowie banków, fabryk, hut
                                Tym mocni są, że każdy kradnie
                                Bogactwa, które stwarza lud.

                                Comment

                                Przetwarzanie...